Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
αν εχει κανεις νεα απο θησεως να αναφερει ειμαι holidays!!!!!!!!!!!!!!!!! :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :piss::sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping:
μηπως χανω τιποτα???
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
ρε παιδια αυτη η ειρηνη που δουλευε choco που εξαφανιστηκε??? αν γνωριζει καποιος ας ενημερωσει, απο τα καλυτερα  :pipa1: :pipa1:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
αφου διαβασα,ολες τις σελιδες,μετα απο τελεθταιο μου ποστ,ομολογω οτι απογοητευτηκα πληρως απο αυτα που εχετε καταθεσει,ολοι εσεις συμπολεμιστες.
εγω ειμαι εκτος ελλαδος αυτη την στιγμη,αλλα συντομα κατα τις αρχες αυγοθστου,θα βρισκομαι στην Ελλαδα μας.
επειδη σεβομαι,αυτη την ωρα που ξοδευει ο καθενας απο εσας για να γραψει τισ εντυπωσεις του,απο τα προσφιλη μου κ αγαπημενα ιδρυματα χειρομαλαξεως κ επειδη πιστευω οτι οι πιο πολλοι απο εσας,ειναι βετερανοι του ειδους με πολλες παραστασεις,ατελειωτο ψαξιμο κ πολλες καταθεσεις,παιδια απογοητευτηκα.
ΔΕΝ εχει μεινει τπτ ορθιο????
αυτη η αngelina που ειναι???
θα παρακολουθω το συγκεκριμενο ποστ,κ ελπιζω να ξαναβγει ο ηλιος.
αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολους σας.
χαιρετω τον εκλεκτο φιλο :) :)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ρε παιδια αυτη η ειρηνη που δουλευε choco που εξαφανιστηκε??? αν γνωριζει καποιος ας ενημερωσει, απο τα καλυτερα  :pipa1: :pipa1:

Τωρα διακοπαρουνε τα κοριτσια!!!!!!!!!!  Θα μαs ερθουνε απο Σεπτεμβρη ξανανοιωμενα και μαυρισμενα........Θαρθει και η γριππη βεβαια........Μασαζ  με....ρομποτ  υπαρχει πουθενα???????
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Τωρα διακοπαρουνε τα κοριτσια!!!!!!!!!!  Θα μαs ερθουνε απο Σεπτεμβρη ξανανοιωμενα και μαυρισμενα........Θαρθει και η γριππη βεβαια........Μασαζ  με....ρομποτ  υπαρχει πουθενα???????
αυτη διακοπαρει απο εκει πολυ καιρο τωρα, κατι αλλο συμβαινει... καπου αλλου εχει παει...
οποιος γνωριζει ας βοηθησει...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ενταξει.. το καταλαβαμε.. εισαι διακοπες και σ εχει φαει η αγαμία..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
επισης προς ενημερωση του κοινου,σας ενημερωνω οτι σημερα στης ινγκας ειναι η αλινα και απο αυριο και η ευα.Ευκαιτω :grin:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Παιδιά,τα έχουμε συζητήσει πολλές φορές όλα αυτά.....Το κόστος είναι και συνάρτηση των υπηρεσιών,αλλά και του περιβάλλοντος.Ο καλός χώρος κοστίζει.Το καλό μασαζ κοστίζει.Η ωραία μασατζού κοστίζει.Η μπριζόλα επίσης κοστίζει.Συνδυασμός όων αυτών είναι ζήτημα αν υπάρχει σε 2-3 μαγαζιά.Και βεβαίως κοστίζει πολύ πάνω απο 80 η 100 ευρώ.

Κάποιοι είναι ευχαριστημένοι με τα 80 ευρώ που δίνουν στην Καλλιρόης 48,όπου το μασαζ διαρκεί 5 λεπτά...Αλλοι,πάνε στην Ματζαγριωτάκη όπου ο χώρος και το μασαζ είναι πολύ καλά και όλα τα άλλα μέτρια.Γι' αυτό κάποια μαγαζιά που,ας πούμε,συνδυάζουν ένα μέσο όρο απο όλα αυτά,έχουν κίνηση.

Τελικά ή πρέπει να κυκλοφορεί πολύ χρήμα σε μερικούς συναγωνιστές ή να τους κερνανε. Βλέπω οτι κάποιοι επισκέπτονται τα "μαγαζιά" τουλάχιστον 3 φορές τον μήνα.  Αν βάλουμε 80 την κάθε επίσκεψη μας κάνει 240 γιούρια. Σχεδόν μισό μηνιάτικο!! Προσωπικά αν και βάζω στη τσέπη σχεδόν πάνω από το πενταπλάσιο δεν μου βγαίνει να κάνω επίσκεψη πάνω από 2 φορές το μήνα.

Μήπως είμαι φραγκοφονιάς?   :think: :think: :think:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Τελικά ή πρέπει να κυκλοφορεί πολύ χρήμα σε μερικούς συναγωνιστές ή να τους κερνανε. Βλέπω οτι κάποιοι επισκέπτονται τα "μαγαζιά" τουλάχιστον 3 φορές τον μήνα.  Αν βάλουμε 80 την κάθε επίσκεψη μας κάνει 240 γιούρια. Σχεδόν μισό μηνιάτικο!! Προσωπικά αν και βάζω στη τσέπη σχεδόν πάνω από το πενταπλάσιο δεν μου βγαίνει να κάνω επίσκεψη πάνω από 2 φορές το μήνα.

Μήπως είμαι φραγκοφονιάς?   :think: :think: :think:

εδω μεσα υπαρχουν αγωνιστες , που ερχονται στιν αθηνα με λεωφορειο  :headbang: απο τιν ''επαρχια''  , δηλωνουν στην εταιρια αεροπλανο  :rockon: , και το κερδο τους............ παει σε ενα περιποιημενο μασαζακι  :fuck1:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
θελεις απαντηση ή μηπως αποσυρεις την ερωτηση ????  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Παπά μου η ερώτηση είναι ρητορική.

Βέβαια αφού ότι και να γίνει δεν πρόκειται να πλουτίσουμε ας βοηθήσουμε να πλουτίσουν κάποιοι άλλοι.
Ο λαός μας λέει "οτι φάμε ότι πιούμε και ότι αρπάξουμε" ηφτώχια θέλει καλοπέραση.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Σκεφτήτε με την νέα σεζόν, από Σεπτέμβρη, που θα γυρίσουν οι θεραπεύτριες από τις διακοπές και θα τις έχει κτυπήσει και λίγο η οικονομική κρίση πόσο θα μας χρεώνουν!!
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
2 είναι λίγες, ρε Λέων. Εξαρτάται βέβαια και από τις άλλες υποχρεώσεις που έχει ο καθένας.

Αν πιστέψουμε αυτά που γράφονται, υπάρχουν τύποι εδώ που χαλάνε πάνω από 1000 ευρώ/μήνα μόνο στα μασαζίδικα.

Το θέμα είναι να πιάνει τόπο η μασαζοκατάθεση και να μην σε πιάνουν κορόιδο οι μασαζούδες-ξεπετούδες.

 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Η δική μου λογική είναι διαφορετική και την εφαρμόζω σε όλα τα είδη διασκέδασης.Αν περάσω καλά,όσα και να δώσω καλώς ξοδεμένα.Αν δεν περάσω καλά,και τα λίγα που πιθανώς να έδωσα χαμένα πήγαν.
Τώρα βέβαια,παίζει ρόλο και η τσέπη του καθενός.Μπορεί κάτι να αξίζει τα λεφτά του,αλλά να υπερβαίνει τις οικονομικές δυνατότητες κάποιου.Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι "ακριβό".Σε κάθε περίπτωση,τις τιμές τις καθορίζει η "πιάτσα".Δηλαδή,η προσφορά και η ζήτηση.
Τέλος,η κατανομή των εξόδων είναι αποκλειστικό θέμα του καθενός.Μπορεί κάποιος να παίρνει 800 ευρώ το μήνα,να χαλάει τα μισά για μασαζ και να την βγάζει μετά με σουβλάκια.Δικαίωμά του....αυτό δεν σημαίνει ότι το μασάζ είναι ακριβό.Σημαίνει ίσως οτι ο συγκεκριμένος πρέπει να ελαττώσει τα μασαζ....
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Προς ενημέρωση των ευγενών συναγωνιστών, το Σάββατο 25/7 δούλευε στο Καλ.48
η Κάτια από τις "Ελληνίδες φοιτήτριες". Η σερίφισα μου την παρουσίασε ως Μαρία.
Από εμφάνιση είναι jet. Μάλιστα μπορώ να πω ότι είναι καλίτερη από ότι φαίνεται
στο εξώφυλο. Αδύνατη σαν μοντέλο. Μου είπε ότι είναι 23 ετών.
Από υπηρεσίες μέτρια προς το καλό. Προσπαθεί πάντως,
και δεν βιάζεται. Έκατσε πάνω από 40 λεπτά.

Η Μαριάνα λείπει...πήγε να δει τη μαμά της.
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Η δική μου λογική είναι διαφορετική και την εφαρμόζω σε όλα τα είδη διασκέδασης.Αν περάσω καλά,όσα και να δώσω καλώς ξοδεμένα.Αν δεν περάσω καλά,και τα λίγα που πιθανώς να έδωσα χαμένα πήγαν.

Συμφωνώ μαζί σου 1000% !!

 

jimmy1971

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Σκεφτήτε με την νέα σεζόν, από Σεπτέμβρη, που θα γυρίσουν οι θεραπεύτριες από τις διακοπές και θα τις έχει κτυπήσει και λίγο η οικονομική κρίση πόσο θα μας χρεώνουν!!
Mαλλον επεσε μεγαλη κριση.Στουρναρη 63 ανανεωση η Κα καιτη το ροστερ.τερμα και η χριστινα,η τελευταια να κλεισει την πορτα,μεταγραφη καλη την ναομι,απο Αγ.δομινικο,παιδαρος σε εμφανιση,αλλα οπου βλεπεις ωραια γκομενα ισχυει το γνωστο,δεν ξερει να  :fuck2:,ξενερωμα.Ασε που κοιταζοταν και στον καθρεφτη.Χιλιες φορες παλι την χριστινα,που την ειχε την τεχνη,και ηταν φωτια....
Ειχε και αλλη μια μελαμψη,ωραια κοπελα,αλλα για τα υπολοιπα δεν ξερω.
Καλη εβδομαδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom