Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (4 μέλη και 6 επισκέπτες)

rouchat

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
178
Like
51
Πόντοι
1
Εγώ την πάτησα και πήγα, βάλε το τηλέφωνο στο WhatsApp και θα την δεις/τρομάξεις ...

Το δα η φατσα ειναι για πολλυ ΜΕΡΑΚΛΗΔΕς αλλα η φατσα της ειναι σκυλι του πολεμου.
τελικα εχει να προτεινει κανεις κανα καλο στο χωρο του
 

johny131

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
42
Like
24
Πόντοι
0
Για πες τίποτα παραπάνω
Είναι μια 60αρα παλιά στο επάγγελμα που παριστάνει την μασατζου. Δεν έκατσα να δω υπηρεσίες. Με το που την είδα στην πόρτα είπα μια δικαιολογία και την έκανα με ελαφρά...
 

Rotem

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
147
Like
70
Πόντοι
1
Μακριά συναγωνιστές, γριά σαύρα της Γλυφάδας, έκανα καταδρομική και έφυγα τρέχοντας από την πόρτα !
Για να λέει Γλυφάδα,για να λες γριά σαύρα και για να το βάλεις στα πόδια θα'ναι η γνωστή δήθεν μασατζου που παλιότερα έβαζε στις αγγελίες της ψεύτικες φωτογραφίες που έδειχναν μια μιλφάρα.
 

johny131

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
42
Like
24
Πόντοι
0
Για να λέει Γλυφάδα,για να λες γριά σαύρα και για να το βάλεις στα πόδια θα'ναι η γνωστή δήθεν μασατζου που παλιότερα έβαζε στις αγγελίες της ψεύτικες φωτογραφίες που έδειχναν μια μιλφάρα.
Μάλλον αυτή είναι που λες, εγώ έριξα προειδοποίηση πάντως μην την πατήσει κι άλλος, αρκετά με τις γριές με τόσα ωραία πινάκια εκεί έξω...
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26

Για αυτην ξερουμε κάτι; ειπε 40αρα, 50γιουρια στον χώρο της γλυφάδα.

Ειχα γραψει αυτο για την κυρια σε αλλο νημα:

Κοιτα, ειναι σιγουρα αματουρι, κυρια της διπλανης πορτας. Σε υποδεχεται με μπουρνουζι και σε βαζει στο κρεββατι της. Απλα βαζει μια πετσετα στην μια μερια του κρεββατιου κι αρχιζει το χαιδεμα, οχι μασαζ. Οταν σε γυρισει εχει απο ολα, εκτος πρωκτικο. Εμενα ομως μου βγαζει λιγο αποστειρωμενο, ειδικα γιατι δεν φιλαει. Ειναι ομως ευγενεστατη και για μια φορα, αντε δυο, δεν κλαις το 50ρικο
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26

Ειχα γραψει αυτο σε αλλο νημα:

Καταδρομικη διαθεση πριν λιγες ημερες και μοιραζομαι μαζι σας.
Ραντεβου ευκολοτατο στον Χολαργο, προβλημα στο παρκινγκ γιατι ειναι πανω στην Μεσογειων. Μια εξελληνισμενη Ιταλιδα, κοντουλα, που καπνιζει (εμενα με χαλαει τρομερα). Μου ειπε σκετο μασαζ 50, σκετο σεξ 50, αν θες και τα δυο τι θες να δωσεις...
Τελος παντων ειπα να δοκιμασω και τα δυο με 80 που προτεινα και αρχισαμε. Χωρος μικρος, θερμανση με ηλεκτρικη σομπα, μασαζοκρεββατο και στο πλαι στρωμα στο πατωμα για την συνεχεια...
Ξαπλωσα στο κρεββατι, εκανε μετριο μασαζ. Κατα δικη της ομολογια τωρα το μαθαινει, αυτο που εκανε χρονια ηταν το δευτερο μερος... Το μασαζ το εκανε γυμνη, στηθος μετριο που αρχιζει να πεφτει, η κυρια περιπου 40-45. Οταν ξεκινησε τα αλλα, εδειξε πως εχει πειρα αλλα εγω λογω τσιγαριλας δεν γουσταρα πολλα παιχνιδια. Τσιμπουκι με σκουφακι και μετα με καβαλησε για να τελειωσω αρκετα γρηγορα, λογω της εμπειριας της στην κινηση.
Αν εμενα κοντα ισως να ξαναπηγαινα λογω αυτης της εμπειριας που εχει, αλλα λογω αποστασεως μαλλον δεν θα ξαναπαρω.
Τα φιλια μου κυριοι και καλο κυνηγι
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Ειχα γραψει αυτο για την κυρια σε αλλο νημα:

Κοιτα, ειναι σιγουρα αματουρι, κυρια της διπλανης πορτας. Σε υποδεχεται με μπουρνουζι και σε βαζει στο κρεββατι της. Απλα βαζει μια πετσετα στην μια μερια του κρεββατιου κι αρχιζει το χαιδεμα, οχι μασαζ. Οταν σε γυρισει εχει απο ολα, εκτος πρωκτικο. Εμενα ομως μου βγαζει λιγο αποστειρωμενο, ειδικα γιατι δεν φιλαει. Ειναι ομως ευγενεστατη και για μια φορα, αντε δυο, δεν κλαις το 50ρικο

Εμφανισιακά;;;
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.984
Like
4.909
Πόντοι
1.706
κυρια της διπλανης πορτας, τιποτε σπουδαιο αλλα δεν ξερνας κιολας
Τότε δεν μιλάμε για σαύρα.. τύπου Κυψελης, αλλά για μια μέτρια περίπτωση κ λόγω ηλικίας
Από κιλά είναι .. πολλά (Άρη)?
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Τότε δεν μιλάμε για σαύρα.. τύπου Κυψελης, αλλά για μια μέτρια περίπτωση κ λόγω ηλικίας
Από κιλά είναι .. πολλά (Άρη)?

Οχι δεν εχει κιλα, ειναι μικροκαμωμενη, αλλα βεβαια υπαρχει η χαλαροτητα στην κοιλια και στο στηθος...
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
514
Πόντοι
301

nowhereman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
104
Like
194
Πόντοι
1

Φωτογραφίες αληθινές. Η Αλίκη είναι γύρω στα 30-35 και πολύ ευχάριστη με την πρώτη γνωριμία. Μετά από το μασάζ ξεκινήσαμε το δεύτερο μέρος του προγράμματος. Αφού γδύθηκε πέρασε με τη γλώσσα της τον ήδη σηκωμένο πούτσο μου και προχωρήσαμε στο κυρίως πιάτο με καλή συμμετοχή από την πλευρά της μέχρι που ήρθε το τέλος.

Τιμή 60 ευρώ. Στο δωμάτιο έμεινα σχεδόν μια ώρα.

σε ποια περιοχη εχει χωρο
 

nowhereman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
104
Like
194
Πόντοι
1

Γοητευτική διπλωματούχος κυρία/ μασέρ 36 , προσφέρει στον χώρο της αισθησιακό / χαλαρωτικό ερωτικο μασάζ με εκτόνωση ( διάρκεια 1 ώρα και 15 λεπτά) Περιοχή : ΑΘΗΑ / ΚΥΨΕΛΗ
Beautiful experienced lady 36 offers relax / erotic massage (1 hour & 15 min)of all you body with happy ending - ATHENS



εχει παει καποιος σ αυτήν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom