Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (1 μέλη και 69 επισκέπτες)

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.909
Πόντοι
1.706
ρουμανα 60 ευρω φουλ, μασαζ+φουλ ετσι λεει... 26 χρονων ξαναλεει.. εγω την ακουσα για παραπανω....
Κάτι δεν μου αρέσει
Το κείμενο της αγγελίας και το τηλ έτσι γραμμένο παραπέμπει σε γραφείο, η φωτό φαίνεται αληθινή
Δεν ξέρω..λίγο προσοχή
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.909
Πόντοι
1.706
Κάτι δεν μου αρέσει
Το κείμενο της αγγελίας και το τηλ έτσι γραμμένο παραπέμπει σε γραφείο, η φωτό φαίνεται αληθινή
Δεν ξέρω..λίγο προσοχή
Στούντιο πρέπει να είναι..γκουγκλαρετε το τηλ, Αλίσια μασαζ
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Τηλεφωνο και πληροφορίες για Ιουλία?
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
359
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Επίσκεψη στη Φωτεινή στην Καλλιθέα. Μασάζ καλό, ευγενέστατη, κα 52 ετών από δική της αναφορά, συμπαθητική, όχι μοντέλο, με τίμιες υπηρεσίες, καθαρός χώρος, ντουζάκι άνετος. Συμφωνήσαμε 2 εκτόνωσεις, μια στην αρχή, μια στο τέλος. Ωραία εμπειρία, άφησα μόνος μου 50 ευρώ. Είδα πως έχει και μηχάνημα pos.
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Επίσκεψη στη Φωτεινή στην Καλλιθέα. Μασάζ καλό, ευγενέστατη, κα 52 ετών από δική της αναφορά, συμπαθητική, όχι μοντέλο, με τίμιες υπηρεσίες, καθαρός χώρος, ντουζάκι άνετος. Συμφωνήσαμε 2 εκτόνωσεις, μια στην αρχή, μια στο τέλος. Ωραία εμπειρία, άφησα μόνος μου 50 ευρώ. Είδα πως έχει και μηχάνημα pos.

Καλησπερα, αγγελια με τηλεφωνο υπαρχει καπου?
Οταν λες εκτονωσεις , εννοεις με το χερι?

Ευχαριστω
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
359
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Μόνο με χέρι οι εκτόνωσεις. Αγγελία δεν έχει ανεβάσει.
 

Alejstr8

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2018
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Και πως την βρίσκουμε την καλή αυτή κυρία ;;;;
 
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
15
Like
18
Πόντοι
0
Επίσκεψη στη Φωτεινή στην Καλλιθέα. Μασάζ καλό, ευγενέστατη, κα 52 ετών από δική της αναφορά, συμπαθητική, όχι μοντέλο, με τίμιες υπηρεσίες, καθαρός χώρος, ντουζάκι άνετος. Συμφωνήσαμε 2 εκτόνωσεις, μια στην αρχή, μια στο τέλος. Ωραία εμπειρία, άφησα μόνος μου 50 ευρώ. Είδα πως έχει και μηχάνημα pos.
Σαν την κυρία φωτεινή δεν έχει! ευγενικότατη και pos και τα πάντα! και από καθαριότητα άψογη!
 

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
Σαν την κυρία φωτεινή δεν έχει! ευγενικότατη και pos και τα πάντα! και από καθαριότητα άψογη!



Ενδιαφερομαι να την δοκιμασω στειλε μου τηλεφωνο αν γνωριζεις σε παρακαλω σε πμ αν δε θες να το δημοδιευσεις εδω.ευχαριστω.
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
Σαν την κυρία φωτεινή δεν έχει! ευγενικότατη και pos και τα πάντα! και από καθαριότητα άψογη!

Google αρωματοθεραπεια Καλλιθέα

βρε,βαλτε κανα λινκ...να αρχισουμε να παιρνουμε τηλεφωνο,σε ολεσ τισ αγγελιεσ,(στο αρωματοθεραπεια καλλιθεα),και να ρωταμε....εισαι η φωτεινη????..ελεοσ
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Επίσκεψη στη Φωτεινή στην Καλλιθέα. Μασάζ καλό, ευγενέστατη, κα 52 ετών από δική της αναφορά, συμπαθητική, όχι μοντέλο, με τίμιες υπηρεσίες, καθαρός χώρος, ντουζάκι άνετος. Συμφωνήσαμε 2 εκτόνωσεις, μια στην αρχή, μια στο τέλος. Ωραία εμπειρία, άφησα μόνος μου 50 ευρώ. Είδα πως έχει και μηχάνημα pos.

Eλλιπηs η περιγραφη τυπε ...εχειs ερωτηθει για συγκεκριμενα θεματα απο αλλουs πιο πριν σε παραθεσειs   ...γινε πιο σαφηs .....!!! και δωσε και το site τηs δεν τρεχει τιποτα οχι με γριφουs ......εδω λοιπον οποιοs ενδιαφερεται   :hi:
 

Rotem

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
147
Like
70
Πόντοι
1
βρε,βαλτε κανα λινκ...να αρχισουμε να παιρνουμε τηλεφωνο,σε ολεσ τισ αγγελιεσ,(στο αρωματοθεραπεια καλλιθεα),και να ρωταμε....εισαι η φωτεινη????..ελεοσ

Τα δύο πρώτα που βγαζει στο γκουγκλαρισμα είναι

Eλλιπηs η περιγραφη τυπε ...εχειs ερωτηθει για συγκεκριμενα θεματα απο αλλουs πιο πριν σε πραθεσειs   ...γινε πιο σαφηs .....!!! και δωσε και το site τηs δεν τρεχει τιποτα οχι με γριφουs ......εδω λοιπον οποιοs ενδιαφερεται  :hi:

Τώρα μάλιστα,τουλάχιστον θα αρχίσουμε να βρίσκουμε μια άκρη!
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
359
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Η περιγραφή δεν είναι ελλιπής. Δεν υπάρχει κάτι άλλο άξιο αναφοράς, όσο για το πως τη βρίσκεις ένα απλό googlαρισμα 10'' αρκεί, όπως προανέφερα. Η κοπέλα έχει αναφερθεί πολλάκις παλαιότερα. Με μια απλή αναζήτηση στο forum θα λύνονταν όλες οι απορίες. Λακωνικός είμαι, ελλιπής δεν είμαι.
 

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
εχει δοκιμασει κανεις την κυρια?λεει τιποτα?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Eλλιπηs η περιγραφη τυπε ...εχειs ερωτηθει για συγκεκριμενα θεματα απο αλλουs πιο πριν σε παραθεσειs  ...γινε πιο σαφηs .....!!! και δωσε και το site τηs δεν τρεχει τιποτα οχι με γριφουs ......εδω λοιπον οποιοs ενδιαφερεται  :hi:

πολύ καλή περίπτωση δείχνει... αν και το 50αρι απλά για handjob χτυπάει όσο ναναι....
πχ Βίκυ-Στεφ και Ρένα Κολωνάκι παίζει στο 40αρι...
και Ειρήνη Μάρνης στο 30αρι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom