Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.907
Πόντοι
1.706
εχω παει πριν κανα χρονο... ειχαμε κανονισει 2.30 το μεσημερι .. μου ειχε πει οταν παω απο κατω να την παρω τηλ. πανω στην μεσογειον διπλα απο ενα σουπερ μαρκετ αν θυμαμαι καλα. ακριβως 2.30 την καλεσα, μου ειπε να την ξαναπαρω σε κανα εικοσαπλεπτο , της ειπα οτι ειχαμε ραντεβου στις 2.30, μου ειπε οτι κατι ετυχε και αργησε, ξανακαλεσα παρα δεκα οπως μου ειπε, δεν το σηκωνε, επεμεινα για κανα πενταλεπτο , με την εικοστη το σηκωσε  και μου λεει , τι θες??? θα σε παρω εγω σε λιγο... με αγριοφωναρα... ουτε που ξαναπατησα, απλα κρτησα το τηλ για να μην την πατησω παλι..
Mα τι ζώα υπάρχουν..?? Έχω βαρεθεί να ακούω κ να ασχολούμαι με το κάθε γίδι
 

itamos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές... Προσπάθησα και το κατάφερα για κάποια χρόνια να κόψω το άθλημα αλλά ο λύκος και αν εγερασε.... Όποιος καλός φίλος έχει οικονομική καλή πρόταση κυρίας που δεν κοιτάζει ρολόι και κάνει τα πάντα...ας μου στείλει pm...Δεν εκθέτουμε τις κυριες ούτε τους εαυτού ς μας..
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
496
Καλησπέρα ξέρετε καθόλου τι περιλαμβάνει το μενού και σε ποια περιοχή είναι τώρα;

 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.518
Πόντοι
1.056

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
576
Κριτικές
22
Like
1.233
Πόντοι
1.076

δοκιμαστηκε η κοπελα..αρκετα φιλικη κ προσχαρη,ωραιο σωματακι με μικρο βυζακι κ ικανοποιητικο κωλο,δυστυχως ομως ολα χαλαρα  :thubsdown: :thubsdown:
Καθαρος ο χωρος,καθως λειτουργει σαν χωρος μασαζ κανονικος,αλλα η κοπελα δεν κανει μασαζ,μονο χαιδευει λιγακι.Κανει πιπαρα πολυ καλη,αλλα δεν αφηνει ουτε δαχτυλα,ουτε φιλια,ουτε τα παιρνει στομα,προσωπο.
ο χρονος μπες βγες,πλυσου,γαμα ηταν 45 λεπτα.Δεν θα ξαναδοκιμασω,στα 60 δεν το λες κ vfm  :walkingpenis:
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
δοκιμαστηκε η κοπελα..αρκετα φιλικη κ προσχαρη,ωραιο σωματακι με μικρο βυζακι κ ικανοποιητικο κωλο,δυστυχως ομως ολα χαλαρα  :thubsdown: :thubsdown:
Καθαρος ο χωρος,καθως λειτουργει σαν χωρος μασαζ κανονικος,αλλα η κοπελα δεν κανει μασαζ,μονο χαιδευει λιγακι.Κανει πιπαρα πολυ καλη,αλλα δεν αφηνει ουτε δαχτυλα,ουτε φιλια,ουτε τα παιρνει στομα,προσωπο.
ο χρονος μπες βγες,πλυσου,γαμα ηταν 45 λεπτα.Δεν θα ξαναδοκιμασω,στα 60 δεν το λες κ vfm  :walkingpenis:

απο προσωπο λεει τπτ ?
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
322
Like
128
Πόντοι
1
πηγε κανεις?περασα απο εξω και το ειδα το μαγαζι .ειναι κεντρικα πανω στη λαμπρακη η εισοδος.
ηταν μια ξανθια μιλφ στην εισοδο....πολυ εντυπωσιακη
καποια πληροφορια πριν δοκιμασω.......
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.518
Πόντοι
1.056
  • Like
Αντιδράσεις: Idrag

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
496
Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας;; Έχει δικό της χώρο η θέλει ξενοδοχεία;
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
132
Like
163
Πόντοι
1
Ρε συναγωνιστες λιγο ασχετο με το θεμα αλλα επειδη με τρωει θα ρωτησω..Με αφορμη την περιπτωση μιας μαυρουλας που γινοταν λογος οτι εδρευει στην κασταμονης..Απευθυνομαι σε οσους μυστες μενουν η κυκλοφορουν στα γυρω μερη και παιζει το ματι τους λιγο παραπανω.Εχω πετυχει αρκετες φορες ενα μελαχρινο,καποιες απο αυτες φορουσε γυαλια απ οτι θυμαμαι,ηλικια μαξιμουμ 25.Δερμα λευκο και ανοιχτο,κουνημα πολυ και ενα υφος λιγο χαζοχαρουμενο.Ντυσιμο παντα ξεκωλε.Την πετυχα και σημερα.Συνηθως κινειται επι της κασταμονης ειτε προς νεα ιωνια,ειτε στριβει προς ηρακλειο κυριως βραδινες ωρες,τυπου 11-12.Αποκορυφωμα πριν αρκετο καιρο την ειχα πετυχει στον ηλεκτρικο χειμωνα νωρις το πρωι με 0 βαθμους που λεει ο λογος να ειναι με την κοιλια ολη εξω.Περιμεναμε το τρενο,πηγαινε πανω κατω και με κοζαρε και ασχημα τοτε.Στανταρ ψαχνεται πιστευω,το θεμα ειναι με τι σκοπο..
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Ρε συναγωνιστες λιγο ασχετο με το θεμα αλλα επειδη με τρωει θα ρωτησω..Με αφορμη την περιπτωση μιας μαυρουλας που γινοταν λογος οτι εδρευει στην κασταμονης..Απευθυνομαι σε οσους μυστες μενουν η κυκλοφορουν στα γυρω μερη και παιζει το ματι τους λιγο παραπανω.Εχω πετυχει αρκετες φορες ενα μελαχρινο,καποιες απο αυτες φορουσε γυαλια απ οτι θυμαμαι,ηλικια μαξιμουμ 25.Δερμα λευκο και ανοιχτο,κουνημα πολυ και ενα υφος λιγο χαζοχαρουμενο.Ντυσιμο παντα ξεκωλε.Την πετυχα και σημερα.Συνηθως κινειται επι της κασταμονης ειτε προς νεα ιωνια,ειτε στριβει προς ηρακλειο κυριως βραδινες ωρες,τυπου 11-12.Αποκορυφωμα πριν αρκετο καιρο την ειχα πετυχει στον ηλεκτρικο χειμωνα νωρις το πρωι με 0 βαθμους που λεει ο λογος να ειναι με την κοιλια ολη εξω.Περιμεναμε το τρενο,πηγαινε πανω κατω και με κοζαρε και ασχημα τοτε.Στανταρ ψαχνεται πιστευω,το θεμα ειναι με τι σκοπο..
λοιπον...η μαυρουλα τις κασταμονης δεν την λες μαυρουλα,το μαυρο,ειναι η μιγαδα που λενε,ο πατερας η η μανα μαυρη....μαλλι αφανα,σχετικα κοντουλα,πιανει δουλεια μετα τις 1 η 2 το μεσημερικαι δεν καθετε πολλες ωρες γιατι μενει αλλου.οποτε δεν νομιζω να ειναι αυτη που λετε.....
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ρε συναγωνιστες λιγο ασχετο με το θεμα αλλα επειδη με τρωει θα ρωτησω..Με αφορμη την περιπτωση μιας μαυρουλας που γινοταν λογος οτι εδρευει στην κασταμονης..Απευθυνομαι σε οσους μυστες μενουν η κυκλοφορουν στα γυρω μερη και παιζει το ματι τους λιγο παραπανω.Εχω πετυχει αρκετες φορες ενα μελαχρινο,καποιες απο αυτες φορουσε γυαλια απ οτι θυμαμαι,ηλικια μαξιμουμ 25.Δερμα λευκο και ανοιχτο,κουνημα πολυ και ενα υφος λιγο χαζοχαρουμενο.Ντυσιμο παντα ξεκωλε.Την πετυχα και σημερα.Συνηθως κινειται επι της κασταμονης ειτε προς νεα ιωνια,ειτε στριβει προς ηρακλειο κυριως βραδινες ωρες,τυπου 11-12.Αποκορυφωμα πριν αρκετο καιρο την ειχα πετυχει στον ηλεκτρικο χειμωνα νωρις το πρωι με 0 βαθμους που λεει ο λογος να ειναι με την κοιλια ολη εξω.Περιμεναμε το τρενο,πηγαινε πανω κατω και με κοζαρε και ασχημα τοτε.Στανταρ ψαχνεται πιστευω,το θεμα ειναι με τι σκοπο..

Σιγουρα δεν είναι η ιδια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom