Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
καλησπερα στους συναγωνιστες!
εχουμε μηπως περιγραφη της μαριας;
με 50 προχωραει η θελει εξτρα;

ευχαριστω για το χρονο σας!
 

vasillhss

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
115
Like
51
Πόντοι
1
Μπορεί κάποιος να βάλει σύνδεσμο για το ρέικι και για Μαρία Αμμουδάρα.

Επίσης στο ηρακλειο μασαζ είναι η Μαρία που είχε χώρο στη Κνωσσού και δούλευε μόνη της???
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Μπορεί κάποιος να βάλει σύνδεσμο για το ρέικι και για Μαρία Αμμουδάρα.

Επίσης στο ηρακλειο μασαζ είναι η Μαρία που είχε χώρο στη Κνωσσού και δούλευε μόνη της???

Αυτή από Κνωσσού είναι ... αλλά δεν δουλεύει άλλο αυτή ... είναι αφεντικό εκεί μέσα...
έχω καιρό να πάω μήπως δεν πήγαν οι δουλειές καλά με τα πολλά κορίτσια και ξαναγύρισε στην εργασία ?
μακάρι γιατί ήταν πολύ καλή στην δουλειά της ...
 

miraklio

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα.... Για δύο κοπέλες στην Αλικαρνασσο έχει κανείς άποψη??
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281
Καλημέρα.... Για δύο κοπέλες στην Αλικαρνασσο έχει κανείς άποψη??
[/quote

Πολλες φημες ακουγονται και μυθοι, οποιος εχει κατι μην το καψουμε εδω σε αναρτηση.
Στειλτε πμ καλυτερα.
Δεν εχω ακουσει κατι για Αλικαρνασσο παντως....
 

miraklio

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
ρε φίλε δεν είναι φήμες... αγγελία είναι στις κρητικές αγγελίες.. Και ρώτησα αν εχει πάει κανείς
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
μαρια αμμουδαρα τηλ κλειστο

εχουμε μηπως τηλ ρομαντικη γωνια
η πληροφοριες;

ευχαριστω
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281
Αυτό το έχει δοκιμάσει κάνεις ?
από την γραφή την αγγελίας μου θυμίζει μια γρια(με τεράστια βζ)  που ερχόταν αμμουδάρα 50 ευρώ χάλια μασάζ ...
ας επιβεβαιώσει κάποιος

Αν σου αρεσουν τα βυζια ορμα, τωρα στο προσωπο και ηλικια παιζεται
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.361
Like
47.157

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Μήπως πρόκειται για τη Μαριλένα; (Έτσι συστηνόταν). Χοντρή, μεγάλη σε ηλικία λίγο φεύγα στο μυαλό; Στην Αμουδάρα υπήρχε και μια άλλη ξανθιά, αδύνατη με ψιλοπροφορά βλάχικη που έκανε 30 δευτερόλεπτα μασάζ, φραπεδάκι στα γρήγορα και τέλος
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Μήπως πρόκειται για τη Μαριλένα; (Έτσι συστηνόταν). Χοντρή, μεγάλη σε ηλικία λίγο φεύγα στο μυαλό; Στην Αμουδάρα υπήρχε και μια άλλη ξανθιά, αδύνατη με ψιλοπροφορά βλάχικη που έκανε 30 δευτερόλεπτα μασάζ, φραπεδάκι στα γρήγορα και τέλος

Όλοι μάλλον την ίδια λέμε ... μαύρο χάλι .... μακριά ... ακριβώς όπως το περιγράφεις ...
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Είναι όντως αυτή που περιέγραψα, πέρασα απο εκεί. Χάλι μαύρο, μακριά εκτός κι αν θέλετε να κλαίτε τα λεφτά σας. Υπάρχει κάποιος φίλος απο εδώ να ενημερώσει για την περίπτωση της ρομαντικής γωνιάς; Απείχα μεγάλο διάστημ απο το σπορ και έχασα επαφές
 

omikios

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά με την Αιμιλία μπορεί να μου πει κάποιος που έχει πάει τι παίζει?? Στο φεισ μερικά μυνηματα που ανταλλάξαμε δεν μου αφήνει κάποια εντύπωση για κάτι περισσότερο.και η νίκη που είπε ο φίλος δεν παίζει κάτι..
 

Ant1011

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
To soft είπαμε πολύ καλό μασάζ και σε καλή τιμή ...
Αιμιλία αρκετά καλό μασάζ και τα υπόλοιπα ... ??? εξαρτάται ...
Το Heraklion massage γίνονται όλα ότι θέλεις ... αρκεί να γουστάρεις να ακριβοπληρώνεις
Ρομαντική γωνία ... αυτό που ζήτησες πολύ καλό μασάζ με φραπέ ... 40εύρω ... 60age ...

Το Αιμιλια που ειναι?
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Θα μπορούσε μήπως κάποιος ποιο ειδικός στο θέμα να μας δώσει πληροφορίες για τα ισχύοντα καλά μέρη; Ότι υπάρχει σε αγγελίες είναι ΜΟΥΦΑ. έχασα αρκετό χρόνο άδικα. Ειδικά σε μια χοντρή που έπεσα αλλά ήμουν τόσο απογοητευμένος που λέω θα προχωρήσω σε άθλο...Τελικά έχασα 50...
 

ignis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Καμία πληροφορία ρε παιδιά για τη ρομαντική γωνία έχουμε; Που θα βρω το τηλέφωνο. Όποιος μπορεί ας μου στείλει σε πμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom