Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

basi8000

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2012
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Παιδια διαβάζοντας ολο το θεμα καπου αναφερεται η Χαρα(απο μπακνανα)! Αν καποιος εχει καμια πληροφορια παρακαλω να μας πει!
Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Λοιπόν για να βοηθήσω για Έρικα Ποπέσκου....

Συνάντηση στο bill....ήρθε στην ώρα της. Ντυμένη σαν το μέσο καυλάκι που πάει ΕΠΑΛ και βγαίνει Μπουρνάζι στα 90ς...

Μασάζ δεν κάναμε, δυο μπαλάκια...Προσωπικά τπτ τρελό στον αγώνα...έχω περάσει και καλύτερα...σώμα κατώτερο των προσδοκιών που σου δημιουργούν οι φωτογραφίες...καλή στο κοινωνικό και σέβεται τον πελάτη...δεν φαίνεται να το κάνει αγγαρεία

Το θέμα με τα δόντια που λείπουν με ξενέρωσε και δεν την ξανασυνάντησα, δεν θα κλάψει πάντως κάποιος τα φράγκα...τίμια επιλογή
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Λοιπόν για να βοηθήσω για Έρικα Ποπέσκου....

Συνάντηση στο bill....ήρθε στην ώρα της. Ντυμένη σαν το μέσο καυλάκι που πάει ΕΠΑΛ και βγαίνει Μπουρνάζι στα 90ς...

Μασάζ δεν κάναμε, δυο μπαλάκια...Προσωπικά τπτ τρελό στον αγώνα...έχω περάσει και καλύτερα...σώμα κατώτερο των προσδοκιών που σου δημιουργούν οι φωτογραφίες...καλή στο κοινωνικό και σέβεται τον πελάτη...δεν φαίνεται να το κάνει αγγαρεία

Το θέμα με τα δόντια που λείπουν με ξενέρωσε και δεν την ξανασυνάντησα, δεν θα κλάψει πάντως κάποιος τα φράγκα...τίμια επιλογή

Ωραιος!!Ποσο πηγε φιλε;;
 

Ben Leiper

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
62
Like
118
Πόντοι
0
Συνάντηση χθες με την Ερικα Ποπεσκου σε ξενοδοχείο.



Κατ'αρχην οι φωτογραφίες της που είχα δει τόσο στο mamba oσο και στο fb της είναι... last year. >:(
Δηλαδή,πάνω-κάτω μικρές οι διαφορές στα χαρακτηριστικά του προσώπου της (βέβαια μικρότερη εκεί-γύρω στα 35+τώρα) αλλά... μεγάλες οι διαφορές στα κιλά αν και πήγα προετοιμασμενος ότι θα δω κάτι το ζουμερό.
Με κοιλιά λοιπόν η κοπέλα,τοπικά κάπου ξεφεύγει στο κορμί της σε σημείο να μπορείς να την πεις γεματουλα (το λέω όσο πιο ευγενικά μπορώ...) τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα δεν μπορώ να πω ότι με γοήτευσε-μάλλον το αντίθετο...  :-

Στα του προγράμματός της...
Όχι κάτι το ιδιαίτερο στο μασάζ,μία μίξη πασπατεματος,απλών χαδιων και ψιλοπασαλειματος ίσα να'χαμε να λέγαμε.
Στο δεύτερο μέρος πάντως ήταν αρκετά καλή,με ωραία πίπα,βαθιά,υγρή.  :pipa1:
Δίνεται και συμμετέχει στο φουλ,γενικά το ζει και η κατάσταση χτυπάει κόκκινο για πλάκα!!!  :fuck2:
Κόστος 30 ευρώ το σκέτο μασάζ,στα 80 ευρώ όλο το πακέτο για μία ώρα.

Με λίγα λόγια (και με βάση το γούστο μου) αν δεν μπαζωσεις δεν χτίζεις!  :grin:
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Καλή χρονιά παίχτες και εγώ είχα πάει την περσινή χρονιά στην Έρικα αλλά δεν τρελάθηκα πείρα φουλ πρόγραμμα και τώρα ψάχνω κάτι οικονομικότερο. Εγώ θα προτιμούσα Όλγα από κρίτωνος αλλά με πίπα με τα ίδια χρήματα. Τώρα όσον αφορά την Ιουλία από Περιστέρι έχει πακέτο καλό αλλά αυτό μέτρο παιδί και την μαμά της στην κουζίνα με αγχώνει, Η Στεφανία πάλι έχει πακέτο αλλά μόνο για handjob από εκεί και πάνω φουσκώνει και αυτή. Αν κανένας έχει κάτι νέο ας πει τίποτα
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Καλή χρονιά παίχτες και εγώ είχα πάει την περσινή χρονιά στην Έρικα αλλά δεν τρελάθηκα πείρα φουλ πρόγραμμα και τώρα ψάχνω κάτι οικονομικότερο. Εγώ θα προτιμούσα Όλγα από κρίτωνος αλλά με πίπα με τα ίδια χρήματα. Τώρα όσον αφορά την Ιουλία από Περιστέρι έχει πακέτο καλό αλλά αυτό μέτρο παιδί και την μαμά της στην κουζίνα με αγχώνει, Η Στεφανία πάλι έχει πακέτο αλλά μόνο για handjob από εκεί και πάνω φουσκώνει και αυτή. Αν κανένας έχει κάτι νέο ας πει τίποτα
και ξέχασα να αναφέρω την ζωή όπου έχει το πακέτο όλο και μασάζ και όλα αλλά με χαλάει το σιλικονατο στήθος της
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Συνάντηση χθες με την Ερικα Ποπεσκου σε ξενοδοχείο.



Κατ'αρχην οι φωτογραφίες της που είχα δει τόσο στο mamba oσο και στο fb της είναι... last year. >:(
Δηλαδή,πάνω-κάτω μικρές οι διαφορές στα χαρακτηριστικά του προσώπου της (βέβαια μικρότερη εκεί-γύρω στα 35+τώρα) αλλά... μεγάλες οι διαφορές στα κιλά αν και πήγα προετοιμασμενος ότι θα δω κάτι το ζουμερό.
Με κοιλιά λοιπόν η κοπέλα,τοπικά κάπου ξεφεύγει στο κορμί της σε σημείο να μπορείς να την πεις γεματουλα (το λέω όσο πιο ευγενικά μπορώ...) τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα δεν μπορώ να πω ότι με γοήτευσε-μάλλον το αντίθετο...  :-

Στα του προγράμματός της...
Όχι κάτι το ιδιαίτερο στο μασάζ,μία μίξη πασπατεματος,απλών χαδιων και ψιλοπασαλειματος ίσα να'χαμε να λέγαμε.
Στο δεύτερο μέρος πάντως ήταν αρκετά καλή,με ωραία πίπα,βαθιά,υγρή.  :pipa1:
Δίνεται και συμμετέχει στο φουλ,γενικά το ζει και η κατάσταση χτυπάει κόκκινο για πλάκα!!!  :fuck2:
Κόστος 30 ευρώ το σκέτο μασάζ,στα 80 ευρώ όλο το πακέτο για μία ώρα.

Με λίγα λόγια (και με βάση το γούστο μου) αν δεν μπαζωσεις δεν χτίζεις!  :grin:

ωραία κριτική φίλε!

Διαβάζω ξενοδοχείο! Μα νομίζω έχει και δικό της χώρο...
 

Ben Leiper

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
62
Like
118
Πόντοι
0
ωραία κριτική φίλε!

Διαβάζω ξενοδοχείο! Μα νομίζω έχει και δικό της χώρο...

Ναι,βρίσκεται στη Βικτωρια αλλά δυστυχώς την συγκεκριμένη μέρα και ώρα δεν με βόλευε να πάω εκεί.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος με πληροφορίες για την παρακάτω κυρία θα του ήμουν υπόχρεος



εδώ είσαι! ο φίλος που πήγε έμεινε απόλυτα ικανοποιημένος!! Εγώ ψήνομαι, αλλά πρέπει να πάρω και το κολατσιό μου μαζί γιατί είναι ολάκερη εκδρομή να φτάσω εκεί!!
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456

εδώ είσαι! ο φίλος που πήγε έμεινε απόλυτα ικανοποιημένος!! Εγώ ψήνομαι, αλλά πρέπει να πάρω και το κολατσιό μου μαζί γιατί είναι ολάκερη εκδρομή να φτάσω εκεί!!
Ευχαριστώ αδελφέ!! Αν μπορεί κάποιος μας πει και πόσο απέχουν (ή όχι) οι φωτο απ την πραγματικότητα. Κι εμένα δεν είναι πολύ κοντά αλλά αύριο μεθαύριο θα έχω 2 ώρες για σκότωμα στην περιοχή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom