Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.648
Πόντοι
7.195
Όταν λες το παλεύει;;;..... αν ήταν 10 χρονια πριν έτσι... τώρα πως είναι;;

Και το παλεύει παίρνοντας πόσα... χρήματα;; αν μου πεις... πως... πέραν της φάτσας που δεν βλέπεται... έχει χάσει κιλά, κάθεσαι καμιά ώρα, χυνεις κάνα 2 φορές (αν τα καταφέρεις) , δίνει κωλαράκι και παίρνει 20-30 ευρώ να πω... αϊ στο καλό... για 1 φορά...
κοίτα είναι μιά άλλη κατηγορία αυτή, πολύ γερασμένες που έχουν σταματήσει το μπουρδέλο και δέχονται σπίτι τους.
Δε νομίζω ότι ενδιαφέρουν κανένα εδώ, έτσι κι αλλιώς είναι μόνο για ηλικιωμένους πελάτες,
οπωσδήποτε όμως η κατηγορία αυτή δεν έχει σχέση με μασάζ, όπως ούτε και η συγκεκριμένη αγγελία.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
κοίτα είναι μιά άλλη κατηγορία αυτή, πολύ γερασμένες που έχουν σταματήσει το μπουρδέλο και δέχονται σπίτι τους.
Δε νομίζω ότι ενδιαφέρουν κανένα εδώ, έτσι κι αλλιώς είναι μόνο για ηλικιωμένους πελάτες,
οπωσδήποτε όμως η κατηγορία αυτή δεν έχει σχέση με μασάζ, όπως ούτε και η συγκεκριμένη αγγελία.
Μην το λες... μπορεί ηλικιωμένοι να ψάχνουν πιπίνια και το ανάποδο.... χεχε
 

Mass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2021
Μηνύματα
11
Like
58
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα.. Νέος στο φόρουμ αν και σας διαβάζω αρκετό καιρό, φανατικος φιλος του μασαζ και της εκτόνωσης..Δυτυχως το άθλημα έχει γίνει πολύ δύσκολο λόγω της κατάστασης αλλά και λόγω των πολύ περιορισμένων επιλογων. Ελπίζω να τα λέμε συχνά αφού μπήκα πλέον στον κόπο να κάνω και εγώ λογαριασμό και να μοιράζομαι μαζί σας τις επιτυχιες-αποτυχιες μου.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.407
Κριτικές
107
Like
7.897
Πόντοι
7.815
Φήμες λένε ότι η Μαίρη απο Σ40-42 δουλεύει μονη της πλέον ! Εάν κάποιος έχει το τηλέφωνο θα το ήθελα σε ΠΜ
Αυτή δεν ήταν κ στην Φωτεινή επί της Γ᾽Σεπτεμβρίου στο ύψος της Πλατείας Αττικής αλλά με άλλο όνομα ?
 

gr777

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2017
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
0
Καλησπέρα η ποπεσκου είναι σίγουρο οτι προσφέρει έξτρα υπηρεσίες; οταν την ρώτησα σχετικά μου το έκλεισε.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.093
Πόντοι
2.306
Αυτή δεν ήταν κ στην Φωτεινή επί της Γ᾽Σεπτεμβρίου στο ύψος της Πλατείας Αττικής αλλά με άλλο όνομα ?
Δε νομίζω τυπε. Η Μαίρη ξεκίνησε στο Συγγρού 40-42. Την είχα πάρει όταν ακόμη δεν ήξερε ελληνικά..
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Καλησπέρα η ποπεσκου είναι σίγουρο οτι προσφέρει έξτρα υπηρεσίες; οταν την ρώτησα σχετικά μου το έκλεισε.
παλιοτερα ειχε αναφερθει,τα παντα ολα..τωρα μαλλον βρηκε γκομενο...
 

nowhereman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
104
Like
194
Πόντοι
1

ΑΛΙΚΗ, ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΨΗΛΗ ΞΑΝΘΙΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΣΤΟΝ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟ ΧΏΡΟ ΜΟΥ (ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΟΛΑΡΓΟΣ).

Η αλικη καλη ειναι; τι δωρο παιρνει;
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660

ΑΛΙΚΗ, ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΨΗΛΗ ΞΑΝΘΙΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΣΤΟΝ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟ ΧΏΡΟ ΜΟΥ (ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΟΛΑΡΓΟΣ).

Η αλικη καλη ειναι; τι δωρο παιρνει;
Αν την πάρεις τηλέφωνο φαντάζομαι ότι θα σου πει πόσο παίρνει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom