Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.082
Κριτικές
191
Like
51.951
Πόντοι
41.443
Και 60αρα θα μπορούσε να ήταν έτσι όπως έχει βγάλει την φωτογραφία δεν καταλαβαίνεις τίποτα... Γιαυτό ρώτησα!

φιλε δεν ειμαι καλος σ αυτα.
καπου 35-40 θα ελεγα χωρις πολλη σιγουρια
 

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
157
Κριτικές
2
Like
146
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες , να πω δυο λογια και εγώ απο τη συνάντησή μου με την έρικκα...
Γενικα με ενδιαφέρουν αματουρ καταστάσεις και γιαυτο της μιλησα μονο για μασαζ και το αφησα ετσι για να κρατήσει και εκείνη κάποια σχετική απόσταση.τεσπα , ειναι όπως τις φωτό ,κοντούλα,ευγενική,τσουποτή αλλα όχι με άσχημο προφίλ και πολυ καθαρή. Γενικά ο χορος της είναι πολυ καλος , μοντερνο σπιτι και καθαρό .παρέχει πολυ καλο μασάζ ,πετσετα (οχι σφραγισμένη) για να κανεις μπανιο κλπ. Στο τελος αφου τελείωσε και εγω ήμου τερμα σηκωμένος ,μου ειπε πως εχουν τα πραγματα και ζητησα τη φαση με το χερι και το στωμα.
Δεν εκλαψα τα 40 που εδωσα ...για το φουλ μου ειπε 60 αν ηθελα.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα παίδες , να πω δυο λογια και εγώ απο τη συνάντησή μου με την έρικκα...
Γενικα με ενδιαφέρουν αματουρ καταστάσεις και γιαυτο της μιλησα μονο για μασαζ και το αφησα ετσι για να κρατήσει και εκείνη κάποια σχετική απόσταση.τεσπα , ειναι όπως τις φωτό ,κοντούλα,ευγενική,τσουποτή αλλα όχι με άσχημο προφίλ και πολυ καθαρή. Γενικά ο χορος της είναι πολυ καλος , μοντερνο σπιτι και καθαρό .παρέχει πολυ καλο μασάζ ,πετσετα (οχι σφραγισμένη) για να κανεις μπανιο κλπ. Στο τελος αφου τελείωσε και εγω ήμου τερμα σηκωμένος ,μου ειπε πως εχουν τα πραγματα και ζητησα τη φαση με το χερι και το στωμα.
Δεν εκλαψα τα 40 που εδωσα ...για το φουλ μου ειπε 60 αν ηθελα.

Ενδιαφέρον...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα παίδες , να πω δυο λογια και εγώ απο τη συνάντησή μου με την έρικκα...
Γενικα με ενδιαφέρουν αματουρ καταστάσεις και γιαυτο της μιλησα μονο για μασαζ και το αφησα ετσι για να κρατήσει και εκείνη κάποια σχετική απόσταση.τεσπα , ειναι όπως τις φωτό ,κοντούλα,ευγενική,τσουποτή αλλα όχι με άσχημο προφίλ και πολυ καθαρή. Γενικά ο χορος της είναι πολυ καλος , μοντερνο σπιτι και καθαρό .παρέχει πολυ καλο μασάζ ,πετσετα (οχι σφραγισμένη) για να κανεις μπανιο κλπ. Στο τελος αφου τελείωσε και εγω ήμου τερμα σηκωμένος ,μου ειπε πως εχουν τα πραγματα και ζητησα τη φαση με το χερι και το στωμα.
Δεν εκλαψα τα 40 που εδωσα ...για το φουλ μου ειπε 60 αν ηθελα.

Πόση ώρα κάθησες φίλε μου?
Door in door out?
Μασάζ  πόση ώρα?
 

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
157
Κριτικές
2
Like
146
Πόντοι
1
Πόση ώρα κάθησες φίλε μου?
Door in door out?
Μασάζ  πόση ώρα?
1ωρα σίγουρα έκατσα , δεν είχαμε καθόλου πίεση χρόνου ουτε έδειξε οτι βιάζετε .και μασάζ έκανε κανα 40λεπτο ίσως και παραπάνω.
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Δηλαδή συνολικό κόστος δεν έχω καταλάβει βρε παιδιά
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Νταξ αν θέλει να είναι ανταγωνιστική σαν την Ελένη-καλλιθεα, πρέπει να βελτιώσει τις υπηρεσίες της σε σχέση με την τιμή..
 

gutterball21

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
4
Πόντοι
0
Καλημερα
Επειδη δεν ανοιγει σωστα για αγνωστο λογο το erikkamassage κτλ,μηπως υπαρχει αγγελια η καποιο αλλο link για να τσεκαρω;

Ευχαριστω!
 

palaios70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
172
Like
1.183
Πόντοι
201
ναι την επισκευτηκα τλκ, απο εμφανιση ουτε κρυο ουτε ζεστη στο προσωπο, απο κορμι λαμπαδα, καμπουριαζει λιγο ισως απο τα τοσα χρονια στο μασαζ, δεν χρειαζεται να πεις κατι, στο μασαζ σε ρωταει οταν φτασει η ωρα του φραπε αν θες ή οχι!
σε ευχαριστώ για τήν απάντηση παλικάρι.δηλαδή απ ότι κατάλαβα με η χωρίς φραπέ ειναι ίδια η τιμή?30?απο καθαριότητα πως τα πάει?την παίρνω δυό μέρες πάντως και δεν απαντάει..
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Καλημερα
Επειδη δεν ανοιγει σωστα για αγνωστο λογο το erikkamassage κτλ,μηπως υπαρχει αγγελια η καποιο αλλο link για να τσεκαρω;

Ευχαριστω!
Τυπε ανοίγει,προσπάθησε άλλη μία φορά..
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.888
Κριτικές
9
Like
896
Πόντοι
426
Τι ηλικίας είναι η συγκεκριμένη? Απο εμφάνιση?


40-50 ! ψηλη, αδυνατη, μικρο στηθος! αδιαφορο προσωπο, δεν βγαζει ρουχα, - με μενα φορουσε φανελακι ασπρο που διαγραφοταν το μικρο της στηθος και κολαν - ανατολικου μπλοκ ! καλο μασαζ - πανω απο το μεσο ορο και εξαιρετικο σε σχεση με τα μασατζιδικα - καλη η φραπεδια αργη και βασανιστικη! Γιοα μενα τιμια επιλογη σε αυτα τα λεφτα! 40 ευρα το κοστος μια ωρα το συνολο της συναντησης! Αυτα απο μενα καλ να περνατε!
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.888
Κριτικές
9
Like
896
Πόντοι
426
σε ευχαριστώ για τήν απάντηση παλικάρι.δηλαδή απ ότι κατάλαβα με η χωρίς φραπέ ειναι ίδια η τιμή?30?απο καθαριότητα πως τα πάει?την παίρνω δυό μέρες πάντως και δεν απαντάει..

Μαλλον κατι παιζει γιατι οντως δεν απανταει στα τηλεφωνα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom