Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 119 άτομα (1 μέλη και 118 επισκέπτες)

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Καλησπέρα παιδιά. Επειδή είμαι νέος στο άθλημα, μπορείτε να μου πείτε που να κάνω μασάζ και να με τσιμπουκώσει τουλάχιστον από την πρώτη φορά?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
μέχρι παπί σκουφι(πανεπιστημιο πειραια if you catch it :grin:).Ομορφο πλασμα γενικα αν και λιγο κυκλοθυμικο κοριτσι
παπι σκουφι? τι ακριβως σημαινει? γαμησι στο μουνι με καποτα? ακα πιπα η λωκο κανει?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καλησπέρα παιδιά. Επειδή είμαι νέος στο άθλημα, μπορείτε να μου πείτε που να κάνω μασάζ και να με τσιμπουκώσει τουλάχιστον από την πρώτη φορά?
βεβαίως...
ανέτρεξε στις προηγούμενες 50 σελίδες ή ακόμα καλύτερα στις πρώτες 50 σελίδες αυτού του θρεντ και διάβασε μάτια μου....
μην τα θέλεις όλα μασημένη τροφή.
Δεν είμαστε ραδιόφωνο εδώ μέσα, φόρουμ είμαστε...γράφουμε για να διαβάζετε.
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Να ρωτηξω τους ειδικους! Περασα απο Σαρκουδινου και ειδα μια πιτσιρικα ελληνιδα ονοματι ειρηνη.... δεν περασα γιατι δεν ειχε δωματιο... την εχει παρει κανεις? και αν ναι τι προγραμματακι κανει? ευχαριστω προκαταβολικα! μετα τιμης

Από τα πολλά τα μπάνια πιάστηκε η μέση σου κι αποφάσισες να αλλάξεις άθλημα κι από ct το άλλαξες σε λάδια αιθέραια έλαια κλπ ???  :s&m_3:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
παπι σκουφι? τι ακριβως σημαινει? γαμησι στο μουνι με καποτα? ακα πιπα η λωκο κανει?

τιποτα απο τα 2.Απλα παπι σκουφι ειναι το σκουφι που φορουν οι τσολιαδες μας εξω απο τη βουλη.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
τιποτα απο τα 2.Απλα παπι σκουφι ειναι το σκουφι που φορουν οι τσολιαδες μας εξω απο τη βουλη.
Δεν με βοηθας... θα ξαναρωτησω... τι κανει η ειρηνη στο δωματιο?
να υποθεσω οτι δεν εφαγες ή οτι δεν ξερεις?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Από τα πολλά τα μπάνια πιάστηκε η μέση σου κι αποφάσισες να αλλάξεις άθλημα κι από ct το άλλαξες σε λάδια αιθέραια έλαια κλπ ???  :s&m_3:
ειπα ν'αλλαξω λιγο τα ποτα μου.... ολο σαμπανια... και η μπυριτσα καλη ειναι!
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
βεβαίως...
ανέτρεξε στις προηγούμενες 50 σελίδες ή ακόμα καλύτερα στις πρώτες 50 σελίδες αυτού του θρεντ και διάβασε μάτια μου....
μην τα θέλεις όλα μασημένη τροφή.
Δεν είμαστε ραδιόφωνο εδώ μέσα, φόρουμ είμαστε...γράφουμε για να διαβάζετε.


ΟΚ. ΤΗΑΝΚS
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
τιποτα απο τα 2,απλα πειναω.
ευχαριστω πολυ! εχεις πλακα εσυ! χαιρομαι που σου ανοιξε η ορεξη να με δουλεψεις....
αμα δεν θες να πεις μην απαντας, υπαρχουν αλλοι που με ενημερωνουν... και παλι ευχαριστω για τον κοπο που εκανες, κανε και κανα μασαζ τωρα γιατι θα πιαστηκαν τα δαχτυλα σου που πληκτρολογησες ολα αυτα τα ευτραπελα....
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
την πιάτσα τη χαλάει και το δικό σου το 80άρι. Το δικό σου το 80άρι είναι που θα γίνει μετά κατοστάρι για φραπέ - δεν πειράζει ήταν ομορφο μωρό και μου άρεσε ο κώλος του.
Όταν έχεις παράπονα, τα κάνεις τη στιγμή που συμβαίνουν, γιατί την επόμενη είναι μετά την απομάκρυνση από το ταμείο και επαναλαμβάνονται.
Κι όταν τα δέχεσαι μία φορά, μετά σου λέει: δεν ευχαριστήθηκες δηλαδή; Δεν το πιστεύω...δεν είπες τίποτα.

μαγκες καλα τα λεει ο LASTMOICAN αν τα μπο'ι'κοταρουμε αυτα να δειτε πως στρωνει η αγορα γω παντως φ4 εχω ριξει ακυρο πανηγυρικο
ακου να μας λενε αν μας αρεσει...
ρε αντε γεια
με τα δικα μας ευρω ζουνε,σκεφτειται και πειτε μου
για τελος πιστευω πως το κα 48 εχει αναβαθμιστει σε σχεση με παλαιοτερα και κοντραρει στα ισα φ4.αυτη ειναι η γνωμη μου,οποιος εχει να συμπληρωσει κατι καλοδεχουμενος
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Δεν με βοηθας... θα ξαναρωτησω... τι κανει η ειρηνη στο δωματιο?
να υποθεσω οτι δεν εφαγες ή οτι δεν ξερεις?
Καλημερα....Η Ρηνουλα δουλευε πριν στο Π. Φαληρο εκει εκανε μασαζ περιληψη και μετα χαδια και γυμνη τελειως σου εκανε φραπε ,εαν ηξερες και ειχες δικο σου σκουφακι σου εκανε περιποιημενο φραπε καλαμωτο.Μετα που πηγε Σαρκουδινου την επισκευτηκα μια φορα και εφαγα ωραιοτατη μπριζολα σε πολλες στασεις , εχει πολυ ωραιο κορμι πολυ καθαρο και νοιωθεις οτι εισαι με την γκομενουλα σου. Βεβαια στο τελος μου ζητησε 100 αλλα της ειπα οτι δεν δινω πανω απο 80 το δεχτηκε αλλα σπαστηκα .Απο τοτε δεν εχω ξαναπαει και δεν ηξερα οτι ειναι ακομα εκει, τωρα μου την θυμησες και θα την επισκευτω με την πρωτη ευκαιρια αλλα με εξηγηση απο την αρχη για τα 80 ευρω.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Καλημερα....Η Ρηνουλα δουλευε πριν στο Π. Φαληρο εκει εκανε μασαζ περιληψη και μετα χαδια και γυμνη τελειως σου εκανε φραπε ,εαν ηξερες και ειχες δικο σου σκουφακι σου εκανε περιποιημενο φραπε καλαμωτο.Μετα που πηγε Σαρκουδινου την επισκευτηκα μια φορα και εφαγα ωραιοτατη μπριζολα σε πολλες στασεις , εχει πολυ ωραιο κορμι πολυ καθαρο και νοιωθεις οτι εισαι με την γκομενουλα σου. Βεβαια στο τελος μου ζητησε 100 αλλα της ειπα οτι δεν δινω πανω απο 80 το δεχτηκε αλλα σπαστηκα .Απο τοτε δεν εχω ξαναπαει και δεν ηξερα οτι ειναι ακομα εκει, τωρα μου την θυμησες και θα την επισκευτω με την πρωτη ευκαιρια αλλα με εξηγηση απο την αρχη για τα 80 ευρω.
νασαι καλα ανθρωπε μου... απλα κι ωραια!
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
καλημερα σε ολους,ξερει κανεις τι γινεται στο ζανοσπιτο?
εχουμε νεες αφιξεις? αναχωρησεις?
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606

Καλίτερα να μάθεις πρώτα να κάνεις σωστή παράθεση και μετά ξεκίνα τις παρατηρήσεις.
Γράψε κάτω από το δικό μου κείμενο, και όχι ανάμεσα. Ετσι θα βλέπουν όλοι, τι έχω γράψει
εγώ και τι έχεις γράψει εσύ.

Παραπληροφόρηση προσφέρεις εσύ.
Η Κάτια δούλευε εκεί την ημέρα που γράφω και η σερίφισα μου τη σύστησε ως Μαρία.
Ξαναβάζω το κείμενο:
Προς ενημέρωση των ευγενών συναγωνιστών, το Σάββατο 25/7 δούλευε στο Καλ.48
η Κάτια από τις "Ελληνίδες φοιτήτριες". Η σερίφισα μου την παρουσίασε ως Μαρία.
Από εμφάνιση είναι jet. Μάλιστα μπορώ να πω ότι είναι καλίτερη από ότι φαίνεται
στο εξώφυλο. Αδύνατη σαν μοντέλο. Μου είπε ότι είναι 23 ετών.
Από υπηρεσίες μέτρια προς το καλό. Προσπαθεί πάντως,
και δεν βιάζεται. Έκατσε πάνω από 40 λεπτά.

Η Μαριάνα λείπει...πήγε να δει τη μαμά της.
 

marlbgs

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
121
Like
11
Πόντοι
1
περασα απο πατησιων 314 μου δειχνει κατι μιλφ της κακιας ωρας και ενα καλο πιτσηρικι ονομα χρειστινα απο θεσσαλονικη ειπε 20 ετων.ομοπφα μεχρι εδω...περναω στο δωματιο μετα απο ντουζακι μου λεει 80 και αμα θες στοματικο χωρις 100.οχι ευχαριστω και προχωραμε...ξαπλωνο και αυτη αμεσως βγαζει ρουχα και λει γυρνα ΤΙ
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
περασα απο πατησιων 314 μου δειχνει κατι μιλφ της κακιας ωρας και ενα καλο πιτσηρικι ονομα χρειστινα απο θεσσαλονικη ειπε 20 ετων.ομοπφα μεχρι εδω...περναω στο δωματιο μετα απο ντουζακι μου λεει 80 και αμα θες στοματικο χωρις 100.οχι ευχαριστω και προχωραμε...ξαπλωνο και αυτη αμεσως βγαζει ρουχα και λει γυρνα ΤΙ
τι εγινε , εμεινες απο μπαταρια?
:)
 

marlbgs

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
121
Like
11
Πόντοι
1
ΤΙ δεν εχει μασαζ δεν θελω ευχαριστω σηκωνομαι βαζω τα ρουχαλακια μου και ζηταω τα λεφτα μου πισω γινεται μια ψιλο αναστατωση σημειωση οτι τα ζητανε απο την αρχη εσχως μαυρο μαυρο μαυρο!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom