Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Like
81
Πόντοι
0

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
123
Like
197
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά , επισκέφτηκα το luxury service spa patra ! Δυο φορές την μια πήρα την μελινα και την δεύτερη την αγάπη ! Μασαζ και εκτόνωση στο τέλος ! Το μυστικό : πληρώνεις πριν μπεις 30 ευρώ το μασαζ έξω. Και μόλις μπαίνεις μέσα αφήνεις 20 ευρώ η δέκα ευρώ επιπλέον ανάλογα τι θέλει ο καθένας σας και υπάρχει φραπέδια! Την επόμενη θα αφήσω αλλά 30 και πιστευω θα υπάρξει και πίπα ! Μόνη η μια ξανθιά η ελπίδα με
Γυαλιά δεν κάνει εκτόνωση είναι πιο δύσκολη και συμβουλή μην πείτε κάτι έξω στο σαλόνι αλλά μέσα στο δωμάτιο !
Φιλε ευχατιστουμε για τις πληροφοριες.Ποια ειναι πιο ομορφη,ποια θα προτινες να μας αναλαβει;; Αυτη η μελαχρινη που εχει κανει στορι σημερα στο facebook στο luxury ειναι reception ή μασερ;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
123
Like
197
Πόντοι
1
Εντόπισα μια αγγελία στο γνωστό σαΐτ αγγελιών για μασαζ στο Αντίρριο. Στο τηλέφωνο πολύ ευγενική και αυτό με ώθησε να την συναντήσω. Είναι σε ενοικιαζομενα δωμάτια δίπλα στην θάλασσα και 5 λεπτά από την γέφυρα. Μασαζ τίμιο πολύ θα έλεγα, ζέστη και ευγενική, 50 με 55 χρόνων, φραπέ για τα γούστα μου πολύ καλός. Μια ώρα συνολικά με κόστος 60 ευρώ.
Εχει ερθει στην Πατρα τωρα.Σκεφτομαι να παω.Φοραει σουτιεν;;Αφηνει να πιασεις κατι απο μεσα ή τα δειχνει;;
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Όχι δεν γδύνονται , φοράνε οι κολάν και μπλούζες χωρίς σουτιέν , και γενικά το μασαζ μην φανταστείτε ότι είναι κάτι τοπ απλά καλό δυνατό χαδακι το μυστικό είναι να πείτε την λέξη ότι έχετε πάει στο άλλο μεγαζι Θεσσαλονίκη όποτε θα καταλάβουν ότι ξέρετε ! Η εκτόνωση την πληρώνεις μέσα στο δωμάτιο ! Εγώ άφησα κάτι παραπάνω και δικαιώθηκα πήρα παραπάνω πραγαμματα και με
Άφησε να την φιλήσω και να την χουφτώσω . Αλλά προσοχή δεν το κάνουν ούτε αφήνουν όλες , προσπαθήστε να μην είστε αγενής και να το χειριστείτε ! Ο φιλος πιο πάνω που έλεγε παπαριες για κλειδαριές και μαλακιες απλά έφαγε φωλα και έφυγε με το καυλί στο χέρι χαχαχαχαχαχαχαχ στα 30 ευρώ παρέχετε εκτόνωση κανονικά ! Όποτε μην παίρνετε κλειδιά Μαζί απλά να είστε ευγενικοί και μέσα στο δωμάτιο κάντε οποία διαπραγμάτευση θέλετε , η μια μπυ ζήτησε το κινητό να βγούμε εκτός μαγαζιού γιατί γουστάρει και καυλωσε λεειι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εδώ αδερφέ μοιραζόμαστε πληροφορίες για να έχουμε Τία καλύτερες επιλογές εάν δεν σου αρέσει
Πες
Σε σάιτ να μιλάς για αθλητικά
Όχι δεν γδύνονται , φοράνε οι κολάν και μπλούζες χωρίς σουτιέν , και γενικά το μασαζ μην φανταστείτε ότι είναι κάτι τοπ απλά καλό δυνατό χαδακι το μυστικό είναι να πείτε την λέξη ότι έχετε πάει στο άλλο μεγαζι Θεσσαλονίκη όποτε θα καταλάβουν ότι ξέρετε ! Η εκτόνωση την πληρώνεις μέσα στο δωμάτιο ! Εγώ άφησα κάτι παραπάνω και δικαιώθηκα πήρα παραπάνω πραγαμματα και με
Άφησε να την φιλήσω και να την χουφτώσω . Αλλά προσοχή δεν το κάνουν ούτε αφήνουν όλες , προσπαθήστε να μην είστε αγενής και να το χειριστείτε ! Ο φιλος πιο πάνω που έλεγε παπαριες για κλειδαριές και μαλακιες απλά έφαγε φωλα και έφυγε με το καυλί στο χέρι χαχαχαχαχαχαχαχ στα 30 ευρώ παρέχετε εκτόνωση κανονικά ! Όποτε μην παίρνετε κλειδιά Μαζί απλά να είστε ευγενικοί και μέσα στο δωμάτιο κάντε οποία διαπραγμάτευση θέλετε , η μια μπυ ζήτησε το κινητό να βγούμε εκτός μαγαζιού γιατί γουστάρει και καυλωσε λεειι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εδώ αδερφέ μοιραζόμαστε πληροφορίες για να έχουμε Τία καλύτερες επιλογές εάν δεν σου αρέσει
Πες
Σε σάιτ να μιλάς για αθλητικά
Τώρα ποιος λέει η γράφει παπαριές φένεται από αυτά που γράφει ο καθένας μας
Να σου θυμίσω έγραψες ότι πήγαν πρώτα δύο φίλοι σου και δεν πήραν τίποτα
Μετά πήγαν 10 αλάνια της Πάτρας και ούτε και αυτοί πήραν τίποτα
Μετά πήγες εσύ ο μέγας γαμίκος τις πέρασες όλες και πήρες και έδωσες και τηλέφωνα να τις πηδήξεις και εκτός του χώρου τους
Εγώ σας άνοιξα τα μάτια γιατί δεν είχα την άδεια από τα κορίτσια να γράψω περισσότερα
Α και να σου πω
Επειδή δεν είχα την ατζέντα μου κοντά εκείνη την ημέρα να γράψω τα τηλέφωνα των κοριτσιών δεν μου τα στέλνεις να πηδήξω και εγώ γιατί συνέχεια μου τρώνε τα λευτά
και με κοροϊδεύουν
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Τώρα ποιος λέει η γράφει παπαριές φένεται από αυτά που γράφει ο καθένας μας
Να σου θυμίσω έγραψες ότι πήγαν πρώτα δύο φίλοι σου και δεν πήραν τίποτα
Μετά πήγαν 10 αλάνια της Πάτρας και ούτε και αυτοί πήραν τίποτα
Μετά πήγες εσύ ο μέγας γαμίκος τις πέρασες όλες και πήρες και έδωσες και τηλέφωνα να τις πηδήξεις και εκτός του χώρου τους
Εγώ σας άνοιξα τα μάτια γιατί δεν είχα την άδεια από τα κορίτσια να γράψω περισσότερα
Α και να σου πω
Επειδή δεν είχα την ατζέντα μου κοντά εκείνη την ημέρα να γράψω τα τηλέφωνα των κοριτσιών δεν μου τα στέλνεις να πηδήξω και εγώ γιατί συνέχεια μου τρώνε τα λευτά
και με κοροϊδεύουν
Εσυ είσαι μεγάλος μπαγλαμάς! Σου πήραν τα λεφτά και πήρες τα αρχιδια μου ! Και πήγα και τα πάντα έκανα βρήκα το μυστικό από κοντά έκανα το κονε και κάνω παπάδες ! Όσο για τα φιλαράκια μου πήγαν όντως και Δνε έγινε τίποτα γιατί επέλεξαν και οι δυο την αγάπη η οποία όπως γράφουν και άλλοι μάγκες εδώ μέσα η αγάπη δεν κάνει! Τώρα εσυ προσωπικά το μόνο σωστό που έχεις πει εδώ μέσα είναι ότι χρειάζεται η σωστή λέξη ! Πήγα και μοιράστηκα ακριβώς την εμπειρία, και όσο και να σε ενοχλεί επειδή σε εκλασαν , έχω αλλάξει και τηλ με μια συγκεκριμένη εκεί μέσα και έχω βγει ήδη και έχω κάνει παραπάνω ! Εσυ ψάξε λίγο να δεις ποσό μπαγλαμάς είσαι και μετά έλα Μιλά μας κλειδαρά μου χαχαχαχαχαχαχ
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Φιλε ευχατιστουμε για τις πληροφοριες.Ποια ειναι πιο ομορφη,ποια θα προτινες να μας αναλαβει;; Αυτη η μελαχρινη που εχει κανει στορι σημερα στο facebook στο luxury ειναι reception ή μασερ;
Φίλε να επιλέξεις την ελπίδα και την Ναταλί την ξανθιά με τα
Μεγάλα βυζια ! Όχι την αγάπη ! Θα φύγεις ευχαριστημένος και μην γίνεις από τα πρώτα λεπτά πρόστυχος ! Εάν το πας σιγά σιγά θα κερδίσεις αρκετά πράγματα ! Και όσο πιο γεναιοδωρος εισια στο τραπεζακι τόσα παραπάνω θα κερδίσεις ! Μην προσπαθήσεις να ακούσεις τον μπαγλαμά που έλεγε για κλειδαριές χαχαχαχα
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Για εδω καμια πληροφορια κανενας; Τι μαλακιες ειναι αυτες να βαζουν αγγελια χωρις τηλ;
Φίλε μου σε ευχάριστω αλλά δυστηχως δεν μπορώ με τίποτα να βρω την Αγγελια ! Σε ποια τοποθεσία την βάζεις ! Εάν μπορείς γράψε το τηλ σε ευχαριστώ πολύ
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
506
Κριτικές
9
Like
660
Πόντοι
306
Φίλε μου σε ευχάριστω αλλά δυστηχως δεν μπορώ με τίποτα να βρω την Αγγελια ! Σε ποια τοποθεσία την βάζεις ! Εάν μπορείς γράψε το τηλ σε ευχαριστώ πολύ
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
506
Κριτικές
9
Like
660
Πόντοι
306
Φίλε μου σε ευχάριστω αλλά δυστηχως δεν μπορώ με τίποτα να βρω την Αγγελια ! Σε ποια τοποθεσία την βάζεις ! Εάν μπορείς γράψε το τηλ σε ευχαριστώ πολύ
Κοιτα pm που σου εχω στειλει
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Κοιτα pm που σου εχω στειλει
Σε ευχαριστώ πολύ !!! Και εάν πας για μασαζ ! Επελεξε μελινα , σου βγάζει ανωμαλίες και σε αφήνει να πιάνεις ότι θες και ανάλογα την συζήτηση και εάν ταίριαξεις θα περάσεις ωραία ! Ότι απόρροια έχεις στείλε μου
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
506
Κριτικές
9
Like
660
Πόντοι
306
Σε ευχαριστώ πολύ !!! Και εάν πας για μασαζ ! Επελεξε μελινα , σου βγάζει ανωμαλίες και σε αφήνει να πιάνεις ότι θες και ανάλογα την συζήτηση και εάν ταίριαξεις θα περάσεις ωραία ! Ότι απόρροια έχεις στείλε μου
Κοιτα λιγο pm
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
123
Like
197
Πόντοι
1
Σε ευχαριστώ πολύ !!! Και εάν πας για μασαζ ! Επελεξε μελινα , σου βγάζει ανωμαλίες και σε αφήνει να πιάνεις ότι θες και ανάλογα την συζήτηση και εάν ταίριαξεις θα περάσεις ωραία ! Ότι απόρροια έχεις στείλε μου
Φιλε η Μελινα ειναι ομορφη;;Ειναι καμια απο αυτες που βαζουν στορι καθε μερα στα social?Πατρινια..λες να πεσουμε σε καμια γνωστη και να μας τσακωσουν;;
 

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Like
81
Πόντοι
0
να πω και την εμπειρία μου από luxury. Ελπιδα και Μελίνα είναι άνετες. Με συν 20 φραπες χωρίς να βγάλουν ρούχα σε εμένα. Η Αγαπη κάνει σκέτο μασαζ τουλάχιστον σε εμένα. καλύτερη για εμένα η Νάταλι αλλά μάλλον έχει φύγει.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
Τον Πύργο τι τον έχετε βάλει στο νήμα?
Αναρωτιέμαι....

:think:
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Εσυ είσαι μεγάλος μπαγλαμάς! Σου πήραν τα λεφτά και πήρες τα αρχιδια μου ! Και πήγα και τα πάντα έκανα βρήκα το μυστικό από κοντά έκανα το κονε και κάνω παπάδες ! Όσο για τα φιλαράκια μου πήγαν όντως και Δνε έγινε τίποτα γιατί επέλεξαν και οι δυο την αγάπη η οποία όπως γράφουν και άλλοι μάγκες εδώ μέσα η αγάπη δεν κάνει! Τώρα εσυ προσωπικά το μόνο σωστό που έχεις πει εδώ μέσα είναι ότι χρειάζεται η σωστή λέξη ! Πήγα και μοιράστηκα ακριβώς την εμπειρία, και όσο και να σε ενοχλεί επειδή σε εκλασαν , έχω αλλάξει και τηλ με μια συγκεκριμένη εκεί μέσα και έχω βγει ήδη και έχω κάνει παραπάνω ! Εσυ ψάξε λίγο να δεις ποσό μπαγλαμάς είσαι και μετά έλα Μιλά μας κλειδαρά μου χαχαχαχαχαχαχ
Τι μου λες βρε παιδί μου
Όλα αυτά τα έκανες μόνος σου η σε βοήθησε κανένας
Δεν θέλω να ασχοληθώ αλλο μαζί σου γιατί κάθομαι και κλαίω για τα λεφτά που μου πήρανε χωρίς να πάρω κάτι και τώρα Ξεσκουριάζω το τρίγωνο για να πάω μεθαύριο να πω τα κάλαντα για την ζημιά που έπαθα
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Τι μου λες βρε παιδί μου
Όλα αυτά τα έκανες μόνος σου η σε βοήθησε κανένας
Δεν θέλω να ασχοληθώ αλλο μαζί σου γιατί κάθομαι και κλαίω για τα λεφτά που μου πήρανε χωρίς να πάρω κάτι και τώρα Ξεσκουριάζω το τρίγωνο για να πάω μεθαύριο να πω τα κάλαντα για την ζημιά που έπαθα
Δεν χρειάστηκα βοήθεια ρε κλειδαρά , έχω μούτρα και δυστηχως μετράω στην πόλη , και δεν χρειάζομαι καλάντα όπως εσυ τα έχω και τα σκάω και κερδίζω ότι θέλω ! Εσυ πηγές πήρες τα αρχιδια μου και δεν το έχεις χωνέψει ακόμα ! Εγώ ήδη έχω βοηθησει άλλους τόσους εδώ να πάνε και να πούνε το σωστό και να κερδίσουν κάτι! Εσυ μας έλεγες πίπες για κλειδαριές και κλειδιά ! Τραβά κοιμήσου μπαγλαμά
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
να πω και την εμπειρία μου από luxury. Ελπιδα και Μελίνα είναι άνετες. Με συν 20 φραπες χωρίς να βγάλουν ρούχα σε εμένα. Η Αγαπη κάνει σκέτο μασαζ τουλάχιστον σε εμένα. καλύτερη για εμένα η Νάταλι αλλά μάλλον έχει φύγει.
Συμφωνώ σε όλα ! Η αγάπη τώρα ξεκινάει δηλα δηλα φραπέ επιλεκτικά ! Είναι 20 χρόνων ντροπαλή !!! Ναταλί επιστρέφει Τρίτη ! Για πες εντυπώσεις για Ναταλί ;;;;
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Φιλε η Μελινα ειναι ομορφη;;Ειναι καμια απο αυτες που βαζουν στορι καθε μερα στα social?Πατρινια..λες να πεσουμε σε καμια γνωστη και να μας τσακωσουν;;
Δυο πατρινιες μόνο ! Δεν είναι άσχημες ! Για 30 ευρώ και 20 φραπέ τέλεια ειανι !
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Δεν χρειάστηκα βοήθεια ρε κλειδαρά , έχω μούτρα και δυστηχως μετράω στην πόλη , και δεν χρειάζομαι καλάντα όπως εσυ τα έχω και τα σκάω και κερδίζω ότι θέλω ! Εσυ πηγές πήρες τα αρχιδια μου και δεν το έχεις χωνέψει ακόμα ! Εγώ ήδη έχω βοηθησει άλλους τόσους εδώ να πάνε και να πούνε το σωστό και να κερδίσουν κάτι! Εσυ μας έλεγες πίπες για κλειδαριές και κλειδιά ! Τραβά κοιμήσου μπαγλαμά
Και εσύ τράβα στο Λιμάνι και γαμήσου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom