Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Αν ρωτάς εμένα, δεν ξέρω να σου απαντήσω. Δεν έχω πάει ακόμα.
Αφού δεν έχεις πάει τότε γιατί λες ότι παίζει φραπές?? Καλό είναι να δίνουμε πληροφορίες σίγουρες και από προσωπική μας εμπειρία... :thubsdown:
 

afragkos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2018
Μηνύματα
31
Like
6
Πόντοι
0
Αφού δεν έχεις πάει τότε γιατί λες ότι παίζει φραπές?? Καλό είναι να δίνουμε πληροφορίες σίγουρες και από προσωπική μας εμπειρία... :thubsdown:
Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο ρε Καστράτο; Δεν είναι κακό να προσέχεις αυτά που σου γράφουν οι άλλοι και πολύ περισσότερο να τα κατανοείς πρωτίστως. Το ότι δεν έχω πάει δεν σημαίνει ότι δεν ξέρω τι παίζει στο συγκεκριμένο μασατζιδικο. Δεν χρειάζεται να το επισκεφτώ. Έχει αναφερθεί πολλές φορές εδώ μέσα. Μέχρι και στο site τους το λένε.Όλοι μας γνωρίζουμε τι παίζει σε αυτά τα μαγαζιά, χωρίς απαραιτήτως να τα έχουμε επισκεφτεί. Άλλο η εμφάνιση των κοριτσιών που πρέπει να πας για να δεις και άλλο πράγμα οι υπηρεσίες που αναφέρονται και διαφημιζονται. Η εμφάνιση είναι υποκειμενική. Θα μπορούσα να σου πω ότι έχει μουνάρες και στα δικά σου μάτια να είναι μπάζα. Ο φραπές όμως είναι στάνταρ εκεί. Δεν χρειάζεται να πάω για να το ξέρω. Το λένε τόσοι συναγωνιστές εδω
Αν αφιερωνες περισσότερο χρόνο να διαβάζεις τις αναρτήσεις των μελών, δεν θα έβγαζες αυθαίρετα συμπερασματα
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Η μία είναι με φουλ βάψιμο αλλά σε παιθαίνει με το πουτσομασάζ και η άλλη είναι καλύτερη σε εμφάνιση αλλά ότι κάνει το κάνει με βαρεμάρα και ξινίλα...Οπότε αν πας μόνο με Έλλη..Κάνει καλό μασάζ και στο τέλος προσπαθείς να πάρεις τα πόδια σου...

Έχει δοκιμάσει κανείς μασάζ φραπέ με 4 χέρια στο grace?
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Συναντηση χτες με την ερρικα που εχει αναφερθει με αλλους συναγωνιστες.
Επικοινωνια με ενα sms ο χωρος της ειναι στη βικτωρια σου λεει που ειναι στο τηλ.
Ο χωρος της  εχει ενα δωματιο με μασσαζοκρεβατο ωραιο φωτισμο χαλαρη μουσικη διαθετει και κρεβατι σε αλλο δωματιο για σεξ.
Εχει και μπανιο για ντουζακι με κερασε μια βοτκα και ενα μπουκαλι νερο
Ειναι κοντη με κωλαρα και πολλα πιασιματα και χυμωδες στηθος .

Μασαζ πολυ καλο σε ολο το σωμα απ τη κορφη ως τα νυχια ετριβε με μαγεια τα στηθη της πανω στη πλατη και στο κεφαλι μου.
αν δεν της το πεις δεν σου λεει τιποτα για σεξ .Μου τον χαιδευε λιγο μεχρι να καυλωσω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tumblr_p8ufsu1paP1qgc838o1_540.gif

Με πηγε στο κρεβατι αφου εκανε ντουζ και ηρθε με τη πετσετα της .
Χαμουρεμα καργα βαθυα γλωσσοφιλα γλυφει το καυλι και τ αρχιδια και φτυνει και το κυριοτερο βριζει οταν τον εχει μεσα της!!!!!!!!!!!
Για αρχη με καβαλησε θελω να σπασει η πουτσα σου μεσα μου ελεγε το πουτανι !!!!!!!!!!!!!!
Τη γυρισα στα τεσσερα επαιξα λιγο με την μουναρα της .......................
tumblr_nsz0cnkn7m1tsaa8fo1_500.gif

Με θεα τη κωλαρα της εχει πραμα μπολικο να χουφτωνεις και να τη μπιστας βγαζει πολλες κραυγες καυλωτικες
Και ετσι τελειωσα το μονο αρνητικο ηταν οτι δε προλαβα να της τα δωσω στο στομα αλλα εβγαλε τη καποτα και καθαρισε το μοριο μου με τη γλωσσα της.
Μια πολυ καλη συνεδρεια 30 ευρω μασαζ σκετο 80 ολο το πακετο .
 

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
615
Κριτικές
6
Like
475
Πόντοι
26
Τις προάλλες ετιμήθει Ελένη από Σ29 στο χώρο της με επιτυχία.  Δυνατό μασάζ,  νουρου,  και δεύτερο μέρος το ίδιο δυνατο.  Επί σχεδόν ένα δίωρο στα 60 ευρώ κρίνεται ως vfm επιλογή.  Αρνητικό ότι δύσκολα είναι ελεύθερη αλλά ήμουν τυχερός.
μπορω να εχω και εγω τηλ
 

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
615
Κριτικές
6
Like
475
Πόντοι
26
Καλησπέρα πάλι στους συναγωνιστες.  Μετά την επίσκεψη στην Ελένη από τέως στουρναρη... Την επόμενη φορά την πήρα διπλό μαζί με την Χαρά που δούλευε μπακνανα. 1 ώρα και 30 λεπτά. 120 ευρώ.  Το πρόγραμμα φοβερό.  Ξεκίνησε με Λεσβιακο... Πιπα διπλή... Γλυψιματα... Χυσιμο στο στόμα... Μασάζ από τέσσερα χέρια ατελείωτο... Και πάλι από την αρχή... Με ότι γουστάρετε.... Με ελιωσαν.... Έκανα μια ημέρα να συνέλθω.  Έχω κλείσει πάλι ραντεβού σε λίγες ημέρες. Κρατάω δυνάμεις για να ανταπεξελθω
για ποια λετε μπορουμε να μαθουμε
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
καποιος να μου στειλει το τηλεφωνο της θειας ελενης απο καλλιθεα ευχαριστω
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
Συναντηση χτες με την ερρικα που εχει αναφερθει με αλλους συναγωνιστες.
Επικοινωνια με ενα sms ο χωρος της ειναι στη βικτωρια σου λεει που ειναι στο τηλ.
Ο χωρος της  εχει ενα δωματιο με μασσαζοκρεβατο ωραιο φωτισμο χαλαρη μουσικη διαθετει και κρεβατι σε αλλο δωματιο για σεξ.
Εχει και μπανιο για ντουζακι με κερασε μια βοτκα και ενα μπουκαλι νερο
Ειναι κοντη με κωλαρα και πολλα πιασιματα και χυμωδες στηθος .

Μασαζ πολυ καλο σε ολο το σωμα απ τη κορφη ως τα νυχια ετριβε με μαγεια τα στηθη της πανω στη πλατη και στο κεφαλι μου.
αν δεν της το πεις δεν σου λεει τιποτα για σεξ .Μου τον χαιδευε λιγο μεχρι να καυλωσω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χαμουρεμα καργα βαθυα γλωσσοφιλα γλυφει το καυλι και τ αρχιδια και φτυνει και το κυριοτερο βριζει οταν τον εχει μεσα της!!!!!!!!!!!
Για αρχη με καβαλησε θελω να σπασει η πουτσα σου μεσα μου ελεγε το πουτανι !!!!!!!!!!!!!!
Τη γυρισα στα τεσσερα επαιξα λιγο με την μουναρα της .......................
tumblr_nsz0cnkn7m1tsaa8fo1_500.gif

Με θεα τη κωλαρα της εχει πραμα μπολικο να χουφτωνεις και να τη μπιστας βγαζει πολλες κραυγες καυλωτικες
Και ετσι τελειωσα το μονο αρνητικο ηταν οτι δε προλαβα να της τα δωσω στο στομα αλλα εβγαλε τη καποτα και καθαρισε το μοριο μου με τη γλωσσα της.
Μια πολυ καλη συνεδρεια 30 ευρω μασαζ σκετο 80 ολο το πακετο .


λινκ,τηλ...κατι...?
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
για ποια λετε μπορουμε να μαθουμε

να ψαξεισ 18321 σελιδεσ πισω και να το βρεισ...ελεοσ ολα στο πιατο τα θελετε.....(πλακα κανω)

ειπαμε ρε παιδια οταν γραφετε καποια κριτικη επικοληστε κ το λινκ τησ κυριασ....αμαν πια..

:knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:
 

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
615
Κριτικές
6
Like
475
Πόντοι
26
να ψαξεισ 18321 σελιδεσ πισω και να το βρεισ...ελεοσ ολα στο πιατο τα θελετε.....(πλακα κανω)

ειπαμε ρε παιδια οταν γραφετε καποια κριτικη επικοληστε κ το λινκ τησ κυριασ....αμαν πια..

:knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:
με βοηθησες χαχαχαχαχα
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Τις προάλλες ετιμήθει Ελένη από Σ29 στο χώρο της με επιτυχία.  Δυνατό μασάζ,  νουρου,  και δεύτερο μέρος το ίδιο δυνατο.  Επί σχεδόν ένα δίωρο στα 60 ευρώ κρίνεται ως vfm επιλογή.  Αρνητικό ότι δύσκολα είναι ελεύθερη αλλά ήμουν τυχερός.
την ειχα τιμησει αρχες καλοκαιριου ..μονη της ...ενταξει εχει σπασει λιγο η ελεναρα ..για οποιον την θυμαται αλλα απο υπηρεσιες ολα πιο καλα απο τοτε στην στουρναρη ..λογικο νομιζω ..ελεω χρονου ..φοβερο το λαπτοπακι κατω απο το μασαζοκρεβατο την ωρα που σου κανει μασαζακι ..να χαζευεις απο τη τρυπα που εχει το κεφαλι στο μασαζοκρεβατο ..ενω αυτη σε τριβει .....και ταυτοχρονα χαλαρωνεις απο την τσιλ αουτ μουσικη που εχει το βιντεακι .....
και οταν εφευγα πετυχα και την χαρα απο μπακνανα ...η οποια ηταν για το επομενο ραντεβου ..για ντουο ..μολις εμαθα τις λεπτομεριες ξαναπηγα μετα απο 20 μερες ..για διπλο ..εγινε κολαση ..οπψς τα περιγραφουν αλλοι συναγωνιστες ..βεβαιως ειδα και μια αλλη κοπελα σε αλλο ραντεβου  με ελεναρα ..μαλλον κατι αναλογο με χαρα ..αλλα δεν προλαβα να ρωτησω ..λογω βιασυνης ..φαινοταν του χωρου ..αν καποιος γνωριζει κατι ας ποσταρει ..
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
την ειχα τιμησει αρχες καλοκαιριου ..μονη της ...ενταξει εχει σπασει λιγο η ελεναρα ..για οποιον την θυμαται αλλα απο υπηρεσιες ολα πιο καλα απο τοτε στην στουρναρη ..λογικο νομιζω ..ελεω χρονου ..φοβερο το λαπτοπακι κατω απο το μασαζοκρεβατο την ωρα που σου κανει μασαζακι ..να χαζευεις απο τη τρυπα που εχει το κεφαλι στο μασαζοκρεβατο ..ενω αυτη σε τριβει .....και ταυτοχρονα χαλαρωνεις απο την τσιλ αουτ μουσικη που εχει το βιντεακι .....
και οταν εφευγα πετυχα και την χαρα απο μπακνανα ...η οποια ηταν για το επομενο ραντεβου ..για ντουο ..μολις εμαθα τις λεπτομεριες ξαναπηγα μετα απο 20 μερες ..για διπλο ..εγινε κολαση ..οπψς τα περιγραφουν αλλοι συναγωνιστες ..βεβαιως ειδα και μια αλλη κοπελα σε αλλο ραντεβου  με ελεναρα ..μαλλον κατι αναλογο με χαρα ..αλλα δεν προλαβα να ρωτησω ..λογω βιασυνης ..φαινοταν του χωρου ..αν καποιος γνωριζει κατι ας ποσταρει


λινκ,τηλ...?
 

GL1963

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Θα ήθελα το τηλ. της θείας Ελένης απο Καλλιθέα πρωην Σ29.Ευχαριστώ.
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
η ελενη εχει εκφρασει να γνωριζει οσο ειναι αυτο δυνατο
αυτους που την περνουν τηλεφωνο ..αρα δεν μπορω να βαλω
σε κοινη θεα το τηλ..δεν επιτρεπει και το σαιτ βεβαιως
οποτε παιδες σορρυ αλλα σε οσους δεν γνωριζω δεν μπορω να δωσω το τηλ
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
η ελενη εχει εκφρασει να γνωριζει οσο ειναι αυτο δυνατο
αυτους που την περνουν τηλεφωνο ..αρα δεν μπορω να βαλω
σε κοινη θεα το τηλ..δεν επιτρεπει και το σαιτ βεβαιως
οποτε παιδες σορρυ αλλα σε οσους δεν γνωριζω δεν μπορω να δωσω το τηλ
Αλλωστε κ τηλ να εχει καποιος, θελει κονεκσιον η φαση.. ;)
 
OP
OP
mastura

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
η ελενη εχει εκφρασει να γνωριζει οσο ειναι αυτο δυνατο
αυτους που την περνουν τηλεφωνο ..αρα δεν μπορω να βαλω
σε κοινη θεα το τηλ..δεν επιτρεπει και το σαιτ βεβαιως
οποτε παιδες σορρυ αλλα σε οσους δεν γνωριζω δεν μπορω να δωσω το τηλ
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
Το τηλέφωνο της Ελένης τελειώνει σε 013; Έχει αλλαξει;
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Το τηλέφωνο της Ελένης τελειώνει σε 013; Έχει αλλαξει;
και εγω με αυτο  ειχα επικοινωνησει ..ομως μου ειχε αναφερει οτι θα το αλλαζε ...δεν ξερω αν ισχυει ακομα ...ας απαντησει καποιος που πηγε προσφατα ..αλλιως να ψαξω για το καινουργιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom