Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (1 μέλη και 79 επισκέπτες)

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
24
Like
4.041
Πόντοι
1.666
Ειχε δικο της χωρο η φαιδρα;
Σταματησε;

Είχε δικό της χώρο πριν κάποια χρόνια, και ήταν και πολύ γουστόζικος και μοντέρνος, αλλά με δύσκολο πάρκιγκ λόγω περιοχής. Αν σταμάτησε; υποθέτω πως ναι, αν και ήταν ενεργή για λίγο, πριν αρκετούς μήνες όμως.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Είχε δικό της χώρο πριν κάποια χρόνια, και ήταν και πολύ γουστόζικος και μοντέρνος, αλλά με δύσκολο πάρκιγκ λόγω περιοχής. Αν σταμάτησε; υποθέτω πως ναι, αν και ήταν ενεργή για λίγο, πριν αρκετούς μήνες όμως.
Είχε δικό της χώρο πριν κάποια χρόνια, και ήταν και πολύ γουστόζικος και μοντέρνος, αλλά με δύσκολο πάρκιγκ λόγω περιοχής. Αν σταμάτησε; υποθέτω πως ναι, αν και ήταν ενεργή για λίγο, πριν αρκετούς μήνες όμως.
Ναι ...αρκετους...στη μιχαλακοπουλου
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
..στο κρεβατι ειναι φωτια η Ερρικα.. οπως κ στο μασαζ...!
Το θεμα της εμφανησης ειναι υποκειμενικο..  ΟΚ,εχει μερικα κιλακια παραπανω
αλλα εχει βυζαρες... κωλαρα.. κ γλυκο προσωπο!
Το 80αρι για μασαζ+σεξ.. ειναι τσιμπημενο... :thubsdown:

80άρι δίνεις και στα τυπικά μασατζίδικα και έχεις και τις επιλογές στις κόρες !!!
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Υπάρχει καμία που να κάνει μόνο μασαζάκι + φραπέ;;; Όποιος ξέρει κάποια, ας μου στείλει pm με καμιά πληροφορία...
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
60
Like
147
Πόντοι
0
Βίκυ στεφάνια και Ιουλία έχω δοκιμάσει εγώ. Για τα λεφτά που ζητάνε μια χαρά. Πολύ καλό μασάζ με φραπεδακι στο τελος..Ψάχνω κι εγώ κάτι καλύτερο, αλλά προς το παρόν τπτ
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.916
Πόντοι
41.443
Υπάρχει καμία που να κάνει μόνο μασαζάκι + φραπέ;;; Όποιος ξέρει κάποια, ας μου στείλει pm με καμιά πληροφορία...


ειρηνη στο κολωνακι.

μερικες σελιδες πισω εχει ινφο
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
148
Κριτικές
4
Like
290
Πόντοι
21
Πληροφορίες για ιουλία; μέρος που έχει το χώρο της, τηλέφωνο, εμφάνιση, ηλικία ή κάποιο σύνδεσμο για όλα αυτά; Αν όχι δημόσια έστω πμ.
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
60
Like
147
Πόντοι
0
Έψαξα τις σελίδες. Διάβασα όλη την συζήτηση. Τηλέφωνο της Ειρήνης Ρένας Ρένιας δεν βρήκα. Όποιος μπορεί ας βοηθήσει...Φίλε για την Ιουλία που ρωτάς googlare Ιουλία μασάζ Χαλάνδρι και θα στο βγάλει..δεν ξέρω αν κάνει να βάλω το λινκ
 

MIG-35

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Είχε δικό της χώρο πριν κάποια χρόνια, και ήταν και πολύ γουστόζικος και μοντέρνος, αλλά με δύσκολο πάρκιγκ λόγω περιοχής. Αν σταμάτησε; υποθέτω πως ναι, αν και ήταν ενεργή για λίγο, πριν αρκετούς μήνες όμως.

έτσι ακριβώς
κεντρικα στην Καλλιθέα
πολύ ωραίος χώρος
και αυτή άψογη
αν ξέρει κανείς που είναι και αν δουλεύει ας ενημερώσει
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
60
Like
147
Πόντοι
0
Περιστέρι είναι. 45+ αλλά με καλό σώμα. Ωστόσο ρομποτικές κινήσεις και ουδέν παραπάνω από καλό μασάζ με καφεδάκι. Η Βίκυ στεφάνια είναι 25+ αλλά στρουμπουλουλα, ευγενική με πολύ καλό μασάζ επίσης. Διαλέγεις και παίρνεις
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
ειρηνη στο κολωνακι.

μερικες σελιδες πισω εχει ινφο

Εδώ είναι οι σχετικές πληροφορίες:

το βαζω κι εδω αφου εχει χωρο δικο της.  



προσφατη επισκεψη σε μια παλια μας γνωριμη εδω.


ειχα αναγκη απο ενα πολυ καλο μασαζακι κι ετσι κοιτωντας καποιες αγγελιες και μετα τα κιταπια μου βρηκα οτι ειχα ξαναπαει.

πολυ καλο μασαζακι σε ολο μου το σωμα χρησιμοποιωντας παλαμες,πηχεις,αγκωνες. πραγματικα χαλαρωσα.
στο πιο <<αισθησιακο>> μερος εχουν αλλαξει τα πραγματα σε συγκριση με παλιοτερα αφου τωρα δεν προσφερεται ολοκληρωμενη επαφη μου ειπε κι ετσι απολαυσα ενα πολυ καλο φραπεδακι με μπολικο γαλα.

κοστος 40€ για 45-50 λεπτα με φραπεδακι.
μονο μασαζ 30€.

υγιαινετε.


ο χωρος μικρος αλλα πολυ καλος,ομορφα διακοσμημενος,με θερμανση κανονικα και με απαλη μουσικη να παιζει σε ολη τη διαρκεια του μασαζ. κρεββατι μαλακο κι οχι το συνηθισμενο στα μασατζιδικα.
μπανακι μικρο αλλα πεντακαθαρο και με μπολικο ζεστο νερο. πετσετες κλπ ολα κομπλε.

η κοπελλα εχει φωτο της στην αγγελια της. το μασαζ γινεται φορωντας τα ρουχα της κανονικα κι εγω γυμνος.
για χουφτωμα που λες δεν αποπειραθηκα.


Συμφωνώ απόλυτα... πέρασα κι εγώ εξαιρετική... 30 απλό και 40 αισθησιακό.. φραπέ..

Απλά μουπε για 50 για πιο... αθλητικό δυνατό... την άλλη φορά θα την ρωτήσω μήπως ατο 50αρι είναι και μπριζόλα..

Με κάνει να το αναρωτιέμαι γιατί στον καναπέ δίπλα από το μασαζοκρεββατο που ζήτησα να αφήσω μπουφάν δεν με άφησε γιατί λέει έχει.. Ίσως λάδια.. Μην το λερωσω...

Ο μόνος λόγος είναι να... κάτσεις λαδωμενος εκεί όποτε ίσως παίζει και....μπριζόλα...
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
60
Like
147
Πόντοι
0
Είδα είδα...βασικά τα είχα δει όλα και μου είχε ξεφύγει η αγγελία..Να σαι καλά φιλε
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom