Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.498
Like
6.328
ΤO PRADISE SPA ΣΤΟΝ Ν.ΚΟΣΜΟ

ANAZHTA ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ 21 ΕΩΣ 45 ΕΤΩΝ ΓΙΑ ΑΜΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ Η ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ

ΑΡΙΣΤΟ ΑΣΦΑΛΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

ΔΩΡΕΑΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΑΠΟ ΕΜΑΣ

ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΠΤΥΧΙΑ !

ΥΨΗΛΕΣ ΧΡΗΜΑΤΙΚΕΣ ΑΠΟΛΑΒΕΣ ! ΑΜΕΣΗ ΠΛΗΡΩΜΗ ΑΥΘΗΜΕΡΩΝ !

ΚΑΛΕΣΤΕ Η ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ VIBER ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ

ΑΘΗΝΑ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΩΡΑΡΙΟ 11.00-21.00

2109011410

6942084629
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
669
Like
1.134
Πόντοι
206
Στο Σαπφούς 101 Μόνικα κ Μαρία (πρόσφατα). Η Μαρία νεότερη κ μάλλον με καλύτερο πρόσωπο. Αλλά δεν ρίσκαρα να περάσω με τη Μαρία δεν μου φάνηκε να αντέχει το pse.

Λέλας Καραγιάννη 35 πέρασα. Είχε πολλή κίνηση κ δεν μπορούσα να περιμένω.
 

blbou

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2022
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
35
Πόντοι
0
Καλησπέρα στη παρέα!
Έχει καιρό πριν από Covid etc που είχα επισκεφτεί ένα μασατζιδικο στην Βουλής 19 το νούμερο νομίζω και είχα περάσει με την Εύα! Ξέρει κάποιος αν μπορούμε να τι βρούμε κάπου;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
200
Κριτικές
6
Like
931
Πόντοι
361
Καλησπέρα στη παρέα!
Έχει καιρό πριν από Covid etc που είχα επισκεφτεί ένα μασατζιδικο στην Βουλής 19 το νούμερο νομίζω και είχα περάσει με την Εύα! Ξέρει κάποιος αν μπορούμε να τι βρούμε κάπου;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Το μαγαζί αυτό έχει κλείσει κ έχει μεταφερθεί στη Σουλίου στα Εξάρχεια. Εκεί είναι ακόμα και η Εύα. Κάνε αναζήτηση XO VIP SPA
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.498
Like
6.328
Μιας κι είχα καιρό να περάσω από το λαδάδικο του Νέου Κόσμου κι επειδή το κορμί μου ήταν ταλαιπωρημένο από αθλοπαιδείες, είπα να πάω να κάνω μια ισιωτική. Εκείνη την ώρα διαθέσιμη ήταν μόνο η Δήμητρα με τις τεράστιες βυζάρες την κωλάρα και το καυλέ πρόσωπο. Μπήκαμε αμέσως στο δωμάτιο και διάλεξα το πρόγραμμα nuru στο ειδικό στρώμα του καταστήματος. Ξεκίνησε με ένα χαλαρωτικό μασάζ σε επίπεδο επαγγελματικό θα έλεγα με σωστές πιέσεις στα σημεία που έπρεπε και όντως με χαλάρωσε τέλεια. Μετά άπλωσε το ζεστό nuru πάνω μου κι άρχισε ένα βυζομασάζ που καρακατακαύλωσα. Το πρόγραμμα συνεχίστηκε κι απο μπρος με τις βυζάρες να γλυστρούν πάνω μου με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κρατηθώ με τίποτα. Το ανακουφιστικό τέλος ήρθε πολύ γρήγορα με το φοβερό ισπανικό της. Έχοντας γίνει λιώμα με όλα αυτά σηκώθηκα με χίλια βάσανα να πάω για ντουζ. Με είδε που δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου και με βοήθησε κάνοντας μου σπέσιαλ μπανάκι για να φύγουν τα λάδια. Την ευχαρίστησα αφήνοντάς της ένα καλό μπουρμπουάρ και θα ξαναπάω σύντομα..
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.498
Like
6.328
Δήμητρα
 

Συνημμένα

  • 20230122_191657.jpg
    20230122_191657.jpg
    6 MB · Εμφανίσεις: 59
  • 20230122_191628.jpg
    20230122_191628.jpg
    3,6 MB · Εμφανίσεις: 64
  • 20230122_191544.jpg
    20230122_191544.jpg
    6,9 MB · Εμφανίσεις: 51

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Μιας κι είχα καιρό να περάσω από το λαδάδικο του Νέου Κόσμου κι επειδή το κορμί μου ήταν ταλαιπωρημένο από αθλοπαιδείες, είπα να πάω να κάνω μια ισιωτική. Εκείνη την ώρα διαθέσιμη ήταν μόνο η Δήμητρα με τις τεράστιες βυζάρες την κωλάρα και το καυλέ πρόσωπο. Μπήκαμε αμέσως στο δωμάτιο και διάλεξα το πρόγραμμα nuru στο ειδικό στρώμα του καταστήματος. Ξεκίνησε με ένα χαλαρωτικό μασάζ σε επίπεδο επαγγελματικό θα έλεγα με σωστές πιέσεις στα σημεία που έπρεπε και όντως με χαλάρωσε τέλεια. Μετά άπλωσε το ζεστό nuru πάνω μου κι άρχισε ένα βυζομασάζ που καρακατακαύλωσα. Το πρόγραμμα συνεχίστηκε κι απο μπρος με τις βυζάρες να γλυστρούν πάνω μου με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κρατηθώ με τίποτα. Το ανακουφιστικό τέλος ήρθε πολύ γρήγορα με το φοβερό ισπανικό της. Έχοντας γίνει λιώμα με όλα αυτά σηκώθηκα με χίλια βάσανα να πάω για ντουζ. Με είδε που δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου και με βοήθησε κάνοντας μου σπέσιαλ μπανάκι για να φύγουν τα λάδια. Την ευχαρίστησα αφήνοντάς της ένα καλό μπουρμπουάρ και θα ξαναπάω σύντομα..
προκειται για αυτην την κριτικη ΒΥΖΟΜΑΣΑΖ (6.5) | Μπακνανά 47 (Paradise Spa) δεν ξερω που κολλαει το ποστ αλλα οκ
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
άμα αρχίζουν τα θεραπευτήρια να κάνουν "copy paste" τις κριτικές στο thread, την πουτσίσαμε εδω μεσα .. Το σαη θα θελει 7 σερβερ για να συντηρηθεί ..

Είπαμε είχε να ανεβεί κριτική για την κοπέλα 5 μήνες, αλλά όχι κ έτσι ..
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.498
Like
6.328
άμα αρχίζουν τα θεραπευτήρια να κάνουν "copy paste" τις κριτικές στο thread, την πουτσίσαμε εδω μεσα .. Το σαη θα θελει 7 σερβερ για να συντηρηθεί ..

Είπαμε είχε να ανεβεί κριτική για την κοπέλα 5 μήνες, αλλά όχι κ έτσι ..
Κατά λάθος ανέβηκε.Ητανε να ανέβει στο βυζομανες σε μασαζερι
 

manolisex

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
184
Πόντοι
0
Κατά λάθος ανέβηκε.Ητανε να ανέβει στο βυζομανες σε μασαζερι
Δεν ανέβηκε καταλάθος απλώς ξεχάσατε να αλλάξετε το προφίλ .Πάλι καλά που μας δώσατε να καταλάβουμε ποιος ήταν αυτός που ήθελε να το γράψει . Καλά θα κάνετε Να προσέχετε με την προφίλ ανεβάζετε τις κριτικές
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.939
Κριτικές
60
Like
24.505
Πόντοι
20.486
Μιας κι είχα καιρό να περάσω από το λαδάδικο του Νέου Κόσμου κι επειδή το κορμί μου ήταν ταλαιπωρημένο από αθλοπαιδείες, είπα να πάω να κάνω μια ισιωτική. Εκείνη την ώρα διαθέσιμη ήταν μόνο η Δήμητρα με τις τεράστιες βυζάρες την κωλάρα και το καυλέ πρόσωπο. Μπήκαμε αμέσως στο δωμάτιο και διάλεξα το πρόγραμμα nuru στο ειδικό στρώμα του καταστήματος. Ξεκίνησε με ένα χαλαρωτικό μασάζ σε επίπεδο επαγγελματικό θα έλεγα με σωστές πιέσεις στα σημεία που έπρεπε και όντως με χαλάρωσε τέλεια. Μετά άπλωσε το ζεστό nuru πάνω μου κι άρχισε ένα βυζομασάζ που καρακατακαύλωσα. Το πρόγραμμα συνεχίστηκε κι απο μπρος με τις βυζάρες να γλυστρούν πάνω μου με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κρατηθώ με τίποτα. Το ανακουφιστικό τέλος ήρθε πολύ γρήγορα με το φοβερό ισπανικό της. Έχοντας γίνει λιώμα με όλα αυτά σηκώθηκα με χίλια βάσανα να πάω για ντουζ. Με είδε που δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου και με βοήθησε κάνοντας μου σπέσιαλ μπανάκι για να φύγουν τα λάδια. Την ευχαρίστησα αφήνοντάς της ένα καλό μπουρμπουάρ και θα ξαναπάω σύντομα..
Τύπε μπέρδεψες τα προφίλ που γράφεις !!
:cheesy::cheesy::cheesy:
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.823
Πόντοι
4.365
Μιας κι είχα καιρό να περάσω από το λαδάδικο του Νέου Κόσμου κι επειδή το κορμί μου ήταν ταλαιπωρημένο από αθλοπαιδείες, είπα να πάω να κάνω μια ισιωτική. Εκείνη την ώρα διαθέσιμη ήταν μόνο η Δήμητρα με τις τεράστιες βυζάρες την κωλάρα και το καυλέ πρόσωπο. Μπήκαμε αμέσως στο δωμάτιο και διάλεξα το πρόγραμμα nuru στο ειδικό στρώμα του καταστήματος. Ξεκίνησε με ένα χαλαρωτικό μασάζ σε επίπεδο επαγγελματικό θα έλεγα με σωστές πιέσεις στα σημεία που έπρεπε και όντως με χαλάρωσε τέλεια. Μετά άπλωσε το ζεστό nuru πάνω μου κι άρχισε ένα βυζομασάζ που καρακατακαύλωσα. Το πρόγραμμα συνεχίστηκε κι απο μπρος με τις βυζάρες να γλυστρούν πάνω μου με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κρατηθώ με τίποτα. Το ανακουφιστικό τέλος ήρθε πολύ γρήγορα με το φοβερό ισπανικό της. Έχοντας γίνει λιώμα με όλα αυτά σηκώθηκα με χίλια βάσανα να πάω για ντουζ. Με είδε που δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου και με βοήθησε κάνοντας μου σπέσιαλ μπανάκι για να φύγουν τα λάδια. Την ευχαρίστησα αφήνοντάς της ένα καλό μπουρμπουάρ και θα ξαναπάω σύντομα..

Το γαμήσατε και ψόφησε.. :confused:
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
πρωτη φορα ειναι !!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Σε αναζήτηση αξιοπρεπούς τεμαχίου και σήμερα και αφού απογοητεύτηκα από τα μπουρδέλα είπα να περάσω και από τις μαλλάξεις.
Συγγρού 108 η καινούργια Μαρία, ωραίο σώμα, πρόσωπο με κλασσική ομορφιά αλλά εμενα δεν με έψησε. Εμφανίστηκε ξυπόλυτη και ημίγυμνη. Όσοι περιμένετε να δείτε πιπίνι με βάση τις περιγραφές που έχουν γίνει θα απογοητευτείτε.

Καλιρρόης 38 η Μαίρη και η Κατερίνα δυο αδιάφορα μιλφ, μελαχρινό και ξανθό και η Βικτώρια, πετιτ καυλάκι με πολύ ωραίο σώμα.

Λαγουμιτζή 23 διαθέσιμη μόνο η Γιούλια ξανθό μιλφ, ωραίο σώμα, εξαιρετικά παπούτσια, πρόσωπο αδιάφορο για μένα.

Η ζωή συνεχίζεται
 
Τελευταία τροποποίηση:

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
πειτε με περιεργο ή δεν ξερω τι, αλλα ειναι δυνατον να περασεις σε δωματιο μαγαζιου, οταν σου ανοιγει η εκαστωτε κοπελα που δουλευει εκει, με αθλητικες φορμες και παντοφλα? οσο και μουναρος να ειναι....αφου δεν φορουσε και ποδια μαγειρεματος...και σημειοτεον δεν ηταν ουτε στην αρχη της βαρδιας, ουτε στο τελος της...λιγακι προσοχη θα ελεγα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom