Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (9 μέλη και 57 επισκέπτες)

dimitris_7

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2022
Μηνύματα
88
Like
62
Πόντοι
0
Από Σουλιου παιδιά ποια αξίζει. ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θέλω να έχει και βγζαρες λίγο και να κάνω ωραίο πρόγραμμα και γενικά καλό κρεβάτι
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Από Σουλιου παιδιά ποια αξίζει. ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θέλω να έχει και βγζαρες λίγο και να κάνω ωραίο πρόγραμμα και γενικά καλό κρεβάτι
Δεν ξέρω τι σημάνει βυζαρες λίγο.....αλλα το στανταρντ είναι η Ευα
 

Domingo40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2021
Μηνύματα
33
Like
1.088
Πόντοι
200
Από Σουλιου παιδιά ποια αξίζει. ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θέλω να έχει και βγζαρες λίγο και να κάνω ωραίο πρόγραμμα και γενικά καλό κρεβάτι
Βικτωρια D+ και πολύ καλό Μασαζ
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Σημερινό πέρασμα από Σουλίου. Διαθέσιμες 3 κοπέλες, και επιλογή της Άννας. Μελαχρινό πιπίνι (22-25) από την γνωστή γειτονική χώρα στα βόρειο-δυτικά. Ελληνικά άριστα. Κοντή και ολίγον μπαμπάτσικη (με ωραιότατο μεγάλο ποπό), αλλά νιάτο και όλα μια χαρά. Γενικά πολύ καλή σε συμπεριφορά. Σκορ 2-0 σε μια ώρα. Στο ενδιάμεσο μασάζ αξιοπρεπές, στο δυνατό. Άξιο λόγου ότι η κοπέλα το πήγε το μασάζ by the book, με την αναμενόμενη περιποίηση στην παρέα προς το τέλος ώστε να εκκινήσει ομαλά το 2ο ημίχρονο. Η κοπέλα -αν και νέα- δείχνει εκπαιδευμένη και διαβασμένη. Η μικρή το πέρασε το μάθημα, και πραγματικά αξίζει.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
για σασ σιναγονιστεσ εγοιεμ
περασμα απο μαρνη πριν μια βδομαδα η χριστινα και η νινα,η νινα αδυνατισμενη με τα κοκκινα μαλλια
αυτη εχω γραωει στην τσικουδια αλλα στα παπαρια μου και στην ψωλαρα μουνακια πολλαααα
η χρισιτινα με αφησε αναυδο να την κοιταω μαλακες ορωτη φορα γιορταζω ως γνψωστον
με λενε μπιλι σερετη και χαιδεθτικο
α γαμισου μαλακα τι κοιτας?
εσπα δεν περιογραφω αλλο
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666
Σημερινό πέρασμα από Σουλίου. Διαθέσιμες 3 κοπέλες, και επιλογή της Άννας. Μελαχρινό πιπίνι (22-25) από την γνωστή γειτονική χώρα στα βόρειο-δυτικά. Ελληνικά άριστα. Κοντή και ολίγον μπαμπάτσικη (με ωραιότατο μεγάλο ποπό), αλλά νιάτο και όλα μια χαρά. Γενικά πολύ καλή σε συμπεριφορά. Σκορ 2-0 σε μια ώρα. Στο ενδιάμεσο μασάζ αξιοπρεπές, στο δυνατό. Άξιο λόγου ότι η κοπέλα το πήγε το μασάζ by the book, με την αναμενόμενη περιποίηση στην παρέα προς το τέλος ώστε να εκκινήσει ομαλά το 2ο ημίχρονο. Η κοπέλα -αν και νέα- δείχνει εκπαιδευμένη και διαβασμένη. Η μικρή το πέρασε το μάθημα, και πραγματικά αξίζει.
δηλ. για σένα αξίζει αυτή η εμφάνιση η οποία είναι αρκετά κάτω του μετρίου και προτρέπεις κόσμο να πάει να την δεί? σοβαρά τώρα?
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
13
Like
2.406
Πόντοι
736
δηλ. για σένα αξίζει αυτή η εμφάνιση η οποία είναι αρκετά κάτω του μετρίου και προτρέπεις κόσμο να πάει να την δεί? σοβαρά τώρα?
Κι εγώ το χα γράψει αυτή την αννα ότι δεν μου κανε καθόλου ! Ούτε φρεσκάδα για πιπίνι ούτε κάποια σεξουαλικότητα! Τώρα μεσα αν μεταμορφώνεται δεν ξέρω αλλά έχουμε πει! Γούστα είναι αυτά!
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
δηλ. για σένα αξίζει αυτή η εμφάνιση η οποία είναι αρκετά κάτω του μετρίου και προτρέπεις κόσμο να πάει να την δεί? σοβαρά τώρα?
Περί ορέξεως φίλε μου δεν σχολιάζω. Δεν έγραψα ότι είναι καλλονή η κοπέλα... αλλά εμένα εμφανισιακά μου έκανε. Επίσης (το βασικότερο) με εμένα είχε συμπεριφορά και υπηρεσίες πολύ πάνω του μέσου όρου για τον χώρο, και αυτό έγραψα. Από εκεί και πέρα μεγάλα παιδιά είμαστε, και δεν υπάρχουν άλλα σχόλια από μένα.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Κι εγώ το χα γράψει αυτή την αννα ότι δεν μου κανε καθόλου ! Ούτε φρεσκάδα για πιπίνι ούτε κάποια σεξουαλικότητα! Τώρα μεσα αν μεταμορφώνεται δεν ξέρω αλλά έχουμε πει! Γούστα είναι αυτά!
κυριακο κανε λιγο νηστεια δε θα σε χωραει η οθονη εισαι πολθπαχυς παχυτατοσ
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686

crazy bunny

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2021
Μηνύματα
471
Κριτικές
32
Like
2.608
Πόντοι
2.471
για σασ σιναγονιστεσ εγοιεμ
περασμα απο μαρνη πριν μια βδομαδα η χριστινα και η νινα,η νινα αδυνατισμενη με τα κοκκινα μαλλια
αυτη εχω γραωει στην τσικουδια αλλα στα παπαρια μου και στην ψωλαρα μουνακια πολλαααα
η χρισιτινα με αφησε αναυδο να την κοιταω μαλακες ορωτη φορα γιορταζω ως γνψωστον
με λενε μπιλι σερετη και χαιδεθτικο
α γαμισου μαλακα τι κοιτας?
εσπα δεν περιογραφω αλλο

Και μαντινάδα. Ωραίος :grin:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: !blis

john8

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
438
Πόντοι
20
δηλ. για σένα αξίζει αυτή η εμφάνιση η οποία είναι αρκετά κάτω του μετρίου και προτρέπεις κόσμο να πάει να την δεί? σοβαρά τώρα?
Ααα ρε bixterious όλες τις έχεις δεί ?ωραίος!την είχα πάρει και εγώ πριν λίγες μέρες,από εμφάνιση όντως πολύ μέτρια !
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666
Περί ορέξεως φίλε μου δεν σχολιάζω. Δεν έγραψα ότι είναι καλλονή η κοπέλα... αλλά εμένα εμφανισιακά μου έκανε. Επίσης (το βασικότερο) με εμένα είχε συμπεριφορά και υπηρεσίες πολύ πάνω του μέσου όρου για τον χώρο, και αυτό έγραψα. Από εκεί και πέρα μεγάλα παιδιά είμαστε, και δεν υπάρχουν άλλα σχόλια από μένα.
Δηλαδή εσένα σου κάνουν εμφανισιακά τα μπάζα αρκεί να έχουν υπηρεσίες Οκ δεκτον !!! Όταν ανεγειρω οικοδομή θα σε έχω υπόψιν μου
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Οι διαφημίσεις της Σουλιου χάθηκαν, ξερει κανεις τίποτα?
 

Alien_King

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εχεις καποιος συναγωνιστης να προτεινει καλες επιλογες στα 80€ /ωρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom