Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Jagerbull13

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2023
Μηνύματα
14
Like
10
Πόντοι
0
Η Ελπιδα απο το luxury ζάχαρη, παίδες.
Ακολουθησα χθες τις οδηγίες των συναγωνιστων, μπαινω, διαλεγω κοπελα, ρωταω να πληρωσω το 30άρι και μου λενε "μετα θα πληρωσετε" και ψιλοκομπλαρω. Μπηκα ομωςκι ολα οκ. Αφησα ενα 50άρι στο τραπεζακι κι ολα κυλησαν κουφετο. Κουβεντουλα (ανετη η κοπελα και πολυ φιλικη αλλα και προσεκτική ταυτόχρονα-ανεφερε αρκετα απο οσα ειπαν οι προλαλησαντες πχ δεν κανουν ολες οι κοπελες εξτρα-σσσστ μη μας ακουσουν εξω-κλπ, καθοτι πρωτη μου επισκεψη), ικανοποιητικοτατο μασαζ στα πρωτα 15'-20' και στην πορεια λυθηκε, με αφησε να πιανω (σολιστας)στη πορεία δεν μου αρνηθηκε να κατεβασει χαμηλοτερα το μπουστάκι ωστε να πεταχτουν οι βυζαρες εξω και αφου γυρισα ανασκελα περασε σχετικα ευκολα στα πιο intimate χαδια με φραπεδιά διαρκείας κι οχι στιγμιαία. Το μονο "προμπλεμ", δεν αδησε να βαλω χέρι στο μνκι της απο μεσα απο το σορτς που φορουσε, ισως την επομενη την καταφερω.
Οποιος θελει πιο πολλες λεπτομέρειες, ας στειλει pm.
Για το κλείσιμο, αν και ευχαριστημενος, δεν θα ξαναπαω ευκολα για το μονο λογο, οτι φοβαμαι μην με παρει κανα ματι να μπαινωβγαινω ή πεσω μουρη με μουρη με κανα γνωστο συν-πελατη.
Kαλη συνέχεια στον αγωνα σε ολους..
Δλδ 30 έξω +50 μέσα το εχτρα?
 

Jagerbull13

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2023
Μηνύματα
14
Like
10
Πόντοι
0
Η ελπίδα από luxury, ζάχαρη όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω ...για τα υπόλοιπα κορίτσια γνωρίζουμε ? Η αγάπη εμένα παντός απλό μασάζ μέχρι τα γόνατα μου έκανε.
 

bamtz13

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
105
Like
17
Πόντοι
1
εχει δοκιμασει κανεις?
 

Arkaios

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
23
Like
60
Πόντοι
0
Νικόλ για μασάζ της προκοπής για τους λάτρεις.. Και δεύτερη ώρα με Ελπίδα η Μελίνα παίδες.. Για χαλάρωση. Νατάσα κάνεις;
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
405
Κριτικές
5
Like
8.041
Πόντοι
1.321
Παίδες κανά νέο από εκεί έχουμε......; Μήπως έχουμε και παραπάνω υπηρεσίες.....; Αν κάποιος ξέρει να μας πει
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
123
Like
197
Πόντοι
1
Νικόλ για μασάζ της προκοπής για τους λάτρεις.. Και δεύτερη ώρα με Ελπίδα η Μελίνα παίδες.. Για χαλάρωση. Νατάσα κάνεις;
Η Νικολ μεχρι τα γονατα ε;;Της αφησες δωρακι και δεν εκανε τιποτα αλλο;;
 

antonios1109

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
18
Like
25
Πόντοι
0

Μάγκες, οποιος θελει να με ακούσει, η κυρά κανει Το ασύλληπτο ψωλομασαζ. Δεν υπάρχει.. Βιαστείτε γιατι και την προηγούμενη φορά που ειχε ερθει δεν ειχε μεινει πολλες μέρες
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
123
Like
197
Πόντοι
1
Για πες λεπτομερειες..
Ποσα χρηματα και τι κανει;
Ειναι ομορφη;
 

antonios1109

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
18
Like
25
Πόντοι
0
Καλημέρα,
Για να μην παρεξηγηθώ, αναλύω:
Αν κάποιος αρέσκεται σε πιτσιρίκες-φρεσκαδούρες-ομορφούλες, μακριά, δεν κάνει. Καθότι έχει πατήσει τα πρώτα -ήντα και ακόμα κι απο προσωπο μετρια.
Ωστόσο, το πλεονέκτημα της είναιοτι ξέρει να σε χαϊδεύει στα καταλληλα σημεία με τον καταλληλο τρόπο.
Απο την προηγουμενη φορά που ειχε νοικιασει κοντα στο παμπελοποννησιακο,της αφησα 50 χωρίςνα ρωτησω,ουτε απο το τηλ. Κατά την γνώμη μου τα αξιζει, άλλος μπορεί να πει το αντίθετο.
Για επιπλέον υπηρεσίες, την προηγούμενη φορά μου ειχε πει απο τηλ οτι σεξ δεν κανει, μονο μασαζ. Στην τωρινη αγγελια ειδα οτι αναφέρει κατι για αυταρχικό, δεν ξερω, οποιος ενδιαφέρεται ατην ρωτησει.
Αυτη τη φορά ειναι κέντρο, Αγ.Νικολαου με Κορίνθου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nick8

Arkaios

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
23
Like
60
Πόντοι
0
Η Νικολ μεχρι τα γονατα ε;;Της αφησες δωρακι και δεν εκανε τιποτα αλλο;;
Δεν άφησα δώρο, ντράπηκα φίλος. Απ την κουβέντα κατάλαβα ότι δεν. Πάει και πάνω απ τα γόνατα, αλλά για μασαζ το οποίο το κατέχει. Τη λες και θεραπευτρια άνετα. Αν ξέρει κάποιος κάτι άλλο ας ενημερώσει.
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
506
Κριτικές
9
Like
660
Πόντοι
306
Καλημέρα,
Για να μην παρεξηγηθώ, αναλύω:
Αν κάποιος αρέσκεται σε πιτσιρίκες-φρεσκαδούρες-ομορφούλες, μακριά, δεν κάνει. Καθότι έχει πατήσει τα πρώτα -ήντα και ακόμα κι απο προσωπο μετρια.
Ωστόσο, το πλεονέκτημα της είναιοτι ξέρει να σε χαϊδεύει στα καταλληλα σημεία με τον καταλληλο τρόπο.
Απο την προηγουμενη φορά που ειχε νοικιασει κοντα στο παμπελοποννησιακο,της αφησα 50 χωρίςνα ρωτησω,ουτε απο το τηλ. Κατά την γνώμη μου τα αξιζει, άλλος μπορεί να πει το αντίθετο.
Για επιπλέον υπηρεσίες, την προηγούμενη φορά μου ειχε πει απο τηλ οτι σεξ δεν κανει, μονο μασαζ. Στην τωρινη αγγελια ειδα οτι αναφέρει κατι για αυταρχικό, δεν ξερω, οποιος ενδιαφέρεται ατην ρωτησει.
Αυτη τη φορά ειναι κέντρο, Αγ.Νικολαου με Κορίνθου.
Πιο κεντρο δεν μπορουσε να βρει; Παλι καλα δλδ που δεν πηγε σε κανα συντριβανι της πλ. Γεωργιου
 

Jagerbull13

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2023
Μηνύματα
14
Like
10
Πόντοι
0
Νικόλ για μασάζ της προκοπής για τους λάτρεις.. Και δεύτερη ώρα με Ελπίδα η Μελίνα παίδες.. Για χαλάρωση. Νατάσα κάνεις;
Η Μελίνα ποια είναι ? Μελαχρινή με μακρύ σπαστό μαλλί ?
 

Psilos19

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα,

Μπορεί να μου στείλει κάποιος pm για λεπτομέρειες για χαλαρωτικό μασάζ στη Πάτρα? Δεν έχω ξανά πάει και θέλω κάποιος εάν μπορεί να μου πει τι παίζει ακριβός μην πάω και κάνω καμία γκάφα !!

Ευχαριστώ
 

ptrsth

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2015
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
0

Μάγκες, οποιος θελει να με ακούσει, η κυρά κανει Το ασύλληπτο ψωλομασαζ. Δεν υπάρχει.. Βιαστείτε γιατι και την προηγούμενη φορά που ειχε ερθει δεν ειχε μεινει πολλες μέρες
μονο για συναδελφους που τους αρεσουν τα μνημοσυνα
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
2
Like
1.076
Πόντοι
81
Καλησπέρα παιδιά είμαι Πάτρα για δουλειά
Ξέρετε κανένα καλό μασάζ με φραπεδακι;
Ευχαριστώ πολύ
 

antonios1109

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
18
Like
25
Πόντοι
0
Δευτέρο πέρασμα απο luxury σήμερα, με απογοητευτική έκβαση. Κλαψ..
Δεν ειναι μονο οτι η Ελπίδα ειχε βαλει ψηλα τον πηχη τη πρωτη φορα (πριν απο 1,5 μηνα).
Το κυριότερο και πιο ανησυχητικο αυτο που εχουν γραψει κι αλλοι τις τελευταίες μέρες, ότι εφαγα ενα τυπικο προς επαγγελματικο μασαζ αλλά από φραπέ δεν δροσιστηκα.
Ηταν δυο κοπελες, η Μελίνα κι η Νικολ. Προτιμησα τη δεύτερη αν και αρκετα πιο μικρη και φρεσκια η πρωτη, γιατι μου φανηκε πιο "προσβασιμη" για χτυπημα.. Ματαια ομως.
Μια εξηγηση ειναι οτι εγινε ντορος, ισως και κανα ντου, και μαζευτηκαν. Ή απλα η συγκεκριμένη κοπελα δεν σερβίρει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom