Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
συμφωνω και επαυξανω.Ειναι ακριβώς πίσω απο την πλατεία κύπρου σε ένα στενάκι και κατοικοεδρεύει μία φάλαινα και 2 όρκες!

πες οταν πηγες να φυγεις , σου ειπαν και το θεικο '' εσυ χανεις '' ?  διοτι ειμαι παθον . . . . .
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.982
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Δέν μου λέτε συνοδοιπόροι, αγγελία στο έθνος 15/07, καινούργιος χώρος μασάζ απο όμορφες και τρυφερής προσωπικότητας κοπέλες, Καλλιθέα Σόλωνος 10 μόνο με ραντεβού και έχει μόνο κιν.Εχουμε πληροφορίες? 
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
σημερα , αφου διακοψα , για μια μερα της καλοκαιρινες διακοπες μου  :headbang:, επρεπε να κατεβω στην  αθηνα , και τακτοποιησα μια επειγον  δουλειες μου :sunglasses: , τελειωνοντας ειπα να κανω ενα μασαζακι  , ημουν συγγρου οποτε ειχα δυο επιλογες , φρατζη -θοδωρα -milf , δεν πηγα, διοτι τιν τελευταια φορα δεν εμεινα ικανοποιημενοςαπο τιν προσπαθεια της  :knockinb: οποτε  και πηγα στο διπλανο καλιροης ,διπλα στον ''προεδρο''  αναιβενω επανω , ερχονται τα τεμαχια , μερικα μπαζα μερικα καλα , περνω μια κοντουλα 170-175 , με δυο ωραια μπαλονια  :boobies: , κανω μπανακι , ετοιμαζομαι , ερχετε μεσα ξεκιναει μασαζ ωραια θα ελεγα και ετσι που ημουν κουρασμενος πηγε να με παρει ο υπνο  , αλλα καταλαβε η πονηρη και μου λεει ,'' γυρνα να σου βαλω λαδακι και απο μπροστα  ''  καυλαααααααα , αρχηζει μια ωραια πιπα  :pipa1: , χωρις χερια , μπαλακια δεν εγλυφε , καθομαι στην καρεκλα τιν βαζω απο πανω και ερχονται στιν μουρι μου τα  :tits2: , χοροπιδαγε ωραια  το ατιμο , μετα τιν βαζω στα τεσερα στο πατομα    :fuck1:  οπου και τελειωσα , ωραια εμπειρια , και αυτο που με ενθουσιααι ηταν οτι μυριζε υπεροχα το πουτανακι , οταν θα ξαναπαω θα τιν ρωτησο τι κολονια βαζει , μιλαμε ακομα τιν εχω στην μυτη μου τι μυρωδια της . . . .
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
σημερα , αφου διακοψα , για μια μερα της καλοκαιρινες διακοπες μου  :headbang:, επρεπε να κατεβω στην  αθηνα , και τακτοποιησα μια επειγον  δουλειες μου :sunglasses: , τελειωνοντας ειπα να κανω ενα μασαζακι  , ημουν συγγρου οποτε ειχα δυο επιλογες , φρατζη -θοδωρα -milf , δεν πηγα, διοτι τιν τελευταια φορα δεν εμεινα ικανοποιημενοςαπο τιν προσπαθεια της  :knockinb: οποτε  και πηγα στο διπλανο καλιροης ,διπλα στον ''προεδρο''  αναιβενω επανω , ερχονται τα τεμαχια , μερικα μπαζα μερικα καλα , περνω μια κοντουλα 170-175 , με δυο ωραια μπαλονια  :boobies: , κανω μπανακι , ετοιμαζομαι , ερχετε μεσα ξεκιναει μασαζ ωραια θα ελεγα και ετσι που ημουν κουρασμενος πηγε να με παρει ο υπνο  , αλλα καταλαβε η πονηρη και μου λεει ,'' γυρνα να σου βαλω λαδακι και απο μπροστα  ''  καυλαααααααα , αρχηζει μια ωραια πιπα  :pipa1: , χωρις χερια , μπαλακια δεν εγλυφε , καθομαι στην καρεκλα τιν βαζω απο πανω και ερχονται στιν μουρι μου τα  :tits2: , χοροπιδαγε ωραια  το ατιμο , μετα τιν βαζω στα τεσερα στο πατομα    :fuck1:  οπου και τελειωσα , ωραια εμπειρια , και αυτο που με ενθουσιααι ηταν οτι μυριζε υπεροχα το πουτανακι , οταν θα ξαναπαω θα τιν ρωτησο τι κολονια βαζει , μιλαμε ακομα τιν εχω στην μυτη μου τι μυρωδια της . . . .

μικρος στο αβαταρ μεγαλος στο κρεβατι ε? :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Δέν μου λέτε συνοδοιπόροι, αγγελία στο έθνος 15/07, καινούργιος χώρος μασάζ απο όμορφες και τρυφερής προσωπικότητας κοπέλες, Καλλιθέα Σόλωνος 10 μόνο με ραντεβού και έχει μόνο κιν.Εχουμε πληροφορίες? 

η σολωνος αν δεν κανω λαθος ειναι ο δρομος του σκυλαδικου που οδηγει συγγρου!αρα το 10 ειναι ή κοντα στη συγγρού ή κοντά στη θησέως.Οποιος μαθει ας ενημερώσει.Εγω πάντως δε παω :grin:
 

plsme

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
παιζει πολυ καιρο αυτη η αγγελια,μοιαζει πολυ με την φαση μονης πετρακης 4 στο κολωνακι,ισογειο διαμερισμα που περνεις τηλ την εξωτερικη συνεργατιδα και σου λεει που να πας.απευθειας εισαγωγη απο ρωσια και μολδαβια τιποτα ιδιαιτερο,χωρος μαλακια,κοπελες μετριες.τιμη 80 ολο το πακετο με πληρη διατροφη.αυτα! :headbang: :headbang: :headbang:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
Επί της Λ. Αλίμου τελικά, δεν υπάρχει κάποιο κατάστημα Glou.. Επειδή το έχω ξαναρωτήσει, αν τελικά κάποιος συναγωνιστής γνωρίζει περισσότερες λεπτομέρειες, παρακαλώ να μας ...φωτίσει.




να βαλουμε τα πραματα στη θεση τους ειπα δεξια της αλιμου απο μεσα εχει ενα δρομο με καταστηματα διαφορα και σε βγαζη κατευθεια γεωργιου γενηματα σε αυτο τον δρομο ειναι ο γλου και σε καποιο στενο απεναντι υπαρχει το κρυφο αυτο ιδρυμα ετσι μου ειπαν και περιμενω να μου κλεισουν ραντεβου γιατι αυτος που μου το ειπε εγινε κατι και εφυγε επειγοντως οτι μουν μεταφερω και το ειπα ισως να εχει πεσει στην αντιληψη καποιου να το επιβεβαιωση.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.982
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Eλήφθη και ευχαριστώ για το άμεσο της ανταπόκρισης.θα κάνω μια έρευνα αγοράς και θα ενημερώσω.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
παιδες καλησπερα....κανοντας μια βολτα μεσα στην εβδομαδα απο το ιδρυμα της καφανταρη 4,ειδα ενα ωραιο πιτσιρικη ονοματι μαρια......κοντουλι,με ωραιο προσωπακι και πολυ ωραιο στηθος.....ξερει κανεις τιποτα γιαυτο....?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
παιδες καλησπερα....κανοντας μια βολτα μεσα στην εβδομαδα απο το ιδρυμα της καφανταρη 4,ειδα ενα ωραιο πιτσιρικη ονοματι μαρια......κοντουλι,με ωραιο προσωπακι και πολυ ωραιο στηθος.....ξερει κανεις τιποτα γιαυτο....?

δε βαρεθηκες να σκαουταρεις ακομα παλιε?
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
γιατι πλεον ξεφτισαν οι πουτανες των μασαζ.Μου φαινονται ολα φαιδρα.
Επιστροφή στα μπουρδέλα.......... :rockon: :rockon: :rockon:
Οικονομικά ΝΑΙ, πρόχειρα ΟΧΙ........ ;) ;) ;)
Με τη σωστή πληροφόρηση, ΜΟΝΟ τα μπουρδέλα είναι value for money,
κι από πουτανάκια, ό,τι γουστάρεις, για όλα τα γούστα!!!!!!!!
Οσο για μασάζ....... άντε και κάνα μασαζάκι το μήνα, έτσι, ίσα για τα λουμπάκα........ :2funny: :2funny: :2funny:
 

maevious_64

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2009
Μηνύματα
2
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
σημερα , αφου διακοψα , για μια μερα της καλοκαιρινες διακοπες μου  :headbang:, επρεπε να κατεβω στην  αθηνα , και τακτοποιησα μια επειγον  δουλειες μου :sunglasses: , τελειωνοντας ειπα να κανω ενα μασαζακι  , ημουν συγγρου οποτε ειχα δυο επιλογες , φρατζη -θοδωρα -milf , δεν πηγα, διοτι τιν τελευταια φορα δεν εμεινα ικανοποιημενοςαπο τιν προσπαθεια της  :knockinb: οποτε  και πηγα στο διπλανο καλιροης ,διπλα στον ''προεδρο''  αναιβενω επανω , ερχονται τα τεμαχια , μερικα μπαζα μερικα καλα , περνω μια κοντουλα 170-175 , με δυο ωραια μπαλονια  :boobies: , κανω μπανακι , ετοιμαζομαι , ερχετε μεσα ξεκιναει μασαζ ωραια θα ελεγα και ετσι που ημουν κουρασμενος πηγε να με παρει ο υπνο  , αλλα καταλαβε η πονηρη και μου λεει ,'' γυρνα να σου βαλω λαδακι και απο μπροστα  ''  καυλαααααααα , αρχηζει μια ωραια πιπα  :pipa1: , χωρις χερια , μπαλακια δεν εγλυφε , καθομαι στην καρεκλα τιν βαζω απο πανω και ερχονται στιν μουρι μου τα  :tits2: , χοροπιδαγε ωραια  το ατιμο , μετα τιν βαζω στα τεσερα στο πατομα    :fuck1:  οπου και τελειωσα , ωραια εμπειρια , και αυτο που με ενθουσιααι ηταν οτι μυριζε υπεροχα το πουτανακι , οταν θα ξαναπαω θα τιν ρωτησο τι κολονια βαζει , μιλαμε ακομα τιν εχω στην μυτη μου τι μυρωδια της . . . .

Αδέρφια, δώστε και σ' εμάς τους πρωτάρηδες πληροφορίες!!! Καλλιρόης πόσο; Και από τιμές τι παίζουν; :think:
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Αδέρφια, δώστε και σ' εμάς τους πρωτάρηδες πληροφορίες!!! Καλλιρόης πόσο; Και από τιμές τι παίζουν; :think:

Έκανες καν τον κόπο να ψάξεις προηγούμενα posts?

Μασημένη τροφή?Είναι προσβολή προς τα μέλη που αφιερώνουν χρόνο και γράφουν  :knuppel: :cussing:
 

maevious_64

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2009
Μηνύματα
2
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Έκανες καν τον κόπο να ψάξεις προηγούμενα posts?

Μασημένη τροφή?Είναι προσβολή προς τα μέλη που αφιερώνουν χρόνο και γράφουν  :knuppel: :cussing:

Έχεις δίκιο... Απλώς το topic έχει 1500 σελίδες... Και δεν ξέρω πόσο πίσω πρέπει να ψάξω! Γι' αυτό ρώτησα. Πάντως, για να μη με μαλώνετε, θα ψάξω... :coffee:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Κάποιος έγραψε για επιστροφή στα μπουρδέλλα....δεν έχει καθόλου άδικο.Η ξεπέτα πάει σύννεφο...φταίμε κι εμείς βέβαια,που στο δεκάλεπτο αρχίζουμε το χούφτωμα....βρε παιδιά,δεν καταλαβαίνετε ότι αυτό είναι βούτυρο στο ψωμί τους? θέλουν να μας ξεπετάξουν κι εμείς τους βοηθάμε....

Τελευταία εμπειρία απο Στουρνάρη,όπου πλέον η ποιότητα έχει πιάσει πάτο.Διαλέγω Βίκυ.Ψηλή καστανή Ρωσίδα,με καλό σώμα.Μασάζ,3 λεπτά με το ρολοι!!! Γδύνεται,αρχίζει τα γλειψίματα,έρχεται απο πάνω και ...τέλος.Διάρκεια συνεδρίας 10 λεπτά!!!!

Οχι τίποτ' άλλο,αλλά θα χαλάσει και τα καλά παιδιά του μαγαζιου (Μάγια,κλπ).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom