Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
24
Like
4.043
Πόντοι
1.666
Άρα για να ανακεφαλαιώσουμε, γιατί κι εγώ μπερδεύτηκα προς στιγμήν, επειδή έγιναν αναφορές σε 2 κοπέλες ταυτόχρονα με παρόμοια προγράμματα:
Αυτή που κάποιος παίκτης αποκάλεσε Ειρήνη, που είναι 40+άρα, λεπτή με καλό κορμί και αδιάφορο πρόσωπο, αν κατάλαβα καλά από τις περιγραφές, μιας και δεν την έχω συναντήσει, χρεώνει σκέτο το μασάζ στα €30 και με φραπέ+καλαμάκι (aka ως happy ending) στα €40, για περίπου 1 ώρας συνεδρία στον χώρο της.
Η Έρρικα, που είναι τσουμπωτή και καμπυλωτή αλλά στη κατηγορία της γαμεύσιμη, πάλι κατά τις περιγραφές, χρεώνει κι αυτή στον χώρο της για ίδιας διάρκειας συνεδρία ο,τι και η 1η (η Ειρήνη), αλλά σερβίρει και μπριζόλα στα €60 με πολύ καλή μάλιστα συμμετοχή, όπως έχουν γράψει άλλοι παίκτες εδώ, γιατί εγώ ούτε μ' αυτήν έχω ως τώρα ιδία γνώση του πράγματος. Σωστά ως εδώ;
Η απορία η δική μου είναι η εξής: αν κάποιος θέλει 2 γύρους σεξ και μασάζ στα ενδιάμεσα η Έρρικα τι χρεώνει; Υποθέτω €80;
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
24
Like
4.043
Πόντοι
1.666
100...
και το 60 ειναι για μιση ωρα..

Αν είναι έτσι, τότε καλά έχω κάνει και δεν την έχω συναντήσει ως τώρα.
Σ' αυτά τα χρήματα και με αυτό το παρουσιαστικό δεν τη λες ευκαιρία.
Μου κάνει εντύπωση πάντως, γιατί άλλοι παίκτες πιο πάνω γράψανε για 1 ώρα, κι όχι για μισή.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.082
Κριτικές
191
Like
51.951
Πόντοι
41.443
Άρα για να ανακεφαλαιώσουμε, γιατί κι εγώ μπερδεύτηκα προς στιγμήν, επειδή έγιναν αναφορές σε 2 κοπέλες ταυτόχρονα με παρόμοια προγράμματα:
Αυτή που κάποιος παίκτης αποκάλεσε Ειρήνη, που είναι 40+άρα, λεπτή με καλό κορμί και αδιάφορο πρόσωπο, αν κατάλαβα καλά από τις περιγραφές, μιας και δεν την έχω συναντήσει, χρεώνει σκέτο το μασάζ στα €30 και με φραπέ+καλαμάκι (aka ως happy ending) στα €40, για περίπου 1 ώρας συνεδρία στον χώρο της.
Η Έρρικα, που είναι τσουμπωτή και καμπυλωτή αλλά στη κατηγορία της γαμεύσιμη, πάλι κατά τις περιγραφές, χρεώνει κι αυτή στον χώρο της για ίδιας διάρκειας συνεδρία ο,τι και η 1η (η Ειρήνη), αλλά σερβίρει και μπριζόλα στα €60 με πολύ καλή μάλιστα συμμετοχή, όπως έχουν γράψει άλλοι παίκτες εδώ, γιατί εγώ ούτε μ' αυτήν έχω ως τώρα ιδία γνώση του πράγματος. Σωστά ως εδώ;
Η απορία η δική μου είναι η εξής: αν κάποιος θέλει 2 γύρους σεξ και μασάζ στα ενδιάμεσα η Έρρικα τι χρεώνει; Υποθέτω €80;


φιλε στις τελευταιες σελιδες και με βαση τις παραθεσεις εγιναν αναφορες σε τρεις κοπελλες.
ειρηνη
ιουλια
ερρικα


για την ειρηνη παντως δεν ειπε καποιος για καλαμακι ακα.
τωρα δεν κανει. ειπωθηκε 30 απλο μασαζ,40 με φραπε.
παλιοτερα εκανε κομπλε προγραμμα με 60. τωρα απ οτι μου ειπε σταματησε.
 

george16v

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες , να πω δυο λογια και εγώ απο τη συνάντησή μου με την έρικκα...
Γενικα με ενδιαφέρουν αματουρ καταστάσεις και γιαυτο της μιλησα μονο για μασαζ και το αφησα ετσι για να κρατήσει και εκείνη κάποια σχετική απόσταση.τεσπα , ειναι όπως τις φωτό ,κοντούλα,ευγενική,τσουποτή αλλα όχι με άσχημο προφίλ και πολυ καθαρή. Γενικά ο χορος της είναι πολυ καλος , μοντερνο σπιτι και καθαρό .παρέχει πολυ καλο μασάζ ,πετσετα (οχι σφραγισμένη) για να κανεις μπανιο κλπ. Στο τελος αφου τελείωσε και εγω ήμου τερμα σηκωμένος ,μου ειπε πως εχουν τα πραγματα και ζητησα τη φαση με το χερι και το στωμα.
Δεν εκλαψα τα 40 που εδωσα ...για το φουλ μου ειπε 60 αν ηθελα.

Ειναι οπως στις φωτογραφιες της στο facebook ή οι φωτογραφιες ειναι last year;
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
24
Like
4.043
Πόντοι
1.666
φιλε στις τελευταιες σελιδες και με βαση τις παραθεσεις εγιναν αναφορες σε τρεις κοπελλες.
ειρηνη
ιουλια
ερρικα


για την ειρηνη παντως δεν ειπε καποιος για καλαμακι ακα.
τωρα δεν κανει. ειπωθηκε 30 απλο μασαζ,40 με φραπε.
παλιοτερα εκανε κομπλε προγραμμα με 60. τωρα απ οτι μου ειπε σταματησε.

Α, οκ, πάσο, νόμισα ότι αφού σου κάνει φραπεδιά, στον παίρνει και στο στόμα ακάποτα.
Για την Ιουλία δεν κατάλαβα τι ειπώθηκε εντέλει και δεν ξέρω περί τίνος πρόκειται, ελλείψει λινκ ή άλλων στοιχείων γι' αυτήν.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Παίδες... ενημερώνω σε λίγο τιμολογιακή πολιτική ερρικας... φρέσκα κουλούρια update.... χοντρικά ξεκινάει από 30 έως... 80... εξηγώ σε λίγο τι και πως...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.082
Κριτικές
191
Like
51.951
Πόντοι
41.443
Α, οκ, πάσο, νόμισα ότι αφού σου κάνει φραπεδιά, στον παίρνει και στο στόμα ακάποτα.
Για την Ιουλία δεν κατάλαβα τι ειπώθηκε εντέλει και δεν ξέρω περί τίνος πρόκειται, ελλείψει λινκ ή άλλων στοιχείων γι' αυτήν.

πολλα εχουν ειπωθει για την Ιουλια. τα πιο πολλα στο νημα μασαζ κατ οικον. βαζω ενα ποστ ενδεικτικα που μου εβγαλε το ψαχτηρι του σαιτ.
περιληπτικα.
δεχεται σπιτι της στο Περιστερι,κανει καλο μασαζ με φραπεδια,μερικοι εχουν γραψει οτι εχει θεμα με τα ραντεβου μερικες φορες,αλλες φορες καλει αν την εχεις παρει σε ακαταλληλες ωρες και στο διπλανο δωματιο ειναι η μαμα και η κορη της.




Από εμφάνιση δε λέει πολλά η Ιουλία. Πολύ ψηλή και πολύ αδύνατη με μέτριο πρόσωπο ενώ καμπουριάζει και λίγο. Ηλικία 35-40. Πάντως κάνει από τα καλύτερα μασάζ αν όχι το καλύτερο και πιστέψτε με έχω αρκετή εμπειρία σε μασάζ. Δέχεται στον χώρο της (αρκετά καλό διαμέρισμα) και μένει με τη μανούλα της μαζί η οποία κάθεται διακριτικά στο διπλανό δωμάτιο και σιδερώνει, βλέπει τηλεόραση, πλένει τα μπαλκόνια κλπ.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
ΕΡΡΙΚΑ...

Λοιπόν παίδες... επειδή υπάρχει μπέρδεμα με το τι χρεώσεις υπάρχουν... σήμερα που βρέθηκα με την κοπέλα μου τα είπε αναλυτικά... αναφέρω γρήγορα και μετά θα γράψω και την εμπειρία μου...

Λοιπόν :
30 μασάζ σκέτο
40 (30+10) μασάζ + απλά εκτόνωση
50 (30+20) μασάζ + πίπα με σκούφο
60 (30+30) μασάζ + πίπα ακαπέλα
80 (30+50) μασάζ + σεξ

Το θέμα (και το καλό συνάμα) είναι πως κάποιος μπορεί να πάρει και τα έξτρα πακέτα χωρίς μασάζ...
Δηλαδή πχ μόνο σεξ? είναι 50 κατευθείαν σεξ μαξ 30 λεπτά).
Σε κάποιον πχ μου είπε χωρίς μασάζ, ζήτησε λίγο δάκτυλο, την έπαιξε και έχυσε και όταν την ρώτησε τι οφείλει... του είπε πχ 40 ευρώ...

Με λίγα λόγια (και είναι και η φιλική συμβουλή που της έδωσα για να μην γίνονται μπερδέματα) ΠΡΙΝ ξεκινήσει η οποιαδήποτε φάση.... ξεκαθαρίζει τιμές και πρόγραμμα για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις στο τέλος...

Σαν συνάντηση ήταν οκ...
σύνολο 1 ώρα (door in - door out), με μπάνιο πριν και μετά.
Μου έκανε καλό μασαζ μπρος πίσω και παντού (πλην τσαπου)...
μετά αφού τελειώσαμε υπήρξε διάθεση από πλευρά της οτι... "οκ ευχαριστώ..." αλλά μετά της ζήτησα να προχωρήσουμε και... μέσα κρεββατοκάμαρα...
μου λέει επειδή ήταν πιο ζεστά μήπως ήθελα να αράξουμε στον χώρο του μασαζ της λέω πάμε μέσα καλύτερα να... την ευχαριστηθώ...
προς τιμή της επίσης μου είπε πως επειδή είχε πάει οδοντίατρο να... βάλει προφυλακτικό (όπως ήμουν στο μασαζοκρέββατο και πριν της πω να πάμε μέσα....)... άρα αυτό που κατάλαβα ήταν να... με τελειώσει με πίπα σκουφωτή... εκεί είναι που της είπα να πάμε μέσα...
εκεί λοιπόν πήγαμε μέσα... γθύθηκε και απόλαυσα στα 4 γλύψιμο προς αυτήν...
μου έβαλε καπότα με έγλειφε και εγώ έπαιζα νιμου-λοκώ... αλλά για να μην χύσω... της είπα να αράξει ανάσκελα να την περιποιηθώ κιάλλο λίγο... φαινομενικά της άρεσε και έχυσε...
ε... και με το που πήγα να μπω μέσα της... ΜΠΟΥΜ... μου λέει "μωρό μου είναι έξτρα λεφτά.." και παθαίνω κοκομπλοκ... μου ψιλοέπεσε, μου εξήγησε, της εξήγησα τι διάβασα και επειδή με είδε όντως μπερδεμένο... (και ξενερωμένο - της είπα οτι 60 είχα πάρει μαζί μου) τελικά μετά από 3-4 εισόδους τέλειωσα... μου είπε επειδή έγινε μπέρδεμα και επειδή με έβλεπε πως θα τελείωνα γρήγορα δέχτηκε να μπω αλλά μόνο για αυτή την φορά..

Μετά τα είπαμε για το μπέρδεμα με τις τιμές και αποχώρησα...

Εμφανισιακά είναι στα γούστα μου παίδες... κοντή, ξανθιά με ωραία μάτια και απλό καθημερινό ντύσιμο (όχι αυτό που βλέπετε στις φώτο).
Εγώ δεν την είδα με παραπάνω κιλά που γράφουν κάποιοι... απλά έχει το στιλ σώματος, που είναι είναι μεν λεπτή από τη μέση και κάτω  αλλά έχει ελάχιστη κοιλίτσα και ωραία πολύ ωραία μαστάρια... έχει και ανοιγμένες πλάτες... κάποιο άθλημα ίσως έκανε... πάντως μου είπε πως είναι σε δίαιτα... όταν μου στήθηκε στα 4 γούσταρα... έχει πού ωραίο πίσω σύστημα και σε συνδυασμό με τις βυζάρες που κρέμονταν ήταν καλή φάση... και έδείχνε να γουστάρει στο κρεβάτι...

Όπως και ναχει ελπίζω να βοήθησα παίδες... Εν κατακλείδι, για να μην γίνονται παρεξηγήσεις την ρωτάτε ΑΠΟ ΠΡΙΝ τι παίζει και τι θέλετε...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Άρα για να ανακεφαλαιώσουμε, γιατί κι εγώ μπερδεύτηκα προς στιγμήν, επειδή έγιναν αναφορές σε 2 κοπέλες ταυτόχρονα με παρόμοια προγράμματα:

Αυτή που κάποιος παίκτης αποκάλεσε Ειρήνη, που είναι 40+άρα, λεπτή με καλό κορμί και αδιάφορο πρόσωπο, αν κατάλαβα καλά από τις περιγραφές, μιας και δεν την έχω συναντήσει, χρεώνει σκέτο το μασάζ στα €30 και με φραπέ+καλαμάκι (aka ως happy ending) στα €40, για περίπου 1 ώρας συνεδρία στον χώρο της.

Η Έρρικα, που είναι τσουμπωτή και καμπυλωτή αλλά στη κατηγορία της γαμεύσιμη, πάλι κατά τις περιγραφές, χρεώνει κι αυτή στον χώρο της για ίδιας διάρκειας συνεδρία ο,τι και η 1η (η Ειρήνη), αλλά σερβίρει και μπριζόλα στα €60 με πολύ καλή μάλιστα συμμετοχή, όπως έχουν γράψει άλλοι παίκτες εδώ, γιατί εγώ ούτε μ' αυτήν έχω ως τώρα ιδία γνώση του πράγματος. Σωστά ως εδώ;
Η απορία η δική μου είναι η εξής: αν κάποιος θέλει 2 γύρους σεξ και μασάζ στα ενδιάμεσα η Έρρικα τι χρεώνει; Υποθέτω €80;

Όχι δεν αναφέρθηκε για Ειρήνη (Ρένα) από Κολωνάκι καλαμάκι... έχει μόνο μασάζ σωστά στα 30 και στα 40 έχει και happy ending σύνολο 1 ώρα ...
Για την Έρικκα δεν ισχύει το 60άρι ... δες τι έγραψα στο προηγούμενο ποστ
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
φιλε στις τελευταιες σελιδες και με βαση τις παραθεσεις εγιναν αναφορες σε τρεις κοπελλες.
ειρηνη
ιουλια
ερρικα


για την ειρηνη παντως δεν ειπε καποιος για καλαμακι ακα.
τωρα δεν κανει. ειπωθηκε 30 απλο μασαζ,40 με φραπε.
παλιοτερα εκανε κομπλε προγραμμα με 60. τωρα απ οτι μου ειπε σταματησε.

θα συμφωνήσω... σε επικοινωνία έξτρα με την Ρένια μου είπε πως δεν υπάρχει επαφή... απλά έχει και ένα πρόγραμμα στα 50 ευρώ για πιο δυνατό αθλητικό μασαζ... επαφή δεν παίζει καθόλου
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
ΕΡΡΙΚΑ...

Λοιπόν παίδες... επειδή υπάρχει μπέρδεμα με το τι χρεώσεις υπάρχουν... σήμερα που βρέθηκα με την κοπέλα μου τα είπε αναλυτικά... αναφέρω γρήγορα και μετά θα γράψω και την εμπειρία μου...

Λοιπόν :
30 μασάζ σκέτο
40 (30+10) μασάζ + απλά εκτόνωση
50 (30+20) μασάζ + πίπα με σκούφο
60 (30+30) μασάζ + πίπα ακαπέλα
80 (30+50) μασάζ + σεξ

Το θέμα (και το καλό συνάμα) είναι πως κάποιος μπορεί να πάρει και τα έξτρα πακέτα χωρίς μασάζ...
Δηλαδή πχ μόνο σεξ? είναι 50 κατευθείαν σεξ μαξ 30 λεπτά).
Τυπε μπράβο σου για την ενημέρωση,γιατί υπήρχε μια σύγχυση με τις τιμες- υπηρεσίες της ερρικας
Θα γράψω την ίδια αναφορά με χθες,για να γίνει ανταγωνιστική,
1ωρα μασάζ κ μπριζολα στα 60,όπως η Ελένη - Καλλιθέα..
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
ΕΡΡΙΚΑ...

Λοιπόν παίδες... επειδή υπάρχει μπέρδεμα με το τι χρεώσεις υπάρχουν... σήμερα που βρέθηκα με την κοπέλα μου τα είπε αναλυτικά... αναφέρω γρήγορα και μετά θα γράψω και την εμπειρία μου...

Λοιπόν :
30 μασάζ σκέτο
40 (30+10) μασάζ + απλά εκτόνωση
50 (30+20) μασάζ + πίπα με σκούφο
60 (30+30) μασάζ + πίπα ακαπέλα
80 (30+50) μασάζ + σεξ

Το θέμα (και το καλό συνάμα) είναι πως κάποιος μπορεί να πάρει και τα έξτρα πακέτα χωρίς μασάζ...
Δηλαδή πχ μόνο σεξ? είναι 50 κατευθείαν σεξ μαξ 30 λεπτά).
Σε κάποιον πχ μου είπε χωρίς μασάζ, ζήτησε λίγο δάκτυλο, την έπαιξε και έχυσε και όταν την ρώτησε τι οφείλει... του είπε πχ 40 ευρώ...

Με λίγα λόγια (και είναι και η φιλική συμβουλή που της έδωσα για να μην γίνονται μπερδέματα) ΠΡΙΝ ξεκινήσει η οποιαδήποτε φάση.... ξεκαθαρίζει τιμές και πρόγραμμα για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις στο τέλος...

Σαν συνάντηση ήταν οκ...
σύνολο 1 ώρα (door in - door out), με μπάνιο πριν και μετά.
Μου έκανε καλό μασαζ μπρος πίσω και παντού (πλην τσαπου)...
μετά αφού τελειώσαμε υπήρξε διάθεση από πλευρά της οτι... "οκ ευχαριστώ..." αλλά μετά της ζήτησα να προχωρήσουμε και... μέσα κρεββατοκάμαρα...
μου λέει επειδή ήταν πιο ζεστά μήπως ήθελα να αράξουμε στον χώρο του μασαζ της λέω πάμε μέσα καλύτερα να... την ευχαριστηθώ...
προς τιμή της επίσης μου είπε πως επειδή είχε πάει οδοντίατρο να... βάλει προφυλακτικό (όπως ήμουν στο μασαζοκρέββατο και πριν της πω να πάμε μέσα....)... άρα αυτό που κατάλαβα ήταν να... με τελειώσει με πίπα σκουφωτή... εκεί είναι που της είπα να πάμε μέσα...
εκεί λοιπόν πήγαμε μέσα... γθύθηκε και απόλαυσα στα 4 γλύψιμο προς αυτήν...
μου έβαλε καπότα με έγλειφε και εγώ έπαιζα νιμου-λοκώ... αλλά για να μην χύσω... της είπα να αράξει ανάσκελα να την περιποιηθώ κιάλλο λίγο... φαινομενικά της άρεσε και έχυσε...
ε... και με το που πήγα να μπω μέσα της... ΜΠΟΥΜ... μου λέει "μωρό μου είναι έξτρα λεφτά.." και παθαίνω κοκομπλοκ... μου ψιλοέπεσε, μου εξήγησε, της εξήγησα τι διάβασα και επειδή με είδε όντως μπερδεμένο... (και ξενερωμένο - της είπα οτι 60 είχα πάρει μαζί μου) τελικά μετά από 3-4 εισόδους τέλειωσα... μου είπε επειδή έγινε μπέρδεμα και επειδή με έβλεπε πως θα τελείωνα γρήγορα δέχτηκε να μπω αλλά μόνο για αυτή την φορά..

Μετά τα είπαμε για το μπέρδεμα με τις τιμές και αποχώρησα...

Εμφανισιακά είναι στα γούστα μου παίδες... κοντή, ξανθιά με ωραία μάτια και απλό καθημερινό ντύσιμο (όχι αυτό που βλέπετε στις φώτο).
Εγώ δεν την είδα με παραπάνω κιλά που γράφουν κάποιοι... απλά έχει το στιλ σώματος, που είναι είναι μεν λεπτή από τη μέση και κάτω  αλλά έχει ελάχιστη κοιλίτσα και ωραία πολύ ωραία μαστάρια... έχει και ανοιγμένες πλάτες... κάποιο άθλημα ίσως έκανε... πάντως μου είπε πως είναι σε δίαιτα... όταν μου στήθηκε στα 4 γούσταρα... έχει πού ωραίο πίσω σύστημα και σε συνδυασμό με τις βυζάρες που κρέμονταν ήταν καλή φάση... και έδείχνε να γουστάρει στο κρεβάτι...

Όπως και ναχει ελπίζω να βοήθησα παίδες... Εν κατακλείδι, για να μην γίνονται παρεξηγήσεις την ρωτάτε ΑΠΟ ΠΡΙΝ τι παίζει και τι θέλετε...
σε εμενα αναφερθηκε μασαζ μονο το πολυ 40-45 λεπτα 30 ευρω
μασαζ και τελειωμα εστω με το χερι 30+20=50
τελειωμα με πιπα αν θυμαμαι καλα 30+30=60 και
μασαζ και σεξ 30+50=80
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
σε εμενα αναφερθηκε μασαζ μονο το πολυ 40-45 λεπτα 30 ευρω
μασαζ και τελειωμα εστω με το χερι 30+20=50
τελειωμα με πιπα αν θυμαμαι καλα 30+30=60 και
μασαζ και σεξ 30+50=80

Πάνω κάτω συμφωνούμε...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Τυπε μπράβο σου για την ενημέρωση,γιατί υπήρχε μια σύγχυση με τις τιμες- υπηρεσίες της ερρικας
Θα γράψω την ίδια αναφορά με χθες,για να γίνει ανταγωνιστική,
1ωρα μασάζ κ μπριζολα στα 60,όπως η Ελένη - Καλλιθέα..

Θενκς

Ναι καλό είναι που Ξεκαθαρίστηκε
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Πάνω κάτω συμφωνούμε...
πανω κατω, οχι ακριβως, για ενα χυσιμο το οποιο μπορει σε πολλους να γινει σε δευτερολεπτα με το χερι να πηγαινει 30+20 δεν ειναι και λιγο..
εσυ λες 30+10, μαλλον εκει ειναι η βασικη διαφορα..
 

North Sector

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
228
Κριτικές
16
Like
873
Πόντοι
1.011

Φωτογραφίες αληθινές. Η Αλίκη είναι γύρω στα 30-35 και πολύ ευχάριστη με την πρώτη γνωριμία. Μετά από το μασάζ ξεκινήσαμε το δεύτερο μέρος του προγράμματος. Αφού γδύθηκε πέρασε με τη γλώσσα της τον ήδη σηκωμένο πούτσο μου και προχωρήσαμε στο κυρίως πιάτο με καλή συμμετοχή από την πλευρά της μέχρι που ήρθε το τέλος.

Τιμή 60 ευρώ. Στο δωμάτιο έμεινα σχεδόν μια ώρα.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446

Φωτογραφίες αληθινές. Η Αλίκη είναι γύρω στα 30-35 και πολύ ευχάριστη με την πρώτη γνωριμία. Μετά από το μασάζ ξεκινήσαμε το δεύτερο μέρος του προγράμματος. Αφού γδύθηκε πέρασε με τη γλώσσα της τον ήδη σηκωμένο πούτσο μου και προχωρήσαμε στο κυρίως πιάτο με καλή συμμετοχή από την πλευρά της μέχρι που ήρθε το τέλος.

Τιμή 60 ευρώ. Στο δωμάτιο έμεινα σχεδόν μια ώρα.

Φωτογραφίες αληθινές. Η Αλίκη είναι γύρω στα 30-35 και πολύ ευχάριστη με την πρώτη γνωριμία. Μετά από το μασάζ ξεκινήσαμε το δεύτερο μέρος του προγράμματος. Αφού γδύθηκε πέρασε με τη γλώσσα της τον ήδη σηκωμένο πούτσο μου και προχωρήσαμε στο κυρίως πιάτο με καλή συμμετοχή από την πλευρά της μέχρι που ήρθε το τέλος.

Τιμή 60 ευρώ. Στο δωμάτιο έμεινα σχεδόν μια ώρα.

Πολύ καλό φαινεται
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
ΕΡΡΙΚΑ...

Λοιπόν παίδες... επειδή υπάρχει μπέρδεμα με το τι χρεώσεις υπάρχουν... σήμερα που βρέθηκα με την κοπέλα μου τα είπε αναλυτικά... αναφέρω γρήγορα και μετά θα γράψω και την εμπειρία μου...

Τετοιες εκτιμησεις θελουμε. Ευγε
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Τυπε μπράβο σου για την ενημέρωση,γιατί υπήρχε μια σύγχυση με τις τιμες- υπηρεσίες της ερρικας
Θα γράψω την ίδια αναφορά με χθες,για να γίνει ανταγωνιστική,
1ωρα μασάζ κ μπριζολα στα 60,όπως η Ελένη - Καλλιθέα..
φιλε το μασαζ της Ελενας ειναι πολυ ανωτερο κατα τη γνωμη μου, και ο χωρος της επισης. Μονο η προσβαση ειναι πιο ευκολη στης Ερικας λογω ηλεκτρικου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom