Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 125 άτομα (1 μέλη και 124 επισκέπτες)

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
μηπως λες την Χριστινα???
Παλικάρια επειδή το εν λόγω ίδρυμα μου έχει διαφύγει μπορείτε να μου στείλετε διεύθυνση και τιμές (και ίσως τηλέφωνο) με pm για να το επισκεφτώ σήμερα;
Ευχαριστώ
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
εχει φυγει τωρα απο κει...σωστα??
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ολες τελικα πανε και δουλευουν για ενα μικρο χρονικο διαστημα,κανουν ενα καλο ονομα και μετα αντε γεια.και αυτες που καθονται με το καιρο φθινουν.τι να πω...κορεσμος-υπερκορεσμος.
τους ποδοσφαιριστες μου θυμιζουν μεχρι να κανουν ενα καλο ονομα στη πιατσα.παραδειγματα απειρα σαν τα αστερια στον ουρανο :zombie: :zombie:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μα....δεν θα παρουν συνταξη απ αυτο το επαγγελμα.....το ιδιο και οι ποδοσφαιριστεs......την κανουνε νωριs......Το ειπεs και μονοs σου....αυτεs που συνεχιζουν να καθονται γινονται πατσατσοκοιλιεs!!!!!
 

STRATARXHS

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2009
Μηνύματα
194
Like
0
Πόντοι
1
ενημερωση για γλυφαδα ποσειδωνος πριν 2 μερες μολδαβη

27 χρονων αστερι πολυ καλο σωμα αρκετα καλο μασαζ

πιπα αψογη και ενα μουνακι μελι προτεινετε :tits2:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μια συλβια ουκρανεζα ειναι ακομη κει???
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μαγκες μια χοντρουλα-κοντουλα που δουλευει καλιροης 48 ειναι και στη καραισκου την ειδα σημερα στο scouting που εκανα...κανουν εσωτερικες μετεργαφες
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
την συλβια την επιασε τον ηθων επερυση μετα; απο καποιες ενεργειες που εγιναν την αφησαν ξαναπηγε για δουλεια ενα διαστημα και μετα εφυγε χαθηκε ισως ξερει η ερικα που ειναι εκει η ρουλα ιλιαδα ειναι φιλες ηταν καστανομελαχροινη και δυνατο πραμα.
 

gletzes

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
104
Like
12
Πόντοι
1
εχουμε καμια πληροφορια για ενα μασατζιδικο στην ανδ. δημητριου στην καλιθεα που λεγεται magic relax ή καπως ετσι?
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
μαγκες μια χοντρουλα-κοντουλα που δουλευει καλιροης 48 ειναι και στη καραισκου την ειδα σημερα στο scouting που εκανα...κανουν εσωτερικες μετεργαφες

Αδελφά μαγαζιά είναι
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
περασα μια βολτιτσα εχθες απο το ζανοσπιτο..παρουσες οι ζανα(στην πορτα) , ναταλυ,μαρια(ψηλη ρουμανα) και μια μελαχροινουλα....περασα με ναταλυ...ρε παιδια, τι τσιμπουκι ειναι αυτο που κανει αυτη η γυναικα? εγω,που ειμαι και δυσκολος και σπανιως να χυσω με τσιμπουκι...κατεθεσα στο στομα της με τρελλα!! μιλαμε οτι με ρουφηξε αυτο το θυληκο...εχασα το φως μου!! κατ'τα αλλα.....μασσαζακι του 10λεπτου....τελειωμα στα γρηγορα....χαθηκε ποια η ομορφια του αγνωστου...ξερεις,οτι θα πας κατευθειαν για γαμησι!! αγωνια,μηδεν!!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.982
Like
30.417
Πόντοι
5.006
εχουμε καμια πληροφορια για ενα μασατζιδικο στην ανδ. δημητριου στην καλιθεα που λεγεται magic relax ή καπως ετσι?
Μήν χάνεις ούτε την ώρα σου ούτε τα λεφτά σου εκεί κατοικοεδρεύει μία φάλαινα.ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ ΤΟ ΜΑΥΡΟ
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
περασα μια βολτιτσα εχθες απο το ζανοσπιτο..παρουσες οι ζανα(στην πορτα) , ναταλυ,μαρια(ψηλη ρουμανα) και μια μελαχροινουλα....περασα με ναταλυ...ρε παιδια, τι τσιμπουκι ειναι αυτο που κανει αυτη η γυναικα? εγω,που ειμαι και δυσκολος και σπανιως να χυσω με τσιμπουκι...κατεθεσα στο στομα της με τρελλα!! μιλαμε οτι με ρουφηξε αυτο το θυληκο...εχασα το φως μου!! κατ'τα αλλα.....μασσαζακι του 10λεπτου....τελειωμα στα γρηγορα....χαθηκε ποια η ομορφια του αγνωστου...ξερεις,οτι θα πας κατευθειαν για γαμησι!! αγωνια,μηδεν!!

Τάχουμε πει αρκετές φορές για τη Ναταλί και το ταλέντο της στα πνευστά. Πάντως, αν την αφήσεις ή σε αφήσει, κάνει και σχετικά καλό μασάζ.
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
εχω μια πληροφορια στην αλιμου δεξια στου γλου καπου απεναντι υπαρχει ιδρυμα μαλαξης με δυο θεραπευτριες ελληνιδες πολυ εμφανισημες και με καλο σερβις η τιμες ξεκινανε αναλογα τη θελεις δεν υπερβαινουν τα 80 ευρω, αυτα μου ειπαν ξερει καποιος τιποτα;

Επί της Λ. Αλίμου τελικά, δεν υπάρχει κάποιο κατάστημα Glou.. Επειδή το έχω ξαναρωτήσει, αν τελικά κάποιος συναγωνιστής γνωρίζει περισσότερες λεπτομέρειες, παρακαλώ να μας ...φωτίσει.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μήν χάνεις ούτε την ώρα σου ούτε τα λεφτά σου εκεί κατοικοεδρεύει μία φάλαινα.ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ ΤΟ ΜΑΥΡΟ

συμφωνω και επαυξανω.Ειναι ακριβώς πίσω απο την πλατεία κύπρου σε ένα στενάκι και κατοικοεδρεύει μία φάλαινα και 2 όρκες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom