Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (1 μέλη και 81 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
σχετικα με Ελενη καποιοι εχετε πμ... :sunglasses:
 

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
459
Like
388
Πόντοι
21
Κι εμένα παρακαλώ το τηλ. της Ελένης.Ευχαριστώ...
 

bokoliς

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
αν μπορείτε και σε έμενα το τηλέφωνο της Ελένης με γνωρίζει από Σ29
 

Famous Grouse

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Απ'ότι βλέπω, σχεδόν όλοι το τηλέφωνο της Ελένης θέλουμε!
 

Famous Grouse

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Όποιος έχει την καλοσύνη ας το στείλει και σε μας τους νέους στο σαιτ!
 

FOTINOS 54

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
183
Like
220
Πόντοι
21
τι εγινε ρε ολοι ελενη 70 να παει θα την ψαχνουν ολη ετοιμο  φαι  θελουν
 

foititis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
μπορώ να έχω το τηλ της Ελενης σε Pm;
 

Famous Grouse

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ζητάμε έτοιμο φαγητό, απλά μιας και εχασα τα ίχνη της η οποιαδήποτε βοήθεια θα ήταν ευπρόσδεκτη.
 

pitin1

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2014
Μηνύματα
32
Like
14
Πόντοι
0
  Μπορώ να έχω και εγώ το τηλέφωνο τής Ελενης παρακαλώ.Ευχαριστώ
 

panoskiamos78

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μπορει καποιος συναγωνιστης να μου στειλει το τηλ της Ελενης σε pm?
Την ξερω απο παλαιοτερο λαδαδικο!

Ευχαριστω παιδια.
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.909
Πόντοι
1.706
Πηρα ναι, φανηκε να μιλαει καλα την ελληνικη, μου ειπε η τιμη εξαρταται απο το τι θα κανουμε, εχει χωρο στα πατησια.
Απο εμφανιση τι λεει; Σου εστειλε φωτο η καποιο αλλο τροπο να την δουμε
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
825
Κριτικές
4
Like
1.257
Πόντοι
206

Εχει κανεις υποψιν του τι παιζει εδω; για καποιο λογο εχω ψηθει αγρια για κασκαντεριλικι
μάλλον τσάμπα θα πας και θα πληρώσεις κιολας. Η φωνή της κάτι μου θυμίζει και αν επαληθευτώ τότε δεν αξίζει το κόπο. 50 το μασαζ 80 με στοματικο και 100 για μια πιστολια και η φωνή της πουτάνας
 

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
38
Like
32
Πόντοι
0
μάλλον τσάμπα θα πας και θα πληρώσεις κιολας. Η φωνή της κάτι μου θυμίζει και αν επαληθευτώ τότε δεν αξίζει το κόπο. 50 το μασαζ 80 με στοματικο και 100 για μια πιστολια και η φωνή της πουτάνας
Abort mission τοτε, παμε για αλλα.
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
720
Like
1.505
Πόντοι
206

Εχει κανεις υποψιν του τι παιζει εδω; για καποιο λογο εχω ψηθει αγρια για κασκαντεριλικι

μάλλον τσάμπα θα πας και θα πληρώσεις κιολας. Η φωνή της κάτι μου θυμίζει και αν επαληθευτώ τότε δεν αξίζει το κόπο. 50 το μασαζ 80 με στοματικο και 100 για μια πιστολια και η φωνή της πουτάνας

Είναι όντως πιτσιρίκα, καλή σε εμφάνιση, αλλά δυστυχώς δεν αξίζει σε υπηρεσίες. Επιπλέον, πανάκριβη.
Είναι σε μια πολυκατοικία κοντά στη Παμακάριστο, ισόγειο αφού ανέβεις λίγα σκαλοπατάκια. Ο τιμοκατάλογος όπως αναφέρει ο συναγωνιστής. Πενήντα ευρώ για ανύπαρκτο μασάζ δλδ. Αλλά και στο φουλ είναι απαράδεκτη, υπηρεσίες χειρότερες από μπουρδέλο. Φιλιά δεν έχει, προσπάθησε να περάσει προφυλακτικό σε πεσμένο εργαλείο. Κάπου εκεί ξενέρωσα και ζήτησα τα λεφτά μου πίσω να φεύγω. Μου δίνει πίσω τα μισά, γιατί όπως είπε έξω έχει δύο μπράβους που πρέπει να τους πληρώσει. Κάπου εκεί ξεκίνησε η μανούρα και εν συνεχεία καταγγελίες από πλευρά μου.
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
825
Κριτικές
4
Like
1.257
Πόντοι
206
Είναι όντως πιτσιρίκα, καλή σε εμφάνιση, αλλά δυστυχώς δεν αξίζει σε υπηρεσίες. Επιπλέον, πανάκριβη.
Είναι σε μια πολυκατοικία κοντά στη Παμακάριστο, ισόγειο αφού ανέβεις λίγα σκαλοπατάκια. Ο τιμοκατάλογος όπως αναφέρει ο συναγωνιστής. Πενήντα ευρώ για ανύπαρκτο μασάζ δλδ. Αλλά και στο φουλ είναι απαράδεκτη, υπηρεσίες χειρότερες από μπουρδέλο. Φιλιά δεν έχει, προσπάθησε να περάσει προφυλακτικό σε πεσμένο εργαλείο. Κάπου εκεί ξενέρωσα και ζήτησα τα λεφτά μου πίσω να φεύγω. Μου δίνει πίσω τα μισά, γιατί όπως είπε έξω έχει δύο μπράβους που πρέπει να τους πληρώσει. Κάπου εκεί ξεκίνησε η μανούρα και εν συνεχεία καταγγελίες από πλευρά μου.
Για την ιδια μιλαμε, τσολι ολκης εγω ευτυχως τη καταλαβα, ανοιξα τη πορτα και εφυγα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom