Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
Συναγωνιστές παίζει κανένα μασατζιδικο που παρεχει και εκτόνωση προς τα ανατολικά προάστια ;;; Μασατζιδικο όχι στούντιο .
δυστηχως μονο μεσογειων και εχει μονο μια μεγαλοκοπελα
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.015
Like
960
Πόντοι
96
Λιούμπα... πρώτη φορά την είδα στο Βασίλη στο Μαρούσι. Πολύ καλή τότε. Γίναμε φίλοι την τιμούσα χρόνια. Είχα πάει και Νέα Σμύρνη στο ημιυπόγειο, έχω χάσει τηλέφωνα πια καθότι 5 χρόνια στα εξωτερικά...?
Αν το είχα θα την τιμούσα τώρα που θα έρθω για γιορτές
έχει σταματήσει , τουλάχιστον αυτό λέει , ίσως έχει κρατήσει κάποιους πελάτες επιλεκτικά.
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
το πιο ,δηλωνει περισσοτερο,το ποιο ειναι η...αντωνυμια... ..φιλολογος δεν ειμαι:2funny:
Το πιο είναι ακλιτο ποσοτικό επίρρημα , ενώ το ποιο ερωτηματική αντωνυμία . Εγώ γράφω με φωνητική εντολή, εσύ όμως που με διορθώνεις να τα λες σωστά και ολοκληρωμένα φιλτατε.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Το πιο είναι ακλιτο ποσοτικό επίρρημα , ενώ το ποιο ερωτηματική αντωνυμία . Εγώ γράφω με φωνητική εντολή, εσύ όμως που με διορθώνεις να τα λες σωστά και ολοκληρωμένα φιλτατε.
τωρα αν σου εγραφα και...ακλιτο ποσοτικο επιρρημα ,που να ηξερα αν θα καταλαβεις.. :wink: αλλα η φωνητικη εντολη,δεκτη..
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
τωρα αν σου εγραφα και...ακλιτο ποσοτικο επιρρημα ,που να ηξερα αν θα καταλαβεις.. :wink: αλλα η φωνητικη εντολη,δεκτη..
Θα καταλάβω μην ανησυχείς! Έχω πάει και εγώ σχολείο, απλά όσο προχωράει η τεχνολογία, δεν βλέπω να προχωράει και το κεφάλαιο φωνητικής που έχουν βάλει στα κινητά μας δυστυχώς. Κανονικά έπρεπε βάση της επόμενης λέξης να διορθώνει αυτόματα.... Αλλά ....
 

Bobbyράκος

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
11
Like
22
Πόντοι
0
έχει σταματήσει , τουλάχιστον αυτό λέει , ίσως έχει κρατήσει κάποιους πελάτες επιλεκτικά.
Κρίμα. Είναι άραγε στο ίδιο σπίτι το ημιυπόγειο στην Νέα Σμύρνη?
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Για πιο λες όμως ;
κάναμε μάθημα γραμματικής,αλλά δεν πήρε απάντηση ο φίλος......η Αλίκη στον Χολαργό


αν ψάξεις πιο πίσω έχει αναφερθεί,σχόλια........ από μάπα μέχρι καλούτσικη,αν έρθεις μόνο με το μετρό,με αυτοκίνητο θα βρεις να παρκάρεις λίγο πιο κάτω από τον Υμηττό.
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.096
Κριτικές
43
Like
4.529
Πόντοι
5.646
κάναμε μάθημα γραμματικής,αλλά δεν πήρε απάντηση ο φίλος......η Αλίκη στον Χολαργό


αν ψάξεις πιο πίσω έχει αναφερθεί,σχόλια........ από μάπα μέχρι καλούτσικη,αν έρθεις μόνο με το μετρό,με αυτοκίνητο θα βρεις να παρκάρεις λίγο πιο κάτω από τον Υμηττό.

Από τις παρουσίες εκεί είναι η καλύτερη
 

jipiripo6

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
12
Πόντοι
0
Λιούμπα... πρώτη φορά την είδα στο Βασίλη στο Μαρούσι. Πολύ καλή τότε. Γίναμε φίλοι την τιμούσα χρόνια. Είχα πάει και Νέα Σμύρνη στο ημιυπόγειο, έχω χάσει τηλέφωνα πια καθότι 5 χρόνια στα εξωτερικά...?
Αν το είχα θα την τιμούσα τώρα που θα έρθω για γιορτές
Καλησπέρα φίλε μου. Αν έχεις το τηλέφωνο της Λιούμπα θα το εκτιμούσα πολύ να μου το έστελνες.Σ ευχαριστώ πολύ Καλές γιορτες
 

Bobbyράκος

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
11
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε μου. Αν έχεις το τηλέφωνο της Λιούμπα θα το εκτιμούσα πολύ να μου το έστελνες.Σ ευχαριστώ πολύ Καλές γιορτες
Μακάρι να το είχα. Έχω 5 χρόνια που έλειπα εξωτερικό
 

Indy79

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2019
Μηνύματα
22
Like
107
Πόντοι
0

voxir

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2017
Μηνύματα
37
Like
45
Πόντοι
0
Μπήκε και η θεία Ελένη στο παλμαρε. Εξαιρετικό μασαζ και 2ο μερος, πολύ ευγενική καλοστεκουμενη GILF. Αξίζει κάθε ευρώ. Συστήνεται για τους λάτρεις του ειδους
Εχεις τον αριθμο της?
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
I saw an ad for this gal on instagram. How would you describe her? Good looking, good massage, good price ?
Hey,

I was interested in that ad too, so i tried to contact them. Both the number and the email (on the site) redirects you to a place called "Massage in Athens" which is a legit site and has a variety of massage types. Probably you can get "stuff" if you book though, as the "likes" on Facebook are 100% man-made, haha
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
Εγώ σε αυτό στη Μεσογείων έχω πετύχει 3 μεγαλοκοπέλες και η τρίτη ήταν η γνωστή Αsian
Eιναι στο ιδιο διαμερισμα μαζι με την λι απο κορεα.και οι 2 κανουν καλουτσικο μασαζ αλλα θα σου φανε τον χρονο.....λενε 45 λεπτα κ σε ξεπετανε στα 20 με 25......προσοχη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom