Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
24
Like
4.001
Πόντοι
1.666
Υπάρχει; Άλλη σαν την Ελένη;

Για μένα ναι, η συνονόματή της η Έλενα στο ελαιοτριβείο της Μπακνανά, που όμως επειδή δεν έχει δικό της χώρο, δεν μπορεί να υπερβεί τα χρονικά όρια της συνεδρίας για την όποια έχεις πληρώσει. Αλλά είναι νεώτερη από την Ελένη, ακούραστη και με ωραία τρέλλα στο 2ο πιάτο της συνεδρίας και πολύ καλή και στο όποιο είδος μασάζ επιλέξεις να σου κάνει. Ο,τι δηλ. πρόσφερε πιθανόν παλιότερα και η Ελένη, αλλά ο πανδαμάτωρ χρόνος είναι δυστυχώς αμείλικτος. Τις έχω δοκιμάσει και τις δύο και προτιμώ την Έλενα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Θυμαται κανεις μια απο αλ7μο η καπου εκει με διμο της χωρο?
 

nikos45gr

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
53
Like
93
Πόντοι
0
Καλό μήνα παίδες.
Υπάρχει κάποια καλή με καλό κορμί που να δίνει έμφαση στο μασάζ, χωρίς να κοιτάζει το ρολόι?
Και εννοείται να έχει happy τέλος...
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
951
Κριτικές
65
Like
1.206
Πόντοι
2.300
Καλησπέρα φίλοι μου...δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά στο παρελθόν....Για μια Κατερίνα μασαζ γνωρίζουμε κάτι? Υπηρεσίες, τρόπο επικοινωνίας κλπ...
 

arinis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.. θα μπορούσα να εχω καποιο τηλ η καποια σελιδα-αγγελια από ιουλια περιστερι?? ευχαριστω εκ των προτερων
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.500
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα φίλοι μου...δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά στο παρελθόν....Για μια Κατερίνα μασαζ γνωρίζουμε κάτι? Υπηρεσίες, τρόπο επικοινωνίας κλπ...
Αν αναφερεσαι σε καποια στο facebook που εχει φωτογραφιες της με εσωρουχα χωρις να δειχνει προσωπο.. , της ειχα στειλει μηνυμα και δεν απάντησε ποτέ.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Η θεία Λένα από στουρναρη ποτέ ξανά δέχεται στο χώρο της?
Ξέρει κανείς συνάδελφος?
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom