Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mangkas

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Σημερινή επίσκεψη στο luxury.... Με το Extra δωράκι που άφησα είχαμε φραπέ κανονικά.... Καλό για την Πάτρα το όλο σκηνικό
Οπως ειπε και ενας φιλος παραπάνω, για εμάς που δεν το εχουμε ξανα κανει, πως ειναι η διαδικασία; Μην παμε εκει, αφήσουμε το 20αρικο και μας βρίσουν κι ολας. Πες μας λίγες λεπτομέρειες αν ειναι ευκολο
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
405
Κριτικές
5
Like
8.041
Πόντοι
1.321
Πηγαίνεις για το μασάζ και την ώρα που σε αφήνουν να κάνεις μπάνιο αφήνεις ότι δωράκι θες για την κοπέλα στο τραπεζάκι.... Μετά στην συζήτηση που έχεις με την κοπέλα της αναφέρεις ότι έχεις επισκεφθεί και το αντίστοιχο της Θεσσαλονίκης.... Προτίμησε την Μελίνα.... Είναι καλύτερη κατά την γνώμη μου
 

Mangkas

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Πηγαίνεις για το μασάζ και την ώρα που σε αφήνουν να κάνεις μπάνιο αφήνεις ότι δωράκι θες για την κοπέλα στο τραπεζάκι.... Μετά στην συζήτηση που έχεις με την κοπέλα της αναφέρεις ότι έχεις επισκεφθεί και το αντίστοιχο της Θεσσαλονίκης.... Προτίμησε την Μελίνα.... Είναι καλύτερη κατά την γνώμη μου
Εγινε, πιστευω θα το δοκιμασω. Ελπίζω να πετύχει χαχα. Ευχαριστω.
 
Εγγρ.
23 Αυγ 2022
Μηνύματα
162
Like
224
Πόντοι
21
Απλά ρε παιδιά δεν είναι λίγο μλκια να πας εκεί απλά για να στον παίξουν? Θέλω να πω γιατί να δώσεις λεφτά απλά για να στον παίξουν; γιατί από μασάζ δεν το συζητώ, ανύπαρκτο. Εκτός αν τα κορίτσια κάνουν και κατ οίκον επίσκεψη.
 

Darth_Vader

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2023
Μηνύματα
21
Like
31
Πόντοι
0
Προφανώς πάνε όσοι θέλουν το κάτι πιο πιο amateur και όχι με καθαρά επαγγελματίες. Κορίτσια της διπλανής πόρτας κτλ.Θέλω και εγώ να πάω να δοκιμάσω δεν έχω ξαναπάει σε μασάζ, φίλε Give δώσε αν μπορείς περισσότερες πληροφορίες τα κορίτσια αφήνουν καθόλου πιασίματα κτλ? της είπες για το αντίστοιχο της Θεσσαλονίκης και έκανε αυτή μόνη της κίνηση για φραπέ?
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
405
Κριτικές
5
Like
8.041
Πόντοι
1.321
Παίδες ξέρει κάποιος πληροφορίες για την Νικόλ και την ελπίδα που είναι τώρα στο luxury spa.....?
 

Mangkas

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Δεν ξερω πληροφορίες, αλλα αυτη η νικολ και η ελπίδα ειναι αυτες που εχουν ανεβασει στορυ σημερα; Αν ειναι αυτες, φαίνονται φωτιά…
 

Arkaios

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
23
Like
60
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα. Μπήκα κ εγώ στο σπορ. Τα έχουν πει όλα οι από πάνω. Αλλά αν και νέος εδώ.. Πολύ παλιός στο διάβασμα και στο κουρμπέτι.. Παίχτε και λίγο pm θα το κλείσουν και δεν έχει μείνει κ τπτ Πάτρα ε.. Κρίμα είναι..
 

Tommmymeme

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2020
Μηνύματα
16
Like
13
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα. Μπήκα κ εγώ στο σπορ. Τα έχουν πει όλα οι από πάνω. Αλλά αν και νέος εδώ.. Πολύ παλιός στο διάβασμα και στο κουρμπέτι.. Παίχτε και λίγο pm θα το κλείσουν και δεν έχει μείνει κ τπτ Πάτρα ε.. Κρίμα είναι..
Σωστός παίχτη
 

antonios1109

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
18
Like
25
Πόντοι
0
Σωστός. -
καλησπερα. μενω πατρα μονιμα εδω και 48 χρονια. μασαζτιδικα υπηρχαν και υπαρχουν αλλα το θεμα ειναι πως ολα ειναι χαλι. μονο αν τα σκασεις και γενικα αν πας 2-3 φορες 8α παρεις κατι εξτρα. κ παιζει κατα ποσο 8α σε γουσταρει η κοπελα.
καποτε που ειχα κανει ενα κονε με μια βουλγαρα απο κολομπαρο αυτη εκανα τη εν λογω δουλεια. αυτο που ειπε ο φιλος πως αν πληρωσεις μεσα παραπανω κατι θα λαβεις ισχυει.
απ[ο εκει κ περα αν σε γουσταρει η κοπελα υπαρχει πιθανοτητα να το φας κιολας αλλα σπανια μεσα εκει. το μαζασ ειναι στανταρ ωρα και οι τσατσοι περιμενουν απεξω.

αυτα . κ σταματηστε να τσακωνεστε . ελεος το γαμησατε το νυμα.

αντε καλες γιορτες.
 

antonios1109

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
18
Like
25
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστες,
Καμια χρυσοχέρα ανεξαρτητη με δικο της χωρο στη Πάτρα, εχει υποψη του καποιος φιλος;
Ευχαριστώ
 

antonios1109

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
18
Like
25
Πόντοι
0
Η Ελπιδα απο το luxury ζάχαρη, παίδες.
Ακολουθησα χθες τις οδηγίες των συναγωνιστων, μπαινω, διαλεγω κοπελα, ρωταω να πληρωσω το 30άρι και μου λενε "μετα θα πληρωσετε" και ψιλοκομπλαρω. Μπηκα ομωςκι ολα οκ. Αφησα ενα 50άρι στο τραπεζακι κι ολα κυλησαν κουφετο. Κουβεντουλα (ανετη η κοπελα και πολυ φιλικη αλλα και προσεκτική ταυτόχρονα-ανεφερε αρκετα απο οσα ειπαν οι προλαλησαντες πχ δεν κανουν ολες οι κοπελες εξτρα-σσσστ μη μας ακουσουν εξω-κλπ, καθοτι πρωτη μου επισκεψη), ικανοποιητικοτατο μασαζ στα πρωτα 15'-20' και στην πορεια λυθηκε, με αφησε να πιανω (σολιστας)στη πορεία δεν μου αρνηθηκε να κατεβασει χαμηλοτερα το μπουστάκι ωστε να πεταχτουν οι βυζαρες εξω και αφου γυρισα ανασκελα περασε σχετικα ευκολα στα πιο intimate χαδια με φραπεδιά διαρκείας κι οχι στιγμιαία. Το μονο "προμπλεμ", δεν αδησε να βαλω χέρι στο μνκι της απο μεσα απο το σορτς που φορουσε, ισως την επομενη την καταφερω.
Οποιος θελει πιο πολλες λεπτομέρειες, ας στειλει pm.
Για το κλείσιμο, αν και ευχαριστημενος, δεν θα ξαναπαω ευκολα για το μονο λογο, οτι φοβαμαι μην με παρει κανα ματι να μπαινωβγαινω ή πεσω μουρη με μουρη με κανα γνωστο συν-πελατη.
Kαλη συνέχεια στον αγωνα σε ολους..
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
405
Κριτικές
5
Like
8.041
Πόντοι
1.321
Καλησπέρα.... Πέρασμα χθες για άλλη μια φορά για την ελπίδα.... Πολύ δοτική και καλή σε αυτό που κάνει αν και ήξερε από πριν από τις άλλες κοπέλες τι θέλω .... Τα τιμάει τα λεφτά της και έχει πολύ ωραίες βυζάρες
 

antonios1109

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
18
Like
25
Πόντοι
0
Καλησπέρα.... Πέρασμα χθες για άλλη μια φορά για την ελπίδα.... Πολύ δοτική και καλή σε αυτό που κάνει αν και ήξερε από πριν από τις άλλες κοπέλες τι θέλω .... Τα τιμάει τα λεφτά της και έχει πολύ ωραίες βυζάρες
Συμφωνώ και επαυξάνω.
Υπαρχει ελπίδα τελικα για τη Πάτρα
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
352
Κριτικές
8
Like
371
Πόντοι
21
Καλησπέρα.... Πέρασμα χθες για άλλη μια φορά για την ελπίδα.... Πολύ δοτική και καλή σε αυτό που κάνει αν και ήξερε από πριν από τις άλλες κοπέλες τι θέλω .... Τα τιμάει τα λεφτά της και έχει πολύ ωραίες βυζάρες
Ποια είναι η ελπίδα; περιγραφή;
 

antonios1109

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
18
Like
25
Πόντοι
0

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
405
Κριτικές
5
Like
8.041
Πόντοι
1.321

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom