Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 119 άτομα (1 μέλη και 118 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
ενημερωση απο θησεως 79... κατα της εννια και δεκα το βραδυ χθες περασα απο κει ηταν κατερινα η γνωστη που δουλευει λιγο πιο πανω τις πρωινες ωρες...ηταν και μια γαλανοματα μελαχρινη τηςν οποιας το ονομα μου διαφευγει,αυτη πηρα,μαγκες πολυ γρηγορη ξεπετα..πανω απο 15 λεπτα δε κρατησε,το μοναδικο καλο ηταν οτι πηρα το φουλ προγραμμα με 80 αντι 100 και εκσπερματωση στο στομα της. :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:αυτο αξιζε μονο..γενικα πολυ γρηγορη ξεπετα και στα δυο μαγαζια.τη κατερινα ηθελα αλλα οσες φορες εχω επιχειρησει ηταν σε δωματιο.
απορια 1 την εχει δοκιμασει κανεις???
απορια 2 αξιζουν τα 2 αυτα μαγαζια??? :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
στουντιο μου θυμιζει η φαση
Στο  τελος θα μεινουν μετρημενα στα δακτυλα του ενος χεριου
τα σωστα (τροπος του λεγειν δηλαδη...)
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μαγκες οντως μακρια απο κοπελες που λενε ψεματα για τη καταγωγη τους!!!!επειδη οι πιο πολλες ειναι αλλοδαπες και κυριως απο αλβανια μερια το παιζουν ρουμανες,ρωσιδες... :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
οι βρωμιαρες.οπως η μονικα απο καραισκου που ειναι απο αλβανια και ειχε και αξυριστο νιμου η βρωμιαρα..μονο για  :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: ειναι!!!και η αλλη απο  φ4 :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower: :shower:
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
μαγκες οντως μακρια απο κοπελες που λενε ψεματα για τη καταγωγη τους!!!!επειδη οι πιο πολλες ειναι αλλοδαπες και κυριως απο αλβανια μερια το παιζουν ρουμανες,ρωσιδες... :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
οι βρωμιαρες.οπως η μονικα απο καραισκου που ειναι απο αλβανια και ειχε και αξυριστο νιμου η βρωμιαρα..μονο για  :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: ειναι!!!και η αλλη απο  φ4

ποια άλλη από φ4?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Φρενο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
πελαααααααααααααααατεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςς μουυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!
ασθενειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιςςςςςςςςςςςςςςς μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
509
Κριτικές
9
Like
674
Πόντοι
306
καλημερα σε ολους.....δεν ειμαι απο αθηνα και θα ηθελα να προτεινετε καποιο ιδρυμα κοντα στον σταθμο Λαρισης (ΟΣΕ) με φουλ προγραμμα.....ευχαριστω πολυ....
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
θελω να βαλω ενα θεμα φιλε ιβλις δωσε προσοχη σε αυτο, συναδελφοι υπαρχουν μασατζιδηκα και μασατζιδηκα υπαρχουν ιδρυματα τα οποια μετα λυπης μου ειναι λιγοστα και δουλευουν με θεραπευτριες που εχουν γνωση του αντικημενου περα απο αλλες υπηρεσιες που προσφαιρουν. υπαρχουν και ιδρυματα αν μπορει να λεγοντε ετσι που λειτουργουν με θεραπευτριες σε εισαγωγικα αυτο που η προυπερεσια  που εχουν ειναι μονο απο μπουρδελα. και λεω μηπως πρεπει να γινει ενας διαχωρισμος σε αυτον τον τομεα; να γινει μια λιστα και να ξερει ο καθε φιλος που πηγαινη γιατι εχουμε παραδειγματα πολλα τη μια βδομαδα τηνεπαιρνες με 20 ευρω σε μπουρδελο και την αλλη εβδομαδα την εβλεπες σε ιδρυμα και εδινες 80 η100 απαραδεκτο μηπως θελει την προσοχη μας αυτη η κασταση.
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
θελω να βαλω ενα θεμα φιλε ιβλις δωσε προσοχη σε αυτο, συναδελφοι υπαρχουν μασατζιδηκα και μασατζιδηκα υπαρχουν ιδρυματα τα οποια μετα λυπης μου ειναι λιγοστα και δουλευουν με θεραπευτριες που εχουν γνωση του αντικημενου περα απο αλλες υπηρεσιες που προσφαιρουν. υπαρχουν και ιδρυματα αν μπορει να λεγοντε ετσι που λειτουργουν με θεραπευτριες σε εισαγωγικα αυτο που η προυπερεσια  που εχουν ειναι μονο απο μπουρδελα. και λεω μηπως πρεπει να γινει ενας διαχωρισμος σε αυτον τον τομεα; να γινει μια λιστα και να ξερει ο καθε φιλος που πηγαινη γιατι εχουμε παραδειγματα πολλα τη μια βδομαδα τηνεπαιρνες με 20 ευρω σε μπουρδελο και την αλλη εβδομαδα την εβλεπες σε ιδρυμα και εδινες 80 η100 απαραδεκτο μηπως θελει την προσοχη μας αυτη η κασταση.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
καλημερα σε ολους.....δεν ειμαι απο αθηνα και θα ηθελα να προτεινετε καποιο ιδρυμα κοντα στον σταθμο Λαρισης (ΟΣΕ) με φουλ προγραμμα.....ευχαριστω πολυ....

Φίλε κοντά στο Σ.Λαρίσης δεν έχει ιδρύματα μαλάξεων.
Πάρε το μετρό και κατέβα Ομόνοια για να πας στα ιδρύματα της Σολωμού
 

lycosstomantri

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
165
Πόντοι
280
θελω να βαλω ενα θεμα φιλε ιβλις δωσε προσοχη σε αυτο, συναδελφοι υπαρχουν μασατζιδηκα και μασατζιδηκα υπαρχουν ιδρυματα τα οποια μετα λυπης μου ειναι λιγοστα και δουλευουν με θεραπευτριες που εχουν γνωση του αντικημενου περα απο αλλες υπηρεσιες που προσφαιρουν. υπαρχουν και ιδρυματα αν μπορει να λεγοντε ετσι που λειτουργουν με θεραπευτριες σε εισαγωγικα αυτο που η προυπερεσια  που εχουν ειναι μονο απο μπουρδελα. και λεω μηπως πρεπει να γινει ενας διαχωρισμος σε αυτον τον τομεα; να γινει μια λιστα και να ξερει ο καθε φιλος που πηγαινη γιατι εχουμε παραδειγματα πολλα τη μια βδομαδα τηνεπαιρνες με 20 ευρω σε μπουρδελο και την αλλη εβδομαδα την εβλεπες σε ιδρυμα και εδινες 80 η100 απαραδεκτο μηπως θελει την προσοχη μας αυτη η κασταση.
Συμφωνω και εγω σε αυτο. Απο περσι εχω να μεινω ευχαριστημενος απο μασατζιδικο. Τελευταια φορα ηταν στην Καραϊσκου πριν αλλαξει η ιδιοκτησια με τη Βικτωρια (χαθηκε). Απο τοτε μονο ξεπετες μου συμβαινουν ή και χυλοπιτες (μονο μασαζ). Τι Πατησιων πηγα (διαφορα νουμερα) τι Μαρνη, τι Στουρναρη κτλ παντα η ιδια ιστορια...5 λεπτα χαιδεμα και μετα να γυρισεις. Λιγο παιχνιδι ρε παιδι μου για να καταλαβεις οτι πηγες σε μασατζιδικο και οχι σε στουντιο.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Παλιότερα, στο Θησέως 79 είχα πετύχει την Ιωάννα, γνωστή ιερόδουλη που δούλευε για μεγάλο διάστημα στη Φωκαίας, στο γωνιακό (υπόγειο) και στο "αντελόσπιτο" την είχα πετύχει, και στο Μεταξουργείο (Κολωνού). Το μαγαζί δεν έχει σχέση με μασαζίδικο.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
διπλα απο το 79 φιλε γκραμς ηταν το 68 στον πεμπτο οροφο το ειχε παρει η ναταλια που ειχε και το 79 ειχε φερει ολω μπουρδελιαρες και δουλευαν στην ξεπετα ειχε και μια που κανει πιατσα στον πειραια μια πατσαβουρα την ιωαννα την ειχα παρει και εγω τη ρωτηα που δουλευε γιατι δεν σε ξερω και μου ειπε σε πορνοια μαζι με μια βουλγαρα που ηταν εκει λεπτη ψιλη και αυτο γινεται στα περισοτερα.
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
διπλα απο το 79 φιλε γκραμς ηταν το 68 στον πεμπτο οροφο το ειχε παρει η ναταλια που ειχε και το 79 ειχε φερει ολω μπουρδελιαρες και δουλευαν στην ξεπετα ειχε και μια που κανει πιατσα στον πειραια μια πατσαβουρα την ιωαννα την ειχα παρει και εγω τη ρωτηα που δουλευε γιατι δεν σε ξερω και μου ειπε σε πορνοια μαζι με μια βουλγαρα που ηταν εκει λεπτη ψιλη και αυτο γινεται στα περισοτερα.
Έχεις απόλυτο δίκιο και συμφωνώ μαζί σου.
Εγώ όταν επισκέφτομαι κάποιο μαγαζί και μου συμπεριφέρονται όπως περιέγραψες, το σβήνω από τη λίστα και δεν ξαναπατάω.
Καλό είναι όπου συναντάμε πρόβλημα να το κράζουμε, μπας και αναγκαστούν να αλλάξουν τακτικές (ανακαίνιση, επιλογή θεραπευτριών κ.ο.κ.)
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
θελω να βαλω ενα θεμα φιλε ιβλις δωσε προσοχη σε αυτο, συναδελφοι υπαρχουν μασατζιδηκα και μασατζιδηκα υπαρχουν ιδρυματα τα οποια μετα λυπης μου ειναι λιγοστα και δουλευουν με θεραπευτριες που εχουν γνωση του αντικημενου περα απο αλλες υπηρεσιες που προσφαιρουν. υπαρχουν και ιδρυματα αν μπορει να λεγοντε ετσι που λειτουργουν με θεραπευτριες σε εισαγωγικα αυτο που η προυπερεσια  που εχουν ειναι μονο απο μπουρδελα. και λεω μηπως πρεπει να γινει ενας διαχωρισμος σε αυτον τον τομεα; να γινει μια λιστα και να ξερει ο καθε φιλος που πηγαινη γιατι εχουμε παραδειγματα πολλα τη μια βδομαδα τηνεπαιρνες με 20 ευρω σε μπουρδελο και την αλλη εβδομαδα την εβλεπες σε ιδρυμα και εδινες 80 η100 απαραδεκτο μηπως θελει την προσοχη μας αυτη η κασταση.
Βάζω το 1ο στη λίστα > Πατησίων 314 (το έχω ξανακράξει παλαιότερα)
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Βέβαια θα πρέπει να πούμε ότι κάποια από τα μαγαζιά κατά καιρούς ανανεώνονται και θα πρέπει κανείς να επανέλθει.

Εγώ για παράδειγμα παλιά πήγαινα Φραντζή 4, το οποίο από κάποιο διάστημα και μετά με "χάλασε". Αλλά επειδή διαβάζω από συναγωνιστές καλά λόγια, θα επιχειρίσω να το επισκεφθώ ξανά.

Βλέποντας και κάνοντας...... αν δεν ρίξεις χρήμα σε επισκέψεις δεν μπορείς να έχεις άποψη
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Περίεργε, εσύ ως περπατημένος, αυτήν την περίοδο ποια μαγαζιά θεωρείς ότι αξίζουν για φουλ πρόγραμμα;

 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
καλησπερα γνωριζει καποιος αν το ποσειδωνος 20-21 στο παλαιο φαληρο λειτουργει ακομα??
να παω φαγωμενος η σερβιρουν τπτ ενδιαφερων??
thanks.
εχει γινει μεταφορα στην καλλιρροης 85 ;)
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
τιποτα νεα απο θησεως μερια????
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Μόλις επέστρεψα απο Καλιρόης 48.
Πήρα Μαριάννα (ρουμανοπιπινάκι), μασάζ μέτριο προς καλό, κλαρίνο πολύ καλό,
μπριζόλα καλή.

Τα υπόλοιπα 3 τεμάχια δεν τα είχα ξαναδεί όπως και αυτή τη σερίφισα.
Βέβαια δεν έχω ξαναπάει καθημερινή μεσημέρι.

Έξω στο δρόμο κόλαση !
Ξαναπεθαινει ο πεθαμένος !!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μόλις επέστρεψα απο Καλιρόης 48.
Πήρα Μαριάννα (ρουμανοπιπινάκι), μασάζ μέτριο προς καλό, κλαρίνο πολύ καλό,
μπριζόλα καλή.

Τα υπόλοιπα 3 τεμάχια δεν τα είχα ξαναδεί όπως και αυτή τη σερίφισα.
Βέβαια δεν έχω ξαναπάει καθημερινή μεσημέρι.

Έξω στο δρόμο κόλαση !
Ξαναπεθαινει ο πεθαμένος !!!

Σταθερη αξια το Μαριανακι..........Τοχω παρει μαζι με Μαρια ....αλλο ρουμανογλυφακι κι αυτο και τα ειδα ολα....Ξαναβαφτιστηκα μεγαλε!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom