Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (5 μέλη και 13 επισκέπτες)

angel pap

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
41
Πόντοι
1
καλησπερα σας
αφου εψαξα 50 σελιδες ( μπορει να μου ξεφυγε ? πιθανον) θα ηθελα να ρωτησω για μια μασαζοκορη Αννα μασαζ στο φατσοβιβλιο με κινητο που τελειωνει 5151 υπαρχει καποια πληροφορια?
ευχαριστω
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.518
Πόντοι
1.056
καλησπερα σας
αφου εψαξα 50 σελιδες ( μπορει να μου ξεφυγε ? πιθανον) θα ηθελα να ρωτησω για μια μασαζοκορη Αννα μασαζ στο φατσοβιβλιο με κινητο που τελειωνει 5151 υπαρχει καποια πληροφορια?
ευχαριστω
Οχι και μασαζοκόρη... μασαζογιαγια πες καλύτερα....  είναι γνωστή από παλιά μέσα στο φορουμ από τότε που διατηρούσε χώρο στα Καμίνια. Μέτριο μασαζ με αγγαρεία στην εκτόνωση
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
496
Είναι από Σερβία 70 χρονών μην πάτε παιδιά θα κλαίτε τον χρόνο γιατί από χρήμα φθηνή είναι σχετικά. Είναι πάρα πολύ καλτ η φάση μπορεί πριν από 40 χρόνια να ήταν η πιο σούπερ γκόμενα αλλά τώρα πρέπει να κάνει κάτι άλλο.
 

kaisaras1983

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2018
Μηνύματα
66
Like
318
Πόντοι
20
Γνωρίζει κανείς μια Μάρθα στο Κερατσίνι με δικό της χώρο να πει εντυπώσεις;
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Είναι από Σερβία 70 χρονών μην πάτε παιδιά θα κλαίτε τον χρόνο γιατί από χρήμα φθηνή είναι σχετικά. Είναι πάρα πολύ καλτ η φάση μπορεί πριν από 40 χρόνια να ήταν η πιο σούπερ γκόμενα αλλά τώρα πρέπει να κάνει κάτι άλλο.

μάλλον θα εσωσες πολύ κόσμο...,!!
 

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
Γνωρίζει κανείς μια Μάρθα στο Κερατσίνι με δικό της χώρο να πει εντυπώσεις;
Έχω πάει. Δεν αξίζει. Από μασάζ μόνο χάδια. Πίπα με σκούφο, σεξ αδιάφορο και είναι βρωμιάρα. Το μουνί της μυρίζει απαίσια, στο γλυφομούνι πήγα να ξεράσω. Επίσης ακόμα πιο σιχαμερό ήταν το πρωκτικό, το προφυλακτικό έγινε καφέ και σε κάποια φάση άδειασε την καφεΐνη, ευτυχώς όχι πάνω μου. Μιλάει με μια περίεργη προφορά, εμένα μου είπε ότι ζούσε χρόνια στο Παρίσι και έχει αποκτήσει την γαλλική προφορά. Εγώ δεν το έχαψα, για Αλβανίδα την έκανα. Επίσης παίζει νταβάς στο διπλανό ουζερί με θέα τα κοντέινερ.
 

palaios70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
171
Like
1.183
Πόντοι
201
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
εχω παει πριν κανα χρονο... ειχαμε κανονισει 2.30 το μεσημερι .. μου ειχε πει οταν παω απο κατω να την παρω τηλ. πανω στην μεσογειον διπλα απο ενα σουπερ μαρκετ αν θυμαμαι καλα. ακριβως 2.30 την καλεσα, μου ειπε να την ξαναπαρω σε κανα εικοσαπλεπτο , της ειπα οτι ειχαμε ραντεβου στις 2.30, μου ειπε οτι κατι ετυχε και αργησε, ξανακαλεσα παρα δεκα οπως μου ειπε, δεν το σηκωνε, επεμεινα για κανα πενταλεπτο , με την εικοστη το σηκωσε  και μου λεει , τι θες??? θα σε παρω εγω σε λιγο... με αγριοφωναρα... ουτε που ξαναπατησα, απλα κρτησα το τηλ για να μην την πατησω παλι..
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
κανα καλο στανταρακι συναδελφοι?
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
496
Δεν υπάρχουν στάνταρ αυτό είναι το κακό
 

Idrag

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
1
εχει δοκιμασει κανεις? μου εστειλε μυνημα στα 40 ευρω στο χωρο της. Διευθυνση δεν εδωσε αλλα μονο πριν το ραντεβου. Επισης μου ειπε οτι δεν ειναι μονιμα αθηνα αλλα πηγαινοερχεται...
 

panosglob

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
82
Like
12
Πόντοι
0
εχει δοκιμασει κανεις? μου εστειλε μυνημα στα 40 ευρω στο χωρο της. Διευθυνση δεν εδωσε αλλα μονο πριν το ραντεβου. Επισης μου ειπε οτι δεν ειναι μονιμα αθηνα αλλα πηγαινοερχεται...
Εγω την έχω δοκιμάσει 2 φορές στην Πάτρα. Σε εμένα τουλάχιστον στα δεν. 
 

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
εχει δοκιμασει κανεις? μου εστειλε μυνημα στα 40 ευρω στο χωρο της. Διευθυνση δεν εδωσε αλλα μονο πριν το ραντεβου. Επισης μου ειπε οτι δεν ειναι μονιμα αθηνα αλλα πηγαινοερχεται...
Υπάρχει τηλέφωνό της?
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.405
Κριτικές
107
Like
7.878
Πόντοι
7.815
Εγω την έχω δοκιμάσει 2 φορές στην Πάτρα. Σε εμένα τουλάχιστον στα δεν.  

τι περιλάμβανε το μενού ?

βόσκω στο λιβάδι κατάστα σφυρίζοντας αδιάφορα  να περάσει η ώρα, ή θέλει κάνα συνωμοτικό παρασύνθημα ?
 
 

panosglob

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
82
Like
12
Πόντοι
0
τι περιλάμβανε το μενού ?

βόσκω στο λιβάδι κατάστα σφυρίζοντας αδιάφορα  να περάσει η ώρα, ή θέλει κάνα συνωμοτικό παρασύνθημα ?
 
επαγγελματικο μασάζ μονο. Αν ήξερα παρασύνθημα δεν θα ήταν στα δεν!
 

bayern

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα έχει  κάποιος της θείας Ελένης το λινκ
 

bayern

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
σε αυτήν έστειλα αλλά κάνει μόνο μασαζ τίποτα άλλο
 

bayern

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Έχω πάει. Δεν αξίζει. Από μασάζ μόνο χάδια. Πίπα με σκούφο, σεξ αδιάφορο και είναι βρωμιάρα. Το μουνί της μυρίζει απαίσια, στο γλυφομούνι πήγα να ξεράσω. Επίσης ακόμα πιο σιχαμερό ήταν το πρωκτικό, το προφυλακτικό έγινε καφέ και σε κάποια φάση άδειασε την καφεΐνη, ευτυχώς όχι πάνω μου. Μιλάει με μια περίεργη προφορά, εμένα μου είπε ότι ζούσε χρόνια στο Παρίσι και έχει αποκτήσει την γαλλική προφορά. Εγώ δεν το έχαψα, για Αλβανίδα την έκανα. Επίσης παίζει νταβάς στο διπλανό ουζερί με θέα τα κοντέινερ.
σε αυτήν πήγα πριν ενα εξάμηνο είναι κοντά στην ιχθυόσκαλα  αλλά είναι απαράδεκτη  και σε εμφάνιση και στα μυαλά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom