Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216


"ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΑΜΕ!!! Υπό νέα διεύθυνση και νέα νοοτροπία!!! Σπέσιαλ προγράμματα. Ελάτε να μας γνωρίσετε. Ποσειδώνος 67, Γλυφάδα"

Τί εννοεί άραγε ο ποιητής?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Για το παρακάτω ξέρουμε τιποτα?

"ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Εναλλακτικών Θεραπειών «Βιοδιαγνωστική». Mora Θεραπεία με συχνότητα, ομοιοπαθητική, χειροπρακτική, massaz shiatsu, ρέικι, υπνοθεραπεία, διάγνωση κάρμα. Πιπίνου 43  210-82.....7, 694......46, mail:aleksan......@abv.bg"
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166

tom_23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
167
Κριτικές
7
Like
474
Πόντοι
301
Απλα σε ενημερωνω, οτι δεν υπαρχουν θετικα σχολια, τα περισσοτερα ειναι αρνητικα !!!
Προσωπικα δεν εχω δοκιμασει και καλυτερα !!!
σε ευχαριστω.εχεις να μου προτεινεις καμια ετσι με φωτο?
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
σε ευχαριστω.εχεις να μου προτεινεις καμια ετσι με φωτο?
Με φωτο, οχι !!!
Υπαρχουν ομως ελαιοτριβεια, πας, κοιτας, σου αρεσει καθεσαι, εαν οχι φευγεις !!!
Η επιλογη ειναι δικη σου !!!
 

nicks32

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
κυριακάτικη βόλτα και τα ιδρύματα της στουρνάρη όλα κλειστά , έγινε κάτι ή έχουν αργία .??.. κατάληξη στη Μ28 αλλά πολύ αρπαχτή μου έβγαλαν σήμερα με ξενέρωσαν όταν ζήτησαν και τα ευρώ μπροστα , ξενέρωσα γιατί μυρίστηκα ξεπέτα και έφυγα
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
κυριακάτικη βόλτα και τα ιδρύματα της στουρνάρη όλα κλειστά , έγινε κάτι ή έχουν αργία .??.. κατάληξη στη Μ28 αλλά πολύ αρπαχτή μου έβγαλαν σήμερα με ξενέρωσαν όταν ζήτησαν και τα ευρώ μπροστα , ξενέρωσα γιατί μυρίστηκα ξεπέτα και έφυγα
Και καλα εξηγηθηκες !!!
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Xθες Κυριακή πέρασα από το Συγγρού 147. Στη πόρτα η Νάνσυ, μου είπε για τα 60 € και μισή ώρα, το ρόστερ
ηταν περσυνά ξινά σταφύλια. Οι μισές κρύβανε τα επιπλέον κιλά τους πίσω απο τη μισάνοιχτη πόρτα, η Θεοδώρα
κουρεμένη, γενικά δεν έλεγε. Είδα και την Ειρήνη από Συγγρού 29.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Xθες Κυριακή πέρασα από το Συγγρού 147. Στη πόρτα η Νάνσυ, μου είπε για τα 60 € και μισή ώρα,

Τα 60 για 1/2 ώρα, είναι πιό ακριβά απ'ότι τα 80 για 45'!!! Στο πρώτο πληρώνετε 2 ευρώ το λεπτό, ενώ στο άλλο 1,77.

Άρα, κερδισμένα είναι και πάλι τα μαγαζιά.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Τα 60 για 1/2 ώρα, είναι πιό ακριβά απ'ότι τα 80 για 45'!!! Στο πρώτο πληρώνετε 2 ευρώ το λεπτό, ενώ στο άλλο 1,77.

Άρα, κερδισμένα είναι και πάλι τα μαγαζιά.

Πιστεύω ότι πρέπει να προσμετράται και το πλήθος των παλινδρομικών διεισδύσεων στους κόλπους των θηλέων.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Πιστεύω ότι πρέπει να προσμετράται και το πλήθος των παλινδρομικών διεισδύσεων στους κόλπους των θηλέων.
Μην τους βάζεις ιδέες βρεεεεεεε!!!!!! Αυτές οι φραγκοφόνισσες είναι ικανές να το κάνουν κι αυτό...
:tooth: :tooth:
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Πιστεύω ότι πρέπει να προσμετράται και το πλήθος των παλινδρομικών διεισδύσεων στους κόλπους των θηλέων.
Ο σωστός μαθηματικός τύπος αγαπητέ ΠΥΡΑΥΛΕ είναι:

(Πλήθος παλινδρομικών διεισδύσεων) / (Συντελεστής τριβής πέους-κόλπου)
 

vetab42

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από προτροπή του αξιότιμου Κου cc επισκέφτηκα το τριβείο της Βουκουρεστίου. Τεμάχια 4. 3 παντελώς αδιάφορα και η κινέζα που δεν την είδα διότι ήταν η μόνη που δούλευε. Τι γίνεται ρε παιδιά; Πήραν όλο το χαρτί οι κινέζες; Γιατί δεν τις συγκεντρώνετε σε ένα οίκημα όλες μαζί, κάτι σαν oriental house να πηγαίνουμε να διαλέγουμε; ώστε να μην δημιουργούνται και έχθρες με τις άλλες κοπέλες που μένουν αμανάτι;
Το τριβείο είχε πολύ ωραία ατμόσφαιρα, μυρωδάτη και χαμηλοφωτισμένη. Έμοιζε πιο πολύ με κανονικό spa. Μου είπε η Κα της υποδοχής ότι παίζει τζακούζι και σάουνα με + 40.

Περασα σαββατο 19/3 απογευμα , 4 τεμαχια καλα με το κινεζακι παρον, διαλεξα υην βικουλα απο Κ48 , η οποια μου ειπε οτι ειναι μονιμα στο κολωνακιοτικο τριβειο μαζι με την βέτα επι της υποδοχης βεβαιως βεβαιως, προγραμμα φουλ με δωρακι σάουνα  πριν και μετα με την βικουλα παρεα, 60 λεπτα 100 γιουρια. ηθελα να δοκιμασω και τζακουζι αλλα ειχε τεχνικο προβλημα απ οτι μου ειπε η βετουλα.Συμφωνω με τον συμπαιχτη οτι εμοιαζε ποιο πολυ με spa και πολυ καθαρο.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Ο σωστός μαθηματικός τύπος αγαπητέ ΠΥΡΑΥΛΕ είναι:

(Πλήθος παλινδρομικών διεισδύσεων) / (Συντελεστής τριβής πέους-κόλπου)

Εκτιμώ ότι ο "Συντελεστής τριβής πέους-κόλπου" πρέπει να πάει στον αριθμητή, ώστε όσο αυξάνονται οι τριβές, τόσο να αυξάνεται και η τιμή του κλάσματος.

Άντε να γαμήσεις μετά... "έλα να σου το βάλω μέσα όλο το συνημίτονο"...
 

gonzales

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Την προηγούμενη εβδομάδα έκανα βόλτα στο Πειραιά και είπα να τσεκάρω δύο γνωστά από παλιά μαγαζιά. Λοιπόν τα νεότερα έχουν ως εξής(μαζί βέβαια με τις παλιές εμπειρίες):
1) Φίλωνος, 4 τεμάχια Τζένη μιλφ γνωστή για καλό μασάζ και όχι μόνο, Ελένη 30κάτι καλό μασάζ και καλύτερο πρόγραμμα, Στέλλα γύρω στα 25 γεματούλα βυζαρού το καλύτερο πακέτο και το μωρό Άννα μάλλον 20 Αλβανίδα αλλά πολύ θερμή μασάζ όμως τώρα μαθαίνει. Συστήνονται ανεπιφύλακτα συνδυασμοί Ελένης Στέλλας και Άννας ανά δύο πάντα.
2) Κ88, μεγάλη πικοιλία μια και κάνουν βόλτα τεμάχια και από το άλλο μαγαζί της Γιούλας. Θυμάμαι και ξεχωρίζω Αλίσια 19 ετών με κοτσίδες φοβερό πρόγραμμα αλλά από μασάζ λίγα πράγματα και μελαχροινό 35κάτι από Ρουμανία μάλλον με πολύ κοντό μαλλί που είχε όλο το πακέτο με φοβερή απόδοση και δίνει και λοκό. Δεν θυμάμαι τις άλλες αλλά με το ροτέϊσον που γίνεται όπως έμαθα κάθε φορά θα δεις κάτι νέο.
Και στα δύο τιμή 80 το μονό και διαπραγματεύσιμο το διπλό. Για χρόνο δεν ξέρω δεν τον κοιτάω ποτέ αλλά πρέπει να είναι 45'.
Δεν πήγα Ηρώων Πολυτεχνείου μια και δεν έχω παει ποτέ και δεν βλέπω και καλά σχόλια. Ξέρει κάποιος συναγωνιστής κάποιο άλλο μαγαζί στον Πειραιά για να δούμε την ποικιλία;
Ευχαριστώ.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Την προηγούμενη εβδομάδα έκανα βόλτα στο Πειραιά και είπα να τσεκάρω δύο γνωστά από παλιά μαγαζιά. Λοιπόν τα νεότερα έχουν ως εξής(μαζί βέβαια με τις παλιές εμπειρίες):
1) Φίλωνος, 4 τεμάχια Τζένη μιλφ γνωστή για καλό μασάζ και όχι μόνο, Ελένη 30κάτι καλό μασάζ και καλύτερο πρόγραμμα, Στέλλα γύρω στα 25 γεματούλα βυζαρού το καλύτερο πακέτο και το μωρό Άννα μάλλον 20 Αλβανίδα αλλά πολύ θερμή μασάζ όμως τώρα μαθαίνει. Συστήνονται ανεπιφύλακτα συνδυασμοί Ελένης Στέλλας και Άννας ανά δύο πάντα.

Από εμφάνιση, μόνο η μικρή (Άννα) αξίζει, κάνει και καλό πρόγραμμα.

Οι υπόλοιπες είναι κάτω του μετρίου από εμφάνιση.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.415
Πόντοι
5.006
Τα 60 για 1/2 ώρα, είναι πιό ακριβά απ'ότι τα 80 για 45'!!! Στο πρώτο πληρώνετε 2 ευρώ το λεπτό, ενώ στο άλλο 1,77.

Άρα, κερδισμένα είναι και πάλι τα μαγαζιά.
  [size=14pt]ΤΥΧΑΙΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ[/size]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom