Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
862
Πόντοι
96
Έχουμε τηλέφωνο απ την Ελένη βυζαρού που ταν Πατησίων???θνξ!!!
 

bokoliς

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
αν μπορείτε και σε έμενα το τηλέφωνο της Ελένης με γνωρίζει από Σ29
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Ξέρει κανείς κάτι για την Αλίκη στο Χολαργό?

Την έχω αναφέρει σε δύο κριτικές φίλε!Στο kanesex και στα μασάζ αγγελία 'Αλίκη σε δικό της χώρο"...Μεσογείων 208 στον τρίτο όροφο απέναντι από το ασανσερ
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Την έχω αναφέρει σε δύο κριτικές φίλε!Στο kanesex και στα μασάζ αγγελία 'Αλίκη σε δικό της χώρο"...Μεσογείων 208 στον τρίτο όροφο απέναντι από το ασανσερ

Ευχαριστώ φίλε! Να είσαι καλά! Τις βρήκα!
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Ξέρει κανείς τίποτα; Ψάχνω τίποτα στα νότια κοντα μου λόγω χρονου αλλά τιποτα

Τον προηγούμενο μήνα, την πήρα 2 φορές τηλ. Δεν απάντησε και δε ξαναδοκίμασα. Πήγα αλλού!

Κάπου πήρε το μάτι μου μια ψιλοκαλή κριτική, αν θυμάμαι καλά, αλλά μέχρι εκεί! Αν σταθείς πιο τυχερός, λες και σε εμάς εντυπώσεις

 

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
413
Κριτικές
3
Like
1.937
Πόντοι
201
Καλησπερα. Μηπως γνωριζει κανεις το τηλεφωνο της Τονιας που ειχε δικο της χωρο στον Αγ. Ελευθεριο στην Αχαρνων? Τα παντα σε ...αρες. Καποιο διαστημα δουλεψε και στο Β. Σοφιας 122 Αν γνωριζετε κατι στειλτε μου μυνημα. Σας ευχαρηστω.

Μπορώ να έχω και εγω το τηλ. της...
Ευχαριστώ
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
ΠΛΥΤΟΡΙΚΗ ΑΦΕΝΤΡΑ ,ΜΕ ΣΕΧΥ ΚΚΑΜΠΥΛΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΑΝΤΡΑ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΥΠΟΤΑΓΗΣ                                                                                DBA massage SEXY ΜΙΛΦ SEXY ΜΙΛΦ ΞΑΝΘΙΑ ΜΕ ΩΡΑΙΕΣ ΚΑΜΠΗΛΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΥΤΟ ΜΑΣΑΖ….                                                                                          Γλυκια κινεζουλα με καμπυλες και ομορφο προσωπο σε περιμενει για ενα πραγματικα απολαυστικο μασαζ και οχι μονο...                                 
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
ΠΛΥΤΟΡΙΚΗ ΑΦΕΝΤΡΑ ,ΜΕ ΣΕΧΥ ΚΚΑΜΠΥΛΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΑΝΤΡΑ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΥΠΟΤΑΓΗΣ                                                                                 DBA massage SEXY ΜΙΛΦ SEXY ΜΙΛΦ ΞΑΝΘΙΑ ΜΕ ΩΡΑΙΕΣ ΚΑΜΠΗΛΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΥΤΟ ΜΑΣΑΖ….                                                                                           Γλυκια κινεζουλα με καμπυλες και ομορφο προσωπο σε περιμενει για ενα πραγματικα απολαυστικο μασαζ και οχι μονο...                                 
   :think: Βγάλε άκρη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom