Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 118 άτομα (1 μέλη και 117 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
xaxaxaxaxa  Συνενοηση  φυστικι!!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Η αγγελια για το μαγαζι της Μονης Πετρακη (Χίλτον) είναι στην κατηγορία μασατζίδικα στα ''ΝΕΑ''. Το διεκρυνίζω αρχικά. Μη τρελλαίνεσαι.
ξαναμπέρδεψες τη βουρτσα με την πουτσα.

δεν το εγραψε ο παθος, εγω το εγραψα.

και δεν το εγραψα για τη μ.πετρακη, αλλα για το συγγρου 248..


ξεμπερδέψου, ερχονται ζέστες..  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ωχ !!!!!!!!    Στον καυσωνα δλδ  θα χειροτερεψει το πραμα......
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
καλησπερα μαγκες!!!οντως η βικυ απο θησεως-μαρουσι αρκετα καλη!!!ωραια κολαρα χαλαλι τα 100...κανεις αλλο να προτεινη καμια κολαρα...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
καλησπερα μαγκες!!!οντως η βικυ απο θησεως-μαρουσι αρκετα καλη!!!ωραια κολαρα χαλαλι τα 100...κανεις αλλο να προτεινη καμια κολαρα...

πρεπει να ειναι αυτη που την ειχε απο περσυ το καλοκαιρι και εφτιαχνε τα νυχια των ποδιων της σεριφισας :2funny:ειδες εξελιξη και προωθηση σωστη?αυτά λεω και στον τιμουρ για τον σοιλεδη και με γραφει στα παπαρια του?Η καιτη και η νανσυ ειναι ακομη εκει?προ μηνος η νανσυ ητο..
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Εντυπώσεις από πρόσφατη επίσκεψη στη Στουρνάρη με Σίλβια που είχα ξαναπάρει και είχα μείνει ευχαριστημένος.

Δεκάλεπτο μασάζ κάτω του μετρίου, αμέσως στο "ψητό", στη συνέχεια έβαλε την "κασέτα" και μου σέρβιρε μπριζόλα μετά από σύντομο καλαμάκι. Αδικαιολόγητη βιασύνη, κοίταζε το ρολόι στη διάρκεια της μπριζόλας, στο τέλος ήθελε να με τελειώσει με φράπα αλλά πήρε τον πούλο. 

Η συνεδρία δεν πρέπει να διήρκεσε πάνω από 25, μάξιμουμ 30 λεπτά (καθαρός χρόνος).

Είπαμε, είμαστε μαλάκες αλλά δεν είμαστε - ακόμα - εντελώς ηλίθιοι. 

Αν και milf, εντελώς απαράδεκτη.



 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Εντυπώσεις από πρόσφατη επίσκεψη στη Στουρνάρη με Σίλβια που είχα ξαναπάρει και είχα μείνει ευχαριστημένος.

Δεκάλεπτο μασάζ κάτω του μετρίου, αμέσως στο "ψητό", στη συνέχεια έβαλε την "κασέτα" και μου σέρβιρε μπριζόλα μετά από σύντομο καλαμάκι. Αδικαιολόγητη βιασύνη, κοίταζε το ρολόι στη διάρκεια της μπριζόλας, στο τέλος ήθελε να με τελειώσει με φράπα αλλά πήρε τον πούλο.   

Η συνεδρία δεν πρέπει να διήρκεσε πάνω από 25, μάξιμουμ 30 λεπτά (καθαρός χρόνος).

Είπαμε, είμαστε μαλάκες αλλά δεν είμαστε - ακόμα - εντελώς ηλίθιοι. 

Αν και milf, εντελώς απαράδεκτη.
παρομοια συμπεριφορα και σε μενα
που φτασαμε αδελφια!
τετοιες μετριες να το παιζουν καποιες
εγω επειδη στην μπριζολα η συμετοχη ηταν απαραδεκτη
για να μην σιχαθω το κρεας το γυρισα στον φραπε!
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδια η νανσυ ειναι στη θησεως η δεν ειναι εχω κανα χρονο να παω απο εκει και λεω να παω αυτες της μερες και ελεω βικυς.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
στη μονη πετρακη πηγα πηρα μια μερα τηλεφωνο μου απαντησε μια ρωσιδα και μου ειπε οτι υπαρχει μια μικρη καθε μερα και αμα παω και φθασω απο κατω να παρω τηλεφωνο για να ανοιξουν η τιμη λεω 60 ευρω πηγα ηταν ενα ρωσακι που το ειχα παρει σε στουντιο κρυφο στο μοσχατο μικρο και καλο,  λειτουργη σαν στουντιο περιπου αυτο.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ρε μαγκες περυσι ιουνιο στη θησεως στο μαρουσι ητανε μια ξανθια με 2.5 στηθος ελληνιδα μετριου αναστηματος της οποιας μου διαφευγει το ονομα,αν θυμαται κανεις τιποτα...
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Έχει περάσει κανείς από Φίλωνος (Πειραιάς) τώρα τελευταία;

Παίζει τίποτα ενδιαφέρον;
 

REBELL

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια η νανσυ ειναι στη θησεως η δεν ειναι εχω κανα χρονο να παω απο εκει και λεω να παω αυτες της μερες και ελεω βικυς.
εκει ειναι ρε φιλε αλλα 80 το μασσαζ και 20 αυτη για τα υπολοιπα πολλα δεν ειναι οταν το μαξιμουν στην αθηνα ειναι το συνολο 80
 

REBELL

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδες καλησπερα δεν γραφω συχνα αλλα παρακολουθω. πριν κανα μηνα πηγα στο ζανοσπιτο πηρα την μονικα. καλη στο μασσαζ και καλυτερη στο καλαμακι τοσο που αδειασα χωρις να παρω μπιζολα. βεβαια την ελενη που δουλευε εκει και απο οτι εμαθα εχει φυγη απο καιρο δεν την φτανει καμια. ξερει κανεις που πηγε η ελενη;;;; προχθες ξαναπηγα και πηρα ενα μικρο ρουμανακι την χριστινα. δεν ξερει γρυ ελληνικα και εχει μονο ενα μηνα που ειρθε. με τα λιγα αγγλικα μου τα βρηκαμε. απο μασσαζ μετρια απο καλαμακι χωρις σκουφι(αδυναμια μου τι να κανουμε) αρκετα καλη σε σχεση με αλλες(οχι ομως μονικα)και οταν το ρουφαγε να σε κοιταει με τις ματαρες τις και να λιωνεις, μπριζολα καλοψημενη και στενη στην χρηση το συνολο 80.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Επίσης παίζει ανάλογη κινέζα σε ξενοδοχείο στη γλυφάδα αλλά δεν την έχω δει.
περιπου ιδια με αυτην που περιεγραψες ειναι αδυνατη με μετριο προς μικρο στηθος και πολυ gfe κατασταση!
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαγκες περυσι ιουνιο στη θησεως στο μαρουσι ητανε μια ξανθια με 2.5 στηθος ελληνιδα μετριου αναστηματος της οποιας μου διαφευγει το ονομα,αν θυμαται κανεις τιποτα...

μηπως λες την Χριστινα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom