Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
463
Κριτικές
3
Like
92
Πόντοι
1
Για ενα μασαζ που ήταν παλιά στην Λ.Βουλιαγμένης στην δάφνη δίπλα σε ενα βενζινάδικο κ τώρα έχει πάει στην ηλιουπόλεως ξερετε τπτ?  υπάρχει προφιλ στο fb Μονο.
 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
308
Πόντοι
21
Για ενα μασαζ που ήταν παλιά στην Λ.Βουλιαγμένης στην δάφνη δίπλα σε ενα βενζινάδικο κ τώρα έχει πάει στην ηλιουπόλεως ξερετε τπτ?  υπάρχει προφιλ στο fb Μονο.
Στην ηλιουπόλεως 55 έχει ανοίξει μαγαζί η Ελένη η ρουμάνα που ήταν κάποτε στο Φραντζή 4.Μήπως λες αυτό?
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Στην ηλιουπόλεως 55 έχει ανοίξει μαγαζί η Ελένη η ρουμάνα που ήταν κάποτε στο Φραντζή 4.Μήπως λες αυτό?
δεν είναι μόνο η Έλενα συναγωνιστή και εξαιρετικός χώρος για τα γούστα τα δικά μου
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
463
Κριτικές
3
Like
92
Πόντοι
1
Στην ηλιουπόλεως 55 έχει ανοίξει μαγαζί η Ελένη η ρουμάνα που ήταν κάποτε στο Φραντζή 4.Μήπως λες αυτό?

Όταν είχα πάει στην Βουλιαγμένης,οχι πρόσφατα πριν 1 χρονο περίπου είχα βρεθεί με 1 κοπέλα, όνομα δεν ξερω,νομιζα ότι ήταν αυτή που μίλαγα στο facebook, είχε ετσι το μαλλι μπουκλωτό.  ξέρει κανείς ποια είναι κ που μπορω να την βρω?
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Σε χθεσινή επίσκεψη στην Μακαρίου στη Δάφνη διαπίστωσα νέα μεταγραφή πιτσιρίκα μελαχρινή αρκετά συμπαθητική. Εγώ βέβαια πήγα στοχευμένα για Ρίτα και είχα μια ακόμα αξέχαστη εμπειρία μαζί της. Θεωρώ ότι η Ρίτα απο το μαγαζί της Άννας, η Μαρίνα από Σ40-42,και η Σοφία απο Φ7 (στις λίγες επιλεκτικές επισκέψεις της στην χώρα) είναι αυτή τη στιγμή το top3 στους χώρους μασάζ. Στην Δάφνη ήταν ακόμα Εύα (άλλη αδυναμία), Αφροδίτη, Ρόζα και η καινούργια. Η Χριστίνα όπως μου είχαν πει και πριν απο περίπου μήνα, αποτελεί παρελθόν
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Σε χθεσινή επίσκεψη στην Μακαρίου στη Δάφνη διαπίστωσα νέα μεταγραφή πιτσιρίκα μελαχρινή αρκετά συμπαθητική.
Ναι την είδα και εγώ , μου είπε η Άννα ότι είναι καλή αλλά δεν μπήκα στον πειρασμό γιατί μου έβγαλε κάτι το πολύ ντροπαλό και δεν ήμουν σε τέτοια φάση χθες, οπότε μπήκα με Εύα.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Δεν ειμαι σιγουρος ότι καταλαβα την κριτικη του Zero για το Κηφισιας 10. Πηγες την είδες και έφυγες?
 

akistrb

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
99
Πόντοι
0
Σύντροφοι και συντρόφισσες καλησπερα ....θα ανεβώ Αθηνά ΣΚ και θα ήθελα επίσκεψη σε ενα διακριτικό Ελαιοτριβείο ....με μπαμπατζικα μωρα ....Εχουμε καμια πρόταση ?? Ευχαριστω εκ των προτερων ....
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
581
Πόντοι
81
Δεν ειμαι σιγουρος ότι καταλαβα την κριτικη του Zero για το Κηφισιας 10. Πηγες την είδες και έφυγες?
Και εγώ την ίδια απορία είχα. Σαν να κόπηκε στο copy paste η αξιολόγηση
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
Δεν ειμαι σιγουρος ότι καταλαβα την κριτικη του Zero για το Κηφισιας 10. Πηγες την είδες και έφυγες?

Και εγώ την ίδια απορία είχα. Σαν να κόπηκε στο copy paste η αξιολόγηση


Από λάθος είχε μπει μισή η κριτική
Τώρα διορθωθηκε
 

Gio883

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
207
Πόντοι
280
Σε χθεσινή επίσκεψη στην Μακαρίου στη Δάφνη διαπίστωσα νέα μεταγραφή πιτσιρίκα μελαχρινή αρκετά συμπαθητική. Εγώ βέβαια πήγα στοχευμένα για Ρίτα και είχα μια ακόμα αξέχαστη εμπειρία μαζί της. Θεωρώ ότι η Ρίτα απο το μαγαζί της Άννας, η Μαρίνα από Σ40-42,και η Σοφία απο Φ7 (στις λίγες επιλεκτικές επισκέψεις της στην χώρα) είναι αυτή τη στιγμή το top3 στους χώρους μασάζ. Στην Δάφνη ήταν ακόμα Εύα (άλλη αδυναμία), Αφροδίτη, Ρόζα και η καινούργια. Η Χριστίνα όπως μου είχαν πει και πριν απο περίπου μήνα, αποτελεί παρελθόν
Σε χθεσινή επίσκεψη στην Μακαρίου στη Δάφνη διαπίστωσα νέα μεταγραφή πιτσιρίκα μελαχρινή αρκετά συμπαθητική. Εγώ βέβαια πήγα στοχευμένα για Ρίτα και είχα μια ακόμα αξέχαστη εμπειρία μαζί της. Θεωρώ ότι η Ρίτα απο το μαγαζί της Άννας, η Μαρίνα από Σ40-42,και η Σοφία απο Φ7 (στις λίγες επιλεκτικές επισκέψεις της στην χώρα) είναι αυτή τη στιγμή το top3 στους χώρους μασάζ. Στην Δάφνη ήταν ακόμα Εύα (άλλη αδυναμία), Αφροδίτη, Ρόζα και η καινούργια. Η Χριστίνα όπως μου είχαν πει και
Ξερει κανεις που βρισκω την Χριστινα;
Κριμα να την χασουμε- πολυ καλες υπηρεσιες.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Σημερινή επίσκεψη στο νέο χώρο της Ρουμάνας Ελένης, στην Ηλιουπόλεως στο ύψος του Αγ. Ιωάννη. Δεν αναφέρω το νούμερο αν και έχουν γίνει αρκετές αναφορές σχετικά. Πολύ σύντομα με ενημέρωσε θα αποκτήσει κωδικούς για να ενημερώνει για τις υπηρεσίες του , το πρόγραμμα αλλά και για προγραμματισμό ραντεβού. Ο χώρος είναι μια ευθεία ουσιαστικά από το μετρό του Αγίου Ιωάννη και ενώ είναι εύκολα προσβάσιμος με μετρό , δεν θα τον πρότεινα καθόλου για μετάβαση με αυτοκίνητο καθώς βρίσκεται επί της Ηλιούπολεως που πήζει απο κίνηση και είναι σχεδόν αδύνατον να παρκάρεις. Πρόκειται για κτήριο με επαγγελματικά γραφεία (γιατρός δερματολόγος κ διακοσμητικό γραφείο). Δεν είδα ιδιαίτερη κίνηση ώστε να θεωρηθεί ΄΄άβολο΄΄ σημείο. Το κουδούνι αναγράφει απλά 3ος όροφος. Απαρτίζεται απο 3 δωμάτια τα οποία τα διακοσμήσει πολύ όμορφα, το ένα σε τόνους κόκκινους, ένα σε μπλέ, ενώ έχει και ένα δωμάτιο με διπλό κρεβάτι. Τρεις η κοπέλες: η ίδια η Ελένη, η Αλεξάνδρα και η Αλίνα που κάποιοι ίσως την ξέρουν απο το χώρο της κας Λίζας στην Σολωμού. Δεν υπάρχει τουλάχιστον άμεσα σκέψη για κάποια άλλη μεταγραφή. τα δωμάτια είναι μικρά μεν, όμως είναι όμορφα διακοσμημένα και τα 2 πρώτα που ανέφερα διαθέτουν τζακουζι, ενώ το δωμάτιο με το διπλό κρεβάτι , κλειστή ντουζιέρα. καθαρά δωμάτια, σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλές, ωραίος φωτισμός στα δωμάτια, πολλά κεριά και αρωματικά , ''ιδιαίτερα'' κλασικά έπιπλα (μικρός καναπές κ έπιπλο). Απο την άλλη φαίνεται ότι ήταν φτιαγμένος ο χώρος για επαγγελματικά γραφεία... αρκετά μικρά δωμάτια, χωρισμένα με τρόπο που δεν είναι ιδανικός για να προσφέρει διακριτική ακουστική. Γενικά έχει κάνει πολύ φιλότιμη πρόσπαθεια και ο χώρος διαμορφώνεται ακόμα. Στα προγράμματα έχει ρίξει λίγο τις τιμές στο ''μικρό μενού'',καθώς έχει τα 40 λεπτά με 60 € και αν θυμάμαι καλά 80 η ώρα. Αρχικά θα δουλέυει απο τις 11.30 (και όχι 11) και θα δέχεται ραντεβού ως τις 8.30 το τελευταίο. Όταν θα διαφημιστεί και απο την ίδια θα λειτουργεί από τις 11
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.643
Πόντοι
19.505
Σε χθεσινή επίσκεψη στην Μακαρίου στη Δάφνη διαπίστωσα νέα μεταγραφή πιτσιρίκα μελαχρινή αρκετά συμπαθητική. Εγώ βέβαια πήγα στοχευμένα για Ρίτα και είχα μια ακόμα αξέχαστη εμπειρία μαζί της. Θεωρώ ότι η Ρίτα απο το μαγαζί της Άννας, η Μαρίνα από Σ40-42,και η Σοφία απο Φ7 (στις λίγες επιλεκτικές επισκέψεις της στην χώρα) είναι αυτή τη στιγμή το top3 στους χώρους μασάζ. Στην Δάφνη ήταν ακόμα Εύα (άλλη αδυναμία), Αφροδίτη, Ρόζα και η καινούργια. Η Χριστίνα όπως μου είχαν πει και πριν απο περίπου μήνα, αποτελεί παρελθόν

Η Ρίτα είναι μια με δυο κοτσιδάκια με τατού;
Την είδα και μου σηκώθηκε, φορούσε και πολύ ωραία παπούτσια.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Η Ρίτα είναι μια με δυο κοτσιδάκια με τατού;
Την είδα και μου σηκώθηκε, φορούσε και πολύ ωραία παπούτσια.

tatoo ναι, με κοτσιδακια δεν την εχω δει....Ήταν μελαχρινή ; αν ήταν ξανθιά μπορεί να εννοείς Εύα, πολυ καλή επιλογή επίσης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom