Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.530
Πόντοι
206
διαλεξε ολη τη γραμμη και κανε copy-paste σε καινουριο tab
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.530
Πόντοι
206
Ακολουθει κριτικη για φωτεινη



Τα κοχονες μου ειχαν μπλαβιασει 10 μερες τωρα και ετσι και εχυνα θα εβγαζα τοταλ 2%.Γκαραντι.Ομως ημουν και σεκος ελεω δουλειας οποτε σκεφτηκα να πραξω το τερπνο μετα του ωφελίμου.Αφου προσπαθησα να κλεισω ραντεβου με βικυ-στεφανια το οποιο δεν πραγματοποιηθη λογω μιας παρεξηγησης :/ και αφου δε καταφερα να βρω τη φαιδρα να δοκιμασω ειπα να παω φωτεινη.


Εμφανιση

Η φωτεινη ειναι η γυναικα της διπλανης πορτας,νοικοκυρα που λεμε,καλοδιατηρημενη με καλο σωμα,και με οχι τοσο εμφανη το χρονο πανω της(δεδομενων των πραγματων).Ο χωρος της φοβερος,πεντακαθαρος, με χαρτι στο μασαζοτραπεζο,πετσετα,παντοφλες,σφουγγαρακι ολα σφραγισμενα.Επιπλεον εχει στο μπανιο πανω απο 4-5 διαφορετικα σαμπουαν.Συν 3-4 αποσμητικα.

Μασαζ

Αρκετα καλο μασαζ,νομιζω καποια στιγμη χαλαρωσα τοσο ωστε να κοιμηθω,μασαζ ποτε χαλαρο και ποτε εντονο,σε περναει σε ολα τα σημεια απο τη κορυφη ως τα νυχια.Πρεπει να μου μετρησε τα κοκκαλα ενα ενα.Σε συνδιασμο με τη χαλαρη μουσικη που παιζει πραγματικα ταξιδευεις.Λαδωνει τοσο οσο χρειαζεται και σε κανει αλοιφη.Το ευχαριστηθηκα προσωπθκα

Φραπεδια

Οπως ειπα ημουν κουρασμενος και με μπλαβιασμενα κοχονες.Οποτε οταν αρχισε το  :jerking: κρατησε κανα 10λεπτο τεταρτο.Μαεστρικα σολαρε με τη μαλαπερδα μου  :headbaning2: μεχρι που εχυσα ολο το συσσωρευμενο γιαουρτι,μαζι και το κεσεδακι.Ισως λερωσα και την ιδια  :think: αλλα δεν ειπε κατι.το μονο σιγουρο ειναι οτι ξαλαφρωσα  :wanker: Δεν επιασα μπουτια κλπ γιατι πραγματικα ειχα γινει αλοιφη αφενος και αφετερου απολαμβανα το σολο της  :headbaning2:



1ωρα και 10 λεπτα 45 γκαφρα.

Εν κατακλειδι,αν θελετε ενα καλο μασαζ μετά σόλου  :headbaning2: η φωτεινη ειναι μια εξαιρετικη περιπτωση

 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
2
Like
774
Πόντοι
96
εχω χασει τη μπαλα... τελικα η θεια Ελενη υπαρχει τροπος να βρεθει?
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Ακολουθει κριτικη για φωτεινη



Τα κοχονες μου ειχαν μπλαβιασει 10 μερες τωρα και ετσι και εχυνα θα εβγαζα τοταλ 2%.Γκαραντι.Ομως ημουν και σεκος ελεω δουλειας οποτε σκεφτηκα να πραξω το τερπνο μετα του ωφελίμου.Αφου προσπαθησα να κλεισω ραντεβου με βικυ-στεφανια το οποιο δεν πραγματοποιηθη λογω μιας παρεξηγησης :/ και αφου δε καταφερα να βρω τη φαιδρα να δοκιμασω ειπα να παω φωτεινη.


Εμφανιση

Η φωτεινη ειναι η γυναικα της διπλανης πορτας,νοικοκυρα που λεμε,καλοδιατηρημενη με καλο σωμα,και με οχι τοσο εμφανη το χρονο πανω της(δεδομενων των πραγματων).Ο χωρος της φοβερος,πεντακαθαρος, με χαρτι στο μασαζοτραπεζο,πετσετα,παντοφλες,σφουγγαρακι ολα σφραγισμενα.Επιπλεον εχει στο μπανιο πανω απο 4-5 διαφορετικα σαμπουαν.Συν 3-4 αποσμητικα.

Μασαζ

Αρκετα καλο μασαζ,νομιζω καποια στιγμη χαλαρωσα τοσο ωστε να κοιμηθω,μασαζ ποτε χαλαρο και ποτε εντονο,σε περναει σε ολα τα σημεια απο τη κορυφη ως τα νυχια.Πρεπει να μου μετρησε τα κοκκαλα ενα ενα.Σε συνδιασμο με τη χαλαρη μουσικη που παιζει πραγματικα ταξιδευεις.Λαδωνει τοσο οσο χρειαζεται και σε κανει αλοιφη.Το ευχαριστηθηκα προσωπθκα

Φραπεδια

Οπως ειπα ημουν κουρασμενος και με μπλαβιασμενα κοχονες.Οποτε οταν αρχισε το  :jerking: κρατησε κανα 10λεπτο τεταρτο.Μαεστρικα σολαρε με τη μαλαπερδα μου  :headbaning2: μεχρι που εχυσα ολο το συσσωρευμενο γιαουρτι,μαζι και το κεσεδακι.Ισως λερωσα και την ιδια  :think: αλλα δεν ειπε κατι.το μονο σιγουρο ειναι οτι ξαλαφρωσα  :wanker: Δεν επιασα μπουτια κλπ γιατι πραγματικα ειχα γινει αλοιφη αφενος και αφετερου απολαμβανα το σολο της  :headbaning2:



1ωρα και 10 λεπτα 45 γκαφρα.

Εν κατακλειδι,αν θελετε ενα καλο μασαζ μετά σόλου  :headbaning2: η φωτεινη ειναι μια εξαιρετικη περιπτωση

Μια χαρά κριτική.
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.530
Πόντοι
206
Μια χαρά κριτική.


να σε καλα φιλε  :hi:


πρεπει να ειναι πολυ δυσκολο να βαλετε κ το σχετικο λινκ,για την κοπελα για την οποια αναφερεστε,στην κριτικη σασ....


ναι ειναι γιατι ηταν πρωτη κριτικη απο μενα και καποια πραματα μου ξεφυγαν. λινκ εδω



Και επειδη εχω λαβει αρκετα πμ,να πω δυο πραματα παραπανω γιαυτους που δε θα κατσουν να διαβασουν 30+ σελιδες στο νημα αυτο.Η κυρια ειναι γκιλφ που μιλφοφερνει,ειναι δλδ 50-55.Σωμα μια χαρα.Δεν ειναι κητος.Δεν ειναι μοντελε ουτε μπαζο.5/10 θα ελεγα.ισως 4.5/10.Εγω πηγα για το μασαζ καθοτι ημουν τεζα.Οσο για το μσαζ σημερα ειμαι περδικι και ακομα αναλαφρως απο τη φραπεδια.αυτα τα ολιγα.
 

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
Ακολουθει κριτικη για φωτεινη



Τα κοχονες μου ειχαν μπλαβιασει 10 μερες τωρα και ετσι και εχυνα θα εβγαζα τοταλ 2%.Γκαραντι.Ομως ημουν και σεκος ελεω δουλειας οποτε σκεφτηκα να πραξω το τερπνο μετα του ωφελίμου.Αφου προσπαθησα να κλεισω ραντεβου με βικυ-στεφανια το οποιο δεν πραγματοποιηθη λογω μιας παρεξηγησης :/ και αφου δε καταφερα να βρω τη φαιδρα να δοκιμασω ειπα να παω φωτεινη.


Εμφανιση

Η φωτεινη ειναι η γυναικα της διπλανης πορτας,νοικοκυρα που λεμε,καλοδιατηρημενη με καλο σωμα,και με οχι τοσο εμφανη το χρονο πανω της(δεδομενων των πραγματων).Ο χωρος της φοβερος,πεντακαθαρος, με χαρτι στο μασαζοτραπεζο,πετσετα,παντοφλες,σφουγγαρακι ολα σφραγισμενα.Επιπλεον εχει στο μπανιο πανω απο 4-5 διαφορετικα σαμπουαν.Συν 3-4 αποσμητικα.

Μασαζ

Αρκετα καλο μασαζ,νομιζω καποια στιγμη χαλαρωσα τοσο ωστε να κοιμηθω,μασαζ ποτε χαλαρο και ποτε εντονο,σε περναει σε ολα τα σημεια απο τη κορυφη ως τα νυχια.Πρεπει να μου μετρησε τα κοκκαλα ενα ενα.Σε συνδιασμο με τη χαλαρη μουσικη που παιζει πραγματικα ταξιδευεις.Λαδωνει τοσο οσο χρειαζεται και σε κανει αλοιφη.Το ευχαριστηθηκα προσωπθκα

Φραπεδια

Οπως ειπα ημουν κουρασμενος και με μπλαβιασμενα κοχονες.Οποτε οταν αρχισε το  :jerking: κρατησε κανα 10λεπτο τεταρτο.Μαεστρικα σολαρε με τη μαλαπερδα μου  :headbaning2: μεχρι που εχυσα ολο το συσσωρευμενο γιαουρτι,μαζι και το κεσεδακι.Ισως λερωσα και την ιδια  :think: αλλα δεν ειπε κατι.το μονο σιγουρο ειναι οτι ξαλαφρωσα  :wanker: Δεν επιασα μπουτια κλπ γιατι πραγματικα ειχα γινει αλοιφη αφενος και αφετερου απολαμβανα το σολο της  :headbaning2:



1ωρα και 10 λεπτα 45 γκαφρα.

Εν κατακλειδι,αν θελετε ενα καλο μασαζ μετά σόλου  :headbaning2: η φωτεινη ειναι μια εξαιρετικη περιπτωση
ωραια κριτικη η φωτεινη ειναι σταθερη αξια με πεντακαθαρο χωρο καλο μασαζ και καλο φραπε!σχετικα σχολια υπαρχουν στην σελιδα μασαζιδικα που φραπας!!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.240
Κριτικές
46
Like
3.763
Πόντοι
4.365
Ωραίος φίλε. Πολύ καλο γράψιμο κριτικής. Σταθερή η αξία η Φωτεινή. Αν παραβλέψει κάποιος τα της εμφάνισης, θα περάσει καλά.
Ακριβη ομως... για αυτα που προσφερει...
45€ για μασαζ+ φραπε....??!!! :headbang:  οταν με 50€ περνεις φουλ προγραμμα με  :fuck1: !!!
Και γιατι να μη πας με Στεφανια.. πιπινακι.. στα 40€....
ή Ιουλια μιλφ στα 30€.....
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Παιδιά Ποια είναι αυτή η Ιουλία Όποιος έχει κανένα τηλέφωνο Ας μου το στείλει pm
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.909
Πόντοι
1.706
Επίσκεψη προ μερικών ημερών εδώ Διαμέρισμα σε πάλια πολυκατοικία, ψιλό άθλιο μέσα παλιό μπάνιο, παντόφλες δεν παίζουν πετσέτες καθαρές αλλά δεν είναι σφραγισμενες
Λογικό, άπο τη μία γιατι η τύπισσα είναι ανεξάρτητη ψιλοαματουρι φάση, αλλά.... Κάποιοι κανόνες υγιεινής θα πρέπει να τηρουνται
Στο αγώνα πολύ καλή, καλύτερο μασάζ από Ιουλία και Βίκυ στεφάνια, ανεβαίνει πάνω σου με τα πόδια και γενικά χρησιμοποιεί όλο της το σώμα, περνάει το χέρι παντού και συνεχώς από τα επίμαχα και στο τέλος προσφέρει φραπεδια με συν 10€
Η γκόμενά πολύ αδύνατη skinny θα έλεγα, συμπαθητική φάτσα.  Επικοινωνία δύσκολη, προσοχή αν δεν απαντήσει όταν την καλέσετε βλέπει την κλήση καισας παίρνει εκείνη πισω. Έχετε το νου σας
Μηπως την ρωτησες εαν κανει κ σεξ ;
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Like
3.126
Πόντοι
456

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Επίσκεψη προ μερικών ημερών εδώ Διαμέρισμα σε πάλια πολυκατοικία, ψιλό άθλιο μέσα παλιό μπάνιο, παντόφλες δεν παίζουν πετσέτες καθαρές αλλά δεν είναι σφραγισμενες
Λογικό, άπο τη μία γιατι η τύπισσα είναι ανεξάρτητη ψιλοαματουρι φάση, αλλά.... Κάποιοι κανόνες υγιεινής θα πρέπει να τηρουνται
Στο αγώνα πολύ καλή, καλύτερο μασάζ από Ιουλία και Βίκυ στεφάνια, ανεβαίνει πάνω σου με τα πόδια και γενικά χρησιμοποιεί όλο της το σώμα, περνάει το χέρι παντού και συνεχώς από τα επίμαχα και στο τέλος προσφέρει φραπεδια με συν 10€
Η γκόμενά πολύ αδύνατη skinny θα έλεγα, συμπαθητική φάτσα.  Επικοινωνία δύσκολη, προσοχή αν δεν απαντήσει όταν την καλέσετε βλέπει την κλήση καισας παίρνει εκείνη πισω. Έχετε το νου σας
Τσεκ πμ φιλε...
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Επίσκεψη προ μερικών ημερών εδώ Διαμέρισμα σε πάλια πολυκατοικία, ψιλό άθλιο μέσα παλιό μπάνιο, παντόφλες δεν παίζουν πετσέτες καθαρές αλλά δεν είναι σφραγισμενες
Λογικό, άπο τη μία γιατι η τύπισσα είναι ανεξάρτητη ψιλοαματουρι φάση, αλλά.... Κάποιοι κανόνες υγιεινής θα πρέπει να τηρουνται
Στο αγώνα πολύ καλή, καλύτερο μασάζ από Ιουλία και Βίκυ στεφάνια, ανεβαίνει πάνω σου με τα πόδια και γενικά χρησιμοποιεί όλο της το σώμα, περνάει το χέρι παντού και συνεχώς από τα επίμαχα και στο τέλος προσφέρει φραπεδια με συν 10€
Η γκόμενά πολύ αδύνατη skinny θα έλεγα, συμπαθητική φάτσα.  Επικοινωνία δύσκολη, προσοχή αν δεν απαντήσει όταν την καλέσετε βλέπει την κλήση καισας παίρνει εκείνη πισω. Έχετε το νου σας

Καλησπέρα, ποση ωρα κρατησε το μασαζ?
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
329
Like
164
Πόντοι
1
Επίσκεψη προ μερικών ημερών εδώ Διαμέρισμα σε πάλια πολυκατοικία, ψιλό άθλιο μέσα παλιό μπάνιο, παντόφλες δεν παίζουν πετσέτες καθαρές αλλά δεν είναι σφραγισμενες
Λογικό, άπο τη μία γιατι η τύπισσα είναι ανεξάρτητη ψιλοαματουρι φάση, αλλά.... Κάποιοι κανόνες υγιεινής θα πρέπει να τηρουνται
Στο αγώνα πολύ καλή, καλύτερο μασάζ από Ιουλία και Βίκυ στεφάνια, ανεβαίνει πάνω σου με τα πόδια και γενικά χρησιμοποιεί όλο της το σώμα, περνάει το χέρι παντού και συνεχώς από τα επίμαχα και στο τέλος προσφέρει φραπεδια με συν 10€
Η γκόμενά πολύ αδύνατη skinny θα έλεγα, συμπαθητική φάτσα.  Επικοινωνία δύσκολη, προσοχή αν δεν απαντήσει όταν την καλέσετε βλέπει την κλήση καισας παίρνει εκείνη πισω. Έχετε το νου σας
ΜΑΚΡΙΑΑΑΑ ειχα παει και γω και την εκανα. το κοριτσι ειναι πρεζακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom