Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Υπενθυμίζω στους νέους εξερευνητές ότι με 120€ κάνεις παρτούζα (2Χ60) συγγρού 248 & (απένταντι του Χίλτον - δεν θυμάμαι δρόμο) στο 4.
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
ρε φιλε ψάξε και λίγο και θα τα βρείς όλα.
Ιλιαδα είναι το μαγαζί στην ομήρου...
και κάτι άλλο: πολλά λεφτα ρε σύ 120 για ενα μασάζ και μια μαλακια...
βεβαια ο καθένας τα λεφτά του τα χαλά όπως θέλει..
ευχαριστω ρε συ!!!!η ιλιαδα δηλαδη ειναι το μαγαζι σολωνος και ομηρου???? οσο για τα 120 ειναι παρα πολλα αλλα δεν γουσταρω τις ξεπετες των σολωμου και στουρναρη και απο το πρωι εχω κανει την απορια μου που ειναι η ιλιαδα για να παω εκει και ολοι σας αδιαφορησατε.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
Υπενθυμίζω στους νέους εξερευνητές ότι με 120€ κάνεις παρτούζα (2Χ60) συγγρού 248 & (απένταντι του Χίλτον - δεν θυμάμαι δρόμο) στο 4.

επίσης σε αυτά τα λεφτά βρίσκεις άνετα βίζιτα να σου κάτσει μια ώρα με extra ball & a level...
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Υπενθυμίζω στους νέους εξερευνητές ότι με 120€ κάνεις παρτούζα (2Χ60) συγγρού 248 & (απένταντι του Χίλτον - δεν θυμάμαι δρόμο) στο 4.
ειναι η αγγελια του πρωταθλητη??? το διαβασα σημερα και πηρα τηλ αλλα με φοβιζει το αγνωστο, λεει τιποτα εκει???
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
το θεμα της καθαριοτητας ειναι απλο πειτε μου ποσες μετα τη πραξη πανε να κανουνε μπανιο???μηπως για οικονομια νερου??επειδη δεν εχει ζεστο νερο??εν κατακλειδι καμια δε παει :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :toilet: :toilet: :toilet: :toilet: :toilet: :toilet: :toilet: :toilet: :toilet:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
τιποτα νεα απο καφανταρη,θησεως μερια??
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
και εγω παιδια την ιδια γνωμη  εχω ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΑΝ ΠΛΕΝΟΝΤΑΙ .Μεσα σε 1α βδομαδα με την ιδια που πηγα 2 φορεs,μου ηρθε μια δυσαρεστη μυρωδια.Και να ειναι απο απλησια παει καλα.Μην ειναι και τιποτα αλλο και κινδυνευουμε απο αυτεs πιο πολυ.
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Την πατήσαμε. Μαλλον είχε δίκιο αυτός που είπε ότι ίσως να μην ξαναρθει και μου το είπαν έτσι
Εγώ το είπα ότι το εργάκι το έχω ξαναδεί... Και είναι εντελώς μαλακία από τη μεριά τους, γιατί άμα πηγαίνουμε για κάποια συγκεκριμένη και όχι γενικά, όσες φορές και να ξαναπάμε (αν υποθέσουμε ότι το κάνουν γι' αυτό), άλλη δεν παίρνουμε. Καλά, πόσο μαλακισμένες είναι οι σερίφισες σε αυτά τα ιδρύματα;
 

linos70

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2005
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Υπενθυμίζω στους νέους εξερευνητές ότι με 120€ κάνεις παρτούζα (2Χ60) συγγρού 248 & (απένταντι του Χίλτον - δεν θυμάμαι δρόμο) στο 4.

Μετέφερε ο Ιλισός ολόκληρο Χίλτον τόσα χιλιόμετρα μακριά, και σε περίοδο ξηρασίας?
Μπράβο δύναμη τα ποτάμια!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Υπενθυμίζω στους νέους εξερευνητές ότι με 120€ κάνεις παρτούζα (2Χ60) συγγρού 248..
υπενθυμιζω οτι μπερδευεις την βουρτσα με την τσατσαρα..

εδω ειναι μασατζιδικα κι εσυ μιλας για στουντιο..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ενημερωση για ματζαγριωτακη για να μην την πατησουν αλλοι συνοδοιποροι....αντζελινα και νικολ τερμα απο το μαγαζι εδω και καμποσο καιρο.Η Σοφια μια ωραια μιλφ καινουρια ρωσιδα ειναι μεν ωραια εμφανισιακα(σε στυλ αντζελινας για οσους καταλαβαινουν),αλλα μεσα η ξενερα η ιδια(ουτε ισπανικη κανει...μου λεει...δε βαζω αναμεσα στα βυζια τιποτα,ουτε μουνι σου δινει με την πρωτη ασχετα αν ο πελατης ειναι παλιος ή νεος :jerking: :jerking:) κλπ....πιπα ανευ ποτας δε το συζηταω κλπ.....απο μασαζ μονο χαλαρωτικο κλπ...επισης εχει ενα αλλο ωραιο καυλοραπανακι την μαρινα την μογγολα αλλα και αυτη μεσα ξενερα.Τελικα αυτο το μαγαζι καλο θα ηταν να το γυρισει μονο στο μασαζ,ετσι και αλλιως υπαρχουν πολλα προβληματα σε ηλικιωμενους και μη στα οποια θα μπορουσε να δωσει λυση η τατιανα και οι συνεργατες της,γιατι λυση στην καυλα μας αποκλειεται να δωσει!


Υπογραφή.......

Passion fruit! :grin:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.982
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Εχεις απόλυτο δίκιο( φίλε pathos gia ta)με την Τατιάνα, έχουν μείνει οι ίδιες και οι ίδιες σε λίγο θα πάρουνε σύνταξη απο το μπουρδέλο το ΙΚΑ (βίκυ,αννι,κριστυ(φοβερό μασάζ),για την σοφία δεν θα συμφωνήσω μαζί σου (πόλυ καλό εργαλείο),μαρίνα θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου,καιρό έχω να δω και των έλενα(μόνο μασάζ),η καρολίνα μια ξανθιά τριάντα φεύγα έφυγε και αυτή).Αρα με τα 100,00 Ε που ζητάνε για τις ίδιες και τίς ίδιες δεν πηδάω καλύτερα την γκόμενα μου δυο φορές τον μήνα παραπάνω πιο φθηνά θα μου έρθει ή αλλάζουνε τιμολογιακή πολιτική και το κάνουνε 50,00 Ε και όλοι ευχαριστημένοι θα είμαστε.By the way η φύγη της Αντζελίνας ήταν τελικά δυσαναπλήρωτο για το συγκεκριμένο μαγαζί.Οπότε όπως έστρωσαν ας κοιμηθούνε.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ανταποκριση απο καφανταρη χθες απογευμα  τι βυζουβιος ειναι η στελλα,πομποιία,πολυ μαγμα,ηθελα να της ριξω ενα αλλα ειχε περιοδο,γενικοτερες εντυπωσεις κατω του μετριου...ας οψεται η αιτνα. :tits: :tits: :tits:
η αλλη ελειπε σε αδεια ακομα... :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

TouPouliouToGala

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Εχεις απόλυτο δίκιο( φίλε pathos gia ta)με την Τατιάνα, έχουν μείνει οι ίδιες και οι ίδιες σε λίγο θα πάρουνε σύνταξη απο το μπουρδέλο το ΙΚΑ (βίκυ,αννι,κριστυ(φοβερό μασάζ),για την σοφία δεν θα συμφωνήσω μαζί σου (πόλυ καλό εργαλείο),μαρίνα θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου,καιρό έχω να δω και των έλενα(μόνο μασάζ),η καρολίνα μια ξανθιά τριάντα φεύγα έφυγε και αυτή).Αρα με τα 100,00 Ε που ζητάνε για τις ίδιες και τίς ίδιες δεν πηδάω καλύτερα την γκόμενα μου δυο φορές τον μήνα παραπάνω πιο φθηνά θα μου έρθει ή αλλάζουνε τιμολογιακή πολιτική και το κάνουνε 50,00 Ε και όλοι ευχαριστημένοι θα είμαστε.By the way η φύγη της Αντζελίνας ήταν τελικά δυσαναπλήρωτο για το συγκεκριμένο μαγαζί.Οπότε όπως έστρωσαν ας κοιμηθούνε.

η τατιΑνα φίλε αρχαίε διομήδη πρέπει να είναι περιορισμένης ευθύνης.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.982
Like
30.417
Πόντοι
5.006
η τατιΑνα φίλε αρχαίε διομήδη πρέπει να είναι περιορισμένης ευθύνης.
Δηλ.δεν σκέφτεται να την κάνει την εταιρεία Α.Ε. πολυμετοχική τί να κάνουμε τα μαρούλια μας να είναι καλά και απο πορτοκαλιές και ξεβράκωτες........
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
και εγω παιδια την ιδια γνωμη  εχω ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΑΝ ΠΛΕΝΟΝΤΑΙ .Μεσα σε 1α βδομαδα με την ιδια που πηγα 2 φορεs,μου ηρθε μια δυσαρεστη μυρωδια.Και να ειναι απο απλησια παει καλα.Μην ειναι και τιποτα αλλο και κινδυνευουμε απο αυτεs πιο πολυ.
που????
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ανταποκριση απο καφανταρη χθες απογευμα  τι βυζουβιος ειναι η στελλα,πομποιία,πολυ μαγμα,ηθελα να της ριξω ενα αλλα ειχε περιοδο,γενικοτερες εντυπωσεις κατω του μετριου...ας οψεται η αιτνα. :tits: :tits: :tits:
η αλλη ελειπε σε αδεια ακομα... :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
κριμα για την στελλα γιατι εκτος απο πολυ καλο προγραμμα ειναι και δυνατο χαρτι στο μπριζολιδι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom