Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
221
Πόντοι
616
φιλε πως ηταν η χαρα? πολυ δυνατο??


Για εμενα πολυ δυνατο,μου ταιριαξε πολυ,τετοιο γαμησι ειχα να κανω απο τα 30αντα μου....αλλα για σενα δεν ξερω...περι ορεξεωσ και χημειας δεν μπορει κανεις να ειναι απολυτος
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.909
Πόντοι
1.706
Για εμενα πολυ δυνατο,μου ταιριαξε πολυ,τετοιο γαμησι ειχα να κανω απο τα 30αντα μου....αλλα για σενα δεν ξερω...περι ορεξεωσ και χημειας δεν μπορει κανεις να ειναι απολυτος
Πως μπορει να την βρει κανεις συναδελφοι;
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
αμα γκουγκλαρεις λουιζα μασαζ θα στη βγαλει φιλος

Δεν λετε να βαλετε μυαλο ορισμενα "νεουδια " ετσι .....αν δεν ξερετε μην παραπληροφορειτε δεν ειναι κακο να μην γνωριζειs ...κακο ειναι να κανειs πωs γνωριζειs ...λοιπον τυπε εισαι ακυροs εντελωs ομωs .....κανε αυτο που πρεπει μονοs σου ....αυτα και χαιρετω !!!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.875
Πόντοι
41.443
παντα.φαντασου οτι αυτο που ποσταρει,ειναι και αυτο που της ζητανε οι πελατες,που περνουν τηλ.. ;) :grin:
Υ.Γ.ξερεις ποσες παντρεμενες,πηδιουνται δεξια αριστερα,επειδη οι συζηγοι ειναι πελατες σε τετοια μαγαζια?...  :cool2:

γιατι να μη μου τυχαινει καμμια τετοια ρε γμτ  :embarrased: :embarrased:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.875
Πόντοι
41.443
κανε μια ερωτηση ,αν εχεις καποια γνωστη σου,που να κανει ραντεβου,να δεις τι απαντησεις θα παρεις... :grin:

μου εχει πει τετοια κουτσομπολια μια κοπελλαρα. γελαγα μια βδομαδα. οι πιο πολλοι πελατες της ειναι πισωγλεντηδες  :happy: :happy:
 

avalonmajor

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2017
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα πάλι στους συναγωνιστες.  Μετά την επίσκεψη στην Ελένη από τέως στουρναρη... Την επόμενη φορά την πήρα διπλό μαζί με την Χαρά που δούλευε μπακνανα. 1 ώρα και 30 λεπτά. 120 ευρώ.  Το πρόγραμμα φοβερό.  Ξεκίνησε με Λεσβιακο... Πιπα διπλή... Γλυψιματα... Χυσιμο στο στόμα... Μασάζ από τέσσερα χέρια ατελείωτο... Και πάλι από την αρχή... Με ότι γουστάρετε.... Με ελιωσαν.... Έκανα μια ημέρα να συνέλθω.  Έχω κλείσει πάλι ραντεβού σε λίγες ημέρες. Κρατάω δυνάμεις για να ανταπεξελθω
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.909
Πόντοι
1.706
Καλησπέρα πάλι στους συναγωνιστες.  Μετά την επίσκεψη στην Ελένη από τέως στουρναρη... Την επόμενη φορά την πήρα διπλό μαζί με την Χαρά που δούλευε μπακνανα. 1 ώρα και 30 λεπτά. 120 ευρώ.  Το πρόγραμμα φοβερό.  Ξεκίνησε με Λεσβιακο... Πιπα διπλή... Γλυψιματα... Χυσιμο στο στόμα... Μασάζ από τέσσερα χέρια ατελείωτο... Και πάλι από την αρχή... Με ότι γουστάρετε.... Με ελιωσαν.... Έκανα μια ημέρα να συνέλθω.  Έχω κλείσει πάλι ραντεβού σε λίγες ημέρες. Κρατάω δυνάμεις για να ανταπεξελθω
Σορυ που ρωταω ξανα, τροπος επικοινωνιας με τα κοριτσια υπαρχει;
 

nikolakis2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Δεν λετε να βαλετε μυαλο ορισμενα "νεουδια " ετσι .....αν δεν ξερετε μην παραπληροφορειτε δεν ειναι κακο να μην γνωριζειs ...κακο ειναι να κανειs πωs γνωριζειs ...λοιπον τυπε εισαι ακυροs εντελωs ομωs .....κανε αυτο που πρεπει μονοs σου ....αυτα και χαιρετω !!!

εισαι καθυστερημενος; με ρωτησε για την Λουιζα και του απαντησα...ποιο ειναι ακριβως το προβλημα σου;
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
εισαι καθυστερημενος; με ρωτησε για την Λουιζα και του απαντησα...ποιο ειναι ακριβως το προβλημα σου;

Λοιπον το υφοs σου γατουλη δεν ειναι ωραιο ,δευτερον εχειs δικιο οτι για την Λουιζα απαντησεs δικο μου λαθοs δεν το προσεξα , ζητω συγνωμη  και τριτον το προβλημα μου ειναι κατι τυπακια σαν και εσενα ασχετα με το θεμα, που βαριουνται να ψαχνουν που τα θελουν ολα ετοιμα που εχουν μηδενικη συμμετοχη και απο σποντα βρεθηκαν εδω και που ειναι αγενηs .....τωρα λοιπον ξερειs... οσο για το καθυστερημενοs απλα το προσπερνω γιατι δειχνειs το ποιον σου χωριs να ξερειs καν σε ποιον απευθυνεσαι και μαλλον εισαι και πιστιρικαs γατουλη οποτε εχειs και καποιο "ακαταλογιστο" εδω γατουλακο γνωριζομαστε και εσυ να ξερειs εισαι παντελωs "αγνωστοs" ....και φυσικα το πιο απλο για εμενα θα ηταν να σου ανταποδωσω την φιλοφρόνηση αλλα oxι νεε μου θα πρεπει να μαθειs απο μονοs σου οτι υπαρχει και κατι που λεγεται ευγενεια .....αυτα και γεια σαs !!!!!
 

nikolakis2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Λοιπον το υφοs σου γατουλη δεν ειναι ωραιο ,δευτερον εχειs δικιο οτι για την Λουιζα απαντησεs δικο μου λαθοs δεν το προσεξα , ζητω συγνωμη  και τριτον το προβλημα μου ειναι κατι τυπακια σαν και εσενα ασχετα με το θεμα, που βαριουνται να ψαχνουν που τα θελουν ολα ετοιμα που εχουν μηδενικη συμμετοχη και απο σποντα βρεθηκαν εδω και που ειναι αγενηs .....τωρα λοιπον ξερειs... οσο για το καθυστερημενοs απλα το προσπερνω γιατι δειχνειs το ποιον σου χωριs να ξερειs καν σε ποιον απευθυνεσαι και μαλλον εισαι και πιστιρικαs γατουλη οποτε εχειs και καποιο "ακαταλογιστο" εδω γατουλακο γνωριζομαστε και εσυ να ξερειs εισαι παντελωs "αγνωστοs" ....και φυσικα το πιο απλο για εμενα θα ηταν να σου ανταποδωσω την φιλοφρόνηση αλλα oxι νεε μου θα πρεπει να μαθειs απο μονοs σου οτι υπαρχει και κατι που λεγεται ευγενεια .....αυτα και γεια σαs !!!!!

εσυ μιλας για ευγενεια που επιτιθεσαι χωρις λογο;επισης τι ακριβως βαρεθηκα να ψαχνω και που ημουν αγενης; τελος εχεις καποιο θεμα με τις γατες; φιλικα...
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
εσυ μιλας για ευγενεια που επιτιθεσαι χωρις λογο;επισης τι ακριβως βαρεθηκα να ψαχνω και που ημουν αγενης; τελος εχεις καποιο θεμα με τις γατες; φιλικα...

Εγω σταματαω εδω ΓΑΤΟΥΛΗ οκ ....συνεχισε μονοs, δεν παιρνειs χαμπαρι ....η ειρωνεια δεν θα σε βοηθησει ......!!!  mod σορυ το τελειωνω εδω !!!  :hi:
 

max69

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
58
Κριτικές
5
Like
12
Πόντοι
0
AN πας ενα κλικ πισω εχει αν οντως είναι αυτή και προσφερει το πρόγραμμα στην τιμη που ειπε ο φιλος εγω τουλάχιστον ψήνομαι ...
Οι φωτογραφιες παντως μου θυμιζουν το μασατζιδικο στην Μπακνανα !!!
Θα παρακαλουσα τηλ.για επικοινωνια με θεια Ελενη. Ευχαριστω.
 

alex.micro

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Καντε το ψυχικο pε παιχτεs να στειλετε το τηλεφωνο τηs Θειαs Eλενηs μπαs και δουμε καμμια ασπρη μερα και εμειs. :coolcondom: :coolcondom:
 
OP
OP
mastura

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26

Συνημμένα

  • -.jpg
    -.jpg
    40,6 KB · Εμφανίσεις: 89
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
Καλησπέρα
Η Ελληνοιταλιδα κυρια  νομιζω καπου εχει αναφερθει παλαιοτερα
Αν θυμαται  καποιος  η εχει  εμπειρια , ας βοηθησει.
Ευχαριστω.


Φίλε μου έχω γράψει στο μασάζ κατ οίκον για τη συγκεκριμένη στο νέο Ηράκλειο 55 χρόνον περίπου ξανθιά κοντή λεπτή καλή μαλακια μασάζ απλό τρίψιμο
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα πάλι στους συναγωνιστες.  Μετά την επίσκεψη στην Ελένη από τέως στουρναρη... Την επόμενη φορά την πήρα διπλό μαζί με την Χαρά που δούλευε μπακνανα. 1 ώρα και 30 λεπτά. 120 ευρώ.  Το πρόγραμμα φοβερό.  Ξεκίνησε με Λεσβιακο... Πιπα διπλή... Γλυψιματα... Χυσιμο στο στόμα... Μασάζ από τέσσερα χέρια ατελείωτο... Και πάλι από την αρχή... Με ότι γουστάρετε.... Με ελιωσαν.... Έκανα μια ημέρα να συνέλθω.  Έχω κλείσει πάλι ραντεβού σε λίγες ημέρες. Κρατάω δυνάμεις για να ανταπεξελθω

1,5 ώρα 120 ευρώ για duo??

πρόγραμμα μόνο με Ελένη πόσο πάει? 1,5 ώρα για 60 ευρώ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom