Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (0 μέλη και 66 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Like
3.126
Πόντοι
456
Πόσο κόσμο έχει σώζει αυτό το μπου! νταξ' υπάρχουν και μερικές στημένες κριτικές αλλά πρέπει νασαι μαλάκας να μην τις παίρνεις χαμπάρι.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Πόσο κόσμο έχει σώζει αυτό το μπου! νταξ' υπάρχουν και μερικές στημένες κριτικές αλλά πρέπει νασαι μαλάκας να μην τις παίρνεις χαμπάρι.
Μην το λες, υπάρχει και μπόλικο παπατζιλίκι. 'Πες, πες το κοπέλι κάνει τη γριά και θέλει!'
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Είναι όντως πιτσιρίκα, καλή σε εμφάνιση, αλλά δυστυχώς δεν αξίζει σε υπηρεσίες. Επιπλέον, πανάκριβη.
Είναι σε μια πολυκατοικία κοντά στη Παμακάριστο, ισόγειο αφού ανέβεις λίγα σκαλοπατάκια. Ο τιμοκατάλογος όπως αναφέρει ο συναγωνιστής. Πενήντα ευρώ για ανύπαρκτο μασάζ δλδ. Αλλά και στο φουλ είναι απαράδεκτη, υπηρεσίες χειρότερες από μπουρδέλο. Φιλιά δεν έχει, προσπάθησε να περάσει προφυλακτικό σε πεσμένο εργαλείο. Κάπου εκεί ξενέρωσα και ζήτησα τα λεφτά μου πίσω να φεύγω. Μου δίνει πίσω τα μισά, γιατί όπως είπε έξω έχει δύο μπράβους που πρέπει να τους πληρώσει. Κάπου εκεί ξεκίνησε η μανούρα και εν συνεχεία καταγγελίες από πλευρά μου.
στο δευκαλιωνος ειναι ; στον 5ο;
 

tsimitsanga

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Πωωωωω, θεια Ελενη. Με μεγαλωσε. Την ηξερα απο Συγγρου45 κ μετα Στουρναρη29...

Ξερω, ειμαι νεο μελος (εγγεγραμμενο, γιατι μελος στο μπουρδελοχωρο οχι ιδιαιτερα νεος..).. Αλλα αν εχει καποιος το τηλεφωνο, υποσχομαι να μη της κλεισω πολλες ωρες.. εχει για ολους.. Αν μπορει ας στειλει ενα πμ. Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
157
Κριτικές
2
Like
146
Πόντοι
1
Καλημερα παιδες ,αν καποιος μπορει να στειλει το τηλ της θειας ελενης ....;!
 

anthimos93

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2015
Μηνύματα
156
Κριτικές
2
Like
118
Πόντοι
1
Συναγωνιστές καλησπέρα το τηλέφωνο της θείας Ελένης είναι αυτό που τελειώνει σε  0013?
 
OP
OP
mastura

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
εμεις που εχουμε το παλιο τηλ πως θα μαθουμε ποια το καινουργιο !εαν το εχει κανεις ας τω δωσει σας ευχαριστω
όταν η Ελένη αλλάζει τηλέφωνο σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά  για αυτό το λόγο αλλάζει τηλέφωνο και μέρος :hi:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
615
Κριτικές
6
Like
475
Πόντοι
26
ενημερωση
καλησπερα στην παρεα
πριν λιγο καιρο συναντηση με ελενη στο χωρο της πολυ ομορφος χωρος αλλα ρε παιδια τουλαχιστον σε μενα ειχε μονο μασαζζζζζζζζζζζζζ 60 ευρω πεταμεναα
 

ektor2010

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
58
Like
190
Πόντοι
0
Είναι όντως πιτσιρίκα, καλή σε εμφάνιση, αλλά δυστυχώς δεν αξίζει σε υπηρεσίες. Επιπλέον, πανάκριβη.
Είναι σε μια πολυκατοικία κοντά στη Παμακάριστο, ισόγειο αφού ανέβεις λίγα σκαλοπατάκια. Ο τιμοκατάλογος όπως αναφέρει ο συναγωνιστής. Πενήντα ευρώ για ανύπαρκτο μασάζ δλδ. Αλλά και στο φουλ είναι απαράδεκτη, υπηρεσίες χειρότερες από μπουρδέλο. Φιλιά δεν έχει, προσπάθησε να περάσει προφυλακτικό σε πεσμένο εργαλείο. Κάπου εκεί ξενέρωσα και ζήτησα τα λεφτά μου πίσω να φεύγω. Μου δίνει πίσω τα μισά, γιατί όπως είπε έξω έχει δύο μπράβους που πρέπει να τους πληρώσει. Κάπου εκεί ξεκίνησε η μανούρα και εν συνεχεία καταγγελίες από πλευρά μου.
Δυο σελίδες πριν.........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom