Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

rouchat

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
178
Like
51
Πόντοι
1

Εαν ειναι αυτη που πηγαμε με ενα κολητο ... ειναι ξανθια bbw κρεμαστα βυζια 4αρια κανει γαμω τις πιπες, γουσταρει αγριο γαμησι. δεν λεει οχι σε πολλα. Ο κολητος σφυροκοπουσε καμμια ωρα μεσα χωρις ανασα . Βγηκε για μπανιο και η αλλη με φωναζε να παω μεσα. Που να ξερε οτι ειχα θολωσει απο το ματι!(ανοιχτη πορτα κοληταρα μου εσυ) αν και δεν θα με χαλαγε να της εριχνα ενα γρηγορο ειπα οχι γιατι μολις ειχε γαμησει ο κολητος και αφου δεν εγινε πατρτουζα, ειπα μια αλλη φορα! Ηρθε εξω καθησε να με καυλωσει και καλα αλλα τιποτα βραχος εγω! (χαχαχα) Τελος παντων για τους λατρεις του ειδους προτεινεται, κανει καλο κρεβατι. Εχει σπιτι καπου μεταξυ λιοσιων και πλατειας καραισκακη, (πιο κοντα λιοσιων).
Αυτα.

κολο δινει?
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765

Εαν ειναι αυτη που πηγαμε με ενα κολητο ... ειναι ξανθια bbw κρεμαστα βυζια 4αρια κανει γαμω τις πιπες, γουσταρει αγριο γαμησι. δεν λεει οχι σε πολλα. Ο κολητος σφυροκοπουσε καμμια ωρα μεσα χωρις ανασα . Βγηκε για μπανιο και η αλλη με φωναζε να παω μεσα. Που να ξερε οτι ειχα θολωσει απο το ματι!(ανοιχτη πορτα κοληταρα μου εσυ) αν και δεν θα με χαλαγε να της εριχνα ενα γρηγορο ειπα οχι γιατι μολις ειχε γαμησει ο κολητος και αφου δεν εγινε πατρτουζα, ειπα μια αλλη φορα! Ηρθε εξω καθησε να με καυλωσει και καλα αλλα τιποτα βραχος εγω! (χαχαχα) Τελος παντων για τους λατρεις του ειδους προτεινεται, κανει καλο κρεβατι. Εχει σπιτι καπου μεταξυ λιοσιων και πλατειας καραισκακη, (πιο κοντα λιοσιων).
Αυτα.

Τιμουλες ? ? ?
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
Καλησπερα. Μηπως γνωριζει κανεις το τηλεφωνο της Τονιας που ειχε δικο της χωρο στον Αγ. Ελευθεριο στην Αχαρνων? Τα παντα σε ...αρες. Καποιο διαστημα δουλεψε και στο Β. Σοφιας 122 Αν γνωριζετε κατι στειλτε μου μυνημα. Σας ευχαρηστω.
 

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
269
Like
309
Πόντοι
21
Καλησπερα. Μηπως γνωριζει κανεις το τηλεφωνο της Τονιας που ειχε δικο της χωρο στον Αγ. Ελευθεριο στην Αχαρνων? Τα παντα σε ...αρες. Καποιο διαστημα δουλεψε και στο Β. Σοφιας 122 Αν γνωριζετε κατι στειλτε μου μυνημα. Σας ευχαρηστω.

Κοιτα τα μηνυματα σου
 

AdonisGr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2017
Μηνύματα
97
Like
14
Πόντοι
0

Εαν ειναι αυτη που πηγαμε με ενα κολητο ... ειναι ξανθια bbw κρεμαστα βυζια 4αρια κανει γαμω τις πιπες, γουσταρει αγριο γαμησι. δεν λεει οχι σε πολλα. Ο κολητος σφυροκοπουσε καμμια ωρα μεσα χωρις ανασα . Βγηκε για μπανιο και η αλλη με φωναζε να παω μεσα. Που να ξερε οτι ειχα θολωσει απο το ματι!(ανοιχτη πορτα κοληταρα μου εσυ) αν και δεν θα με χαλαγε να της εριχνα ενα γρηγορο ειπα οχι γιατι μολις ειχε γαμησει ο κολητος και αφου δεν εγινε πατρτουζα, ειπα μια αλλη φορα! Ηρθε εξω καθησε να με καυλωσει και καλα αλλα τιποτα βραχος εγω! (χαχαχα) Τελος παντων για τους λατρεις του ειδους προτεινεται, κανει καλο κρεβατι. Εχει σπιτι καπου μεταξυ λιοσιων και πλατειας καραισκακη, (πιο κοντα λιοσιων).
Αυτα.

Τιμούλα;
 

Pani33

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2013
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
μπορει να στειλει καποιος το τηλ της μιλφ Ελενης στην Καλλιθεα;
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
51
Like
739
Πόντοι
4.530
Η τιμουλες της ηταν 40ευρωπουλα. Νομιζω ο κολητος εδωσε κατι παραπανω για cif. Αλλα αν καταλαβα καλα το εκανε και Free αμα σε γουσταρε. Τωρα ρε μαγκες μεσα δεν ημουν και ο δικος μου ειναι λιγο κρυψυνους. Παντως η τυπισα ηταν του σκισε με να αλλαξω ραφτη. Γουσταρε λιγο "τραβα μαλλι ανεβαινουμε", πιο δυνατα να σε ωοιωσω, πιο μεσα μπορεις κι αλλο, θα με σκισεις ? γουσταρε ολου του ειδους τα γλυψιματα. Γενικα ιδρωνει φανελα, αν ειχα λεφτα και δεν ειχα γμαησει μιση ωρα πριν, θα το εκανα το ψυχικο. Λεμε τωρα ... παντως εαν δε σε χαλανε τα πεσμενα βυζια και τα πιασιματα ειναι μια χαρα και τιμιο γαμηση. Αυτα ! Αυτοπτης μαρτυς  και απο τα λεγομενα του φιλου μου.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Ξέρει κανείς κάτι για την Αλίκη στο Χολαργό?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.082
Κριτικές
191
Like
51.929
Πόντοι
41.443
πως και σου ξεφυγε αυτή μαν. :grin: :hi:



τι να προλαβω ο καψερος?
δεν το καλοπαρακολουθω παντως το θεμα με τα μασαζ παντα απο τοτε που σπαμαρουν τα μαγαζια παντου.

περαστικος ειμαι μονο. παω στα στανταρακια μου οταν ειναι για μασαζ. ;) :grin:
:hi: :hi:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.707
Like
28.319
Πόντοι
5.006
τι να προλαβω ο καψερος?
δεν το καλοπαρακολουθω παντως το θεμα με τα μασαζ παντα απο τοτε που σπαμαρουν τα μαγαζια παντου.

περαστικος ειμαι μονο. παω στα στανταρακια μου οταν ειναι για μασαζ. ;) :grin:
:hi: :hi:
ε ναι αυτό να λέγετα, για όλα ο guru φταιει :effemine:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
23
Like
1.295
Πόντοι
1.076
καλησπερα μαγκες...υπαρχει κατι για βορεια προαστεια δοκιμασμενο?
εννοω κ καλο σε μασαζ κ ικανοποιητικη after?  :pipa1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom