Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

stedes

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα υπαρχει καπου το τηλ της ελενης απο καλλιθεα?
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Για την Έρρικα μου είπε 30 ευρώ και στο τέλος του μασάζ μου είπε για την ερωτική επαφή άλλα 30 και έγινε αυτό που έγραψα ...για άλλες τιμές δεν έχω υπόψη μου ...
δεν ανέφερε άλλες επιλογές σε πρόγραμμα;  Ο χώρος της είναι πολύ κεντρικά;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Στην Πλατεία Βικτωρίας σε ένα μικρό δρόμο κάτω από Αριστοτέλους.Δεν μου είπε για αλλά προγράμματα ,απλώς μεταφερθηκαμε στο άλλο δωμάτιο με το μεγάλο κρεβάτι και περάσαμε καλά αν και ήταν αργά το βράδυ μετά τις 11 μμ.Για εμένα καλή η Έρικα
 

Thio77

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα καμια καλή προς καλιθεα  τώρα που η φωτεινή δεν απαντά υπαρχει; ευχαριστω
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Στην Πλατεία Βικτωρίας σε ένα μικρό δρόμο κάτω από Αριστοτέλους.Δεν μου είπε για αλλά προγράμματα ,απλώς μεταφερθηκαμε στο άλλο δωμάτιο με το μεγάλο κρεβάτι και περάσαμε καλά αν και ήταν αργά το βράδυ μετά τις 11 μμ.Για εμένα καλή η Έρικα
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.ενδιαφέρουσα περίπτωση κ σε βολικό σχετικά σημείο
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Πρόσφατη εμπειρία με την Έρρικα που συμφωνώ με τον προλαλησαντα...για μένα όχι κούκλα αλλά πολύ άνετη και θερμή στη συνολική συνάντηση και με οικονομικό κόστος ( σύνολο 30+30) .Κρύο βράδυ,άνετο μοντέρνο διαμέρισμα,φιλική στην υποδοχή,απλό ντύσιμο και μου ζέστανε τα χέρια ανάμεσα στα πόδια της.Θερμα φιλιά γνωριμίας δίχως βιασύνη. Ετοιμασία στο καθαρό μπάνιο της και πέρασμα στο δωμάτιο με το μασαζοκρεβατο.Ικανοποιητικό μασάζ και προς το τέλος κοινή απόφαση για πέρασμα στο δεύτερο μέρος (+30).Πέρασμα στο άλλο δωμάτιο με το άνετο κρεβάτι και στάση στα τέσσερα της Ερικας. Αφαίρεση της μπλούζας και κολάν και περιποίηση μου σε πολύ καθαρή περιοχή.Καλη ανταπόκριση και αλλαγή στάσης σε ανάσκελα. Συνέχιση περιποίησης έως το τέλος της ,και προτροπή της να καθήσω στο στήθος της για να με περιποιηθεί και αυτή σε αυτήν την στάση.Καποια στιγμή ήρθε και το τέλος μέσα στο στοματακι της.Μια ευχάριστη απρόσμενη συνάντηση με ένα ενδιαφέρον κορίτσι που φεύγοντας σκέπτεσαι ότι αξίζει για μια δεύτερη προσπάθεια. Φαντάζομαι ότι σε άλλη στιγμή που θα είναι πιο περιποιημένη θα είναι και πιο θελκτική όπως και σε φωτογραφίες της στο Instagram kai Facebook...
Τελεια περιγραφη, ευχαριστω
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Καλημερα συντροφοι,
Υπαρχει τιποτε στην Γλυφαδα; ή εστω προς τα Νοτια Προαστεια; Εχει πεσει ξεραίλα εδω...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.ενδιαφέρουσα περίπτωση κ σε βολικό σχετικά σημείο

Ναι φίλε, ενδιαφέρουσα η Έρικα,πολύ βολικό σημείο ο χώρος της κοντά στον σταθμό, ωραίο διαμέρισμα στον 4ο όροφο...
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.983
Like
4.909
Πόντοι
1.706
Ναι φίλε, ενδιαφέρουσα η Έρικα,πολύ βολικό σημείο ο χώρος της κοντά στον σταθμό, ωραίο διαμέρισμα στον 4ο όροφο...
Πάντως κ εγώ θυμάμαι κάτι για 70 η 80 + 20 για αναλ (?)
Για το τελευταίο δεν είμαι σίγουρος
Εάν το έκανε 60 (30+30) νομίζω είναι καλά
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Η αλήθεια είναι ότι μου είπε 30 για μασάζ και το άλλο προέκυψε στην πορεία δίχως πολλές ερωτήσεις...μου είπε+30 και το βρήκα καλό.Ετσι ειχα μια καλή συνεδρία με την Έρικα
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Καλημερα συντροφοι,
Υπαρχει τιποτε στην Γλυφαδα; ή εστω προς τα Νοτια Προαστεια; Εχει πεσει ξεραίλα εδω...
η καρολινα αλλα δεν ξερω αν παιζει στο δευτερο μερος
Της ειχα στειλει και μου λεει αυτα απο κοντα τωρα βα φυγω
Απ τα βορεια να παω νοτια και να φαμε σφολι χλωμο καργα
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
η καρολινα αλλα δεν ξερω αν παιζει στο δευτερο μερος
Της ειχα στειλει και μου λεει αυτα απο κοντα τωρα βα φυγω
Απ τα βορεια να παω νοτια και να φαμε σφολι χλωμο καργα
ποια καρολίνα φίλε? δώσε ίνφο...
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Η αλήθεια είναι ότι μου είπε 30 για μασάζ και το άλλο προέκυψε στην πορεία δίχως πολλές ερωτήσεις...μου είπε+30 και το βρήκα καλό.Ετσι ειχα μια καλή συνεδρία με την Έρικα
στα 60 γιουργια , με δικό της χώρο κ καλές υπηρεσίες είναι ευκαιρία, στα 80+ θα πρέπει να προσφέρει κάτι μοναδικό για να αξίζει.πάντως οι πληροφορίες που έδωσες πολυ καλές κ κατατοπιστικές
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076

PLOUTOS

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Καλημερα,

υπαρχει καποια στο Ελληνικο κοντα στο μετρο....αλλα μετρια πραγματα....πλουσιο στηθος...λιγη κοιλιτσα...στα 45-47 χρονια
Απο μασαζ οχι ιδαιτερα πραγματα...στα υπολοιπα χωρις πρωτοβουλιες απλως δεν λεει οχι....Ειναι η γυναικα της διπλανης πορτας που ψαχνει τροπο να αυξησει το εισοδημα με τον φοβο να την παρουν χαμπαρι οι δικοι της.
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Καλημερα,

υπαρχει καποια στο Ελληνικο κοντα στο μετρο....αλλα μετρια πραγματα....πλουσιο στηθος...λιγη κοιλιτσα...στα 45-47 χρονια
Απο μασαζ οχι ιδαιτερα πραγματα...στα υπολοιπα χωρις πρωτοβουλιες απλως δεν λεει οχι....Ειναι η γυναικα της διπλανης πορτας που ψαχνει τροπο να αυξησει το εισοδημα με τον φοβο να την παρουν χαμπαρι οι δικοι της.
Εχω δοκιμασει, δεν λεει πολλα πραγματα δυστυχως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom