Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (1 μέλη και 37 επισκέπτες)

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
80 παίρνουν όλες βρε παιδιά παιδιά.
Και είναι και ασκετες και ψυχρές.
 

dual_sun

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2010
Μηνύματα
19
Like
10
Πόντοι
0
Ποια είναι αυτή η Έρικα ? Πως επικοινωνούμε ? Ποιο είναι το instagram της ?
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Καλησπερα σε ολους. Να γραψω και εγω δυο λογια για την συναντηση με την ερρικα πριν δυο εβδομαδες. Για μενα μαπα το καρπουζι, εμφανιση κατω του μετριου, καμια σχεση με τις φωτο στο instagramm. Το μασαζ της αρκετα καλο σε ολο το αωμα για περιπου μια ωρα και η τιμη στα 30 ευρω. Απο κει και περα για μενα το φαουλ  ηταν, οτι αν ηθελες χειρωνακτικη συν 20 ευρω, που για μενα ειναι πολλα. Αρα ψιλοαρπακτικη φαση κατεμε σε αυτο. Θα μπορουσε να περιλαμβανε την εκτονωση μεσα στο πακετο των 30 γιουριων αντε συν δεκα ευρω παραπανω. Υπαρχουν αλλες που προσφερουν χειρωνακτικη μαλακια μεσα στην τιμη των 30 ευρω. Οσον αφορα για σεξ ουτε μου περασε απο το μυαλο διοτι ειναι μακρια απο τα γουστα μου. Αυτα απο μενα ελπιζω να βοηθησα. Ολα τα παραπανω ειναι προσωπικη αποψη και τιποτα αραπανω
1000% τα ιδια και απο εμενα, μολις ακουσα οτι για μια μαλακια απο 30 παμε στα 50 την εκανα με ελαφρα, ουτε καν σκεφτηκα για κατι παραπανω. Ποσο μαλλον οταν σε αλλους εχουν αναφερθει αλλες τιμες κατα καιρους. Για +20 ευρω προτιμω να την παιξω μονος μου ευχαριστω πολυ!!
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Αποψη μου μια ηταν  κορυφαια η φαιδρα,αλλα δυστυχως σταματησε,80 ευρω με δυο εκτονωσεις και μια ωρα μασάζ, πανυψηλη γυναικαρα με βυζαρες και καμπυλες. Μακραν ανωτερη απο ολες τις υπολοιπες
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Αποψη μου μια ηταν  κορυφαια η φαιδρα,αλλα δυστυχως σταματησε,80 ευρω με δυο εκτονωσεις και μια ωρα μασάζ, πανυψηλη γυναικαρα με βυζαρες και καμπυλες. Μακραν ανωτερη απο ολες τις υπολοιπες
δεν την πηρα ποτε αν και προσπαθησα αρκετες φορες. Τετοια ασυνεπεια σε ραντεβου δεν εχω ξανασυναντησει σε εκδιδομενη
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Μια είναι η Ιουλία
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Αποψη μου μια ηταν  κορυφαια η φαιδρα,αλλα δυστυχως σταματησε,80 ευρω με δυο εκτονωσεις και μια ωρα μασάζ, πανυψηλη γυναικαρα με βυζαρες και καμπυλες. Μακραν ανωτερη απο ολες τις υπολοιπες

Η Φαίδρα ήταν ΜΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ!! Εντάξει, προφανώς και ταίριαξε η χημεία μας, αλλά μαζί της έκανα το καλύτερο σεξ. Τα έδινε ΟΛΑ στο κρεβάτι και είχε και πιασίματα να χορτάσουν όλες οι αισθήσεις σου! Ασυνεπής ήταν γενικά στα ραντεβού της, αλλά είχε μια τρέλα που εμένα προσωπικά με έφτιαχνε πολύ. Ήταν τυπάκι και δεν υποκρινόταν. Δυστυχώς όμως δεν έχει πια Φαίδρα. Πορευόμαστε με υποκατάστατα... 
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
φιλε πολυ καλυτερα Ιουλια με 30 φραπεδακι και μια ωρα παρα Ερικα μασαζ 45 λεπτα το πολυ 30 ευρω χωρις φραπε και ο φραπες +20, γνωμη μου βεβαια, δεν ειναι αναγκη να συμφωνουν ολοι.
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
24
Like
4.043
Πόντοι
1.666
Αποψη μου μια ηταν  κορυφαια η φαιδρα,αλλα δυστυχως σταματησε,80 ευρω με δυο εκτονωσεις και μια ωρα μασάζ, πανυψηλη μετρίου αναστήματοςγυναικαρα με βυζαρες και καμπυλες. Μακραν ανωτερη απο ολες τις υπολοιπες

Στο διόρθωσα, αν μου επιτρέπεις. Δεν ξέρω πόσος καιρός έχει περάσει από τότε που την συνάντησες τελευταία φορά, αλλά πανύψηλη δεν ήταν με την καμία, γύρω στο 1,65 το πολύ 1,70 και αν. Όσον αφορά την εμφάνισή της είναι γυναίκα ζουμερή, όχι χοντρή όμως, και με πρόσωπο κοπέλας της διπλανής πόρτας, ούτε να πέσεις κάτω δηλ. ούτε και να την πεις άσχημη ή απωθητική, στον μέσο όρο κατ' εμέ. Όσο δε για το σέρβις της, εκεί ήταν όντως αρκετά (ίσως και πολύ) πάνω από τον μέσο όρο και με λογική χρέωση γι' αυτά που πρόσφερε. Γιαυτό και είχε τόση ζήτηση. Και μάλιστα θα προσθέσω ότι ήταν και χαλαρή με τον χρόνο της, οπότε δεν ίσχυε το 1 ώρα αυστηρά, τουλάχιστον παλιά, τότε που είχε και χώρο δικό της, όπως και ακόμα πιο παλιά που την συναντούσες σε ξεν/χείο ημιδιαμονής. Τέλος θα συμφωνήσω και με τον παίκτη πιο πριν σχετικά με την ασυνέπειά της, δυστυχώς αυτό ήταν το μόνο σημείο στο οποίο υστερούσε.
Για την ιστορία.
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Εχετε δικιο οι παραπανω, οσον αφορα την φαιδρα, εκανα λαθος απο κεκτημενη ταχυτητα. Γυρω στο 1.70 και οχι πανυψηλη, αλλα κατα τα αλλα γυναικαρα ζουμερη με καμπυλες. Το μόνο αρνητικό που ειχε, ειναι οτι δεν μπορουσες να συννενοηθεις ευκολα για να κάνεις ραντεβου μαζι της. Η απωλεια ειναι μεγαλη οσον αφορα το πακετο που συνδυαζε και αξιζε ολα τα ευρω που ζητουσε με το παραπανω
 

fos-kolos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
136
Like
270
Πόντοι
21
ολα τα μεγαλα μυαλα εξω εχουν φυγει..μας τα πηραν οι ξενοι
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Εχετε δικιο οι παραπανω, οσον αφορα την φαιδρα, εκανα λαθος απο κεκτημενη ταχυτητα. Γυρω στο 1.70 και οχι πανυψηλη, αλλα κατα τα αλλα γυναικαρα ζουμερη με καμπυλες. Το μόνο αρνητικό που ειχε, ειναι οτι δεν μπορουσες να συννενοηθεις ευκολα για να κάνεις ραντεβου μαζι της. Η απωλεια ειναι μεγαλη οσον αφορα το πακετο που συνδυαζε και αξιζε ολα τα ευρω που ζητουσε με το παραπανω

Λέω και εγώ πως την είδε πανύψηλη?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Η Φαίδρα ήταν ΜΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ!! Εντάξει, προφανώς και ταίριαξε η χημεία μας, αλλά μαζί της έκανα το καλύτερο σεξ. Τα έδινε ΟΛΑ στο κρεβάτι και είχε και πιασίματα να χορτάσουν όλες οι αισθήσεις σου! Ασυνεπής ήταν γενικά στα ραντεβού της, αλλά είχε μια τρέλα που εμένα προσωπικά με έφτιαχνε πολύ. Ήταν τυπάκι και δεν υποκρινόταν. Δυστυχώς όμως δεν έχει πια Φαίδρα. Πορευόμαστε με υποκατάστατα... 
Ειχε δικο της χωρο η φαιδρα;
Σταματησε;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom