Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Την προηγούμενη εβδομάδα έκανα βόλτα στο Πειραιά και είπα να τσεκάρω δύο γνωστά από παλιά μαγαζιά. Λοιπόν τα νεότερα έχουν ως εξής(μαζί βέβαια με τις παλιές εμπειρίες):
1) Φίλωνος, 4 τεμάχια Τζένη μιλφ γνωστή για καλό μασάζ και όχι μόνο, Ελένη 30κάτι καλό μασάζ και καλύτερο πρόγραμμα, Στέλλα γύρω στα 25 γεματούλα βυζαρού το καλύτερο πακέτο και το μωρό Άννα μάλλον 20 Αλβανίδα αλλά πολύ θερμή μασάζ όμως τώρα μαθαίνει. Συστήνονται ανεπιφύλακτα συνδυασμοί Ελένης Στέλλας και Άννας ανά δύο πάντα.
2) Κ88, μεγάλη πικοιλία μια και κάνουν βόλτα τεμάχια και από το άλλο μαγαζί της Γιούλας. Θυμάμαι και ξεχωρίζω Αλίσια 19 ετών με κοτσίδες φοβερό πρόγραμμα αλλά από μασάζ λίγα πράγματα και μελαχροινό 35κάτι από Ρουμανία μάλλον με πολύ κοντό μαλλί που είχε όλο το πακέτο με φοβερή απόδοση και δίνει και λοκό. Δεν θυμάμαι τις άλλες αλλά με το ροτέϊσον που γίνεται όπως έμαθα κάθε φορά θα δεις κάτι νέο.
Και στα δύο τιμή 80 το μονό και διαπραγματεύσιμο το διπλό. Για χρόνο δεν ξέρω δεν τον κοιτάω ποτέ αλλά πρέπει να είναι 45'.
Δεν πήγα Ηρώων Πολυτεχνείου μια και δεν έχω παει ποτέ και δεν βλέπω και καλά σχόλια. Ξέρει κάποιος συναγωνιστής κάποιο άλλο μαγαζί στον Πειραιά για να δούμε την ποικιλία;
Ευχαριστώ.
Φιλε μου υπαρχουν ακομα :
1. Κουντουριωτου 144 5ος οροφος. Σεριφισσα η Λια απο την καραισκου 88. Δυστυχως αν εξαιρεσεις την Λια που δεν καθεται ολα τα αλλα κατω του μεσου ορου.
2. Γρ. Λαμπρακη 135 . Σεριφισσα η λετονη Κατερινα με τις βυζαρες (εχει αδυνατισει αρκετα) απο την πραξιτελους. Παιζει αυτη και εναλλαξ με μια μιλφαρα τατιανα και ενα αλλο ρωσακι αδιαφορο (μπαζακι).
3. Ηρωων Πολυτεχνειου 8..Αστο καλυτερα...δεν τα δινεις σε κανενα φτωχο να πιασουν και τοπο τα ευρω σου...
Γενικα ο Πειραιας ηταν και θα ειναι παρακμη στο θεμα αυτο.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Τα 60 για 1/2 ώρα, είναι πιό ακριβά απ'ότι τα 80 για 45'!!! Στο πρώτο πληρώνετε 2 ευρώ το λεπτό, ενώ στο άλλο 1,77.

Άρα, κερδισμένα είναι και πάλι τα μαγαζιά.
ειπαμε χαμηλότερες τιμες -60€- χωρίς μείωση χρόνου. Αν δεχόμαστε τα μισάωρα σε λίγο θα μας πουν τέταρτο....και φυσικά τότε αλλάζουμε κατηγορία...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Τι εννοεις αγαπητε jerry5, οτι παλι ειμαι αδιαβαστος ???
Διαβαζω καθημερινα, τα δρωμενα που γραφωνται !!!
  1-2 σειρεs  πιο πανω, προτου ρωτησειs εσυ, καποιοs ειχε πει οτι πηγε μαρνηs.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Περασα σαββατο 19/3 απογευμα , 4 τεμαχια καλα με το κινεζακι παρον, διαλεξα υην βικουλα απο Κ48 , η οποια μου ειπε οτι ειναι μονιμα στο κολωνακιοτικο τριβειο μαζι με την βέτα επι της υποδοχης βεβαιως βεβαιως, προγραμμα φουλ με δωρακι σάουνα  πριν και μετα με την βικουλα παρεα, 60 λεπτα 100 γιουρια. ηθελα να δοκιμασω και τζακουζι αλλα ειχε τεχνικο προβλημα απ οτι μου ειπε η βετουλα.Συμφωνω με τον συμπαιχτη οτι εμοιαζε ποιο πολυ με spa και πολυ καθαρο.
  ευχαριστουμε.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Ιπποκράτους 9 Η Ρούλα μαλλον μας δουλεύει με τα κορίτσια ο θεός να τα κάνει που παρουσίασε
  για μενα,  εχει 3-4 που ειναι ομορφουλεs.  και αν το συνδυαζουν και το εχουν και μεσα, ακομη καλυτερα.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
...
2. Γρ. Λαμπρακη 135 . Σεριφισσα η λετονη Κατερινα με τις βυζαρες (εχει αδυνατισει αρκετα) απο την πραξιτελους. Παιζει αυτη και εναλλαξ με μια μιλφαρα τατιανα και ενα αλλο ρωσακι αδιαφορο (μπαζακι).
...

Η Κατερίνα έχει φύγει. Η Τατιάνα είναι μόνο, μαζί με ένα μπάζο.

132 είναι το νούμερο, όχι 135.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Για 3 Σεπτεμβρίου 119 ξέρει κανεις να μου πληροφορίες
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Τα 60 για 1/2 ώρα, είναι πιό ακριβά απ'ότι τα 80 για 45'!!! Στο πρώτο πληρώνετε 2 ευρώ το λεπτό, ενώ στο άλλο 1,77.

Άρα, κερδισμένα είναι και πάλι τα μαγαζιά.
Μην πιαστείτε κορόιδα με το 60 ευρώ , είναι σκέτη απάτη , σου λέει 60 πρόγραμμα μονο , 80 με μασαζ , ότι και να πάρεις είσαι ο χαμένος , το μονο σίγουρο κερδισμένο είναι το μαγαζί .
Παίρνεις με 80 μασαζ και πρόγραμμα , σκέτη απογοήτευση και κοροϊδία , proton επειδή αυτές οι κοπέλες ιδέα από masaz δεν έχουν και ούτε καν μπαίνουν στο κόπο να μάθουν , και τον απαραίτητο χρόνο δεν στο διαθέτουν με τίποτα , επειδή έχουν μάθει στο 10 λεπτό να μας ξεπετάνε και να μας πάρουν το 60 ευρώ .
Παίρνεις με 60 ευρώ στο 10 λεπτό βλέπεις ότι σε πιέζει να τι χύσεις για να τις αδειάζεις τι γωνια .
Άρα όλο το θέμα είναι μια μαλακια , τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ .
Αυτά τα καταστήματα κάνουν απλά αρπαχτές και  καν νοιάζονται για τι ποιότητα του είδους  :cum:
 

obelix_75

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
1. Κουντουριωτου 144 5ος οροφος. Σεριφισσα η Λια απο την καραισκου 88. Δυστυχως αν εξαιρεσεις την Λια που δεν καθεται ολα τα αλλα κατω του μεσου ορου.

Η Λία "κάθεται" όπως και οι άλλες. Τουλάχιστον σε εμένα έχει κάτσει. Δεν νομίζω να είμαι ο μονααδικός
 

gonzales

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου υπαρχουν ακομα :
1. Κουντουριωτου 144 5ος οροφος. Σεριφισσα η Λια απο την καραισκου 88. Δυστυχως αν εξαιρεσεις την Λια που δεν καθεται ολα τα αλλα κατω του μεσου ορου.
2. Γρ. Λαμπρακη 135 . Σεριφισσα η λετονη Κατερινα με τις βυζαρες (εχει αδυνατισει αρκετα) απο την πραξιτελους. Παιζει αυτη και εναλλαξ με μια μιλφαρα τατιανα και ενα αλλο ρωσακι αδιαφορο (μπαζακι).
3. Ηρωων Πολυτεχνειου 8..Αστο καλυτερα...δεν τα δινεις σε κανενα φτωχο να πιασουν και τοπο τα ευρω σου...
Γενικα ο Πειραιας ηταν και θα ειναι παρακμη στο θεμα αυτο.
Ευχαριστώ πολύ συναγωνιστή για την ενημέρωση.
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Στο 3ο Μεσογειων 208 στο καινουργιο δεν εχω προλαβει να παω ,καμια ενημερωση

Πηγαινα Αγ.Παρασκευη αλλα απο τοτε που εφυγε η Λιζα εχει γινει καρακατσουλιο
Μεση ηλικια 100 +

 

tthanoss

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2010
Μηνύματα
178
Κριτικές
2
Like
62
Πόντοι
1
καλημερα ,οταν πηγαινετε,να ρωτατε ποση ωρα ειναι το προγραμμα .οταν λενε για μιση ωρα να γελατε και να φευγετε.τοτε να δουμε τι λενε.το μισαωρο το κυνηγανε εδω και χρονια οι πουτανεσ.μιση ωρα ειναι το προγραμμα χωρισ μασαζαυτα ειναι τα λογια τουσ.επειδη ομωσ παλιοσ στο κουρμπετι,γυρνουσα πλατη και μετα ελεγαν οκ 40 λεπτα η 45. καντε ετσι και θα με θυμηθειτε.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Στο 3ο Μεσογειων 208 στο καινουργιο δεν εχω προλαβει να παω ,καμια ενημερωση

Πηγαινα Αγ.Παρασκευη αλλα απο τοτε που εφυγε η Λιζα εχει γινει καρακατσουλιο
Μεση ηλικια 100 +

αν πας 3-4 σελίδες πίσω, έχω γράψει ενημέρωση. Ψάξε τα ποστ Σαββάτου απόγευμα. Επίσης, υπάρχει ενημέρωση - η ίδια - στο αντίστοιχο thread του Μεσογείων 208.

Εν συντομία πάντως, είναι μαγαζί για κανονικό μασάζ, διοικείται από Ελληνίδα (όμορφη). Μασάζ με 60 ευρώ για 1 ώρα.

Αν πας και διαπιστώσεις κάτι διαφορετικό από αυτό που είδα, ενημέρωσε ;)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ένας παπάς προσφέρθηκε να οδηγήσει μια καλόγρια με το αυτοκίνητό του.
Μπαίνει η καλόγρια στο αυτοκίνητο και καθώς κάθεται, ανοίγει το ρούχο
της και αποκαλύπτει τα πόδια της. Ο παπάς παρα λίγο να τρακάρει. Αφού
κέρδισε τον έλεγχο του αυτοκινήτου, διστακτικά άπλωσε το χέρι του στο
γόνατό της. Η καλόγρια γυρίζει και του λέει: « Πάτερ θυμάσαι τον ψαλμό
129;» Ο παπάς δαγκώθηκε. Μετά από λίγο όμως δεν άντεξε τον πειρασμό και
ξαναάπλωσε το χέρι του. Η καλόγρια επανέλαβε: «Πάτερ, θυμάσαι τον ψαλμό
129;» Ο παπάς απολογήθηκε: «Συγνώμη, αδερφή, αλλά η σάρκα είναι
αδύνατη». Με τα πολλά έφτασαν στη Μονή και η καλόγρια πήγε στη δουλειά
της. Φτάνοντας στην εκκλησία, ο παπάς τρέχει στο βιβλίο των ψαλμών και
ψάχνει να βρει τον 129. Διαβάζει: «Προχώρα μπροστά και ψάξε ψηλά, θα
βρεις τη δόξα»
Ηθικό Δίδαγμα: Αν δεν είσαι καλά πληροφορημένος στη δουλειά σου, μπορεί
να χάσεις μια σπουδαία ευκαιρία.

 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ρε παιδια τη παρακμη ειναι αυτη στο πειραια ουτε στη καλλιθεα δεν ειναι ετσι
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
:2funny: :2funny: :2funny:

την άσπρη φορούσε ...
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Την προηγούμενη εβδομάδα έκανα βόλτα στο Πειραιά και είπα να τσεκάρω δύο γνωστά από παλιά μαγαζιά. Λοιπόν τα νεότερα έχουν ως εξής(μαζί βέβαια με τις παλιές εμπειρίες):
1) Φίλωνος, 4 τεμάχια Τζένη μιλφ γνωστή για καλό μασάζ και όχι μόνο, Ελένη 30κάτι καλό μασάζ και καλύτερο πρόγραμμα, Στέλλα γύρω στα 25 γεματούλα βυζαρού το καλύτερο πακέτο και το μωρό Άννα μάλλον 20 Αλβανίδα αλλά πολύ θερμή μασάζ όμως τώρα μαθαίνει. Συστήνονται ανεπιφύλακτα συνδυασμοί Ελένης Στέλλας και Άννας ανά δύο πάντα.
2) Κ88, μεγάλη πικοιλία μια και κάνουν βόλτα τεμάχια και από το άλλο μαγαζί της Γιούλας. Θυμάμαι και ξεχωρίζω Αλίσια 19 ετών με κοτσίδες φοβερό πρόγραμμα αλλά από μασάζ λίγα πράγματα και μελαχροινό 35κάτι από Ρουμανία μάλλον με πολύ κοντό μαλλί που είχε όλο το πακέτο με φοβερή απόδοση και δίνει και λοκό. Δεν θυμάμαι τις άλλες αλλά με το ροτέϊσον που γίνεται όπως έμαθα κάθε φορά θα δεις κάτι νέο.
Και στα δύο τιμή 80 το μονό και διαπραγματεύσιμο το διπλό. Για χρόνο δεν ξέρω δεν τον κοιτάω ποτέ αλλά πρέπει να είναι 45'.
Δεν πήγα Ηρώων Πολυτεχνείου μια και δεν έχω παει ποτέ και δεν βλέπω και καλά σχόλια. Ξέρει κάποιος συναγωνιστής κάποιο άλλο μαγαζί στον Πειραιά για να δούμε την ποικιλία;
Ευχαριστώ.
  αυτη η τζενη το μιλφ πως ειναι εμφανισιακα?
 

gonzales

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
  αυτη η τζενη το μιλφ πως ειναι εμφανισιακα?

Γύρω στα 40 γεματούλα με μεγαλούτσικα βυζιά που ακολουθούν το νόμο της βαρύτητας και της ηλικίας ξανθιά βαμένη φοράει και γυαλιά όταν έρχεται συστηθεί μερικές φορές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom