Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Όσο για το σχόλιο σου περί στόκων καλύτερα να μη το σχολιάσω. Ελπίζω να ανακαλέσεις μια και η μέχρι τώρα πορεία μου στο φόρουμ δεν νομίζω ότι εχει δώσει αφορμή για τέτοιου είδους σχόλια.
Να είσαι καλά.
    μεχρι τωρα  ειχεs ανοδικη πορεια.  απο  εδω και περα ............. :grin:
 

Επισκέπτης
Είμαι τελείως αρχάριος από μασατζίδικα. Έχει κάνας παλιός να μου προτείνει κάτι καλό για αρχή;
 

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Πριν απο κανα 2 μηνο δουλευε στο Καλλιροης 48 μια μελαχροινη ονοματι Κωνσταντινα.Ξερεις κανεις που μηγε?Ειναι εκτος απο μελαχροινη γυρω στο 1΄70 και αδυνατη πολυ ωραια Ευχαριστω
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Ρε μαγκες πηγα χθες στο χευδεν 19 και ηταν κλειστο, ελειπε και η ενδειξη μασαζ στο κουδουνι,  τι εγινε εκλεισε ?
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Copy/paste από ποστ μου στο θρεντ "Συγγρού 147". Καλό είναι να υπάρχει και εδώ

-------------------------------------------------------------------------------------------

Επίσκεψη πριν λίγες μέρες στο ίδρυμα της Συγγρού 147. Λόγω άλλων ενασχολήσεων φτάνω καθυστερημένος, η ώρα ήταν 8:55 μ.μ. Επειδή τέτοια ώρα το πιο πιθανό είναι να πάρεις υπηρεσίες ξεπέτας, δεν είχα σκοπό να περάσω με κάποια μασατζού (εκτός αν έβλεπα κάτι πολύ καβλωτικό) αλλά κυρίως να κόψω κίνηση.

Μπαίνω στο διαμέρισμα και η πρώτη δυσάρεστη έκπληξη ήταν ότι ακουγόταν στη διαπασών μουσική σκυλάδικη. Αυτό με χάλασε πολύ. Η σερίφισα ήταν καλοστεκούμενη μιλφ που φορούσε μαύρη μπλούζα με αρκετό "άνοιγμα" και μαύρη φούστα λίγο πάνω από το γόνατο. Πολύ καλά μακιγιαρισμένη και με αέρα. Εξ αρχής μού είπε ότι είναι αργα επομένως αν περάσω οι υπηρεσίες ίσως να μην είναι πλήρεις (εγώ το μετέφρασα ότι η συνεδρια θα έχει μόνο γαμήσι και όχι μασάζ). Της λέω "ΟΚ, το καταλαβαίνω αυτό, αλλά μια και ήρθα ας δω τις κοπέλες". Την αλήθεια είπα δηλαδή. Αρχίζει η παρέλαση από 5-6 κοπέλες. Όλες ήταν με τα "πολιτικά" τους, ένδειξη ότι το μαγαζί έκλεινε. Ενα κοινο χαρακτηριστικό τους: ΧΑΛΙΑ, ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ μιλάμε. Σε ορισμένες από αυτές τα στομάχια και οι κοιλιές ήταν τόσο φανερά που αναρωτήθηκα πώς "στέκονται" στη δουλειά (αν το στομάχι δεν κρύβεται όταν φοράς τα "πολιτικά" σου, πόσο μάλλον όταν γδυθείς). Η μόνη που έσωζε τη κατάσταση ήταν μια ψηλη, ξανθιά με μπουκλες. Από τη σύγχυση μου δεν συγκράτησα όνομα. Τελικά η σερίφισα ίσως ήταν η πιο σέξυ παρουσία εκεί μέσα.

Όταν είδα τις επιλογές που μού προσφέρονταν, όσο πιο ευγενικά μπορούσα ευχαρίστησα τη σερίφισα και της είπα ότι επειδή η ώρα είναι περασμενη ίσως το καλύτερο θα ήταν να περάσω την επόμενη. Η σερίφισα συμωνησε, καληνυχτιστήκαμε και έφυγα. Φυσικά ούτε την επόμενη μέρα πέρασα, ούτε σκέφτομαι να περάσω στο προσεχές μέλλον.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Νέα αγγελία σκέτο δόλωμα... ποιος μερακλής θα το τσιμπήσει??  :grin: :grin: :grin:

ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΜΕ μια φιλόξενη ατμόσφαιρα αρμονίας και χαλάρωσης. Η καλύτερη διπλή πρόταση είναι αυτή που σίγουρα επιθυμείτε μόνο με 45€  6980-****98

Η πλήρης αγγελία στο λινκ στην υπογραφή μου. ;)
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Με 40 ευρω κανεις απλα ενα υδρομασαζ και λιγο μασαζ οσο εισαι μεσα στη μπανιερα με την κοπελα απ εξω, αν θες να το συνεχισεις δινεις αλλα 30 μου ειπε αρα συνολο 70, αρα δε μας προσφερει κατι καινουριο
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Με 40 ευρω κανεις απλα ενα υδρομασαζ και λιγο μασαζ οσο εισαι μεσα στη μπανιερα με την κοπελα απ εξω, αν θες να το συνεχισεις δινεις αλλα 30 μου ειπε αρα συνολο 70, αρα δε μας προσφερει κατι καινουριο
Νατος ο Τζων Τικης ο μερακλης!!!! :grin:

τα περι διπλου ειναι (η αναμενομενη) μουφα δηλ??
Κατά που πέφτει το μαγαζί ρωτησες?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Copy/paste από ποστ μου στο θρεντ "Συγγρού 147". Καλό είναι να υπάρχει και εδώ

-------------------------------------------------------------------------------------------

Επίσκεψη πριν λίγες μέρες στο ίδρυμα της Συγγρού 147. Λόγω άλλων ενασχολήσεων φτάνω καθυστερημένος, η ώρα ήταν 8:55 μ.μ. Επειδή τέτοια ώρα το πιο πιθανό είναι να πάρεις υπηρεσίες ξεπέτας, δεν είχα σκοπό να περάσω με κάποια μασατζού (εκτός αν έβλεπα κάτι πολύ καβλωτικό) αλλά κυρίως να κόψω κίνηση.

Μπαίνω στο διαμέρισμα και η πρώτη δυσάρεστη έκπληξη ήταν ότι ακουγόταν στη διαπασών μουσική σκυλάδικη. Αυτό με χάλασε πολύ. Η σερίφισα ήταν καλοστεκούμενη μιλφ που φορούσε μαύρη μπλούζα με αρκετό "άνοιγμα" και μαύρη φούστα λίγο πάνω από το γόνατο. Πολύ καλά μακιγιαρισμένη και με αέρα. Εξ αρχής μού είπε ότι είναι αργα επομένως αν περάσω οι υπηρεσίες ίσως να μην είναι πλήρεις (εγώ το μετέφρασα ότι η συνεδρια θα έχει μόνο γαμήσι και όχι μασάζ). Της λέω "ΟΚ, το καταλαβαίνω αυτό, αλλά μια και ήρθα ας δω τις κοπέλες". Την αλήθεια είπα δηλαδή. Αρχίζει η παρέλαση από 5-6 κοπέλες. Όλες ήταν με τα "πολιτικά" τους, ένδειξη ότι το μαγαζί έκλεινε. Ενα κοινο χαρακτηριστικό τους: ΧΑΛΙΑ, ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ μιλάμε. Σε ορισμένες από αυτές τα στομάχια και οι κοιλιές ήταν τόσο φανερά που αναρωτήθηκα πώς "στέκονται" στη δουλειά (αν το στομάχι δεν κρύβεται όταν φοράς τα "πολιτικά" σου, πόσο μάλλον όταν γδυθείς). Η μόνη που έσωζε τη κατάσταση ήταν μια ψηλη, ξανθιά με μπουκλες. Από τη σύγχυση μου δεν συγκράτησα όνομα. Τελικά η σερίφισα ίσως ήταν η πιο σέξυ παρουσία εκεί μέσα.

Όταν είδα τις επιλογές που μού προσφέρονταν, όσο πιο ευγενικά μπορούσα ευχαρίστησα τη σερίφισα και της είπα ότι επειδή η ώρα είναι περασμενη ίσως το καλύτερο θα ήταν να περάσω την επόμενη. Η σερίφισα συμωνησε, καληνυχτιστήκαμε και έφυγα. Φυσικά ούτε την επόμενη μέρα πέρασα, ούτε σκέφτομαι να περάσω στο προσεχές μέλλον.
και καλά θα κάνεις....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
:thumbsup: :thumbsup:
Ευχης εργον θα ητανε να κατεβαινε η τιμη στα 60 απο 80 οσον αφορα τα 40 με 45 λεπτα.Οφειλουμε να το τονιζουμε εδω  (μιας και διαβαζουν) και να το λεμε και απο κοντα διακριτικα.
Απο 'κει και περα νομιζω πως τα 60 για ενα πραγματικο μισαωρο και τα 80 για 40 με 45 λεπτα ειναι οκ,αν σκεφτεις οτι στο στουντιο πληρωνεις 50 για 15' ή 20' στην καλυτερη,και γαμας και μουναρα(πολυ σημαντικο).Μεγα λαθος θεωρω το να πληρωσεις 60 και 80 ευρω και να  :fuck2: στο 15λεπτο και 20λεπτο χωρις προσπαθεια εκμεταλευσης του υπαρχοντος χρονου.Επομενως πολυ σωστα λεει και ο moican οτι οποιος θελει απλα γα μπριζολιαστει γιατι να μην παει σε studio οπου και φραγκα θα γλιτωσει και δεν θα "κακομαθει"και τα λαδοτριβεια.
..και θάχει και κρεββάτι...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Φυσικά ούτε την επόμενη μέρα πέρασα, ούτε σκέφτομαι να περάσω στο προσεχές μέλλον.
---
και καλά θα κάνεις....

===

Eπίσης απιστευτη ήτο η μπαζοπαρέλαση στο πατ  160 οπου είχαμε   διέλθει  μετά εξαδέλφου-- Η  βικυ και η κινέζα  έλειπαν και ο λοιπές ήσαν κατι το απίστευτο ... :headbang:
Βεβαιως δεν επεράσαμαν.. :(
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.432
Like
784
Πόντοι
96
Επίσκεψη στο ίδρυμα .Δυστυχώς  οι δυο Κινεζούλες άφαντες.Κατά δήλωση της σερίφισσας δεν δουλεύουνπια εκεί. Η μια κοντούλα αδυνατούλα , η άλλη πιο ψηλή γεματούλα .Ξέρουμε τι έγινε; Μετακόμισαν σε άλλο ίδρυμα και αν ναι που ;
Η ψηλή Ασιάτισσα που έμεινε δεν μου γεμίζει πολύ το μάτι. :huh: 
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.432
Like
784
Πόντοι
96
Συγγνώμη παιδιά , αναφέρομαι στο ίδρυμα τησ Μάρνης.
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Να  πληροφορήσω  ότι  το  Χέυδεν  έκλεισε.  Έχει  ανοίξει  όμως  το  ιδίων  συμφερόντων  μαγαζί  στην  Δεριγνύ  20  νομίζω.  Είναι  στη  γωνία  Δεριγνύ  και  Γ΄ Σεπτεμβρίου.  Το  κουδούνι  είναι  το  τελευταίο  κάτω  αριστερά.  Blou και  κάτι  άλλο  λέει.  Έχουν  μεταφερθεί  από  το  Χέυδεν  η  Ρίτα  και  η  νταρντάνα  η  μελαχρινή.  Ξεχνάω  το  όνομά  της.  Επίσης  μία  Κατερίνα  μιλφ  μεγάλου  μεγέθους  (χοντρούλα  δηλαδή)  μία  Ρωξάνη  με καλό  σώμα  γύρο  στα  30  και  μία  μιλφ  ονόματι  Ντιάνα.  Αυτά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom