Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
24
Like
4.043
Πόντοι
1.666
Μύστες έχω μπερδευτεί. Μπορεί κάποιος που είναι σίγουρος, να μας πει το τηλέφωνο που τελειώνει σε 214 σε ποιά από τις δύο ανήκει; Στην Ελένη από Στουρνάρα 29 ή στην Ελένη από Καλιθέα; Εκτός και αν πρόκειται για τι ίδιο άτομο και στις δύο περιπτώσεις.

Πρόκειται για το ίδιο άτομο.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Πληροφοριακά αναφέρω ότι υπάρχει και θεία Ελένη Ελληνίδα
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Ρε αλάνια Η  θεια Ελένη απο στούρναρη είναι γκρανυ,πλέον θέλει γερό νεφρό για να περασεις,μόνο για όσους ενδιαφέρονται για μασάζ νομίζω ότι προσφέρετε,έχει σπάσει πολυ ,καμία αντικαταστάτρια που θα βρούμε να δούμε....
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Τώρα Αυτή η Ελένη Η ελληνίδα που λέτε πρώτη φορά την ακούω....
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Μπορεί κάποιος που έχει πάει πρόδφατα με την Ελένη από Στουρνάρη να περιγράψει πως είναι από εμφάνιση; Δεν την έχω πάρει ποτέ αλλά λόγω θετικών σχολίων του παρελθόντος μου έχει μπει η ιδέα να δικομάσω.
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
24
Like
4.043
Πόντοι
1.666
Μπορεί κάποιος που έχει πάει πρόδφατα με την Ελένη από Στουρνάρη να περιγράψει πως είναι από εμφάνιση; Δεν την έχω πάρει ποτέ αλλά λόγω θετικών σχολίων του παρελθόντος μου έχει μπει η ιδέα να δικομάσω.

Την δοκίμασα πριν αρκετούς μήνες στον χώρο της σε διπλό με μια άλλη κοπέλα που μου τη σύστησε. Εγώ προσωπικά δεν έχω το τηλ. της, αν και μου πρότεινε η άλλη κοπέλα να μου το δώσει για να την συναντήσω και σε ατομικό, αλλά δεν έδειξα ενδιαφέρον, οπότε ας μη μου το ζητάνε με μνμ όσοι παίκτες ενδιαφέρονται να την συναντήσουν. Ο λόγος είναι ότι για μια φορά, για την εμπειρία, πέρασα καλά, κυρίως χάρη στην άλλη κοπέλα, αλλά μέχρι εκεί. Κάποτε σίγουρα ήταν μια ωραία γυναικάρα, με το σχιστό το μάτι και το κορμί με τα πλούσια ελέη που διέθετε. Παρόλα αυτά, όποτε είχα επισκεφτεί το μαγαζί που δούλευε στη Στουρνάρη, δεν την επέλεγα, γιατί από τότε δεν μου έκανε κλικ εμφανισιακά. Όμως την είχα κρατήσει στο μυαλό μου ως εκκρεμότητα, λόγω των πολύ θετικών σχολίων για εκείνην για το σέρβις που πρόσφερε. Και πράγματι ως προς αυτό εξακολουθεί να είναι πολύ δυνατή, κυρίως στο μασάζ και ως ένα σημείο και στο σεξ. Όμως δεν αρκεί αυτό για μένα, πρέπει η γυναίκα να σου κάνει κούκου και εμφανισιακά την ώρα που την πηδάς. Και δυστυχώς η συγκεκριμένη σ' αυτό υστερεί πλέον εμφανώς, λόγω φυσιολογικής αλλά αναπόφευκτης φθοράς. Είναι καθαρά για gilflovers. Για μιλφάκηδες δύσκολα, πόσω μάλλον για αυτούς που γουστάρουν πιο φρέσκα κορίτσια.
Υ.Γ. Η άλλη κοπέλα είναι του "κλειστού κυκλώματος", που δεν θέλει έκθεση εδώ, γιαυτό και δεν αναφέρω το όνομά της. Όποιοι την γνωρίζουν ήδη καλώς, οι υπόλοιποι προσπεράστε και μη μου στείλετε στο ινμποξ το γνωστό "φιλαράκι, μου δίνεις το τηλ. της άλλης κοπέλας", γιατί δεν πρόκειται.
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Ευχαριστώ για την απάντηση συναγωνιστή.
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
kanesex.com/erotikes-ypiresies/masaz/masaz-ston-xoro-moy_i411074
γνωριζει κανεις κατι γι αυτην την κιουρία??
 

loucas

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Καλησπερα, θα μπορούσε κάποιος να μου στειλει το τηλέφωνο τής Ελενης (πρωην Στουρναρη) παρακαλώ ;
Ευχαριστώ
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
κριμα....και ημουν ετοιμος....
δεν ειναι αυτο που φαινεται?
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
720
Like
1.505
Πόντοι
206

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
600
Like
718
Πόντοι
86
Καλησπερα παιδια, μπορει να μου στειλει καποιοs το νεο τηλ. τηs Θειαs Ελενηs απο Καλλιθεα. Ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom