Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Rsexy

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
30
Like
72
Πόντοι
0
Λοιπόν πήγα και έχω να πω τα εξής
ο χώρος είναι οκ, πετσέτα  σφραγισμένη, αφρόλουτρο αραιωμένο ( τραγικό )  και είναι σε μια πολυκατοικία με κάτι εταιρίες.
Όταν πήγα υπήρχαν 2 κοπέλες μια πιτσιρικά μελαχροινή και μια ξανθιά ( η οποία είναι τρελό πιστόλι παίδαρος ) δύστυχος έκανα με την πιτσιρικά η οποία ανάθεμα και αν ξέρει να κάνει μασάζ.
Μόνο χάδι και τα χεριά της σταμάταγαν 10  πόντους πάνω από τα γόνατα.
Γυμνός με  πετσέτα.
Τιμή 20 ευρω

Να πω την αλήθεια συμπέρασμα δεν έβγαλα αν μπορεί να παίξει κάτι διαφορετικό με την ξανθιά.
Αλλά εγώ δεν θα ξαναδοκίμαζα

Συναγωνιστή , πήγα και εγώ .
Η πιτσιρίκα,νομίζω πως χωνοταν,το μαγαζί παραπέμπει σε μπριζολοειδες
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Λοιπόν πήγα και έχω να πω τα εξής
ο χώρος είναι οκ, πετσέτα  σφραγισμένη, αφρόλουτρο αραιωμένο ( τραγικό )  και είναι σε μια πολυκατοικία με κάτι εταιρίες.
Όταν πήγα υπήρχαν 2 κοπέλες μια πιτσιρικά μελαχροινή και μια ξανθιά ( η οποία είναι τρελό πιστόλι παίδαρος ) δύστυχος έκανα με την πιτσιρικά η οποία ανάθεμα και αν ξέρει να κάνει μασάζ.
Μόνο χάδι και τα χεριά της σταμάταγαν 10  πόντους πάνω από τα γόνατα.
Γυμνός με  πετσέτα.
Τιμή 20 ευρω


Να πω την αλήθεια συμπέρασμα δεν έβγαλα αν μπορεί να παίξει κάτι διαφορετικό με την ξανθιά.
Αλλά εγώ δεν θα ξαναδοκίμαζα
πηγα χθες 19.00
δεν ανοιγαν ουτε απαντουσαν τηλ
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Σήμερα στα εξής ιδρύματα! :heavymetalbig:

Νωρίς το μεσημέρι στο Silver...!
Υποδοχή από την ευγενική κυρία της υποδοχής.
Πρωτη-πρωτη η
*Αλινα...!Κοκκινομάλλα με όμορφο πρόσωπο μεγάλα βυζιά και ωραίο σωμα.Πολυ εντυπωσιακή σήμερα στο σαλοναρισμα της.Μακιγιαρισμενη άψογα περιποιημένη στο έπακρο! :headbaning1:
*Μονικα,καστανοξανθη με μαλλιά πιασμένα πίσω.Σωμα με λίγα κιλακια σε περιφέρεια.
*Αντινα,καστανοξανθη με μακριά μαλλιά και πρόσωπο με Ασιατικά χαρακτηριστικά.Τιμηθηκε το καλοκαίρι με πολύ καλές εντυπώσεις.
*Καλι,Ελληνίδα με καστανά μαλλιά πιασμένα πίσω.Ανετη στο σαλόνι με χιουμορ... :rose:
*Λανα,μελαχρινη ψηλή με μακριά καστανά μαλλιά με extreme hair style σήμερα...
*Λάουρα,ξανθιά γλυκιά παρουσία με αρκετά καλό μασάζ.Τιμηθηκε κι αυτή το καλοκαίρι με πολύ καλές εντυπώσεις.
Νάντια σε ρεπό από αύριο...!

Αυτά!

Λίγο νωρίτερα στο Μπακνανά...
*Η Στέλλα μελαχρινή μιλφ με καστανά μαλλιά και συμπαθητικό πρόσωπο.
*Σαρα,μελαχρινή κι αυτή με μεγάλα βυζιά!!!Άνετη στο σαλόναρισμα της...
*Η Ελένη στο δωμάτιο...
Και η Αλίσα η ρωσσιδουλα με κανονικό σώμα και σαλοναρισμα με σέξι ρόμπα με δαντέλα...!
Επιλέχτηκε για τα ενδότερα... Λεπτομέρειες στην κριτική που άκολουθει! :rockon:

 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Στουρνάρη 29!

Το πρωί στο oasis...
Στην υποδοχή η Ζανα ευδιάθετη όπως πάντα...!
Το σημερινό ρόστερ:
*Σόφη μιλφ με κοντό μαλλί προς το κόκκινο η απόχρωση.Εκφυλο πρόσωπο σώμα με καμπύλες...
*Λία!η γνωστή εδώ και χρόνια στο ίδρυμα.Πιο ανοιχτό το μαλλί της περιποιημένη όπως πάντα...Με τζιν εφαρμοστό και μπλουζάκι που τόνιζε τα βυζιά της...! :tits2:
*Μόνικα,η μελαχρινή γνωστή κι αυτή από το ίδρυμα.Περιποιημενη,μακιγιαρισμενη με μίνι φόρεμα μαύρο!
*Βερονικα,κοντουλα σχετικά με κάποια κιλά παραπάνω, καστανοξανθα μαλλιά κοντά κι αυτά....
*Μπέλα με καστανοξανθα μαλλιά σε ράστα style...Σώμα κανονικό και πρόσωπο.
Μαρια,Ειρήνη σε ρεπό...
Και κάνα δυο ακόμη σε δωμάτιο...

Σολομού 70!

Στο Iris massage νωρίς το μεσημέρι...!
Στην υποδοχή η κυρία Λίζα με ωραίο φορεμα, προσεγμένη όπως πάντα!

Το σημερινό ρόστερ:
*Ζωή καστανή κοντουλα με γυαλακια και πιασιματα...(*Γνωστή από το Κηφισίας 10 όπου εργαζόταν...) ;)
*Ειρήνη με κοντό αγορέ μαλλί  σε γκρι αποχρωση....Πολυ καλό σώμα για την ηλικία της...Η Λίζα μου ανέφερε ότι κάνει εξαιρετικό μασάζ...
*Η Έλλη,καστανοξανθη Ελληνίδα με πρόστυχο πρόσωπο και κανονικό σώμα...Τιμηθηκε το καλοκαίρι με πολύ καλές εντυπώσεις!
Από αύριο θα είναι και η Στέλλα.
Η Μαίρη απουσιάζει και θα επανέλθει τη Δευτέρα...

Το μαγαζί ανοιχτό καθημερινά και Κυριακές!

Φρατζή 4

Στο enjoy το μεσημέρι...!
Στην υποδοχή η Σοφία η ξανθούλα με τα γυαλακια...! ;)
Το σημερινό ρόστερ:
*Νάντια η καστανοξανθη με τις καμπύλες...
*Η Νίκη με το κοντό αγορέ μαλλί...Γνωστή από εδώ και πριν λίγους μήνες στο Αιγάλεω...
*Η Μαρίνα από τις πιο σέξι παρουσίες με κίτρινο ανοιχτό φόρεμα...Ξανθιά με πολύ ωραίο σώμα... :kissass:
Η Ζέτα το Σαββάτοκυριακο θα επανέλθει...
Και η Νάνσυ θα απουσιάσει για δέκα μέρες περίπου...

Καλλιρρόης 48

Στο central spa...
Στην υπόδοχη η Άννα...
Το σημερινό ρόστερ:
*Η Ρούλα η γνωστή μιλφ επέστρεψε... :rockon:
*Η Μαριάννα γνωστή σε αρκετούς...
*Η κοκκινομάλλα Τάνια...
*Η Αλίκη με κιλά παραπάνω σε περιφέρεια και στρουμπουλο πρόσωπο...
*Η Κλαούντια κι αυτή με παρόμοια περιγραφή...
Νατάσσα και Μαρία στο δωμάτιο...

Φρατζή 7

Στο Delight Φρατζή 7!
Το σημερινό ρόστερ:
*Η Σουζάνα η ξανθιά με το πρόστυχο πρόσωπο...
*Η Γιάννα η μιλφαρα που τιμήθηκε την προηγούμενη εβδομάδα... :tits:
Η Πάολα η μελαχρινή με τα μεγάλα βυζιά... :tits2:
*Έρικα η ξανθιά με το καλλιγραμμο σώμα...
*Δάφνη η καινούργια μιλφ με καστανοξανθα μαλλιά,κανονικό σώμα και συμπαθητικό πρόσωπο...
Η Μάργκο τέλος από το ίδρυμα σύμφωνα τα λεγόμενα της υπηρεσίας... >:(
Από αύριο ξεκινά καινούργια κοπέλα... :rockon:

Silver Spa

Στο Silver πιο πριν...
Στην υπόδοχη η Μόνικα...
Πήγα για να δω την Ασπα... :headbaning1:
Μια κοπέλα που είχα δει στο Εθναρχου Μακαρίου πριν αρκετό καιρό...Λίγο βέβαια τότε γιατί έμπαινε σε δωμάτιο...Το ίδιο βέβαια και σήμερα αλλά τουλάχιστον την είδα πιο καλά... :o
Μελαχρινή με μακριά μαλλια,καλλιγραμμο σώμα πολύ πιο ωραίο και σέξι το σαλοναρισμα της εδώ με τη ρόμπα τη ροζ...!Από ότι έχω διαβάσει κιόλας γνωρίζει και καλό μασάζ...!

Αυτά...

 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Παιδιά άνοιξε νέος χώρος πρέπει να είναι νέα Σμύρνη. Λέγεται το προφίλ Αλεξάνδρα Αλεξάνδρου στο φατσοβιβλιο. Ρωτήστε πληροφορίες να μου πείτε εάν έχει καλό ρόστερ γιατί δεν έχουν ακόμα site.
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Στουρνάρη 29!

Το πρωί στο oasis...
Στην υποδοχή η Ζανα ευδιάθετη όπως πάντα...!
Το σημερινό ρόστερ:
*Σόφη μιλφ με κοντό μαλλί προς το κόκκινο η απόχρωση.Εκφυλο πρόσωπο σώμα με καμπύλες...
*Λία!η γνωστή εδώ και χρόνια στο ίδρυμα.Πιο ανοιχτό το μαλλί της περιποιημένη όπως πάντα...Με τζιν εφαρμοστό και μπλουζάκι που τόνιζε τα βυζιά της...! :tits2:
*Μόνικα,η μελαχρινή γνωστή κι αυτή από το ίδρυμα.Περιποιημενη,μακιγιαρισμενη με μίνι φόρεμα μαύρο!
*Βερονικα,κοντουλα σχετικά με κάποια κιλά παραπάνω, καστανοξανθα μαλλιά κοντά κι αυτά....
*Μπέλα με καστανοξανθα μαλλιά σε ράστα style...Σώμα κανονικό και πρόσωπο.
Μαρια,Ειρήνη σε ρεπό...
Και κάνα δυο ακόμη σε δωμάτιο...

Σολομού 70!

Στο Iris massage νωρίς το μεσημέρι...!
Στην υποδοχή η κυρία Λίζα με ωραίο φορεμα, προσεγμένη όπως πάντα!

Το σημερινό ρόστερ:
*Ζωή καστανή κοντουλα με γυαλακια και πιασιματα...(*Γνωστή από το Κηφισίας 10 όπου εργαζόταν...) ;)
*Ειρήνη με κοντό αγορέ μαλλί  σε γκρι αποχρωση....Πολυ καλό σώμα για την ηλικία της...Η Λίζα μου ανέφερε ότι κάνει εξαιρετικό μασάζ...
*Η Έλλη,καστανοξανθη Ελληνίδα με πρόστυχο πρόσωπο και κανονικό σώμα...Τιμηθηκε το καλοκαίρι με πολύ καλές εντυπώσεις!
Από αύριο θα είναι και η Στέλλα.
Η Μαίρη απουσιάζει και θα επανέλθει τη Δευτέρα...

Το μαγαζί ανοιχτό καθημερινά και Κυριακές!

Φρατζή 4

Στο enjoy το μεσημέρι...!
Στην υποδοχή η Σοφία η ξανθούλα με τα γυαλακια...! ;)
Το σημερινό ρόστερ:
*Νάντια η καστανοξανθη με τις καμπύλες...
*Η Νίκη με το κοντό αγορέ μαλλί...Γνωστή από εδώ και πριν λίγους μήνες στο Αιγάλεω...
*Η Μαρίνα από τις πιο σέξι παρουσίες με κίτρινο ανοιχτό φόρεμα...Ξανθιά με πολύ ωραίο σώμα... :kissass:
Η Ζέτα το Σαββάτοκυριακο θα επανέλθει...
Και η Νάνσυ θα απουσιάσει για δέκα μέρες περίπου...

Καλλιρρόης 48

Στο central spa...
Στην υπόδοχη η Άννα...
Το σημερινό ρόστερ:
*Η Ρούλα η γνωστή μιλφ επέστρεψε... :rockon:
*Η Μαριάννα γνωστή σε αρκετούς...
*Η κοκκινομάλλα Τάνια...
*Η Αλίκη με κιλά παραπάνω σε περιφέρεια και στρουμπουλο πρόσωπο...
*Η Κλαούντια κι αυτή με παρόμοια περιγραφή...
Νατάσσα και Μαρία στο δωμάτιο...

Φρατζή 7

Στο Delight Φρατζή 7!
Το σημερινό ρόστερ:
*Η Σουζάνα η ξανθιά με το πρόστυχο πρόσωπο...
*Η Γιάννα η μιλφαρα που τιμήθηκε την προηγούμενη εβδομάδα... :tits:
Η Πάολα η μελαχρινή με τα μεγάλα βυζιά... :tits2:
*Έρικα η ξανθιά με το καλλιγραμμο σώμα...
*Δάφνη η καινούργια μιλφ με καστανοξανθα μαλλιά,κανονικό σώμα και συμπαθητικό πρόσωπο...
Η Μάργκο τέλος από το ίδρυμα σύμφωνα τα λεγόμενα της υπηρεσίας... >:(
Από αύριο ξεκινά καινούργια κοπέλα... :rockon:

Silver Spa

Στο Silver πιο πριν...
Στην υπόδοχη η Μόνικα...
Πήγα για να δω την Ασπα... :headbaning1:
Μια κοπέλα που είχα δει στο Εθναρχου Μακαρίου πριν αρκετό καιρό...Λίγο βέβαια τότε γιατί έμπαινε σε δωμάτιο...Το ίδιο βέβαια και σήμερα αλλά τουλάχιστον την είδα πιο καλά... :o
Μελαχρινή με μακριά μαλλια,καλλιγραμμο σώμα πολύ πιο ωραίο και σέξι το σαλοναρισμα της εδώ με τη ρόμπα τη ροζ...!Από ότι έχω διαβάσει κιόλας γνωρίζει και καλό μασάζ...!

Αυτά...

Φίλε, τέτοιο save file στον εγκέφαλο δεν έχω ξαναδεί!!! Συγχαρητήρια.
 

himalayan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
5
Like
3
Πόντοι
0
Σε εμενα παντως η Αλεξάνδρα Αλεξάνδρου δεν απαντησε σε μνμ μου στο fb
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Παιδιά άνοιξε νέος χώρος πρέπει να είναι νέα Σμύρνη. Λέγεται το προφίλ Αλεξάνδρα Αλεξάνδρου στο φατσοβιβλιο. Ρωτήστε πληροφορίες να μου πείτε εάν έχει καλό ρόστερ γιατί δεν έχουν ακόμα site.
Παιδια δύσκολο να πρόκειται για την αλεξανδρα τη μουνάρα καθώς έχει βαρέσει πιστόλι καιρό τώρα..τώρα βέβαια δεν είναι και τπτ απίθανο.ο χώρος που διαφημίζουν είναι όντως ο ίδιος πανω στη βουλιαγμένης κοντά στο μετρό αι γιάννης.αν πάει κανείς ας ενημερώσει
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Παιδια δύσκολο να πρόκειται για την αλεξανδρα τη μουνάρα καθώς έχει βαρέσει πιστόλι καιρό τώρα..τώρα βέβαια δεν είναι και τπτ απίθανο.ο χώρος που διαφημίζουν είναι όντως ο ίδιος πανω στη βουλιαγμένης κοντά στο μετρό αι γιάννης.αν πάει κανείς ας ενημερώσει
Αϊ Γιάννης η Δάφνη?
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Παιδιά άνοιξε νέος χώρος πρέπει να είναι νέα Σμύρνη. Λέγεται το προφίλ Αλεξάνδρα Αλεξάνδρου στο φατσοβιβλιο. Ρωτήστε πληροφορίες να μου πείτε εάν έχει καλό ρόστερ γιατί δεν έχουν ακόμα site.

Αν ειναι η ιδια με παλια, ειχα γραψει κριτικη, ειναι κουκλαρα, με κορμαρα αλλα κανει πολυ αποστειρωμενο προγραμμα, δεν σου το βγαζει απο μεσα σου το κτηνος. Νομιζω πως ειχε βρει μονομο δεσμο και εφυγε για Γερμανια. Ή γυρισε ή ανοιξαν παλι το μαγαζι και εκμεταλλευονται την ομορφια της να τραβηξουν κοσμο.
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Φίλε, τέτοιο save file στον εγκέφαλο δεν έχω ξαναδεί!!! Συγχαρητήρια.
Παιδιά άνοιξε νέος χώρος πρέπει να είναι νέα Σμύρνη. Λέγεται το προφίλ Αλεξάνδρα Αλεξάνδρου στο φατσοβιβλιο. Ρωτήστε πληροφορίες να μου πείτε εάν έχει καλό ρόστερ γιατί δεν έχουν ακόμα site.
καμια σχέση με νέα Σμύρνη συναδελφε
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Το ίδιο πράγμα είναι μωρέ όλα γύρω γύρω από Καλλιθέα είναι..
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Καλησπέρα μάγκες! Έχει κανείς εμπειρία με την Μπέλλα από Φραντζή 7;



Καλή στον αγώνα απλά είναι λιγο παχουλή για τα δεδομένα μου και δε την ξαναπήρα απο τότε.Τη δοκίμασα απλά και μόνο λόγω μαύρης φυλής.Αν σου αρέσει σκάστα,σίγουρα δε θα το μετανιώσεις!
 

GEOMAN265

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
57
Like
352
Πόντοι
20
Η αλεξανδρα η μουναρα εφυγε δεν ξαναγυρισε και εδωσε το προφιλ στο fb και το μασαντζιδικο σε μια αλλη μιλφ προς γκιλφ που την λενε και αυτη αλεξανδρα,τωρα το ροστερ θα το δουμε.οποιος παει ας ενημερωσει....
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Η αλεξανδρα η μουναρα εφυγε δεν ξαναγυρισε και εδωσε το προφιλ στο fb και το μασαντζιδικο σε μια αλλη μιλφ προς γκιλφ που την λενε και αυτη αλεξανδρα,τωρα το ροστερ θα το δουμε.οποιος παει ας ενημερωσει....
ποτε δεν ήτανε δικό της το προφίλ  είναι του μαγαζιού Συναγωνιστή την πρωμοταρε τότε όπως κάνει και με άλλες κοπελες που έρχονται απλα λειτουργούν με πελάτες και με ραντεβού τόσα χρόνια οποίος έχει πάει θα το γνωρίζει και οπιος έχει το τηλ της Ελένης της Ρωσίδας μιλφ από καλλιθεα ας το μου το στυλει τελειώνει σε 213 αν θυμάμαι καλα
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.433
Κριτικές
31
Like
2.541
Πόντοι
6.495
Με 50 ευρω εκτος απο Συγγρου 108 με τις γεματες υπαρχει καποιο αλλο μαγαζι με 1-2 συμπαθητικες ειδικα σωματικα κοπελες?
 

Tigerlili

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Με 50 ευρω εκτος απο Συγγρου 108 με τις γεματες υπαρχει καποιο αλλο μαγαζι με 1-2 συμπαθητικες ειδικα σωματικα κοπελες?
δημοκριτου 9 φιλε μου εχει κατι καλα κομματια...αλλα ο χρονος ειναι χρημα
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom