Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (0 μέλη και 51 επισκέπτες)

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
343
Like
768
Πόντοι
81
ενημερωση
καλησπερα στην παρεα
πριν λιγο καιρο συναντηση με ελενη στο χωρο της πολυ ομορφος χωρος αλλα ρε παιδια τουλαχιστον σε μενα ειχε μονο μασαζζζζζζζζζζζζζ 60 ευρω πεταμεναα

Ποια Ελένη ρε φίλε; Η μιλφάρα απο Στουρνάρη;
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
ενημερωση
καλησπερα στην παρεα
πριν λιγο καιρο συναντηση με ελενη στο χωρο της πολυ ομορφος χωρος αλλα ρε παιδια τουλαχιστον σε μενα ειχε μονο μασαζζζζζζζζζζζζζ 60 ευρω πεταμεναα

Ποια Ελένη Εννοείς; την θεια Ελένη ή άλλη Ελένη;
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
ενημερωση
καλησπερα στην παρεα
πριν λιγο καιρο συναντηση με ελενη στο χωρο της πολυ ομορφος χωρος αλλα ρε παιδια τουλαχιστον σε μενα ειχε μονο μασαζζζζζζζζζζζζζ 60 ευρω πεταμεναα

Ποια Ελένη Εννοείς; την θεια Ελένη ή άλλη Ελένη;
ενημερωση
καλησπερα στην παρεα
πριν λιγο καιρο συναντηση με ελενη στο χωρο της πολυ ομορφος χωρος αλλα ρε παιδια τουλαχιστον σε μενα ειχε μονο μασαζζζζζζζζζζζζζ 60 ευρω πεταμεναα

Ποια Ελένη Εννοείς; την θεια Ελένη την Ελένη πρώην στουρναρη ή άλλη;
 

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
615
Κριτικές
6
Like
475
Πόντοι
26
καλησπερα στην παρεα
ΝΑΙ για την θεια ελενη(στουρναρα) λεω ισως δεν με ηξερε οποτε τα πεταξα το 60 τσαμπα και ειναι αρκετα διαφορετικη απο την φωτο που ειδα καποια στιγμη εχει αλλαξει αρκετα πιστευω ΠΟΙΑ!!!!!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
καλησπερα στην παρεα
ΝΑΙ για την θεια ελενη(στουρναρα) λεω ισως δεν με ηξερε οποτε τα πεταξα το 60 τσαμπα και ειναι αρκετα διαφορετικη απο την φωτο που ειδα καποια στιγμη εχει αλλαξει αρκετα πιστευω ΠΟΙΑ!!!!!!!!



δεν υπαρχει περιπτωση να πηγες στην Ρωσιδα Ελενη (πρωην Σοτυρναρη 29 και Συγγρου45) και να σου εκανε μονο μασαζ
ουτε μια στο εκατομυριο
τα εχεις μπερδεψει
Καλλιθεα πηγες? και για ποια φωτο λες? Η Ελενη δεν εχει πουθενα αγγελια για να υπαρχει φωτο της
 

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
615
Κριτικές
6
Like
475
Πόντοι
26
δεν υπαρχει περιπτωση να πηγες στην Ρωσιδα Ελενη (πρωην Σοτυρναρη 29 και Συγγρου45) και να σου εκανε μονο μασαζ
ουτε μια στο εκατομυριο
τα εχεις μπερδεψει
Καλλιθεα πηγες? και για ποια φωτο λες? Η Ελενη δεν εχει πουθενα αγγελια για να υπαρχει φωτο της
ΝΑΙ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΗΓΑ
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Όχι φωτογραφίες με πρόσωπο
 

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
615
Κριτικές
6
Like
475
Πόντοι
26
Το μασαζοκρέβατο είχε "τρύπα" κι από κάτω οθόνη που έβλεπες κλιπάκια την ώρα που σε σιδέρωνε;
ναι φιλε μου ειχε  στον 1 οροφο με το κουδουνι αντρικο ονομα γραμμενο και το τηλ μου το εδωσε ο ζερο γι αυτο μου εκανε εντυπωση! τελειωνει σε 214????????????
 

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
615
Κριτικές
6
Like
475
Πόντοι
26
καλησπερα σε ολοι την παρεα
να κανω μια διορθωση για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις
η ελενη που ανεφερα μου εκανε μασαζ και ειχε εκτονηση με στοματικο
δυστυχως εγω δεν τις ανεφερα οτι ηθελα κατι παραπανω οποτε ζηταω συγνωμη εαν δημιουργησα καποιο προβλημα
ηταν ευγενικοτατη ολοκαθαρο το σπιτικο της απλα εγω δεν διεκρυνισα τι ακριβως ηθελα
ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Δηλαδή το τηλέφωνο που τελειώνει σε 214 δεν ανήκει στην Ελένη από Στουρνάρα 29. Σωστά;
 

Famous Grouse

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα στους συναγωνιστές! Θα μπορούσε κάποιος να στείλει το περιβόητο τηλέφωνο της Ελένης και σε μένα παρακαλώ?
Ευχαριστώ πολύ!
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
καλησπερα σε ολοι την παρεα
να κανω μια διορθωση για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις
η ελενη που ανεφερα μου εκανε μασαζ και ειχε εκτονηση με στοματικο
δυστυχως εγω δεν τις ανεφερα οτι ηθελα κατι παραπανω οποτε ζηταω συγνωμη εαν δημιουργησα καποιο προβλημα
ηταν ευγενικοτατη ολοκαθαρο το σπιτικο της απλα εγω δεν διεκρυνισα τι ακριβως ηθελα
ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ
Οποτε τυπε περασες καλα.. :S :S :S
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.909
Πόντοι
1.706
καλησπερα σε ολοι την παρεα
να κανω μια διορθωση για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις
η ελενη που ανεφερα μου εκανε μασαζ και ειχε εκτονηση με στοματικο
δυστυχως εγω δεν τις ανεφερα οτι ηθελα κατι παραπανω οποτε ζηταω συγνωμη εαν δημιουργησα καποιο προβλημα
ηταν ευγενικοτατη ολοκαθαρο το σπιτικο της απλα εγω δεν διεκρυνισα τι ακριβως ηθελα
ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ
Πως ειναι απο εμφανιση; λεει τιποτα;
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Μύστες έχω μπερδευτεί. Μπορεί κάποιος που είναι σίγουρος, να μας πει το τηλέφωνο που τελειώνει σε 214 σε ποιά από τις δύο ανήκει; Στην Ελένη από Στουρνάρα 29 ή στην Ελένη από Καλιθέα; Εκτός και αν πρόκειται για τι ίδιο άτομο και στις δύο περιπτώσεις.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
Μύστες έχω μπερδευτεί. Μπορεί κάποιος που είναι σίγουρος, να μας πει το τηλέφωνο που τελειώνει σε 214 σε ποιά από τις δύο ανήκει; Στην Ελένη από Στουρνάρα 29 ή στην Ελένη από Καλιθέα; Εκτός και αν πρόκειται για τι ίδιο άτομο και στις δύο περιπτώσεις.

το 214 ανηκει στην Ελενη Ρωσιδα πρωην Στουρναρη

Επισης οσοι εχετε ημερομηνια εγγραφης πολυ προσφατη η 5-10 μηνυματα ολα και ολα και μηδεν ενημερωση -κριτικες στο σαιτ μην μπαινεται καν στον κοπο να μου ζητατε το τηλ της ελενης με πμ
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.407
Κριτικές
107
Like
7.897
Πόντοι
7.815
καλησπερα σε ολοι την παρεα
να κανω μια διορθωση για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις
η ελενη που ανεφερα μου εκανε μασαζ και ειχε εκτονηση με στοματικο

Αφου ευκολάκι μπορεί να σε "ξεζουμίσει" με απλό πνευστό, γιατί να προχωρήσει σε πιο πολλά κόλπα ? 

  το νου σας, γιατί μας διαβάζει κανονικά εδώ μέσα ..
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
το 214 ανηκει στην Ελενη Ρωσιδα πρωην Στουρναρη

Επισης οσοι εχετε ημερομηνια εγγραφης πολυ προσφατη η 5-10 μηνυματα ολα και ολα και μηδεν ενημερωση -κριτικες στο σαιτ μην μπαινεται καν στον κοπο να μου ζητατε το τηλ της ελενης με πμ

Ευχαριστώ πολύ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom