Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (6 μέλη και 21 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Η φωτο μουφα πάντως

Καμία λεπτομέρεια τι έπαιξε;;;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.046
Κριτικές
34
Like
3.783
Πόντοι
4.365

Τιμησα 1 ωρα οτι καλυτερο εχω δωσει...Νανσυ μελαχρινη μαζι με μια πιτσιρικα.

Τύπε είσαι χρόνια στο σαιτ και έχεις δύο μηνύματα? Αν ξέρεις κάτι δεν πρέπει να πεις δυο λέξεις παραπάνω?

Νάνσυ μελαχρινή.. Ποια? Η γνωστή γυρολόγος μασατζού της περιοχής Συγγρού - Φραντζή?

Πιτσιρίκα τι???? Χοντρή? Μοντέλο? Σαλούφα? Ρουφίχτρα?

Πρόγραμμα? Φραπές? Μπριζολίδι? Διπλό μπάρμπεκιου?

Αλλιώς αν μείνεις στο πέρασα φαντστικά, γεια σας, υποθέτουμε προμότορας και τέλος..
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.995
Like
1.016
Πόντοι
96

alvez10

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Τύπε είσαι χρόνια στο σαιτ και έχεις δύο μηνύματα? Αν ξέρεις κάτι δεν πρέπει να πεις δυο λέξεις παραπάνω?

Νάνσυ μελαχρινή.. Ποια? Η γνωστή γυρολόγος μασατζού της περιοχής Συγγρού - Φραντζή?

Πιτσιρίκα τι???? Χοντρή? Μοντέλο? Σαλούφα? Ρουφίχτρα?

Πρόγραμμα? Φραπές? Μπριζολίδι? Διπλό μπάρμπεκιου?

Αλλιώς αν μείνεις στο πέρασα φαντστικά, γεια σας, υποθέτουμε προμότορας και τέλος..

Εγω προσωπικα εχω κολλημα απο παλια με την συγκεκριμενη οποτε οταν και την βρηκα μετα απο ενα χρονο που δουλευε καλλιθεα στην πρασσινη πορτα την διαλεξα κατευθειαν...Αποτι ειδα ηταν μαζι με μια αλλη που εμπαινε δωματιο γυρω στα 25 πρεπει να ηταν...Στα 80 εκανα φουλ απολα 1 ωρα..
 

alvez10

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
φιλαράκι από που είναι τα κορίτσια και τι προσφέρουν;;

δεν ξερω παιδια εγω βρηκα την νανσυ και ειδα να περναει και αλλη μια.Σαν φαν της και της Ερικας απο δημοκριτου που εχω χασει το που ειναι περασα μαζι της...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Τύπε είσαι χρόνια στο σαιτ και έχεις δύο μηνύματα? Αν ξέρεις κάτι δεν πρέπει να πεις δυο λέξεις παραπάνω?

Νάνσυ μελαχρινή.. Ποια? Η γνωστή γυρολόγος μασατζού της περιοχής Συγγρού - Φραντζή?

Πιτσιρίκα τι???? Χοντρή? Μοντέλο? Σαλούφα? Ρουφίχτρα?

Πρόγραμμα? Φραπές? Μπριζολίδι? Διπλό μπάρμπεκιου?

Αλλιώς αν μείνεις στο πέρασα φαντστικά, γεια σας, υποθέτουμε προμότορας και τέλος..
σωστος ο παικτης...
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
951
Κριτικές
65
Like
1.206
Πόντοι
2.300
Ρε παίδες για βοηθήστε λίγο...Εψαξα να βρώ πληροφορίες στις προηγούμενες σελίδες για μια Μαρία μαυρουλα που είναι στη Νέα Ιωνία και συγκεκριμένα κάπου στη κασταμονης..Καπου αναφέρεται αν δε κάνω λάθος και άλλη μία μαυρουλα πιο ψηλά κοντά στη πλαπουτα. Μιλάμε για την ίδια??? Οποιος μπορεί να γράψει δύο λόγια τον ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
μια ειναι και εχει τα...μαυρα της τα χαλια :2funny:
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Ρε παίδες για βοηθήστε λίγο...Εψαξα να βρώ πληροφορίες στις προηγούμενες σελίδες για μια Μαρία μαυρουλα που είναι στη Νέα Ιωνία και συγκεκριμένα κάπου στη κασταμονης..Καπου αναφέρεται αν δε κάνω λάθος και άλλη μία μαυρουλα πιο ψηλά κοντά στη πλαπουτα. Μιλάμε για την ίδια??? Οποιος μπορεί να γράψει δύο λόγια τον ευχαριστώ εκ των προτέρων...
τα χουμε πει 100 φορές γιαυτην χοντρούλα μελαμψή όχι μαύρη μέτριες υπηρεσίες προσωπικα δεν τις βρηκα ποτέ κακές απλά μέτριες αλλά γούστα είναι αυτά καθαρή φιλικη.
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
απολυτως τιποτε δεν εχω,πηγα,ειδα και απηλθα...τοσο χαλια :2funny:
εγώ με σένα ξέρεις τι δεν εχ καταλαβει;επειδή έχω διαβάζει και άλλες τέτοιες κριτικές που κάνεις...αφού έχεις τοσα θεματα με τους ανθρώπους και είσαι και ψιλορατσιστης γιατί δεν ρωτάς πληροφορίες απ' το τηλ έτσι ώστε να μην μπαίνεις καν στον κόπο να πηγαίνεις...είναι σαν να το κάνεις επιτιδες όλο αυτό αν κρίνω από τις κριτικές που έχω διαβάσει από σένα όλες χάλια είναι....εμένα ας πούμε δεν μ αρέσουν οι αλβανίδες όποτε ρωτάω στο τηλ και εάν παίζει κάτι τέτοιο δεν πάω....φιλικά πάντα
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
ποσα ειναι το ποσοστο σου βλακακο? :think:
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
ποσα ειναι το ποσοστο σου βλακακο? :think:
ποσα ειναι το ποσοστο σου βλακακο? :think:
[/quote
ποσα ειναι το ποσοστο σου βλακακο? :think:
κάθε φορά που κάποιος εδώ μέσα μιλάει ευγενικά και απλά συμπεριφέρεται ως άνθρωπος που δεν του αρέσουν αυτου του είδους οι εκφράσεις παίζει ποσοστό έτσι;;;;από κάτι τέτοιους μπαστουνόβλαχους σαν και εσένα απέκτησαν πολλές κοπέλες κακές συμπεριφορές.Δεν χάθηκε ο κόσμος να μιλάμε κόσμια για ανθρώπους μιλάμε όχι για ζώα.και να σου πω και κάτι δεν ενισταμαι σε αυτο που είπες ο τρόπος σου είναι κακός.οπως λες λοιπόν και εσύ την γνώμη σου λέω και γω την δική μου και το κλείνω εδώ.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
βαλε βλακακο και ποσες φορες εχεις απαντησει σε οσους εχουν πει οτι η συγκεκριμενη ειναι μπαζο,γιατι εγω βαριεμαι.. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom