Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
μετα πηγα καφανταρη 4 ειδα την στελλα δεν μου εκανε κλικ και μια αλλη αδΙΑφορη
και ειχε και εναν μαντραχαλο!!!!!τι εγινε πουστερι ειναι κει μεσα....?
αχαχαχα!
είναι η νέα μόδα του μαγαζιού αυτού......
ο τύπος που είδες προσφέρει δροσερές υπηρεσίες μασάζ σε γυνάικες και (κυρίως) άνδρες!!!
ρε τι άλλο θα δούμε!
είδαν και απόειδαν που δεν πηγάινει κόσμος για μασάζ, "ας μασάζέψουμε τους μερακληδες τουλάχιστον" σκέφτηκε η αφεντικίνα....
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
Θησέως 27α στο Μαρούσι
Βίκη, επιτέλους ένα κορμί μέσα στα όρια του στριπ και υπηρεσίες ανάλογες
με τις πρωτοβουλίες του πελάτη.
Προσοχή στο κόλπο με το προφυλακτικό, το κερνάμε εμείς.
Το καταστάρικο καλά κρατεί.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
καλιρροης νομιζω για το νουμερο
48 ,και η μονη βυζομανα που υπηρχε ηταν αυτη που μου ανοιξε
αλλα πρεπει να ταν η σεριφισα και κοντα στα 50...
σκεφτηκα να της πω αλλα το μετανιωσα αληθεια μασαζ κανει αυτη?ξερει κανεις?

πρεπει να ειναι αυτη που ειχαι μιληση καποιος takis ποιο πισω . . .  τι λεει απο στηθια ? μεγαλα ? και απο κορμη ? διοτο εχω δει 50 και μου τρεχαν τα σαλια . . . .  για πες
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
η σεριφισα της καλιροης 48 ειναι βιζαρα αλλα εξηγουμε την κοβω για 50 συν
δεν ξερω αν μπριζολιαζεται....αν εχει κανεις εμπειρια ας καταθεσει.
παντως απο κορμι δεν ελεγε και πολυ οχι χοντρη αλλα σιτεμενη...
για ρωσιδα την εκοψα εν τελει εγω παντως θα την δοκιμαζα ευχαριστως!
μολις εφυγα με κοιταξε απογοητευμενη που δεν διαλεξα καμια απο τις μπουρουχες που χε....
θα ξαναπαω αυριο μαλλον για αυτηνε!
 

Επισκέπτης
η σεριφισα της καλιροης 48 ειναι βιζαρα αλλα εξηγουμε την κοβω για 50 συν
δεν ξερω αν μπριζολιαζεται....αν εχει κανεις εμπειρια ας καταθεσει.
παντως απο κορμι δεν ελεγε και πολυ οχι χοντρη αλλα σιτεμενη...
για ρωσιδα την εκοψα εν τελει εγω παντως θα την δοκιμαζα ευχαριστως!
μολις εφυγα με κοιταξε απογοητευμενη που δεν διαλεξα καμια απο τις μπουρουχες που χε....
θα ξαναπαω αυριο μαλλον για αυτηνε!

δεν "εργάζεται" η σερίφισα στο εν λόγω μαγαζί ;)
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
κριμα...ρε γαμωτο και αυτα που ελεγε ενας τακις ποιο πριν?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
δεν "εργάζεται" η σερίφισα στο εν λόγω μαγαζί ;)

δηλαδη θα την βρουμε εργαζομενει σε αλλο μαγαζι ?   :think:


.
η σεριφισα της καλιροης 48 ειναι βιζαρα  .... . . . . .

δωσε μας ενα νουμερο ετσι στο περιπου !  :tits2:



.
.εγω παντως θα την δοκιμαζα ευχαριστως!

αυτο κατι μου λεει , οτι θα γυρισω απο της διακοπες μου ποιο γρηγορα , για ενα  :knockinb:



.
μολις εφυγα με κοιταξε απογοητευμενη που δεν διαλεξα καμια απο τις μπουρουχες που χε....

εκει ηθελε να κανεις κινηση για αυτην . . .  :rockon:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
Αυτό είναι εξαιρετικά ενδιαφέρον, γιατί τυχαίνει να δουλεύω αρκετά κοντά, και μία πιο συγκεκριμένη διεύθυνση θα βοηθούσα πάάάάρα πολύ (μη τρέχουμε και με την ζέστη σαν μαλάκες στα στενά γύρω από την Αλίμου)






σημερα μαλλον θα εχουμε νεα για το εν λογω ιδρυμα ειναι πριβε λενε ο γνωστος του γνωστου.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Μπράβο ρε Περίεργε!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Ρίξε καμμιά καλή ενημέρωση γιατί νομίζω οτι έχουμε λίγο ατονίσει τελευταία! :huh: :huh:
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό είναι εξαιρετικά ενδιαφέρον, γιατί τυχαίνει να δουλεύω αρκετά κοντά, και μία πιο συγκεκριμένη διεύθυνση θα βοηθούσα πάάάάρα πολύ (μη τρέχουμε και με την ζέστη σαν μαλάκες στα στενά γύρω από την Αλίμου)






σημερα μαλλον θα εχουμε νεα για το εν λογω ιδρυμα ειναι πριβε λενε ο γνωστος του γνωστου.



...ελπίζω πριν της 5 το απόγευμα που σχολάω.. javascript:void(0); :grin:
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Ρε σεις παιδιά ποιο είναι το ρόστερ στο σολωμού 54. Ας πει κάποιος
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αν και είναι στα όρια του μασατζίδικου, του κρυφού στούντιο και πιάτσας θα το βάλω κι εδώ γιατί κυρίως και πρωτίστως είναι μασαζ και τα υπόλοιπα έπονται: τιμή μασαζ 50 και φουλ πρόγραμμα 100.
Mετά από τις πολύ καλές πληροφορίες των συναγωνιστών periergos και alpula κατάφερα επιτέλους να ικανοποιήσω μια παλιά επιθυμία και να καταθέσω σε κινεζούλα και μάλιστα βέρα όχι δήθεν ιαπωνέζα και δήθεν ταυλανδέζα που συνήθως είναι απόκαζακστάν. Μετά από δυο τηλεφωνάκια κατευθύνθηκα στο σημείο που μου υπέδειξαν κοντά στην πειραιώς και περίμενα. σε ένα λεπτό εμφανίστηκε η λίζα, ένα γλυκύτατο κορίτσι (η αλήθεια είναι ότι χαλάρωσα γιατί φανταζόμουν ότι θα έρθει ότι νά ναι)20 χρονών με άσπρο φορεματάκι και μαύρα ψηλοτάκουνα πέδιλα. Είχε περίεργη ομορφιά αλλά εμένα μου άρεσε τόσο που στο δρόμο για το σπίτι της ήθελα να της πιάσω το χεράκι. Συνενόηση βέβαια στη νοηματική, ελάχιστα αγγλικά αλλά γελούσε συνέχεια και ήταν ναζιάρα. Φτάσαμε στο δωμάτιό της που ήταν σα δωμάτιο φοιτήτριας στη φοιτητική εστία. Με αγγάλιασε και άρχισε να με γδύνει, μετά γδύθηκε κι αυτή αν και της είπα να μη βγάλει τα πέδιλα αλλά μου έκνε νόημα ότι δεν τη βολεύει στο μασαζ. Είναι πολύ αδύνατη αλλά όχι πολύ κοντή. Έχει βυζάκι μέτριο, όχι πλάκα. Επίσης κάτω παίζει ακλάδευτος θάμνος για όσους ενδιαφέρονται. Με ξάπλωσε και μου άρχισε ένα ικανοποιητικότατο μασαζ και σιγά σιγά προχώρησε προς τα @@.  Μετά από κάνα 15 με γύρισε και μου καθάρισε τον μπάμπη με πανάκι με σκοπό να μου κάνει ακά. της είπα να μου βάλει κοντόμ. περιποιήθηκε την περιοχή @@ με το παραπάνω και σύντομα κατέθεσα στο στόμα της γιατί δεν άντεχα άλλο. με σκούπισε, με φίλησε, με αγγάλιασε και έφυγα με ένα χαμόγελο. η κοπέλα είναι τελείως gfe και παρόλο που είναι άπειρη βγάζει έναν ερωτισμό. το σύνολο 100 ευρώ. πιστεύω ότι άξιζε τον κόπο γιατί η όλη φάση ήταν διαφορετική.
παρακαλώ άτομα με μηδεν ποστ μην αρχίσουν να ζητάν τηλέφωνα... Επίσης παίζει ανάλογη κινέζα σε ξενοδοχείο στη γλυφάδα αλλά δεν την έχω δει.


Εκανεs που εκανεs την καλοσυνη και το ανεφερεs........τωρα ......Αν δεν το ολοκληρωσειs δινονταs σε πμ και κανα τηλεφωνο, ειναι που θα μαs αφησειs στην πικρα......Αν ηταν μη Κινεζα δεν θαχαμε προβλημα, εχουμε τηλεφωνα και διευθυνσειs........αλλα τωρα....το πραγμα διαφερει........Αν δεν βαριεσαι στειλε πμ
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
παρακαλώ άτομα με μηδεν ποστ μην αρχίσουν να ζητάν τηλέφωνα... Επίσης παίζει ανάλογη κινέζα σε ξενοδοχείο στη γλυφάδα αλλά δεν την έχω δει.
γιατι τα ατομα με μηδεν ποστ δεν εχουν τσουτσουνι????? τι μαλακισμενος διαχωρισμος ειναι αυτος??? εχουμε κολλητηλικια και εδω τωρα?? εγω που εχω λιγα ποστ τρωω πορτα  :headbang: και ο αλλος που εχει πολλα πποστ  :fuck2:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Καλυτερα φαε πορτα, γιατι παλιοτερα τα νεα μελη ετρωγαν κατι αλλο απο τα μελη με πολλα ποστ.
Στα ματησε αυτο τελευταια, μαζι με την απαγορευση καπνισματος.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.795
Πόντοι
19.505
γιατι τα ατομα με μηδεν ποστ δεν εχουν τσουτσουνι????? τι μαλακισμενος διαχωρισμος ειναι αυτος??? εχουμε κολλητηλικια και εδω τωρα?? εγω που εχω λιγα ποστ τρωω πορτα  :headbang: και ο αλλος που εχει πολλα πποστ  :fuck2:

εκτός από τσουτσούνι τα μέλη με μηδεν ποστς ενδέχεται να έχουν και άλλες ιδιότητες εκτός του μπουρδελιάρη.
εξάλλου σιγά σιγά και με ευγένεια οι πόρτες ανοίγουν και όλα μαθαίνονται. αρκεί να έχεις τρόπους. εγώ έφαγα 2 μήνες για να εντοπίσω το μωρό.  :)
εξάλλου δεν είπα παλιός ή νέος, είπα μηδέν ποστ που σημαίνει ότι δεν συμμετέχεις στην κοινότητα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
δεν θα κάτσουμε να αναλύσουμε εδώ γιατί και πώς δεν θα δώσει ο heelover τηλ μεσω pm.
γούστο του και καπέλο του, στο κάτω κάτω το εξήγησε κίολας καθαρά γιατί δεν θα το κάνει (εγώ συμφωνώ μαζί του).
Το παρών θρέντ είναι για ενημέρωση μόνο.
στο εξής τυχόν μηνύματα του στηλ "γιατι οχι σε εμένα pm" κτλ θα διαγράφονται
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Άλλα λέει η θειά μου άλλα ακούν τα αυτιά μου. Για την Αντζελίνα λέει ο Ζορρό βρε Άλτεκ. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom