Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

geocfu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλά παιδια πολύ γέλιο!
δεν ε΄χουν πλεόν τελειωμό τα μασατζίδικα που στο γραφείο της κάθε υπέυθυνης είναι εγκατεστημένο ένα λαπτοπ συντονισμένο στο bourdela.com και σε αυτό το θρεντ!
εχουμε και λέμε:
Σινώπης και Μιχαλακοπουλου
Στουρναρη 63
Γαλατσίου 1
Φωκιωνος Νεγρη 11
Σολωμου 59

αυτά εχω δεί εγώ με τα μάτια μου....

και κάτι άλλο:

εδώ και ένα μηνα λειτουργει καινουργιο ίδρυμα στην Πατησίων 135, 5ος όροφος, έχει και αγγελια.Κουδούνι ΑΒ
Τεμαχια κάτω του μεσου όρου όμως...
ακουτε κοριτσιααααα? να παιρνετε ιδεες απο αυτα που γραφουμε ...
Ρωξανη φιλιααα :-)
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
στην Πατησιων τελικα ποσα ειναι ΖΕΡΟ?
2 ή 3 ? :)
εδώ και ένα μηνα λειτουργει καινουργιο ίδρυμα στην Πατησίων 135, 5ος όροφος, έχει και αγγελια.Κουδούνι ΑΒ
Τεμαχια κάτω του μεσου όρου όμως...
 

geocfu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
για να τελειωνουμε με το θεμα Viika πιστευω οτι δεν τους ενδιαφερει εαν καποιος θα ξαναπαει εκει (εγω παντος αποκλειεται)απλα κανουν αρπαχτη γιατι το εν λογο κομματι κλπ δεν λεει σε καμια περιπτωση.
οσοι θελουν να πανε μην μου στελνουν pm .εχω γραψει την γνωμη μου για την επισκεψη μου εκει προχθες.εαν καποιος δεν εμπιστευετε την γνωμη καποιου συναθλητη απο εδω ας παει εαν εχει ευρωπουλα για πεταμα..ειναι χοντρη  :bigdick: η υποθεση αυτα
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.501
Κριτικές
2
Like
1.392
Πόντοι
216
για το ιδρυμα της μεσογειων 208 που λεει οτι εχει ελληνιδες μασεζ γνωριζουμε τι παιζει?
μικρες,μεγαλες?το κοβω πολλα υποσχομενο στην αγγελια αλλα δεν ξερω...αν ξερει καποιος συναγωνιστης ας δωσει πληροφοριες...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
αυτα τα γνωριζω ...
ειναι αρκετα καλ , καλυτερο το 131-το ασανσερ το φτιαξαν εκει? :2funny:
επι της Πατησίων είναι 4:
Πατησίων 95
Πατησίων 131
το 135 μπαζα , σε εμπιστευομαι.
το 175 τι λεει?
ασε να μαντεψω..
πιο μπαζα...?
Πατησίων 135
Πατησίων 175
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.413
Πόντοι
41.447
αυτα τα γνωριζω ...
ειναι αρκετα καλ , καλυτερο το 131-το ασανσερ το φτιαξαν εκει? :2funny:το 135 μπαζα , σε εμπιστευομαι.
το 175 τι λεει?
ασε να μαντεψω..
πιο μπαζα...?
το 135 έχει την Αλύσα μια΄πάρα πολύ αδύνατη Ρωσιδα (οδοντογλυφιδα) που παλια δουλευε Γαλατσιου 1
Επίσης η υπέυθυνη του 135 ειναι ενα ξανθό μιλφ σχετικα καλο
Κανει παρα πολυ καλο μασάζ.(Η Αλύσα)
Το 175 έχει μείνει με 2 κοπέλες και είναι και οι 2 χάλια
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
μια πολυ αδυνατη ξανθια που δε μιλαγε ελληνικα στο 131 παιζει ακομα?
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.501
Κριτικές
2
Like
1.392
Πόντοι
216
καποιο καλο μαγαζι που να περιεχει ωραια τεμαχια με καλο μασζ κ ισως κανα φραπε???

απεχω καιρο απ το αθλημα κ δεν ξερω τι γινεται απο μεταγραφες κτλ...αν μπορει καποιος να βοηθησει...
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Και στη Ματζαγρ παιζει laptop στην κουζινα.Επανηλθε η Τατιανα στην υποδοχη.Εχει κανα 2 καλα κομματια.Ειναι ακριβο για αυτα που προσφερει ομως.
 

gatos1970

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια απο κουμανουδη τι παιζεται αυτο τον καιρο? εχει καμια καλη?
 

nitrowwe

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια τι γινετε? θα ηθελα να μου πειτε μασεζ με καλα services που τισ εχετε βρει απο αγγελειεσ ειτε απο εφημεριδεσ ειτε απο το ιντερνετ και αν εχετε τηλ να μου στειλετε pm  ή σαιτ με δοκιμασμενεσ απο εσασ αγγελειεσ στο ιντερνετ εφχαριστω
 

XCRUISER

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
26
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
την ισπανογερμανιδα παιδια την πιασανε .....καιδεν προλαβα να την δω ρε γαμω....
 

Επισκέπτης
καλησπερα παιδια τι γινετε? θα ηθελα να μου πειτε μασεζ με καλα services που τισ εχετε βρει απο αγγελειεσ ειτε απο εφημεριδεσ ειτε απο το ιντερνετ και αν εχετε τηλ να μου στειλετε pm  ή σαιτ με δοκιμασμενεσ απο εσασ αγγελειεσ στο ιντερνετ εφχαριστω

980 σελιδες δεν αναφερουν τιποτα αλλο περα απο αυτα που ζητας..
Ξεφυλλισετες και θα βρεις αυτο που ψαχνεις.
 

Επισκέπτης
χθεσινη επισκεψη στο μελινισπιτο. πηγαινα για δεσποινα αλλα μολις εφευγε γιατι ειχε γενεθλια. ετσι πηρα αυτη τη ψηλη με την εκφυλη φατσα. παιδια απο μασσαζ γαματα αλλα απο τα υπολοιπα σκετη καυλα.απο την αρχη μου ειπε οτι ειμαι ωραιος αντρας θα με φαει κτλ κτλ αλλα κυριολεκτικα το εννοουσε. γλυψιμο παντου παντου, καλαμακι τελειο να μη ξεκολαει,ξεσκισμα απο παντου κ στο κρεβατι κ κατω στο πατωμα κ τελειωμα στη μαπα. χρονος 1 ωρα κ κατι. εχω γυρισει σχεδον ολα τα μαγαζια που αναφερονται εχω φαει μουφες, εχω περασει σουπερ, αλλα τετοια εμπειρια ποτε σε μασαζ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom