Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Καλησπέρα μύστες και καλή χρονια να έχουμε, δεύτερον έχουμε καμία κοπέλα να κάνει μασαζ κ καλαμάκι ;;; Έχω ρωτήσει κ άλλες φορές αλλά δεν έχω λάβει απάντηση, δε αναφέρομαι σε ιδρύματα ούτε σε θεια Ελένη κτλπ, οποίος θέλει ας βοηθήσει
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Καλησπέρα μύστες και καλή χρονια να έχουμε, δεύτερον έχουμε καμία κοπέλα να κάνει μασαζ κ καλαμάκι ;;; Έχω ρωτήσει κ άλλες φορές αλλά δεν έχω λάβει απάντηση, δε αναφέρομαι σε ιδρύματα ούτε σε θεια Ελένη κτλπ, οποίος θέλει ας βοηθήσει
Δλδ περιμενεις να εχεις..αποκλειστικη ενημερωση προς το προσωπο σου?τοσα και τοσα εχουν γραφτει εδω,ανοιξε τα ματια σου,διαβασε και διαλεξε... :confused:
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Δλδ περιμενεις να εχεις..αποκλειστικη ενημερωση προς το προσωπο σου?τοσα και τοσα εχουν γραφτει εδω,ανοιξε τα ματια σου,διαβασε και διαλεξε... :confused:
Ρε μεγάλε έχω διαβάσει και έχω ενημερώσει επίσης πολλές φορές, δε πιστεύω να είναι δύσκολο να γράψει κάποιος δοκίμασε αυτήν η την άλλη , μπορεί κάποιος να μπει στο νημα να δει την ανάρτηση και να απαντήσει, για παράδειγμα αντί να γράψεις την εξυπνάδα σου μπορούσες να αναφέρεις κάτι η να στείλεις ένα πμ, πολύ απλό λιγότερο χρόνο θα σ έπαιρνε
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Ρε μεγάλε έχω διαβάσει και έχω ενημερώσει επίσης πολλές φορές, δε πιστεύω να είναι δύσκολο να γράψει κάποιος δοκίμασε αυτήν η την άλλη , μπορεί κάποιος να μπει στο νημα να δει την ανάρτηση και να απαντήσει, για παράδειγμα αντί να γράψεις την εξυπνάδα σου μπορούσες να αναφέρεις κάτι η να στείλεις ένα πμ, πολύ απλό λιγότερο χρόνο θα σ έπαιρνε

Καλη χρονια, υπαρχουν αρκετεσ οπως η στεφανια απο φιλοθεη,η ταντρα ζωη,η αλικη απο χολαργο και η λι η κορεατισα αν δεν με απαταει η μνημη μου κανουν
 

telstra67

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλή χρονιά μήπως γνωρίζει κάποιος το τηλέφωνο της Λιούμπα στην Νέα Σμύρνη?
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Καλη χρονια, υπαρχουν αρκετεσ οπως η στεφανια απο φιλοθεη,η ταντρα ζωη,η αλικη απο χολαργο και η λι η κορεατισα αν δεν με απαταει η μνημη μου κανουν
Ναι τις γνωρίζω Τία συγκεκριμένες, α ευχαριστώ όμως για τις πληροφορίες
 

whoknows45

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2021
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλή χρονιά...θα ήθελα να ρωτήσω για δυτικά προάστια, εάν πέρα από Ιουλία που έχω διαβάσει σε παλαιότερες δημοσιεύσεις, γνωρίζετε για κάποια άλλη;
 

Harris Dirtys

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
51
Like
47
Πόντοι
0
Εχει καποιος εμπειρία απο το ξυρισμα που προσφερει η Λι απο Κορέα;
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.679
Πόντοι
456
Εχει καποιος εμπειρία απο το ξυρισμα που προσφερει η Λι απο Κορέα;
προσωπικα δε θα εμπιστευομουν καμμια να μου τα ξυρισει. ενα τσακ πριν το τελος... ευχαριστω δεν θα παρω.
1641243257522.png
1641243322195.png
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.679
Πόντοι
456
προκειται για την τυπισσα στο φαληρο.εχουν γραφτει πολλα για τις υπηρεσιες της. οι περισσοτερες αναφερονται στο δευτερο σκελος με διφορουμενες κριτικες.οσον αφορα το πρωτο σκελος , αυτο του μασαζ, δεν διαφερει απο την πλειοψηφια που δεν ξερει τι της γινεται. το μασαζ το αναφερει στην αγγελια προφανως προσχηματικα. αν ηταν διαφορετικα δε θα μας μοστραρε τα οπισθια της και τις ζαρτιερες στις φωτογραφιες.κανω λαθος ?
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.582
Like
4.758
Πόντοι
456
προκειται για την τυπισσα στο φαληρο.εχουν γραφτει πολλα για τις υπηρεσιες της. οι περισσοτερες αναφερονται στο δευτερο σκελος με διφορουμενες κριτικες.οσον αφορα το πρωτο σκελος , αυτο του μασαζ, δεν διαφερει απο την πλειοψηφια που δεν ξερει τι της γινεται. το μασαζ το αναφερει στην αγγελια προφανως προσχηματικα.ειχα μια ελπιδα, επειδη λεει φυσιοθεραπευτρια, μπας και ξέρει κανονικό μασαζ

προκειται για την τυπισσα στο φαληρο.εχουν γραφτει πολλα για τις υπηρεσιες της. οι περισσοτερες αναφερονται στο δευτερο σκελος με διφορουμενες κριτικες.οσον αφορα το πρωτο σκελος , αυτο του μασαζ, δεν διαφερει απο την πλειοψηφια που δεν ξερει τι της γινεται. το μασαζ το αναφερει στην αγγελια προφανως προσχηματικα. αν ηταν διαφορετικα δε θα μας μοστραρε τα οπισθια της και τις ζαρτιερες στις φωτογραφιες.κανω λαθος ?
ειχα μια ελπιδα, επειδη λεει φυσιοθεραπευτρια, μπας και ξέρει κανονικό μασαζ
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.679
Πόντοι
456
δεν εχει , παντως, τις χειροτερες κριτικες .ψαξε το και αποφασισε μονος σου.δεν θυμαμαι το ονομα της
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
προκειται για την τυπισσα στο φαληρο.εχουν γραφτει πολλα για τις υπηρεσιες της. οι περισσοτερες αναφερονται στο δευτερο σκελος με διφορουμενες κριτικες.οσον αφορα το πρωτο σκελος , αυτο του μασαζ, δεν διαφερει απο την πλειοψηφια που δεν ξερει τι της γινεται. το μασαζ το αναφερει στην αγγελια προφανως προσχηματικα. αν ηταν διαφορετικα δε θα μας μοστραρε τα οπισθια της και τις ζαρτιερες στις φωτογραφιες.κανω λαθος ?
Επίσης μας ενημερώνει για το μέγεθος του στήθους της και το ξυρισμένο αιδοίο ???
 

Koronaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
692
Like
2.457
Πόντοι
446
Έκανα εχτές άλλη καταδρομικη εκτός προγράμματος ????
Ναι καλα τωρα με επεισες :headbang: !!!
Μεχρι τελος τις εβδομαδα (και πολυ λεω ) σε βλεπω να κανεις ενημερωση !!! :happy::rockon:
ps Ποια ευλογησες εχθες;
 
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
57
Like
128
Πόντοι
0

Εδώ έχει πάει κανείς;
 
  • Like
Αντιδράσεις: gatik

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Απαντήθηκε στο παραπάνω μήνυμα. Έχω να γράψω ότι ξαναπήγα και ήταν ακόμα καλύτερη εμπειρία από την προηγούμενη φορά. Μασαζ εξαιρετικό και 2ο μέρος σούπερ. Οι GILFακηδες ορμάτε!
Απο την εποχη που δουλευε στο μασατζιδικο στην στουρναρη..ηταν δυναμη στο μασσαζ ...με ανταγωνισμο μεταξυ αυτης και της ζανας ...ως προς τις υπηρεσιες ..ουρα μεχρι την εισοδο του πολυτεχνειου???..παλιες καλες εποχες ...εχει ακομα το κρεβατι με την την οθονη κατω απο το κενο για το κεφαλι ..για να χαζευεις τα ελληνικο καλοκαιρι στα νησια μετα μουσικης που εβαζε το βιντεακι ...οσο σου εκανε την μαλαξη ???..πριν περασει στο κυριως πιατο μετα ....για οποιον δεν εχει παει το σιγουρο στο θεμα μασσαζ ειναι οτι θα αποζημιωθει πληρως ..για το μετα εννεκα και των καλοκαιριων που εχει βαλει στο κορμι της ..ειναι θεμα γουστου ...καθως πριν 6-7 χρονια που ειχα παει στον χωρο της στην καλλιθεα ειχε ηδη αρχισει να φαινετε η ηλικια ...ακομα στην ανδρομαχης εχει τον χωρο που ειχε ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom