Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (1 μέλη και 63 επισκέπτες)

dimitrispol2011

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2011
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
καλησπερα την θεια Ελενη στην Καλλιθεα πως μπορω να την βρω μπορει να στειλει καποιος πμ?
 

nigia111

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0

dimitrispol2011

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2011
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
gol σε ευχαριστω πολυ μπορεις να μου στειλεις σε πμ την αγγελια της?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.609
Πόντοι
1.056

Amartwlos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
ειρηνη στο κολωνακι.

μερικες σελιδες πισω εχει ινφο

Εδώ είναι οι σχετικές πληροφορίες:

Παράθεση από: petergsp  (11/02/19, 19:07)
το βαζω κι εδω αφου εχει χωρο δικο της. 



προσφατη επισκεψη σε μια παλια μας γνωριμη εδω.


ειχα αναγκη απο ενα πολυ καλο μασαζακι κι ετσι κοιτωντας καποιες αγγελιες και μετα τα κιταπια μου βρηκα οτι ειχα ξαναπαει.

πολυ καλο μασαζακι σε ολο μου το σωμα χρησιμοποιωντας παλαμες,πηχεις,αγκωνες. πραγματικα χαλαρωσα.
στο πιο <<αισθησιακο>> μερος εχουν αλλαξει τα πραγματα σε συγκριση με παλιοτερα αφου τωρα δεν προσφερεται ολοκληρωμενη επαφη μου ειπε κι ετσι απολαυσα ενα πολυ καλο φραπεδακι με μπολικο γαλα.

κοστος 40€ για 45-50 λεπτα με φραπεδακι.
μονο μασαζ 30€.

υγιαινετε.


Παράθεση από: petergsp  (12/02/19, 17:05)
ο χωρος μικρος αλλα πολυ καλος,ομορφα διακοσμημενος,με θερμανση κανονικα και με απαλη μουσικη να παιζει σε ολη τη διαρκεια του μασαζ. κρεββατι μαλακο κι οχι το συνηθισμενο στα μασατζιδικα.
μπανακι μικρο αλλα πεντακαθαρο και με μπολικο ζεστο νερο. πετσετες κλπ ολα κομπλε.

η κοπελλα εχει φωτο της στην αγγελια της. το μασαζ γινεται φορωντας τα ρουχα της κανονικα κι εγω γυμνος.
για χουφτωμα που λες δεν αποπειραθηκα.




Παράθεση από: openmind33  (18/02/19, 16:04)
Συμφωνώ απόλυτα... πέρασα κι εγώ εξαιρετική... 30 απλό και 40 αισθησιακό.. φραπέ..

Απλά μουπε για 50 για πιο... αθλητικό δυνατό... την άλλη φορά θα την ρωτήσω μήπως ατο 50αρι είναι και μπριζόλα..

Με κάνει να το αναρωτιέμαι γιατί στον καναπέ δίπλα από το μασαζοκρεββατο που ζήτησα να αφήσω μπουφάν δεν με άφησε γιατί λέει έχει.. Ίσως λάδια.. Μην το λερωσω...

Ο μόνος λόγος είναι να... κάτσεις λαδωμενος εκεί όποτε ίσως παίζει και....μπριζόλα...

Δεν λειτουργεί η αγγελία, εχουμε άλλη στην οποία αναφέρονται; η τηλ κάποιος; Θενξ!
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
πηρα τηλεφωνο την ερρικα στην πλατεια βικτωριας να μαθω τιμες  και μου ειπε 30€. οταν την ρωτησα για εκτονωση και ποσο ειναι η εχτρα χρεωση δεν μου απαντησε μεσω τηλεφωνου αλλα μου ειπε θα μου τα πει οταν παω εκει.
πηρα και την φωτεινη στην καλλιθεα και μου ειπε οτι για τους επομενους δυο μηνες θα ξεκιναει απο τις 14:00 και μετα τα μασαζ και οχι απο τις 11:00. παντως στο τηλεφωνο ηταν πολυ ευγενικη .

τωρα ξερει κατι καποιος για αυτο
 

mixaj

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
417
Like
1.088
Πόντοι
201
πηρα τηλεφωνο την ερρικα στην πλατεια βικτωριας να μαθω τιμες  και μου ειπε 30€. οταν την ρωτησα για εκτονωση και ποσο ειναι η εχτρα χρεωση δεν μου απαντησε μεσω τηλεφωνου αλλα μου ειπε θα μου τα πει οταν παω εκει.
πηρα και την φωτεινη στην καλλιθεα και μου ειπε οτι για τους επομενους δυο μηνες θα ξεκιναει απο τις 14:00 και μετα τα μασαζ και οχι απο τις 11:00. παντως στο τηλεφωνο ηταν πολυ ευγενικη .

τωρα ξερει κατι καποιος για αυτο
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
πηρα τηλεφωνο εδω ειναι κοντα στον ηλεκτρικο ανω πατησια τιμες 40€ η μιση ωρα και 60€ η μια . φουλ πακετο εκτος πρωκτικο απο μασαζ τιποτα μονο 10 λεπτα αν κανει και στο προγραμμα της 1 ωρας εχει δυο εκτονωσεις. οποτε οποιος ψαχνει για μασαζ το ξεχναει.
απο την φωνη φανηκε 55-60 χρονων με φωνη νταβατζη......
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
το βαζω κι εδω αφου εχει χωρο δικο της. 



προσφατη επισκεψη σε μια παλια μας γνωριμη εδω.


ειχα αναγκη απο ενα πολυ καλο μασαζακι κι ετσι κοιτωντας καποιες αγγελιες και μετα τα κιταπια μου βρηκα οτι ειχα ξαναπαει.

πολυ καλο μασαζακι σε ολο μου το σωμα χρησιμοποιωντας παλαμες,πηχεις,αγκωνες. πραγματικα χαλαρωσα.
στο πιο <<αισθησιακο>> μερος εχουν αλλαξει τα πραγματα σε συγκριση με παλιοτερα αφου τωρα δεν προσφερεται ολοκληρωμενη επαφη μου ειπε κι ετσι απολαυσα ενα πολυ καλο φραπεδακι με μπολικο γαλα.

κοστος 40€ για 45-50 λεπτα με φραπεδακι.
μονο μασαζ 30€.

υγιαινετε.


Έχει κανείς το τηλέφωνο της γιατί την είχα πάρει την προηγούμενη εβδομάδα τηλ για πληροφορίες και ενδιαφέρομαι να πάω αλλά τώρα η αγγελία έχει κατέβει;

Ευχαριστώ
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
πηρα τηλεφωνο εδω ειναι κοντα στον ηλεκτρικο ανω πατησια τιμες 40€ η μιση ωρα και 60€ η μια . φουλ πακετο εκτος πρωκτικο απο μασαζ τιποτα μονο 10 λεπτα αν κανει και στο προγραμμα της 1 ωρας εχει δυο εκτονωσεις. οποτε οποιος ψαχνει για μασαζ το ξεχναει.
απο την φωνη φανηκε 55-60 χρονων με φωνη νταβατζη......
..ε τι περιμενεις,οταν λεει 45 υπολογιζε +10 με 15 παραπανω σιγουρα..
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.916
Πόντοι
41.443
Έχει κανείς το τηλέφωνο της γιατί την είχα πάρει την προηγούμενη εβδομάδα τηλ για πληροφορίες και ενδιαφέρομαι να πάω αλλά τώρα η αγγελία έχει κατέβει;

Ευχαριστώ

απ οτι καταλαβαινω λες οτι την πηρες τηλεφωνο και ζητας το τηλεφωνο της? :think:

 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.916
Πόντοι
41.443

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.690
Like
28.292
Πόντοι
5.006
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
Παιδιά την πήρα τηλέφωνο την προηγούμενη εβδομάδα ζήτησα πληροφορίες δεν πήγα....
Μετά διέγραψα το τηλέφωνο από τη λίστα
Και σήμερα μπήκα να την βρω για να πάρω τηλέφωνο να πάω και δεν ανοίγει η αγγελία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom