Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ενημέρωση από κατάθεση την Παρασκευή, 17/7/09.
Επειδή έχω διαβάσει και μερικές καλές κρητικές για το κατάστημα στην Φραντζή 4, είπα να το τιμήσω να δω τι παίζει και εκεί.
Μετά την σερίφη, μου κάνουν πασαρέλα, διάφορα τεμάχια όπου δεν μπορώ να πω ότι με εντυπωσίασαν. Τέλος πάντων... γούστα είναι αυτά θα μου πεις.
Τελικά διαλέγω την Θεοδώρα junior, γιατί είχε την πιο αθώα φα-τσούλα.
Κύριοι.... η απόλυτη ξεπέτα.
Μασάζ 2/10
Περιποίηση 3/10
Φραπέ 4/10
Μπριζόλα 5/10
..μαύρο καραμπινάτο πλέον από εμένα για την Φραντζή.
Δεν πρόκειται να με ξαναδούν εκεί πέρα...
Συνολικός χρόνος, 15-20 λεπτά.
Υ.Γ.
Ρώτησα για "πρωκτικό" , μου ήρθε μία "νταρντάνα" και μου λέει... +60€!!!!!
Να τα βάλει στο κώλο της, να περάσει καλά το μπάζο. Άκου +60!!!

 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
sorry που το βαζω εδω , αλλα αυτη ειναι η δευτερη φαση στα μαζασ . . ..  :fuck2:




η πρωτη ειναι χαλαρομα με μασαζ για κανενα 10-15 λεπτο , αφηστε τα κοριτσια να παρουν προτοβουλια μονα τους μην τα πιεσεται , για να περασετε υπεροχα . . . . 
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Ενημέρωση από κατάθεση την Παρασκευή, 17/7/09.
Επειδή έχω διαβάσει και μερικές καλές κρητικές για το κατάστημα στην Φραντζή 4, είπα να το τιμήσω να δω τι παίζει και εκεί.
Μετά την σερίφη, μου κάνουν πασαρέλα, διάφορα τεμάχια όπου δεν μπορώ να πω ότι με εντυπωσίασαν. Τέλος πάντων... γούστα είναι αυτά θα μου πεις.
Τελικά διαλέγω την Θεοδώρα junior, γιατί είχε την πιο αθώα φα-τσούλα.
Κύριοι.... η απόλυτη ξεπέτα.
Μασάζ 2/10
Περιποίηση 3/10
Φραπέ 4/10
Μπριζόλα 5/10
..μαύρο καραμπινάτο πλέον από εμένα για την Φραντζή.
Δεν πρόκειται να με ξαναδούν εκεί πέρα...
Συνολικός χρόνος, 15-20 λεπτά.
Υ.Γ.
Ρώτησα για "πρωκτικό" , μου ήρθε μία "νταρντάνα" και μου λέει... +60€!!!!!
Να τα βάλει στο κώλο της, να περάσει καλά το μπάζο. Άκου +60!!!
άμα πάταγες στην αναζήτηση φραντζή τότε θα διεπίστωνες ότι το μαγαζί αυτό είναι το μαγαζί της απόλυτης ξεπέτας. Μια καλή κριτική (που δεν ξέρεις και από που προήλθε) δεν είναι αρκετή για να "ανεβάσει" το μαγαζί
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
η τζουνιορ ιεν :2on1: οντως πολυ γλυκια τσουλα
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
άμα πάταγες στην αναζήτηση φραντζή τότε θα διεπίστωνες ότι το μαγαζί αυτό είναι το μαγαζί της απόλυτης ξεπέτας. Μια καλή κριτική (που δεν ξέρεις και από που προήλθε) δεν είναι αρκετή για να "ανεβάσει" το μαγαζί

Τις κριτικές τις διαβάζω και τις σέβομαι απόλυτα.
Εντάξει, μου έχουν τύχει ξεπέτες πολλές, αλλά υπήρχαν και ξεπέτες που τουλάχιστον τις ευχαριστήθηκα, είτε γιατί ήταν ευχάριστη η κοπέλα μαζί μου, είτε γιατί το όλο σκηνικό είχε κάτι το "πρόστυχο" το "αλλιώτικο" το "καυλωτικό".
Εκεί πέρα, ήταν από την αρχή μέχρι το τέλος ο όρος της απόλυτης "ξεπέτας" ρε γαμώτο, και μου την έδωσε αφάνταστα!!
Ήταν από τα πολύ χαμένα 80€ που έδωσα.
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Πρόσφατη επίσκεψη στη Καίτη (Στουρνάρη 63)
Βρήκα τη Νατάσσα, πρώην τρόφιμο της  3ης Σεπτεμβρίου 25 και  Πατησίων 131 (γνωστή και ως Ζιζέλ)
Ρωσσίδα, ψηλή, ξανθιά, καταπληκτικό σώμα,  βυζί φτιαγμένο, καλό service. Για τους ενδιαφερόμενους ξέρει κι από μασάζ.
Είδα επίσης μια μαύρη, που μου φάνηκε συμπαθητικούλα. Ξέρει κανείς κάτι περισσότερο γι' αυτή ???
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Πρόσφατη επίσκεψη στη Καίτη (Στουρνάρη 63)
Βρήκα τη Νατάσσα, πρώην τρόφιμο της  3ης Σεπτεμβρίου 25 και  Πατησίων 131 (γνωστή και ως Ζιζέλ)
Ρωσσίδα, ψηλή, ξανθιά, καταπληκτικό σώμα,  βυζί φτιαγμένο, καλό service. Για τους ενδιαφερόμενους ξέρει κι από μασάζ.
Είδα επίσης μια μαύρη, που μου φάνηκε συμπαθητικούλα. Ξέρει κανείς κάτι περισσότερο γι' αυτή ???

Μαυρη?????? μαυρη καλη??? εννοω  πιτσιλισιμη  η  αδιαφορη?????????.......Τσιμπησα τωρα!!!
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Μαυρη?????? μαυρη καλη??? εννοω  πιτσιλισιμη   η  αδιαφορη?????????.......Τσιμπησα τωρα!!!

Όπως την είδα στην ...παρέλαση μου φλανηκε ...πιτσιλίσιμη, όντως.
Κάθε περαιτέρω πληροφορια ευπρόσδεκτη.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Όπως την είδα στην ...παρέλαση μου φλανηκε ...πιτσιλίσιμη, όντως.
Κάθε περαιτέρω πληροφορια ευπρόσδεκτη.

Mαζι με σενα λοιπον κι εγω θα αναμενω πληροφοριεs.........Δεν εχω ξαναπετυχει μαυρη μεσα σε τετοιο ιδρυμα.....
Θα μου πειs...... κορμι τονα και κορμι τ αλλο.........Απλα η εμπειρια!!!!!!!!  και αν τριβει καλα τη...λαδοριγανη
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Πρόσφατη επίσκεψη στη Καίτη (Στουρνάρη 63)
Βρήκα τη Νατάσσα, πρώην τρόφιμο της  3ης Σεπτεμβρίου 25 και  Πατησίων 131 (γνωστή και ως Ζιζέλ)
Ρωσσίδα, ψηλή, ξανθιά, καταπληκτικό σώμα,  βυζί φτιαγμένο, καλό service. Για τους ενδιαφερόμενους ξέρει κι από μασάζ.
Είδα επίσης μια μαύρη, που μου φάνηκε συμπαθητικούλα. Ξέρει κανείς κάτι περισσότερο γι' αυτή ???
Μάλλον λέτε www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,34312.msg1181435#msg1181435]γι'αυτή[/url] (όσον αφορά την μαυρούλα)
Κριτική www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,63067.msg1200171#msg1200171]ένα[/url]
Κριτική www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,63067.msg1200605#msg1200605]δύο[/url]
Κριτική www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,63067.msg1201843#msg1201843]τρία[/url]
 

Επισκέπτης
πηγα σημερα στο πατριαρχη τον ιωακειμ μπαινω μεσα ερχεται μια κοπελα μου λεει να μου προσφερει τιποτα οκ λεω,της λεω να δω τα κοριτσια μου λεει σε λιγο...,περνανε 3 λεπτα και μου λεει σου ετοιμαζω μπανιο...τα κοριτσια της ξαναλεω... σε λιγο μου απανταει...περνανε 5 λεπτα και παει να με βαλει στο δωματιο και της λεω αντε γεια... αντε γεια... οχι μαλακες ειμαστε να μας περιπαιζουν  σε λιγο-σε λιγο...
τα λεφτα μαγκες τα διακινουμε εμεις επικηρυγμενα να τα βγαζουμε,οταν εφυγα εβαλα μια κορδελα που εγραφε  CLOSED.-
:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
παντως ολα πολυ πεσμενα ειναι κατα την γνωμη μου για πολλους λογους,μας συμπεριφερονται και ετσι...

ΜΑΥΡΟ στην Πατριάρχου Ιωακείμ!!!!!! :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Έχει πέσει μεγάλη πείνα.

Αν δεν απατώμαι, εχθές το απόγευμα στο μπουρδελάκι της οδού Διδύμων, στο 1ο υπόγειο μετά την Αχαρνών (αυτό με την άσπρη πόρτα), δουλεύε η "Βέτα", στρουμπουλό milf+ (45+) από Μολδαβία που ήταν παλιότερα στη Λέκκα με αρκετά καλό σέρβις (μασάζ + μπριζόλα). Τώρα λέγεται "Αλίκη". Δεν πέρασα γιατί βιαζόμουν.

Ξέρει κανείς τίποτα;




 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Χθεσινή επίσκεψη στην Πατησίων 314.
Πήγα για την Ελενίτσα, που μετά από συμβουλές συναδέλφων κάνει καλή πίπα.
Η τσατσά, μου λέει ότι δυστυχώς λείπει για διακοπές και ότι για αυτό που ζητάω έχει την Ελσα που τα κάνει όλα. Στην πίπα με ενδιαφέρει της λέω. Κάτσε να την ρωτήσω μου απαντάει. Ερχεται μετά από λίγο και μου λέει οκ, τον παίρνει και βαθιά. Ερχεται η Ελσα , ξαναλέμε το ποίημα και αυτή ολα οκ απαντάει. Μου ζητάει τα λεφτά μπροστά. Μουρμούρισα αλλά τα έδωσα.
Ντουζάκι και ξαπλώνω.  Μασάζ(χαιδεμα) 5 λεπτών και πάει να βάλει κατευθείαν προφυλακτικό. Ηδη είχα ξενερώσει και αμέσως αντέδρασα και της λέω να φύγει και να μου φέρει τα λεφτά μου πίσω. Αφού κλάφτηκε ότι θα της έβαζαν χέρι πήγε και έφερε τα 20 από τα 80 που της είχα δώσει. Της λέω να φωνάξει την υπέυθυνη και έρχεται η Ελένη. Τα πήρα στο κρανίο για το κοροιδιλίκι που έπεφτε από την αρχή. Της τα είπα κι αυτής ένα χεράκι , πήρα τα χρήματα μου πίσω και δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναπατείσω.

Μαύρο, κατάμαυρο...
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Έχει πέσει μεγάλη πείνα.

Αν δεν απατώμαι, εχθές το απόγευμα στο μπουρδελάκι της οδού Διδύμων, στο 1ο υπόγειο μετά την Αχαρνών (αυτό με την άσπρη πόρτα), δουλεύε η "Βέτα", στρουμπουλό milf+ (45+) από Μολδαβία που ήταν παλιότερα στη Λέκκα με αρκετά καλό σέρβις (μασάζ + μπριζόλα). Τώρα λέγεται "Αλίκη". Δεν πέρασα γιατί βιαζόμουν.

Ξέρει κανείς τίποτα;

Μάλλον έκανες λάθος, η Βέτα είναι δύο μέτρα γυναίκα
με ατελείωτα πόδια και σίγουρα δεν είναι στρουμπουλή,
βέβαια από Λέκκα έχουν περάσει ουκ ολίγα στρουμπουλά milf,
οπότε το πιο πιθανό είναι να κάνεις λάθος μόνο ως προς το όνομα.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Μάλλον έκανες λάθος, η Βέτα είναι δύο μέτρα γυναίκα
με ατελείωτα πόδια και σίγουρα δεν είναι στρουμπουλή,
βέβαια από Λέκκα έχουν περάσει ουκ ολίγα στρουμπουλά milf,
οπότε το πιο πιθανό είναι να κάνεις λάθος μόνο ως προς το όνομα.


αν και μετα απο 14 χρονια στον χωρο των μασαζ ποτε δεν μπορεσα να συνγκρατησω ονοματα φατσες με τοσο λεπτομερια συναγωνιστες σας ζηλευω δεν ειστε απλα αθλητες του σπορ αλλα διακογιαννηδες!!!!!!!
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Τις κριτικές τις διαβάζω και τις σέβομαι απόλυτα.
Εντάξει, μου έχουν τύχει ξεπέτες πολλές, αλλά υπήρχαν και ξεπέτες που τουλάχιστον τις ευχαριστήθηκα, είτε γιατί ήταν ευχάριστη η κοπέλα μαζί μου, είτε γιατί το όλο σκηνικό είχε κάτι το "πρόστυχο" το "αλλιώτικο" το "καυλωτικό".
Εκεί πέρα, ήταν από την αρχή μέχρι το τέλος ο όρος της απόλυτης "ξεπέτας" ρε γαμώτο, και μου την έδωσε αφάνταστα!!
Ήταν από τα πολύ χαμένα 80€ που έδωσα.
καιγω είχα πάει εκεί και μια φορά και μετά δεν ξαναπάτησα.Έτσι την πάτησα σαν και σένα
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Χθεσινή επίσκεψη στην Πατησίων 314.
Πήγα για την Ελενίτσα, που μετά από συμβουλές συναδέλφων κάνει καλή πίπα.
Η τσατσά, μου λέει ότι δυστυχώς λείπει για διακοπές και ότι για αυτό που ζητάω έχει την Ελσα που τα κάνει όλα. Στην πίπα με ενδιαφέρει της λέω. Κάτσε να την ρωτήσω μου απαντάει. Ερχεται μετά από λίγο και μου λέει οκ, τον παίρνει και βαθιά. Ερχεται η Ελσα , ξαναλέμε το ποίημα και αυτή ολα οκ απαντάει. Μου ζητάει τα λεφτά μπροστά. Μουρμούρισα αλλά τα έδωσα.
Ντουζάκι και ξαπλώνω.  Μασάζ(χαιδεμα) 5 λεπτών και πάει να βάλει κατευθείαν προφυλακτικό. Ηδη είχα ξενερώσει και αμέσως αντέδρασα και της λέω να φύγει και να μου φέρει τα λεφτά μου πίσω. Αφού κλάφτηκε ότι θα της έβαζαν χέρι πήγε και έφερε τα 20 από τα 80 που της είχα δώσει. Της λέω να φωνάξει την υπέυθυνη και έρχεται η Ελένη. Τα πήρα στο κρανίο για το κοροιδιλίκι που έπεφτε από την αρχή. Της τα είπα κι αυτής ένα χεράκι , πήρα τα χρήματα μου πίσω και δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναπατείσω.

Μαύρο, κατάμαυρο...






ΜΠΡΑΒΟ ΤΕΡΑΣΤΙΕ :rockon: :rockon: :rockon:!! ετσι πρεπει να κανουμε ολοι, με τα τσολια!! :s&m_1:
 

gayros_7

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
παιδια παιζει τιποτα νοτια προαστια απο γλυφαδα μερια που να φραπας ?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Χθεσινή επίσκεψη στην Πατησίων 314.
Πήγα για την Ελενίτσα, που μετά από συμβουλές συναδέλφων κάνει καλή πίπα.
Η τσατσά, μου λέει ότι δυστυχώς λείπει για διακοπές και ότι για αυτό που ζητάω έχει την Ελσα που τα κάνει όλα. Στην πίπα με ενδιαφέρει της λέω. Κάτσε να την ρωτήσω μου απαντάει. Ερχεται μετά από λίγο και μου λέει οκ, τον παίρνει και βαθιά. Ερχεται η Ελσα , ξαναλέμε το ποίημα και αυτή ολα οκ απαντάει. Μου ζητάει τα λεφτά μπροστά. Μουρμούρισα αλλά τα έδωσα.
Ντουζάκι και ξαπλώνω.  Μασάζ(χαιδεμα) 5 λεπτών και πάει να βάλει κατευθείαν προφυλακτικό. Ηδη είχα ξενερώσει και αμέσως αντέδρασα και της λέω να φύγει και να μου φέρει τα λεφτά μου πίσω. Αφού κλάφτηκε ότι θα της έβαζαν χέρι πήγε και έφερε τα 20 από τα 80 που της είχα δώσει. Της λέω να φωνάξει την υπέυθυνη και έρχεται η Ελένη. Τα πήρα στο κρανίο για το κοροιδιλίκι που έπεφτε από την αρχή. Της τα είπα κι αυτής ένα χεράκι , πήρα τα χρήματα μου πίσω και δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναπατείσω.

Μαύρο, κατάμαυρο...
Ταχουμε πει για το 314!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom