Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Μια χαρά επιλογή αποτελεί η Χριστίνα. Εγώ αν και fun Ρίτας και Εύας, ομολογώ ότι με εξέπληξε ευχάριστα με τις υπηρεσίες της. Αξίζει να την δοκιμάσεις. Γενικά στο συγκεκριμένο μαγαζί η Άννα είναι πολυ προσεκτική με τις επιλογές της. Αν κάνει και μια μεταγραφή βόμβα που ψήνει εδώ και καιρό απο αλλο μαγαζί (το ξέρω απο την ίδια την κοπέλα), εγώ θα πάρω "διαρκείας"
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.893
Like
9.548
Πόντοι
1.056
Σκεφτομα να επισκεφτω  σήμερα και να επιλέξω Μαργαρίτα. Ελπίζω να εργάζεται ακόμα εκεί.
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.685
Πόντοι
456
Αν κάνει και μια μεταγραφή βόμβα που ψήνει εδώ και καιρό απο αλλο μαγαζί (το ξέρω απο την ίδια την κοπέλα), εγώ θα πάρω "διαρκείας"
Τι μεταγραφή αεροδρομίου και έτσι τυπε;  :think: :think: Αν γίνει θα σκάσει κόσμος να την τυλίξει με τα κασκόλ του ιδρύματος στο Ελ.Βενιζέλος  :takethis: :takethis:
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Τι μεταγραφή αεροδρομίου και έτσι τυπε;  :think: :think: Αν γίνει θα σκάσει κόσμος να την τυλίξει με τα κασκόλ του ιδρύματος στο Ελ.Βενιζέλος  :takethis: :takethis:

φίλε μου αν ολοκληρωθεί (γιατί εδώ και καιρό δεν προχωρά) ντουέτο της με Ρίτα, Εύα ή Χριστίνα θα είναι φωτιά (τουλάχιστον για τα δικα μου στάνταρ)
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.685
Πόντοι
456
φίλε μου αν ολοκληρωθεί (γιατί εδώ και καιρό δεν προχωρά) ντουέτο της με Ρίτα, Εύα ή Χριστίνα θα είναι φωτιά (τουλάχιστον για τα δικα μου στάνταρ)
Μπορεί να μην γνωρίζω σε ποιο ταλέντο αναφέρεσαι συγκεκριμένα αλλά εύχομαι να επιβεβαιωθεί κάποια στιγμή το πορνογραφικό ρεπορτάζ σου  :headbaning1: :headbaning1:
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Μπορεί να μην γνωρίζω σε ποιο ταλέντο αναφέρεσαι συγκεκριμένα αλλά εύχομαι να επιβεβαιωθεί κάποια στιγμή το πορνογραφικό ρεπορτάζ σου  :headbaning1: :headbaning1:

πίστεψε με εγώ περισσότερο....
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Ερχεται ο Ντέταρι? Gratsias Koskotas

ήμουν στην υποδοχή! Τόσο κόσμο σαν παιδι θυμάμαι για Ντεταρι, και όταν είχε έλθει ο ΚΙΤ απο τον Ιππότη της Ασφάλτου!!είχε γονατίσει ο Πειραιάς,!!
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
πίστεψε με εγώ περισσότερο....
μεχρι να επιβεβαιωθει το πορνορεπορταζ,αμα τη αφιξη μου στας αθηνας,περι τελους του μηνος,σκεφτομαι ενα δυορω ντουο με χριστινα και ποια αλλη ρε μαγγες απο κει μεσα?μαργαριτα ισως?ευα τι εστι?και π.μ δεκτα.αρκει να υπαρχουν οι βασικες παροχες που θελω.παιχνιδι και οι τρεις μας,και ο κωλος βεβαιως βεβαιως.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
μεχρι να επιβεβαιωθει το πορνορεπορταζ,αμα τη αφιξη μου στας αθηνας,περι τελους του μηνος,σκεφτομαι ενα δυορω ντουο με χριστινα και ποια αλλη ρε μαγγες απο κει μεσα?μαργαριτα ισως?ευα τι εστι?και π.μ δεκτα.αρκει να υπαρχουν οι βασικες παροχες που θελω.παιχνιδι και οι τρεις μας,και ο κωλος βεβαιως βεβαιως.

Η ίδια η Χριστίνα μου είχε πει ότι έχει "χημεία" με Εύα!! Επίσης η Μαργαρίτα παλιά είχε πει το ίδιο για την Εύα...Προφανώς κάτι κάνει καλά κ στις κυρίες..!!
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Η ίδια η Χριστίνα μου είχε πει ότι έχει "χημεία" με Εύα!! Επίσης η Μαργαρίτα παλιά είχε πει το ίδιο για την Εύα...Προφανώς κάτι κάνει καλά κ στις κυρίες..!!
Της αρέσει το γλυφομούνι και χύνει όταν της το κάνει κοπέλα, αυτό  έχει πει. Τό διαπίστωσα και εγώ σε διπλό. Αν υποκρινόταν, τι να πω, της αξίζει το όσκαρ!
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.623
Πόντοι
2.660
Της αρέσει το γλυφομούνι και χύνει όταν της το κάνει κοπέλα, αυτό  έχει πει. Τό διαπίστωσα και εγώ σε διπλό. Αν υποκρινόταν, τι να πω, της αξίζει το όσκαρ!

Όχι ρε !!! Τι λες τώρα? Πουτάνα να υποκρίνεται ???
Μην το ξαναπείς θα πέσει φωτιά να σε κάψει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Δεν παίζει πολύ ο κώλος στην Δάφνη πάντως...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Τι μου λές...
Μη μου πείς για Ρόζα μόνο γιατί θα ανακατευτώ...
Η Εύα προσπαθεί μέχρι και την ακα πίπα να αποφύγει για κώλο δεν το συζητώ, η Ρίτα δεν δίνει η Χριστίνα δεν νομίζω...
Πως νομίζω; Για σπάστο και αποκάλυψε τα κωλοτρυπίδια που αγαπούν την ψωλή!
 

00010183

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
Την ιδια απορια εχω και εγώ περιμένω με ανυπομονησία Ταξιάρχη
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Οπου θέλουν μια χαρα κανουν τα κοριτσια της αννας και κωλαρακι. Στο προτείνουν και οι ίδιες  και χωρις εξτρα χρεωση δε χρειαζεται παρακαλετο. Όλες οσες είπατε, μονο για την ευα δεν εχω γνωμη. Γενικα αυτο που νομιζω ειναι οτι εκει, πολυ καλο το μαγαζι, αλλα υπαρχει μεγαλος ανταγωνισμός αναμεσα στις κοπελες...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Τρελλές μούφες μάγκες πολύ προμόσιον πέφτει...
Έχει δώσει κώλο η Ρίτα και μάλιστα χωρίς έξτρα;
Τι πίνεις;
Macallan?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Pngls7
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Τωρα που χειμωνιαζει, μονο single malt. Το καλοκαιρι, ρουμι και βοτκα.

Πάντως και ο συναδελφος ταξιαρχης ειναι γνωστης της δαφνης και εγραψε πρωτος τα ιδια

Αν εσυ δεν εχεις παρει ποτε εξτρα υπηρεσιες εκει, δε σημαινει πως δεν εχοτν παρει αλλοι.

Εγω εγραψα οτι κανουν, οπου θελουν. Δε το λες και προμοσιον αυτο. Προμοσιον θα ηταν να εγραφα οτι κανουν σε ολους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom