Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
4
Like
1.903
Πόντοι
266

η πολύ γνωστή Φωτεινή ή Φανή...Ρωσίδα milfogilf με πολλά κιλά (φωτός παραπλανητικές), μονο για λάτρεις του ειδους. GFE ικανοποιητική κατάσταση, 50 ευρω σε δικο της χωρο κοντα στο μετρό Αττικη.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
η πολύ γνωστή Φωτεινή ή Φανή...Ρωσίδα milfogilf με πολλά κιλά (φωτός παραπλανητικές), μονο για λάτρεις του ειδους. GFE ικανοποιητική κατάσταση, 50 ευρω σε δικο της χωρο κοντα στο μετρό Αττικη.

  Μωρη ελεηνη βρωμερή και σιχαμερή κατσαρίδα της κολάσεως δεν ψοφήσες ακόμη???

Περούκοφορε κτηνοβατη δεν έχες αφήσει καμιά χοντρή φάλαινα που να μην έχεις βάλει το τσουτσουνι σου.

Ουστ επιτέλους αηδία!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
  Μωρη ελεηνη βρωμερή και σιχαμερή κατσαρίδα της κολάσεως δεν ψοφήσες ακόμη???

Περούκοφορε κτηνοβατη δεν έχες αφήσει καμιά χοντρή φάλαινα που να μην έχεις βάλει το τσουτσουνι σου.

Ουστ επιτέλους αηδία!



giphy.gif
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
η πολύ γνωστή Φωτεινή ή Φανή...Ρωσίδα milfogilf με πολλά κιλά (φωτός παραπλανητικές), μονο για λάτρεις του ειδους. GFE ικανοποιητική κατάσταση, 50 ευρω σε δικο της χωρο κοντα στο μετρό Αττικη.

Ευχαριστω πολύ φίλε!!
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
η πολύ γνωστή Φωτεινή ή Φανή...Ρωσίδα milfogilf με πολλά κιλά (φωτός παραπλανητικές), μονο για λάτρεις του ειδους. GFE ικανοποιητική κατάσταση, 50 ευρω σε δικο της χωρο κοντα στο μετρό Αττικη.
Καμία τύχη η μπαμπουσκα..
Στο 30αρι παίζουν τα μοντέλα της κατηγορίας της..
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
4
Like
1.903
Πόντοι
266
  Μωρη ελεηνη βρωμερή και σιχαμερή κατσαρίδα της κολάσεως δεν ψοφήσες ακόμη???

Περούκοφορε κτηνοβατη δεν έχες αφήσει καμιά χοντρή φάλαινα που να μην έχεις βάλει το τσουτσουνι σου.

Ουστ επιτέλους αηδία!

Κανω ενημερωση, μαλάκα! όχι promotion της κάθε άκωλης ανατολικιας συνταξιουχου όπως εσυ.
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
9
Like
1.839
Πόντοι
3.145
η πολύ γνωστή Φωτεινή ή Φανή...Ρωσίδα milfogilf με πολλά κιλά (φωτός παραπλανητικές), μονο για λάτρεις του ειδους. GFE ικανοποιητική κατάσταση, 50 ευρω σε δικο της χωρο κοντα στο μετρό Αττικη.


πεταμένο  50αρι κοντή χοντρή κακομούτσουνη,
προσπαθεί να το παλέψει με μασάζ  πίπες κλπ  αλλά δεν τρώγεται μόνο για
σκληροπυρηνικούς
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
  Μωρη ελεηνη βρωμερή και σιχαμερή κατσαρίδα της κολάσεως δεν ψοφήσες ακόμη???

Περούκοφορε κτηνοβατη δεν έχες αφήσει καμιά χοντρή φάλαινα που να μην έχεις βάλει το τσουτσουνι σου.

Ουστ επιτέλους αηδία!
Εδώ υπάρχει ένας έρωτας.... ΜΕΓΆΛΟΣ!!!!!!!!!!   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Φίλε, την έχω διαβάσει...αλλά κάποιος ανέφερε ποιο πάνω ότι είναι μούφα συν ότι μιλάμε για γυναίκα μεγαλύτερη από 50 ετών... γι αυτό ρώτησα μήπως ξέρει να μου απαντήσει κανείς

Αν και το έχω αναφέρει μην συγχέετε τα κορίτσια αυτά που κατά " διαβολική σύμπτωση" είναι στον ίδιο όροφο Μεσογείων 208,3ος .Η Αλίκη που γράφω στην κριτική μου είναι ακριβώς απέναντι από το ασανσέρ και είναι όπως οι φωτογραφίες στην αγγελία της μεταξύ 32-35 ετών . Η άλλη (50+) είναι στο τέλος του διαδρόμου αριστερά που στην αγγελία που έχει συστήνεται σαν Ιταλίδα ή Ισπανίδα με καλές φωτογραφίες ,αλλά μέσα είναι ξανθιά και λίγο περίεργη συμπεριφορά...εγώ απεχώρησα εφόσον είδα άλλη από την αγγελία της
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Πολυ ωραια κριτικη ειλικρινα. Ιδιαιτερα ακριβής στο θέμα των κιλών. Την εχω συναντησει αρκετές φορές. Από όταν ήταν κορμάρα έως τώρα που είναι +10 κιλά. Διαφωνώ για το θέμα του μασαζ. Αν κάποιος της πεί ότι πραγματικά θελει καλό μασαζ, πετάει. Μπορεί βέβαια να μην ενδείκνυται το ξενοδοχείο αλλά ο χώρος της που έχει κανονικό κρεβάτι για μασαζ...διοτι ως γνωστόν, τα εργαλεία κάνουν το μάστορα. Το δευτερο κομάτι δε το συζητάμε ότι το χει for sure..ιδικά με το γλύψιμο.

Πρόσφατη εμπειρία με την Έρρικα που συμφωνώ με τον προλαλησαντα...για μένα όχι κούκλα αλλά πολύ άνετη και θερμή στη συνολική συνάντηση και με οικονομικό κόστος ( σύνολο 30+30) .Κρύο βράδυ,άνετο μοντέρνο διαμέρισμα,φιλική στην υποδοχή,απλό ντύσιμο και μου ζέστανε τα χέρια ανάμεσα στα πόδια της.Θερμα φιλιά γνωριμίας δίχως βιασύνη. Ετοιμασία στο καθαρό μπάνιο της και πέρασμα στο δωμάτιο με το μασαζοκρεβατο.Ικανοποιητικό μασάζ και προς το τέλος κοινή απόφαση για πέρασμα στο δεύτερο μέρος (+30).Πέρασμα στο άλλο δωμάτιο με το άνετο κρεβάτι και στάση στα τέσσερα της Ερικας. Αφαίρεση της μπλούζας και κολάν και περιποίηση μου σε πολύ καθαρή περιοχή.Καλη ανταπόκριση και αλλαγή στάσης σε ανάσκελα. Συνέχιση περιποίησης έως το τέλος της ,και προτροπή της να καθήσω στο στήθος της για να με περιποιηθεί και αυτή σε αυτήν την στάση.Καποια στιγμή ήρθε και το τέλος μέσα στο στοματακι της.Μια ευχάριστη απρόσμενη συνάντηση με ένα ενδιαφέρον κορίτσι που φεύγοντας σκέπτεσαι ότι αξίζει για μια δεύτερη προσπάθεια. Φαντάζομαι ότι σε άλλη στιγμή που θα είναι πιο περιποιημένη θα είναι και πιο θελκτική όπως και σε φωτογραφίες της στο Instagram kai Facebook...
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Πρόσφατη εμπειρία με την Έρρικα που συμφωνώ με τον προλαλησαντα...για μένα όχι κούκλα αλλά πολύ άνετη και θερμή στη συνολική συνάντηση και με οικονομικό κόστος ( σύνολο 30+30) .Κρύο βράδυ,άνετο μοντέρνο διαμέρισμα,φιλική στην υποδοχή,απλό ντύσιμο και μου ζέστανε τα χέρια ανάμεσα στα πόδια της.Θερμα φιλιά γνωριμίας δίχως βιασύνη. Ετοιμασία στο καθαρό μπάνιο της και πέρασμα στο δωμάτιο με το μασαζοκρεβατο.Ικανοποιητικό μασάζ και προς το τέλος κοινή απόφαση για πέρασμα στο δεύτερο μέρος (+30).Πέρασμα στο άλλο δωμάτιο με το άνετο κρεβάτι και στάση στα τέσσερα της Ερικας. Αφαίρεση της μπλούζας και κολάν και περιποίηση μου σε πολύ καθαρή περιοχή.Καλη ανταπόκριση και αλλαγή στάσης σε ανάσκελα. Συνέχιση περιποίησης έως το τέλος της ,και προτροπή της να καθήσω στο στήθος της για να με περιποιηθεί και αυτή σε αυτήν την στάση.Καποια στιγμή ήρθε και το τέλος μέσα στο στοματακι της.Μια ευχάριστη απρόσμενη συνάντηση με ένα ενδιαφέρον κορίτσι που φεύγοντας σκέπτεσαι ότι αξίζει για μια δεύτερη προσπάθεια. Φαντάζομαι ότι σε άλλη στιγμή που θα είναι πιο περιποιημένη θα είναι και πιο θελκτική όπως και σε φωτογραφίες της στο Instagram kai Facebook...
ωραία περιγραφή. Τo the point που λένε στο χωριό μου.απλή, κατανοητή κ χωρίς άχρηστες πληροφορίες.μπράβο
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
Πρόσφατη εμπειρία με την Έρρικα που συμφωνώ με τον προλαλησαντα...για μένα όχι κούκλα αλλά πολύ άνετη και θερμή στη συνολική συνάντηση και με οικονομικό κόστος ( σύνολο 30+30) .Κρύο βράδυ,άνετο μοντέρνο διαμέρισμα,φιλική στην υποδοχή,απλό ντύσιμο και μου ζέστανε τα χέρια ανάμεσα στα πόδια της.Θερμα φιλιά γνωριμίας δίχως βιασύνη. Ετοιμασία στο καθαρό μπάνιο της και πέρασμα στο δωμάτιο με το μασαζοκρεβατο.Ικανοποιητικό μασάζ και προς το τέλος κοινή απόφαση για πέρασμα στο δεύτερο μέρος (+30).Πέρασμα στο άλλο δωμάτιο με το άνετο κρεβάτι και στάση στα τέσσερα της Ερικας. Αφαίρεση της μπλούζας και κολάν και περιποίηση μου σε πολύ καθαρή περιοχή.Καλη ανταπόκριση και αλλαγή στάσης σε ανάσκελα. Συνέχιση περιποίησης έως το τέλος της ,και προτροπή της να καθήσω στο στήθος της για να με περιποιηθεί και αυτή σε αυτήν την στάση.Καποια στιγμή ήρθε και το τέλος μέσα στο στοματακι της.Μια ευχάριστη απρόσμενη συνάντηση με ένα ενδιαφέρον κορίτσι που φεύγοντας σκέπτεσαι ότι αξίζει για μια δεύτερη προσπάθεια. Φαντάζομαι ότι σε άλλη στιγμή που θα είναι πιο περιποιημένη θα είναι και πιο θελκτική όπως και σε φωτογραφίες της στο Instagram kai Facebook...
τελικα δοντια της λειπουν η οχι?  :think: :think: :think: :think:
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.449
Πόντοι
2.306
τελικα δοντια της λειπουν η οχι?  :think: :think: :think: :think:
Ρε μην κολλατε με αυτο το θεμα! Λειπει ενα στι πλαι προς τα πισω αλλα αν ειναι τοσο θεμα για καποιον ας μην παει αλλα θα σε αποζημιωσει στο επακρον με τις υπηρεσιες της!!!!!
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
Ρε μην κολλατε με αυτο το θεμα! Λειπει ενα στι πλαι προς τα πισω αλλα αν ειναι τοσο θεμα για καποιον ας μην παει αλλα θα σε αποζημιωσει στο επακρον με τις υπηρεσιες της!!!!!
απο καθαριοτητα? 60 για δυο πιστολιες παιρνει μεσα στην ωρα?
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.449
Πόντοι
2.306
απο καθαριοτητα? 60 για δυο πιστολιες παιρνει μεσα στην ωρα?
Ειναι πεντακαθαρη και ο χωρος της επισης!!!!!! Κοιτα εγω εδωσα για φουλ 100 και αραξαμε χωρις πιεση χρονου και ηπιαμε και το ποτο μας!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Συμφωνώ για την καθαριότητα και για τον χώρο της !Άνετη,απλή δίχως βιασύνη και με καλή τελική κατάληξη παρά το γεγονός ότι με δέχτηκε αργά κατά τις 10 τι βράδυ ...φιλική ,θερμή με ωραία φιλιά για αρχή στο σαλόνι με το προσφερθεν ποτό.Εγω προσωπικά την απόλαυσα την Έρρικα .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom