Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Telis Tipitelis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2023
Μηνύματα
70
Κριτικές
13
Like
945
Πόντοι
1.010
Πέρασμα από Diamond με Ρούλα. Την ρώτησα για πρόγραμμα και μου είπε 30λ με μασάζ και 1 σεξάκι 60ε και 1ω με 2 σεξ 100 ευρώ. Επέλεξα το μισάωρο και στο τέλος μου είπε την επόμενη φορά θα κάνουμε 2 φορές με 80. Δεν ξέρω τι παίζει με τις τιμές στα προγράμματα, ίσως άλλαξαν, ίσως είναι όπου σε βρούνε, πάντως το 80ε 2 φορές απότι κατάλαβα δεν ισχύει.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Πέρασμα από Diamond με Ρούλα. Την ρώτησα για πρόγραμμα και μου είπε 30λ με μασάζ και 1 σεξάκι 60ε και 1ω με 2 σεξ 100 ευρώ. Επέλεξα το μισάωρο και στο τέλος μου είπε την επόμενη φορά θα κάνουμε 2 φορές με 80. Δεν ξέρω τι παίζει με τις τιμές στα προγράμματα, ίσως άλλαξαν, ίσως είναι όπου σε βρούνε, πάντως το 80ε 2 φορές απότι κατάλαβα δεν ισχύει.
Το θέμα είναι τι λέει η υπεύθυνη του μαγαζιού που έχει την εποπτεία των κοριτσιών
 

Telis Tipitelis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2023
Μηνύματα
70
Κριτικές
13
Like
945
Πόντοι
1.010
Το θέμα είναι τι λέει η υπεύθυνη του μαγαζιού που έχει την εποπτεία των κοριτσιών
Δεν ξέρω αν βγαίνει άκρη και με αυτή την τακτική. Την προηγούμενη φορά, όπως έχω γράψει και στην κριτική μου για Ρούλα, είχα συνεννοηθεί με την υπεύθυνη για 2 φορές 80ε. Στο δωμάτιο έγινε μια φορά και μασάζ και όταν της είπα για δεύτερη φορά μου είπε πέρασε η ώρα και όταν της είπα ότι είχα συνεννοηθεί για 2 φορές με την υπεύθυνη μου είπε ότι δεν της το είπε. Για αυτό ρώτησα αυτή τη φορά την ίδια για τα προγράμματα.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.568
Πόντοι
1.056
Δεν ξέρω αν βγαίνει άκρη και με αυτή την τακτική. Την προηγούμενη φορά, όπως έχω γράψει και στην κριτική μου για Ρούλα, είχα συνεννοηθεί με την υπεύθυνη για 2 φορές 80ε. Στο δωμάτιο έγινε μια φορά και μασάζ και όταν της είπα για δεύτερη φορά μου είπε πέρασε η ώρα και όταν της είπα ότι είχα συνεννοηθεί για 2 φορές με την υπεύθυνη μου είπε ότι δεν της το είπε. Για αυτό ρώτησα αυτή τη φορά την ίδια για τα προγράμματα.
Αυτά είναι του κώλου.. όχι εσύ .. αυτά που κάνουν αυτές... Δεν το ήξερα, δεν με ενημέρωσε, δεν μου το ειπε. κλπκλπκλπ. Παπαριές για να κλέβουν χρονο και παροχές. Δεν ξαναπας και τέλος
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
951
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
486
Ρούλα Central το καλύτερο γλυφοκωλι με διάφορα, ειδικά άμα είσαι ξυρισμένος δεν ξεκολλάει
Απίστευτη τσόντα είναι η Ρούλα για δυνατά ματς και πολλά γούστα. Και καλό μασάζ
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.818
Πόντοι
41.443
Δεν ξέρω αν βγαίνει άκρη και με αυτή την τακτική. Την προηγούμενη φορά, όπως έχω γράψει και στην κριτική μου για Ρούλα, είχα συνεννοηθεί με την υπεύθυνη για 2 φορές 80ε. Στο δωμάτιο έγινε μια φορά και μασάζ και όταν της είπα για δεύτερη φορά μου είπε πέρασε η ώρα και όταν της είπα ότι είχα συνεννοηθεί για 2 φορές με την υπεύθυνη μου είπε ότι δεν της το είπε. Για αυτό ρώτησα αυτή τη φορά την ίδια για τα προγράμματα.
απλα ντυνεσαι και φευγεις επι τοπου και τελειωνεις το προγραμμα πριν αρχισει. (το εχω κανει παλιοτερα σε αλλο μαγαζι)
παιρνεις και τα λεφτα σου πισω. αυτες δεν ειναι συμπεριφορες για μαγαζι.
την επομενη φορα να δεις που θα το θυμουνται και θα σε εχουν στα ωπα ωπα στο μαγαζι.
 
Εγγρ.
18 Δεκ 2022
Μηνύματα
27
Like
64
Πόντοι
0
Πέρασμα από Diamond με Ρούλα. Την ρώτησα για πρόγραμμα και μου είπε 30λ με μασάζ και 1 σεξάκι 60ε και 1ω με 2 σεξ 100 ευρώ. Επέλεξα το μισάωρο και στο τέλος μου είπε την επόμενη φορά θα κάνουμε 2 φορές με 80. Δεν ξέρω τι παίζει με τις τιμές στα προγράμματα, ίσως άλλαξαν, ίσως είναι όπου σε βρούνε, πάντως το 80ε 2 φορές απότι κατάλαβα δεν ισχύει.
Σήμερα; Γιατί αν είναι σήμερα μέχρι έξω ακουστικές όταν :wanker: .
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Πέρασμα από Diamond με Ρούλα. Την ρώτησα για πρόγραμμα και μου είπε 30λ με μασάζ και 1 σεξάκι 60ε και 1ω με 2 σεξ 100 ευρώ. Επέλεξα το μισάωρο και στο τέλος μου είπε την επόμενη φορά θα κάνουμε 2 φορές με 80. Δεν ξέρω τι παίζει με τις τιμές στα προγράμματα, ίσως άλλαξαν, ίσως είναι όπου σε βρούνε, πάντως το 80ε 2 φορές απότι κατάλαβα δεν ισχύει.
Εκεί απαντάς..
Πάρε τώρα +20 γουάν κ ρούφα το τρομπόνι για 30'..
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
ρε τι ξανθια τιγρη δεν τις το ειχα
Πλάκα κάνεις ρε μαν , η Ρούλαρα έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα σε μπούκια και γλυφοκωλια , κάνει γλυφαδες σε όλα τα μήκη και σχήματα male γκροβερ .... σπάτουλα και γλώσσα από χονδρα μπαρμπαδια μεχρι γυμνασμένα τεκνα και τα πάντα όλα , έχει ταλέντο στην γλώσσα η θεια Ρουλα !!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
31
Like
1.179
Πόντοι
1.071
γεια σε ολους..μια ερωτηση να κανω.πως γινεται να κανεις σεξ μετα το μασαζ?το ζητας πριν μπεις?το κανονιζεις μεσα στο δωματιο?εχει ουτως 'η αλλως σεξ το προγραμμα 'η μπορει να το αρνηθει η κοπελα μεσα?
Ειδικά τα κοράσια που σε πλένουν και σε λαδωνουν όπως σε λαδωνουν, φροντίζουν να θες σεξ ακόμη κι όταν περνάς τυχαια έξω απ' τον οίκο μετά.
 

Telis Tipitelis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2023
Μηνύματα
70
Κριτικές
13
Like
945
Πόντοι
1.010
Τελευταία τροποποίηση:

Telis Tipitelis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2023
Μηνύματα
70
Κριτικές
13
Like
945
Πόντοι
1.010
Ειδικά τα κοράσια που σε πλένουν και σε λαδωνουν όπως σε λαδωνουν, φροντίζουν να θες σεξ ακόμη κι όταν περνάς τυχαια έξω απ' τον οίκο μετά.
Μπρό μου ανάλογα τα μασατζίδικα που θα πας. Αν πας πάνω στο κεντρικό μενού εκεί που λέει "μασάζ" θα βρεις μασάζ που γαμάς. Για αυτό και το κόστος είναι από 60 ευρώ.
Το αν θα γαμήσεις πριν ή μετά ή πριν και μετά το κανονίζεις μέσα με την κοπέλα και το ανάλογο αντίτιμο.
 

Telis Tipitelis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2023
Μηνύματα
70
Κριτικές
13
Like
945
Πόντοι
1.010

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
31
Like
1.179
Πόντοι
1.071
Μπρό μου ανάλογα τα μασατζίδικα που θα πας. Αν πας πάνω στο κεντρικό μενού εκεί που λέει "μασάζ" θα βρεις μασάζ που γαμάς. Για αυτό και το κόστος είναι από 60 ευρώ.
Το αν θα γαμήσεις πριν ή μετά ή πριν και μετά το κανονίζεις μέσα με την κοπέλα και το ανάλογο αντίτιμο.
Εγώ σκεφτόμουν την Έλενα στο Paradise γιατί νομίζω ότι αναφέρθηκε σε αυτή συναγωνιστής. Δεν είναι όλα τα ιδρύματα και οι κοπέλες ίδιες, προφανως
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
Εγώ σκεφτόμουν την Έλενα στο Paradise γιατί νομίζω ότι αναφέρθηκε σε αυτή συναγωνιστής. Δεν είναι όλα τα ιδρύματα και οι κοπέλες ίδιες, προφανως
Άργησες μερικές μέρες....
Η Ελενα σταμάτησε απο εκει....
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.069
Κριτικές
49
Like
5.261
Πόντοι
2.846
Συνάδελφοι,
έχει εντοπίσει κανείς σε κάποιο μασάζ μια κοπέλα ασιάτισσα (από ΝΑ Ασία, Ταϊλάνδη ή κάτι τέτοιο) που δούλευε στα στούντιο με το όνομα Εύα;
 

seaswvf

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2020
Μηνύματα
9
Like
13
Πόντοι
0
Συνάδελφοι,
έχει εντοπίσει κανείς σε κάποιο μασάζ μια κοπέλα ασιάτισσα (από ΝΑ Ασία, Ταϊλάνδη ή κάτι τέτοιο) που δούλευε στα στούντιο με το όνομα Εύα;
Μεχρι την προηγουμενη βδομαδα ηταν στο αδερφο λελας καραγιαννη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom