Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (4 μέλη και 7 επισκέπτες)

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
600
Like
718
Πόντοι
86
ενδιαφερον φαινεται, εαν ξερει καποιοs τηλεφωνο. Δεν γραφει στην αγγελια
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446

Γοητευτική διπλωματούχος κυρία/ μασέρ 36 , προσφέρει στον χώρο της αισθησιακό / χαλαρωτικό ερωτικο μασάζ με εκτόνωση ( διάρκεια 1 ώρα και 15 λεπτά) Περιοχή : ΑΘΗΑ / ΚΥΨΕΛΗ
Beautiful experienced lady 36 offers relax / erotic massage (1 hour & 15 min)of all you body with happy ending - ATHENS



εχει παει καποιος σ αυτήν;

τηλ?
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606

Γοητευτική διπλωματούχος κυρία/ μασέρ 36 , προσφέρει στον χώρο της αισθησιακό / χαλαρωτικό ερωτικο μασάζ με εκτόνωση ( διάρκεια 1 ώρα και 15 λεπτά) Περιοχή : ΑΘΗΑ / ΚΥΨΕΛΗ
Beautiful experienced lady 36 offers relax / erotic massage (1 hour & 15 min)of all you body with happy ending - ATHENS



εχει παει καποιος σ αυτήν;
ναι ρε φιλαρακο.....τηλεφωνακι δεν εχει!!!!!!!!!!!!!!
 

aytoseimai

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0

Μιλησα σημερα μαζι της με μυνηματα απο το site.Εχει χωρο στην Κυψελη μου ειπε.50 ευρω μια ωρα μασαζ σε ολο τον ανδρικο κορμο και τελειωμα με χερι και στοματικο ελευθερο.Δεν κανει γυμνη λεει μασαζ.Φοραει την στολη που εχει στην τελευταια φωτο.Οταν της ζητησα τηλ μου ειπε κανονιζει με μυνηματα απο το site η μεσω email.
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
θα συμφωνήσω... σε επικοινωνία έξτρα με την Ρένια μου είπε πως δεν υπάρχει επαφή... απλά έχει και ένα πρόγραμμα στα 50 ευρώ για πιο δυνατό αθλητικό μασαζ... επαφή δεν παίζει καθόλου

Εχω παει πριν κανενα χρονο τελευταια φορα στην Ειρηνη. Τρεις φορες πηγα συνολικα αλλα μετα βαρεθηκα. Ειναι οκ απο εμφανιση σε σχεση με αλλες που κυκλοφορουν. Πολυ αδυνατη, κοντο ξανθο μαλλι και οκ προσωπο. Μασαζ κανει ικανοποιητικο. Μετα την πρωτη φορα θα παρετε με 30€ ολο το πακετο (εννοω και την εκτονωση). Σωματικη επαφη δεν παιζει με τιποτα αλλα αν σας συμπαθησει θα δειτε και τιποτα δικο της παραπανω... Αλλα μονο ματι...ο χωρος ειναι καλος, γενικα. Καλη για 1-2 φορες αλλα μετα τελος...
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Καλημερα φιλε. Ποια ειναι η Ειρηνη ?

46-47 σελ τσεκαρε. Μιλουν εκει για αυτην. Κολωνακι σε υπογειο

Θυμαται κανεις μια καθηγητρια/δασκαλα μασαζ καπου μετα το σταθμο αττικης προς Αγιο Νικολαο (αν θυμαμαι καλα); Μεγαλη σε ηλικια σε οροφο. Νομιζω βουλγαρα. Εχετε πετυχει καμια αγγελια της τελευταια;
 

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201
46-47 σελ τσεκαρε. Μιλουν εκει για αυτην. Κολωνακι σε υπογειο

Θυμαται κανεις μια καθηγητρια/δασκαλα μασαζ καπου μετα το σταθμο αττικης προς Αγιο Νικολαο (αν θυμαμαι καλα); Μεγαλη σε ηλικια σε οροφο. Νομιζω βουλγαρα. Εχετε πετυχει καμια αγγελια της τελευταια;
για μια ελληνιδα  θειτσα  φιλε  νομιζω  πως λες  σε  ενα στενο  καθετο στην αχαρνων  αν  ειναι  η  ιδια εχουν  χαθει τα  ιχνη της
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
για μια ελληνιδα  θειτσα  φιλε  νομιζω  πως λες  σε  ενα στενο  καθετο στην αχαρνων  αν  ειναι  η  ιδια εχουν  χαθει τα  ιχνη της

Μαλλον αυτη ναι. Ελληνιδα ελεγε αλλα νομιζω βουλγαρα ηταν. Φτηνη και τιμια εργατρια
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
9
Like
1.841
Πόντοι
3.145

Γοητευτική διπλωματούχος κυρία/ μασέρ 36 , προσφέρει στον χώρο της αισθησιακό / χαλαρωτικό ερωτικο μασάζ με εκτόνωση ( διάρκεια 1 ώρα και 15 λεπτά) Περιοχή : ΑΘΗΑ / ΚΥΨΕΛΗ
Beautiful experienced lady 36 offers relax / erotic massage (1 hour & 15 min)of all you body with happy ending - ATHENS



εχει παει καποιος σ αυτήν;


oui δοκίμασα εγώ.
λοιπόν 40+ εμφανισιακά καλή ρωσο-ουκρανική σχολή, καθαρή ευγενική.
ο χώρος της πίσω απ' τα δικαστήρια πιθανόν το διαμέρισμά της
παλιό σπίτι με παλιό μπάνιο.. αλλά  ο χώρος του μασάζ αξιοπρεπής και καθαρός , ζεστός με ατμόσφαιρα, χαμηλό φωτισμό και μουσική.
μασάζ πολύ καλό (1-10) 8 ξέρει να κάνει ! απ' ότι μου είπε έχει και δίπλωμα  και ήταν-είναι κανονική δουλειά της.
στο τηλ μου είχε πει  1 ώρα  και 10 λεπτά μασάζ με εκτόνωση(φραπέ) στα 50
και αν ήθελα τελείωμα με στοματικό + 20

επί του έργου κάναμε 60-65 λεπτά και στο τέλος μου πήρε μια αρκετά καλή πίπα με συνολικό κόστος 50 ευρώ.
η αλήθεια ήταν ότι βιαζόταν να πάει κάπου και μου το είχε πεί εξ' αρχής ότι είχε  στη διάθεσή της 1 ώρα!(γι αυτό φαντάζομαι το 50 και οχι τα 70 που ζήταγε...δεν ξέρω και δεν ρώτησα τίποτα  μιας και έμεινα ικανοποιημένος απ' όλα)

τίμια επιλογή -δεν κοροιδεύει -αξίζει τα λεφτά της

 

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201
oui δοκίμασα εγώ.
λοιπόν 40+ εμφανισιακά καλή ρωσο-ουκρανική σχολή, καθαρή ευγενική.
ο χώρος της πίσω απ' τα δικαστήρια πιθανόν το διαμέρισμά της
παλιό σπίτι με παλιό μπάνιο.. αλλά  ο χώρος του μασάζ αξιοπρεπής και καθαρός , ζεστός με ατμόσφαιρα, χαμηλό φωτισμό και μουσική.
μασάζ πολύ καλό (1-10) 8 ξέρει να κάνει ! απ' ότι μου είπε έχει και δίπλωμα  και ήταν-είναι κανονική δουλειά της.
στο τηλ μου είχε πει  1 ώρα  και 10 λεπτά μασάζ με εκτόνωση(φραπέ) στα 50
και αν ήθελα τελείωμα με στοματικό + 20

επί του έργου κάναμε 60-65 λεπτά και στο τέλος μου πήρε μια αρκετά καλή πίπα με συνολικό κόστος 50 ευρώ.
η αλήθεια ήταν ότι βιαζόταν να πάει κάπου και μου το είχε πεί εξ' αρχής ότι είχε  στη διάθεσή της 1 ώρα!(γι αυτό φαντάζομαι το 50 και οχι τα 70 που ζήταγε...δεν ξέρω και δεν ρώτησα τίποτα  μιας και έμεινα ικανοποιημένος απ' όλα)

τίμια επιλογή -δεν κοροιδεύει -αξίζει τα λεφτά της
70  για μασαζ  και  πιπα ? πολλα  δεν ειναι  φιλε  μου ? οσο καλη  και να ειναι  δεν  αξιζει  τετοιο ποσο .
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
9
Like
1.841
Πόντοι
3.145
ενδεχομένως  ναι.. αλλά αν σκεφθείς  ότι κατα 90%  ζητάνε
50 για τρίψιμο -κοροιδία  και φραπέ
40 -50    κάτι άπλυτες για τρίψιμο-κοροιδία και σεξ
60 -70  για χαιδεμα, και σεξ
και γενικά οτιδήποτε κάτω του μετρίου 40-60 ευρώ και κάτω απο  1 ώρα!!

τότε ναι πιστεύω  πως  ενα καλό μασάζ πάνω απο 60 λεπτά και μια καλή  πίπα
είναι στο όριο των 70

π.χ  η  Βίκυ στεφανία(που ξέρει να κάνει μασάζ!)  στο αντίστοιχο πακέτο εκεί είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom